My GardeBornova düğün salonları, fiyatların Yakaköy Düğün Davet

Bornova Düğün Salonları

İzmir’in en merkezi, renkli, hareketli ve kalabalık ilçelerinden biri olan Bornova; düğün salonları için de güzel ve önemli bir yer. Her semtinde davet ve organizasyonlar için tercih edebileceğin birden çok kır bahçesi, düğün salonu, birbirinden lüks otelleri, restoranları, tarihi mekanları ve sosyal tesisleri bulunuyor. İzmir düğün salonları arasında her bütçeye uygun, geniş kapasiteli ve kaliteli hizmetler sunan mekan arayışını Bornova’da sonlandırabileceğini düşünüyoruz. Çünkü genel olarak standart beklentilerinin üzerinde olan Bornova düğün mekanları, konfor ve fiyatlar açısından da oldukça cazip.

Birçok çiftin ilk baktığı kaliteli, şık ve nezih bir ortama sahip olan Pınarbaşı düğün salonları da burada yer alıyor. Pınarbaşı, Bornova’nın en popüler düğün mekanlarını içinde barındırıyor. Daha önceden hazırladığımız Pınarbaşı düğün salonları listemizi de yazının sonunda bulabilir, hepsini güzelce karşılaştırırsın. 

Ayrıca Bornova’da çok ünlü bir yer daha var! Genellikle kahvaltı mekanları ile bilinen Çiçekliköy’ün düğün salonları da çiftlerin ilk tercihlerinden oluyor. Tabii biz bunların aralarından en güzelleri senin için seçip; videoları, görselleri ve detaylı bilgileri ile birlikte listeledik. Sen beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi istemeyi unutma!

Bornova düğün salonu fiyatları nasıl?

Bornova düğün mekanları genellikle çok büyük oluyor ve salonu da kır bahçesi de içinde bulunuyor. Sen istediğini seçiyorsun. Fiyatları da kesinlikle bütçeni zorlamıyor.

 • Bornova düğün salonlarının başlangıç fiyatları minimum 3.000-5.000 TL.
 • Kır düğünü fiyatları ortalama 5.000-7.500 TL civarında ve kişi başı minimum 10-30 TL arasında değişiyor.
 • Bornova’daki otel düğünleri ise kişi başı minimum 80-100 TL’den başlıyor diyebiliriz.

Bornova düğün salonu fiyatları listemizde daha detaylı olarak bulunsa da; fiyatların gün, saat, menü ve davetli sayısı gibi faktörlerden etkilendiğini de hatırlatalım. Artık sen de hazırsan, bu birbirinden güzel ve şık salonları incelemeye geçebiliriz.


Topkapı Garden Düğün Salonu

Topkapı Garden, Pınarbaşı düğün salonları arasında 9 farklı alanı ile dikkat çekiyor. Kır düğünü, salon düğünü, hatta istersen arena düğün salonu bile var. Orijinal mimarisi ile ilk bakışta farkını hissettiriyor. Zengin kokteyl ve yemekli menülere sahip, farklı bütçelere hitap eden, taptaze ikramlar sunan, moda ve teknolojiyi takip eden Topkapı Garden; Bornova düğün salonları arasında güçlü bir alternatif. En büyük alanında en fazla 1.000 kişiyi ağırlayabiliyorken, en küçük alanında 100-300 kişi misafir edilebilir.

Topkapı Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Topkapı Garden Pınarbaşı’nda nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Cumhuriyet Meydanı No:28 Değirmenaltı Pınarbaşı, Bornova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5876

Topkapı Garden ile ilgili daha fazla video ve bilgi için tıkla: Topkapı Garden Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL


Zararsız Düğün Salonu

Zararsız Düğün Salonu; harika manzarası, geniş bahçesi ve büyük organizasyon alanı ile İzmir kır düğünü mekanları arasında yerini alıyor. Ahşap çardakların fazlasıyla güzel göründüğü dekorasyonu ve faytonla mekana girme imkanı çiftlerin ilgisini çekiyor. Bornova düğün mekanlarından biri olarak Salon Zararsız’ın, farklı menü alternatifleri ve düğün paketleri de oldukça tatmin edici. 500-750 kişilik kapasitesi olan bahçesinde bir masalın içindeymiş gibi hissedebilirsin.

Zararsız Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Zararsız Düğün Salonu Bornova’da nerede?

 • Adres: Değirmenaltı Mevkii 7033 Sok. No:13 Pınarbaşı, Bornova/İzmir

Zararsız Düğün Salonu ayrıntıları da burada: Zararsız Düğün Salonu: Fiyat Min. 3.000-5.000 TL


Özil Düğün Salonu

Özel Düğün Salonu Çamdibi; İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Bornova’da, renkli dekorasyonu ile öne çıkıyor. Salon düğünü düşünen çiftlerin standart beklentilerinin tamamen karşılıyor. Merkezi bir lokasyonda, 800 kişiye aynı anda hizmet verebilen bir mekan. Son derece ilgili ve güler yüzlü ekibi sayesinde düğünün hayal ettiğinden daha güzel geçiyor. Ayrıca Bornova düğün fiyatlarına göre bütçe dostu olması da çifte kumruların dikkatini çekiyor. Çamdibi düğün salonları arasında popüler.

