malta köşkü
Adres Yıldız Mah. Yıldız Korusu No:53 Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Malta Köşkü hakkında

Malta Köşkü, 19. yüzyıldan günümüze gelmiş ve son zamanlarda düğün mekanı olarak da hizmet veriyor! Yıldız Parkı’nın hemen içerisinde yer alan Malta Köşkü Beltur tarafından yönetiliyor. Buranın harika bir bahçesi ve tarihi dokusunu asla yitirmemiş bir salonu var!

Malta Köşkü tarihi: Sultan Abdülaziz tarafından 1871 tarihinde inşa ettirilen bir köşk burası! Yıldız Parkı’na girdiğin zaman hemen sol tarafta yer alıyor. Önünde de o dönemlerden kalma tarihi bir havuz bulunuyor.

Köşkün bahçesinden havuz, ağaçlar, çiçeklerle dolu yemyeşil bir manzaraya tanık olabiliyorsun. Hizmetin kalitesi dışında bu manzaranın da seni çok etkileyeceğine eminiz!

Malta Köşkü düğün fiyatları

Kokteylli düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 80-100 TL Hafta içi 100-150 TL
Hafta sonu 80-100 TL Hafta sonu 100-150 TL
 • Malta Köşkü fiyatlarının, tarihi düğün mekanlarına baktığımız zaman ortalama rakamlarda olduğunu söyleyebiliriz. Hatta birçok tarihi mekandan çok çok daha uygun.
 • Mekandaki fiyatlar; seçtiğin menüye, davetli sayısına, düğün tarihine göre değişiyor. Tabii istediğin hizmetler de fiyatlandırma esnasında göz önünde bulunduruluyor.
 • Malta Köşkü menü olarak kırmızı ve beyaz etli birçok seçenek sunuyor.
 • Düğünden önce köşke giderek menü tadımı yapabilirsin. Davetlilerine sunacağın yemekleri önceden tadacak olmak büyük şans!
 • Dilersen mekanın standart menülerinde değişiklik yapma imkanın da bulunuyor. Yani sana hitap etmeyen hiçbir yemek davetlilerinin önüne gitmeyecek.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Malta Köşkü’nün iki kapalı bir de açık olmak üzere üç farklı organizasyon alanı bulunuyor. Kapalı alanların kapasiteleri 90 ve 70 kişilik. Mekanın açık alanında ise 300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Butik organizasyonlar için kapalı salonlardan birini tercih edebilirsin. Ama düğünler için açık alanı düşünmeni öneriyoruz.

Beşiktaş’taki birbirinden güzel diğer düğün mekanları da bu yazıda: En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Otelleri ve Fiyatları

Düğün paketleri ve organizasyonu

Beltur Malta Köşkü, çiftlere çok güzel hizmetler sunuyor. Aslında bir düğün organizasyonu için ihtiyacın olan tüm hizmetleri mekandan alabiliyorsun. Sundukları paketlerin içerikleri, bütçene ve taleplerine göre değişebiliyor.

Malta Köşkü’nün sunduğu hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Mekan süslemeleri
 • Düğün pastası
 • Servis personelleri
 • Karşılama kokteyli
 • DJ ve orkestra
 • Fotoğraf ve video çekimi

Beşiktaş malta köşkü’nün büyüsü seni de etkilediyse tarihi mekanlardan hoşlanıyorsun demektir. İşte şehrindeki diğer tarihi düğün mekanları: Yalılardan Kasırlara İstanbul Tarihi Düğün Mekanları

Müzik

Mekanda saat 23:00’a kadar müzik devam ediyor! Anlaşmalı oldukları DJ ve orkestralarla çalışabiliyorsun. Ama dışarıdan bir müzisyen getirmek istersen, onun için de mekanla görüşmelisin. Bu konuda çok da katı değiller.

Düğün fotoğrafçısı

Malta Köşkü’nün anlaşmalı fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından birbirinden güzel fotoğraflarınız ve HD kalitesinde düğün videonuz çekiliyor.

Burada düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri kesinlikle Yıldız Parkı’nda yer alması! Her sene binlerce çift sadece dış çekim için Yıldız Parkı’nı ziyaret ediyor. Bu da Malta Köşkü’nde düğün yaparsan, dış çekim için uzaklara gitmene gerek kalmayacak anlamına geliyor. Düğünden birkaç saat önce mekana gelerek burada düğün albümün için fotoğraf çektirebilirsin.

İhtişamlı düğün deyince akla gelen otellere bakalım bir de: İstanbul Düğün Otelleri İncelemesi ve Fiyatları

Alkışlarımız

 • Zamanında o köşkleri nasıl güzel yemyeşil alanlara inşa etmişler! İşte Malta Köşkü de onlardan biri. Kuş cıvıltıları ve ağaç yapraklarının hışırtıları eşliğinde unutulmaz bir düğün yapacaksın.
 • Doğayla iç içe olması sayesinde, açık alanında tam anlamıyla bir kır düğünü yapabilirsin.
 • Malta Köşkü’nde evleneceksen, dış çekim için başka bir mekan aramana gerek kalmayacak. Çünkü Yıldız Parkı gibi bir cevherin tam ortasında olacaksın.
 • Dilersen mekandan karşılama kokteyli hizmeti alabilirsin. Davetlilerini masalarına almadan önce o güzel ambiyansta içecek ikramında bulunursun, mis gibi!
 • Tarihi mekanda düğün yapmanın güzelliklerinden bir diğeri de harika lezzetler tadabilmek! Malta Köşkü’nde Türk ve Osmanlı mutfağından çok güzel lezzetler hazırlanabiliyor.
 • After party yapmak isteyen çiftlerden misiniz? Eğer öyleyseniz, burada gece 02:00’ye kadar partiyi devam ettirebileceğini bilmelisin.
 • Salon süslemelerinde çifte özel konsept hazırlama imkanları da var. Tabii bu ekstraya giriyor, unutma.
 • Fotoğrafından organizasyonuna kadar istediğin birçok hizmeti alabilmek için dışarıdan firmalarla anlaşmana müsaade ediyorlar. Yeter ki sen iste!

Fiyat Teklifi Al

Diğer organizasyonlar

Malta Köşkü’nde düzenlenen düğünler dillere destan oluyor, evet. Ama buradaki organizasyonlar düğünlerle sınırlı değil. Mekanda; kına gecesi, nişan merasimi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower etkinlikleri de düzenleniyor.

Malta Köşkü iletişime geçen çiftlere tüm organizasyonlarla ilgili detaylı bilgiyi de veriyor.

Malta Köşkü nerede?

Malta Köşkü adres: Yıldız Mah. Yıldız Korusu No:53 Beşiktaş / İstanbul

Malta Köşkü Beşiktaş’ta merkezi bir konumda yer alıyor. Mekanın haricinde Beşiktaş’ın da iki yakaya yakın bir konumu olması büyük avantaj. Davetlilerin buraya özel araçlarıyla da toplu taşımayla da ulaşabilirler. Toplu taşımayla gelecek olanlar için metro, dolmuş, otobüs gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

Benzer düğün mekanları