en popüler beşiktaş düğün salonları, otelleri ve fiyatları

Birbirinden güzel, ihtişamlı, görkemli ve gösterişli mekanları inceleyeceğimiz Beşiktaş düğün salonları yazımıza hoş geldin! İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beşiktaş; eşsiz manzarası, mimarisi ve tarih kokan mekanları ile dillere destan. Ayrıca Avrupa Yakası’nın en kolay ulaşılabilir yerinde, İstanbul’un tam merkezinde yer alıyor.

Oldukça lüks, tarihi, modern, klasik ve pek çok ünlünün de tercih ettiği, kendi gibi güzel düğün salonlarını da içinde barındırıyor. Ama sadece düğün salonu dersek yetersiz kalır. Tekne düğünü organizasyon grupları, düğün otelleri ve kır bahçeleri de mevcut. İstanbul düğün mekanlarına göre ortalamanın biraz üstünde olsalar da, pek çok bütçeye hitap eden mekanlar da var. Kalite ve performans açısından ise diyecek söz yok, hepsi 10/10 mekanlar. Biz de senin için aralarından en iyilerini seçtik ve detaylı bilgilerinin de bulunduğu bir liste hazırladık. Çok beğendiklerinden fiyat teklifi istemeyi unutma!

İçindekiler

Beşiktaş düğün salonları fiyatları nasıl?

Beşiktaş, İstanbul düğün salonları arasında en lüks ve gösterişli mekanların bulunduğu bir yer. Bu sebeple fiyatlar biraz uçuk gelebilir ama ortalamada bulunan uygun fiyatlı yerler de var. 

 • Salonların başlangıç fiyatları 3.000-5.000 TL iken, otel düğünü fiyatları kişi başı minimum 50-80 TL‘den başlıyor. 
 • Beşiktaş, tekne düğünü organizasyonları içinde güzel bir seçenek ve fiyatları da kişi başı minimum 30-50 TL‘den başlıyor.

Unutma; yemek veya kokteyl menüsü, davetli sayısı, günü, saati gibi faktörler fiyatları etkiliyor. Beşiktaş düğün salonları fiyatlarını listemizde daha detaylı görebilirsin. Hazırsan artık başlayalım.

Raffles İstanbul

Raffles Hotel; İstanbul’daki en lüks düğün mekanlarından biri ve Zorlu Center’da, İstanbul’un en merkezi yerinde hizmet veriyor. Hem romantik hem de çok lüks olan Raffles İstanbul, düğün için seni orijinal konseptlerle karşılıyor. Beşiktaş düğün otelleri arasında, geleneksel ve modernin birlikte kullanılması ile dikkat çekiyor. Tabii birçok ünlünün de ilk tercihi diyebiliriz. İkiye bölünebilen bir balo salonu var. Yemekli düzende 1.000, kokteyl düzeninde 700 kişiyi ağırlayabiliyor. Farklı konseptteki davetler ve kokteyller için de çeşitli salonları mevcut.

Raffles İstanbul düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1000 TL

Fiyat Teklifi Al

Raffles İstanbul Hotel nerede?

 • Adres: Levazım, Zorlu Center, Koru Sokağı Beşiktaş/İstanbul

Bu ihtişamlı düğün otelinin detaylarına bir bak deriz: Raffles İstanbul: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 125 EU


Shangri La Bosphorus

Shangri La Bosphorus, Beşiktaş düğün oteli olarak lüks ve kaliteli hizmetlere sahip. Bunlara örnek olarak düğün paketlerinde; balayı konaklaması, kahvaltı, gelin arabası, masaj, yıl dönümüne özel akşam yemeği vs. gibi hizmetler sunuyor. Masallardaki gibi dillere destan bir düğün için Shangri La Bosphorus bütün kalitesiyle, oldukça cezbedici bir seçenek haline geliyor. Düğün organizasyonlarının yanı sıra görkemli kına geceleri ve bekarlığa veda partileriyle de dikkat çekiyor. Balo salonlarının zarafeti ve görkemli dekorasyonu ise görenleri adeta büyülüyor. 6 adet balo salonu var ve davetli sayına göre istediğini seçebilirsin. En büyük salonu oturma düzeninde 750 kişilikken, en küçük salonu 120 kişilik.

