i̇pek wedding, avcılar
Adres Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 2 D:2 Avcılar İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

İpek Wedding Balo Davet ve Toplantı Salonu hakkında

İpek Wedding Avcılar düğün salonları arasında uygun fiyatı, farklı büyüklükte ve konseptteki iki şıkır şıkır salonu, ilgili personeli, lezzetli ikramları ile çok sevilen bir yer. Gold Salon ve Turkuaz Salon olmak üzere iki farklı düğün davet alanı bulunan İpek Wedding, Avcılar’da lokasyon olarak da merkezi bir yerde.

Gold Salon

700 kişilik Gold Salon, beyaz ve golden kombinasyonuna sahip dekorasyonuyla göz dolduruyor. Salonda tur atmak istersen videoyu izleyebilirsin.

Turkuaz Salon

250 kişilik Turkuaz Salon, İpek Wedding kına gecelerinin yapıldığı yer daha çok. Düğün için de düşünebilirsin tabii ki. Renkli çiçekler, yeşil perdeler ve beyaz sandalyelerle daha aydınlık ve sirin bir dekorasyona sahip.

İpek Wedding düğün fiyatları

Yemeksiz düğün başlangıç fiyatı Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 7.500-10.000 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 10.000 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • İpek Wedding Düğün Salonu kokteyl ve yemekli olmak üzere tam 18 farklı menüye sahip. Bu kadar zengin menü çeşidi arasında bütçene uygun olanını bulacağını umuyoruz.
 • Menülerdeki çeşitler de bir hayli fazla. Çin böreğinden demiglas soslu dana madalyon yemek çeşitleri epey çok.
 • İstersen bir catering firması ile anlaşıp düğünde ikram edileceklere onlarla karar verebilirsin. İpek Wedding için dışarıdan catering firması getirmen sorun değil.
 • Servis 22:00’de sona eriyor.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar. Menüde değişiklik istersen ona da tamamlar.

İstanbul’daki Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Kapasite

Gold Salon 700 kişi
Turkuaz Salon 250 kişi
Otopark Kapasitesi 50-75

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • İpek Düğün Salonu Avcılar’daki çiftler için genellikle hem kınanın hem de düğünün yapıldığı paket bir yer. Bunun nedeni düğün için mekanla sözleşme yapan çiftlere kına gecesi paketini çok uyguna vermeleri.
 • Düğün salonu paketleri dönemsel olarak değişiyor. Güncel indirimli düğün fiyatları ve sağladıkları hizmetleri öğrenmek için mekanla iletişime geçmelisin.
 • Masa ve sandalye süslemeleri, nikah masası ve çiçeği, ışık, ses ve sahne hizmetleri (canlı müzik ve DJ performansı), düğün pastası, yer volkanları, gelin yolu gibi hizmetlerin çoğu standartm düğün paketlerinde mevcut.
 • İstanbul’daki düğün organizasyın şirketlerinden anlaştığın olursa İpek Wedding Balo ve Davet Salonu’na getirmende hiçbir sakınca yok.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

 • Gold Salon adından da anlaşılacağı gibi golden tiffany sandalyeler, masa üstü objeleri, suplalar ve şamdanları ile ağır ve klasik bir havada. Kristal taşlı şamdanlarla takım aplikler İpek Wedding Balo Davet’te saray asaleti havası uyandırmış. Sandalyelere bağlanan kendinden desenli beyaz kumaşları çok beğendik. Aynı kumaştan masa örtüleri de sade ve hoş görünüyor. Golden renkle uyumlu parlak perdeler ve aydınlatmalarla burası gerçekten ihtişamlı ve şık bir yer.
 • Turkuaz Salon beyaz ve renkli çiçeklerin hakimiyetinde, Gold Salon’a göre daha sevimli bir dekorasyona sahip. Beyaz sandalyeler ve masaların üzerindeki şamdanlar ve suplalar yine golden. Tek kollu kristal şamdan ve rengarenk masa çiçekleri dikkat çekiyor bu kez. Küçük bir salon olduğundan genellikle kına gecesi için tercih edildiğini söylemiştik daha önce. Kına gecesine uygun kırmızılar, pembeler ve morlar beyaz üzerinde çok tatlı duruyor. Sandalyelere bağlanan renkli çiçeklere ise resmen bayıldık.

En Popüler Beylikdüzü Düğün Salonları

Müzik

Müzik 23:00’e kadar sürüyor.

Düğün fotoğrafçısı

İpek Wedding Düğün Salonu Avcılar’daki hatta İstanbul’un birçok yerindeki düğün salonu gibi kendi anlaşması olan stüdyolarla çalışıyor. Yani dışarıdan düğün fotoğrafçısı getiremiyorsun. Fotoğraf ve videoların içeriğini/sayısını fiyat teklifi alırken netleştirirsin.

Otopark

Maksimum 75 araçlık otoparkında vale de var.

Alkışlarımız

 • İpek Wedding Avcılar’daki düğün salonları arasında hizmetinden memnun kalınan, aynı zamanda uçuk fiyatlarla çiftleri zorlamayan yerlerden. Düğün salonu fiyatları İstanbul Avrupa Yakası mekanlarının genelinden uygun. Yeri gelmişken Kişi Başı 30 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları listemizi de paylaşalım.
 • İki farklı düğün salonunun olması seçenekleri arttırıyor.
 • Dışarıdan catering ve organizasyon şirketi getirmek istersen kabul ediyorlar. Bu, İstanbul düğün salonlarının çoğunun kabul etmediği bir durum açıkçası.
 • Yemek menüleri çok fazla. Birinden biri uyar gibimize geliyor. ?
 • Menü tadımı ve değişikliği hakkın baki.

Keşkelerimiz

 • İstanbul düğün salonlarının otoparklarının büyük olması gerçekten hayat kurtarıyor diyebiliriz ve İpek Wedding’in otoparkı biraz minnak.

Diğer organizasyonlar

İpek Wedding, Avcılar kına mekanları arasında da popüler. Kına gecesi paketleri ve fiyatları için yetkililerle görüşebilirsin. Kına fiyatları kişi başı ortalama 30 TL civarında.

İpek Wedding Düğün Salonu Avcılar’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Merkez Mah. Burnaz Cad. No: 2 D:2 Avcılar İstanbul

İpek Wedding Balo Davet’e nasıl gidilir?

Avcılar E5 yan yolda bulunan İpek Wedding’e toplu taşıma ile gelmek için;

 • Avcılar metrobüs durağında in,
 • Karşıya geçip Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece veya Esenyurt’a giden toplu taşıma araçlarından herhangi birine bin,
 • Avcılar Üniversite Kampüsü Durağı’nda in,
 • Üst geçitten karşıya geç ve navigasyonu aç. ?

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

İstanbul düğün salonları tavsiyemiz için yaptığımız rüya gibi bir listeyi daha paylaşıp sana ömür boyu mutluluklar diliyoruz. ?

Dünya Evine Gireceğin Rüya Gibi 12 İstanbul Düğün Salonu