Özil Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Özil Düğün Salonu Çamdibi’nde nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Beyazıt Cad. 5058/2 Sok. No:4 Bornova/İzmir

Özil Düğün Salonu detayları için böyle gelebilirsin: Özil Düğün Salonu: Fiyat Min. 2.000-3.000 TL


My Garden Yakaköy

My Garden Yakaköy, en iyi İzmir düğün salonları arasında hem havuz başı hem kır bahçesi hem de salon konsepti ile çiftler arasında sevilen bir yer. 6 dönümlük bir arazi üzerinde havuzu, süit odaları, bungalov evleri, salonu, meyve ağaçları ve bahçeleri bulunan güzeller güzeli masalsı bir mekan. Rengarenk meyve arabaları ve full konsept rustik süslemeleri ile görsel açıdan etkileyici bir atmosferi var. 300-400 kişilik kır bahçesi ile 150 kişilik kapalı salona sahip.

My Garden Yakaköy düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

My Garden Yakaköy nerede, telefonu kaç?

My Garden İzmir düğün paketleri içeriğini detaylı olarak incelemek istersen: My Garden Yakaköy: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 30 TL


Karaçam Event Garden

Karaçam Event Garden; Bornova düğün mekanları arasında asırlık çam ormanları, yemyeşil atmosferi, eğlenceli orkestrası, bol alternatifli süslemeleri ile çok tatlış bir yer. Kır düğünü mekanı olarak hizmet verse de; butik davetler ve after party’ler için tercih edilen, dağ evi gibi maksimum 100 kişilik ahşap bir salonu da var. Bornova merkeze 10 dakikalık mesafede olan Karaçam Event Garden, 500 kişiyi konuk edebilir.

Karaçam Event Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Karaçam Event Garden nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Karaçam Mah. Karaçam Cad. No:81 Bornova/İzmir

Detaylar için tıkla bakalım: Karaçam Event Garden: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL


Hera Garden

Hera Garden, Pınarbaşı düğün salonları arasında en dikkat çeken, şirin mi şirin bir mekan. Masalsı bahçesi rengarenk ışıklandırmalar, zarif ve şık süslemelerle dekore ediliyor. Konseptinde bulunan rengarenk şemsiyeleri, hoş peyzajı, bahçe içindeki Hera Bar’ı, gelin yolu süslemeleri, renk alternatifleri ve güler yüzlü çalışanları ile her açıdan hoş ve cezbedici bir yer. 750-1.000 kişiye varan kapasitesi ile büyük bir organizasyon alanına sahip.

Hera Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Hera Garden Pınarbaşı’nda nerede?

 • Adres: Değirmenaltı Mevkii 7033 Sok. No:3 Pınarbaşı, Bornova/İzmir

Pınarbaşı Hera Garden hakkındaki detaylı yazımız da burada: Hera Garden, Pınarbaşı: Düğün Fiyatları Min. 3.000-5.000 TL


Pırlanta Düğün Salonu

Pırlanta Düğün Salonu, Çamdibi Bornova’da 2 farklı davet alanı ile hizmet veriyor. Merkezi bir lokasyonda olduğu için kolay ulaşılabilir. Pırlanta Salon’u adı gibi ışıl ışıl bir mekan. Bornova kına gecesi mekanları arasında da çok sevilenlerden. Hem açık hem kapalı alana sahip. 450-500 kişilik kapasiteye sahip ve rustik, zarif ve sade bir şekilde dekore edilmiş. 400 kişilik Begonvil Salonu’nda da açılır kapanır tavanı mevcut. Eşsiz Türk mutfağının lezzetli menüleri, senin seçtiğin süslemeleri, müzik ve eğlencesi ile İzmir kapalı düğün salonları listemizde de favorilerimizden biri.

Pırlanta Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Pırlanta Düğün Salonu İzmir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yeşilova Mah. 6240 Sok. No:6 Çamdibi, Bornova/İzmir
 • Tel: ? 0232 335 5684

Pırlanta Düğün Salonu ilgini çektiyse seni buraya alalım: Pırlanta Düğün Salonu, İzmir: Fiyat Min. 5.000-7.500 TL


Elegance Garden

Elegance Garden Düğün Salonu, İzmir Bornova’da hem açık hem kapalı davet alanı olan hoş bir mekan. Antik Yunan detaylarının göze çarptığı bahçesinde, kaliteli hizmetler eşliğinde keyifli bir organizasyonu garanti ediyor. Şık tasarımları ve güler yüzlü ekibi ile de büyük beğeni kazanıyor. Şehrin merkezinde eşsiz doğa manzarasıyla; açık havada 500-750 kişiyi, kapalı alanında 200-300 kişiyi konuk edebiliyor. Fiyat ve kalite açısından ise en iyi İzmir düğün salonları ortalamasında.

Elegance Garden düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Elegance Garden Bornova’da nerede?

 • Adres: Eğridere Mah. Palamut Sok. Bornova/İzmir

Elegance Garden’ın düğün organizasyonu detaylarını yazımızda bulabilirsin: Elegance Garden: Düğün Fiyatı Min. 30-50 TL


Ibis Hotel

Ibis Styles Hotel, Bornova’da düğün organizasyonları için oldukça lüks bir seçenek. 4 yıldızlı İzmir düğün otelleri arasında yüksek kalite standartları ile çifte kumruların ilgisini çekiyor. Hem açık hem de kapalı alanı var. Farklı konsept ve süslemeler için birçok alternatif sunuyor ve davet alanını senin zevk ve isteklerine göre dizayn ediyor. Bornova düğün otelleri arasında namı alıp başını gitmiş diyebiliriz. Kapalı alanında 300-400 kişiyi, açık alanında ise 400-500 kişiyi ağırlayabiliyor.

Ibis Styles Hotel Bornova düğün fiyatları nasıl?

Fiyat Teklifi Al

Ibis Hotel İzmir’de nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Kazımdirik Mah. 418. Sok. No:30 Bornova/İzmir

Ibis Hotel hakkında ayrıntılı bilgiler için tıkla: Ibis Styles Hotel, Bornova: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 80-100 TL

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.