Shangri La Bosphorus İstanbul düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1000 TL

Fiyat Teklifi Al

Shangri La Bosphorus İstanbul nerede?

 • Adres: Sinanpaşa Mah. Hayrettin İskelesi Sk. No:1 Beşiktaş/İstanbul

Beşiktaş’ın en güzel düğün otellerinden biri olan Shangri La Bosphorus’un detayları için seni buraya alalım: Shangri La Bosphorus: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 300-400 TL


Çırağan Sarayı

Çırağan Sarayı tarihi mimarisi ve ihtişamlı dekorasyonu ile Beşiktaş düğün mekanları arasında en iyilerden biri. Aynı zamanda, sultanların da konakladığı Türkiye’nin ilk saray oteli. Bütün görkeminin yanında üst düzey hizmetleri ile kusursuz bir düğünü garanti ediyor. Beşiktaş sahil mekanlarından biri olarak da denize sıfır ve muhteşem bir manzaraya sahip. Birçok ünlü ismin düğününe de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 750-1.000 kişilik kapalı alanı ve 2.500 kişilik açık alanı ile İstanbul’un en lüks düğün mekanları listemizde de ilk sırada yer alıyor.

Çırağan Sarayı düğün fiyatları nasıl?

 • Çırağan Sarayı düğün fiyatlarını süsleme, müzik, menü gibi birçok faktör etkiliyor. Hepsi de olsun istersen, toplam fiyatlar kişi başı minimum 260 Euro’dan başlıyor.
 • Süsleme fiyatları 10.000 TL’den başlarken, orkestra ücreti 100.000 TL civarında. Tabii istediğin özel bir sanatçı varsa fiyatlar yine değişiyor.

Çırağan Sarayı nerede?

 • Adres: Yıldız, Çırağan Cad. No:32 Beşiktaş/İstanbul

Çırağan Palace Kempinski hakkında daha fazlası için: Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları ve Mekan İncelemesi


Tepe Majeur

Bizim Tepe olarak da bilinen Tepe Majeur düğün için restoran, havuz başı ve kır bahçesi alanlarına sahip. Leziz yemekleri, göz alıcı derecede şık sunumları ve sofistike dekorasyonu ile Tepe Majeur Bizim Tepe, Ulus’ta nezih bir düğün mekanı olarak hizmet veriyor. Havuz başı konsepti ile ünlense de Boğaz manzaralı düğün mekanları arasında da  yerini alıyor. 500 kişilik havuz başı, 300 kişilik davet salonu ve 2.000 kişilik kokteyl kapasitesi ile Beşiktaş kır düğünü mekanları arasında da önemli bir yere sahip.

Tepe Majeur düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL

Fiyat Teklifi Al

Tepe Majeur nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Kuruçeşme Mah. Bizim Tepe Çıkmazı No:2 (Kuruçeşme üstü) Ulus, Beşiktaş/İstanbul

Tepe Majeur ile ilgili ayrıntılara da bakmadan geçme: Tepe Majeur (Bizim Tepe): Düğün Fiyatları


Küçük Prens Gezi Tekneleri

Beşiktaş tekne düğünü firmaları arasında harika bir seçenek olan Küçük Prens Gezi Tekneleri, İstanbullular arasında oldukça popüler. 25 yıllık tecrübesi ile kusursuz hizmet anlayışına sahip. Teknelerinde açık ve kapalı alanın yanı sıra açılır kapanır tavan sistemi de mevcut. Birçok dekorasyon alternatifi, birbirinden zengin menüleri ve Boğaz manzarasında sabaha kadar süren after party hizmeti ile düğün paketleri son derece cazip. Açık alanı 500-750 kişilikken, kapalı alanı 400-500 kişilik.

Küçük Prens tekne düğünü fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 TL'den az

Fiyat Teklifi Al

Küçük Prens Gezi Tekneleri nerede?

 • Adres: Arnavutköy, 1. Cad. (Korkmaz Yiğit Lisesi Karşısı) Beşiktaş/İstanbul

Detaylar için tıkla bakalım: Küçük Prens Gezi Tekneleri: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL


Ortaköy Princess Hotel

Ortaköy Princess Hotel İstanbul, Beşiktaş’taki düğün otelleri arasında uygun ücretleri ile dikkat çekiyor. Masallardaki düğünleri andıran atmosfere sahip ihtişamlı süslemeleri ve havuz başı alanında düzenlediği şık organizasyonlarla beklentiyi karşılıyor. Müziğinden yemeğine kadar her şeyin kusursuz olduğu bir mekan burası. Çalışma ekibi de her detay ile birebir ilgileniyor. Oturma düzeni 300-400 kişilik iken, kokteyl düzeninde 400-500 kişiyi ağırlayabiliyor. Açık hava kapasitesi ise 300-400 kişilik.

Ortaköy Princess Hotel İstanbul düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL

Fiyat Teklifi Al

Ortaköy Princess Hotel İstanbul’da nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yıldız Mah. Dereboyu Cad. No:10 Ortaköy, Beşiktaş/İstanbul

Ortaköy Princess’in detaylı düğün paketleri de burada: Ortaköy Princess Hotel: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50-80 TL


Joy Tekne Organizasyon

Beşiktaş’ta tekne düğünü deyince akla ilk gelen firmalardan biri de Joy Tekne Organizasyon. Çeşitli menüleri, deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile harika bir organizasyon düzenliyor. 400-500 kişilik kapalı alanında veya 1.000 kişilik açık alanında mis gibi Boğaz havasının tadını çıkararak düğün yapmak da oldukça keyifli. İkramlar, süslemeler ve müzik seçimi gibi konularda birçok alternatif sunan Joy Tekne Organizasyon; Boğaz’daki düğün mekanlarına göre de oldukça uygun fiyatlar sunuyor.

Joy Tekne düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL

Fiyat Teklifi Al

HEMEN ARA

Joy Tekne Organizasyon nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Mecidiye Mah. Dereboyu Cad. Vatman Sk. No:13 K:4 Ortaköy, Beşiktaş/İstanbul

Joy Tekne Organizasyon hakkında daha detaylı bilgi edinmek istersen mutlaka oku: Joy Tekne: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 80-100 TL


Qubbe Gayrettepe

Beşiktaş mekanları arasında Qubbe Gayrettepe önemli bir yere sahip. Boğaz Köprüsü, Kız Kulesi ve Tarihi Yarımada’yı içeren panoramik İstanbul manzarası ile öne çıkıyor. Fahriye Evcen’in de kına gecesi için tercih ettiği Qubbe Gayrettepe, birçok çiftin de gözde mekanı. İstanbul’un en merkezi bölgesinde, şık ve özel tasarımıyla masalsı bir davet sunuyor. Ayrıca dilediğin ne varsa gerçekleştirmek için uğraşan bir ekibi var. İstanbul’un en popüler mekanlarından biri olan Qubbe Gayrettepe; kapalı alanında 100-200 kişiyi, açık alanında da 50-100 kişiyi misafir edebiliyor.

Qubbe Gayrettepe düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL

Fiyat Teklifi Al

Qubbe Gayrettepe nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:50 Beşiktaş/İstanbul

Qubbe Gayrettepe hakkındaki ayrıntılı bilgiler için böyle gelebilirsin: Qubbe Gayrettepe: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 100-150 TL


Teras 212 Beşiktaş

Bahçeşehir Üniversitesi’nin teras katında enfes manzarası ile büyüleyici bir etkiye sahip olan Teras 212, Beşiktaş düğün mekanları arasında en iyilerden. Genellikle açık hava düğünleri için tercih edilse de, camekanlı kapalı alanıyla da 4 mevsim manzaralı düğün yapma imkanı sunuyor. Oldukça şık dekorasyonu ve zarif süslemeleri olan Teras 212; açık alanının yemekli davetlerinde 600 kişiyi, kokteyl davetlerinde ise 800 kişiyi konuk edebiliyor. Kapalı alan kapasitesi ise 160 kişilik.

Teras 212 Beşiktaş düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)350 - 500 TL

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Teras 212 Beşiktaş nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Yıldız Mah. Çırağan Cad. Osmanpaşa Mektebi Sk. No:4 K:4 Beşiktaş/İstanbul
 • Tel: ?0212 963 3910

Detaylar için seni buraya alalım: Teras 212 Beşiktaş: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 100-150 TL


Levent Tenis Kulübü

4. Levent’te konumlanan Levent Tenis Kulübü, düğün restoranı olarak hizmet veriyor. Şatafattan uzak, şık, zarif ve nezih bir ambiyansı var. 200-300 kişilik açık alanı ve yine 200-300 kişilik kapalı alanında samimi düğünler, nikah sonrası yemekleri, kına geceleri ve daha birçok özel kutlamalar gerçekleştiriyor. Tüm detaylarında ise senin isteklerin ön planda tutuluyor. Konsepte göre renk değiştiren ışık sistemi, farklı dekorasyon alternatifleri, ödüllü ve profesyonel aşçıların hazırladığı kokteyl ve yemek menüleri gibi daha birçok kaliteli hizmet sunuyor.

Levent Tenis Kulübü düğün fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 TL'den az

Fiyat Teklifi Al

Levent Tenis Kulübü Kayra Life nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Konaklar Mah. Akasyalı Sk. No:3 4. Levent, Beşiktaş/İstanbul

Levent Tenis Kulübü Kayra Life ilgini çektiyse, belki detaylarına da bakmak istersin: Levent Tenis Kulübü: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 30-50 TL


Eftalya Tekne Turu

Boğaz’daki başarılı organizasyonlara imza atan Lüfer Tekneler Grubu’nun yan kuruluşu olan Eftalya, İstanbul’da tekne düğünü için en güzel seçeneklerden bir tanesi. Sunduğu dekorasyon seçenekleri, birbirinden zengin menüleri, after party imkanı ve daha pek çok detayın da olduğu düğün paketlerini ekonomik ve VIP olmak üzere ikiye ayırmışlar. Eftalya Tekne Turu filosunda; 10 davet gemisi, 2 gulet, 8 yat ve 4 gezi teknesi bulunuyor. Davetli sayına ve zevklerine göre farklı konseptler mevcut. Açık alanında 500 ila 750 kişi konuk edebiliyorken, kapalı alanında 400 ila 500 kişi ağırlayabilir.

Eftalya tekne düğünü fiyatları nasıl?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL

Fiyat Teklifi Al

Eftalya Tekne Turu nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Dereboyu Cad. Birlik Apt. No:94/A Ortaköy, Beşiktaş/İstanbul

Eftalya Tekne Turu ile ilgili daha önce ayrıntılı bir inceleme yapmıştık. Bakmadan geçme: Eftalya Tekne Turu: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL


Nirvana Vip Beşiktaş

Nirvana Vip, Şişli ve Beşiktaş’taki düğün salonları ile fiyat-performans açısından en başarılı Avrupa Yakası düğün mekanları arasında yer alıyor. Beşiktaş’taki Nirvana Düğün Salonu; 900 kişilik kapasitesi ile oldukça geniş, ferah, tertemiz, kolonsuz ve şık bir dekorasyona sahip. Sunduğu kaliteli hizmetleriyle birlikte karşılama bölümleri, çocuk oyun odası vs. gibi alanları da mevcut. Hayallerini gerçekleştirebilmek için profesyonel ekibi canla başla çalışıyor ve bu sayede Nirvana Vip, İstanbul düğün salonları arasında popüler bir mekan haline geliyor.

Nirvana Vip düğün fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)100 TL'den az

Fiyat Teklifi Al

Beşiktaş Nirvana Düğün Salonu nerede, telefonu kaç?

 • Adres: Gayrettepe Mah. Fahri Gizden Sk. No:18/A Beşiktaş/İstanbul

Nirvana Düğün Salonu detaylarına bakmak istersen yazımızı oku: Nirvana Vip Beşiktaş: Düğün Fiyatları 3.000-5.000 TL

Benzer düğün mekanları