merter polis evi
Adres Maltepe Mah. Cevizlibağ Sok. No:6 34010 Zeytinburnu / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Merter Polis Evi hakkında

Merter Polisevi, 2009 yılından beri sektörde hizmet veren keyifli mekanlardan biri! Burası PEKOM (İstanbul Polis Eğitim ve Kongre Merkezi) olarak da biliniyor. Burada her sene düğün, kına gecesi gibi birbirinden güzel organizasyonlar düzenleniyor. Havuz başı ve kapalı alanıyla hizmet veren mekanda dört mevsim organizasyon yapılabiliyor.

Merter Polis Evi’nde konaklama imkanı da bulunuyor. Daha bunun gibi birçok hizmetleri var bilmen gereken. Haydi şimdi onları inceleyelim beraber:

Merter Polis Evi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Pekom Merter, çiftlere çok uygun rakamlar sunuyor.
 • Fiyatlar menü seçimine ve düğün gününe göre değişiklik gösteriyor.
 • Hafta içi düğünleri hafta sonundakilere göre daha düşük bütçeyle yapılabiliyor.
 • Mekanın standart menüleri var. Kırmızı ve beyaz etli menüler, ana yemek tercihine göre fiyatlandırılıyor.
 • Dilersen Merter Polis Evi’nin menülerde değişiklik yapmasını talep edebiliyorsun.

Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli. Polis evinden net bir fiyat alabilmek için aşağıdaki butonu kullanabilir, kısa bir form doldurarak mekanla hemen iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 100-150 kişi

Merter Polis Evi düğün paketleri

Merter Pekom Polis Evi’nin düğünler için sunduğu hizmetler şöyle:

 • Yemek veya kokteyl menüsü servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Mekan süslemeleri
 • Özel nikah masası tasarımı
 • Canlı müzik
 • Otopark ve vale
 • Barkovizyon
 • Volkan şovu

Merter Polis Evi iletişime geçersen sana güncel paketleriyle ilgili daha detaylı bilgi de verecektir.

Dekorasyon ve süsleme

Mekanın gayet sade ve şık süslemeleri var. Süsleme için renk seçenekleri sunuyorlar ve sen dilediğini seçebiliyorsun. Masa süslemeleri haricinde; nikah masası dizaynı, gelin yolu ve nişan masası tasarımı da yapıyorlar.

Zeytinburnu’ndaki düğün salonları da ilgini çekebilir: Zeytinburnu Düğün Salonları İçin Fiyat Skalası Geniş Dev Liste

Müzik

Gece 23:30’a kadar canlı müzik eşliğinde, dilediğin gibi eğlenebileceğin bir mekan burası! Burada evlenen çiftlere çok keyifli bir canlı müzik ekibi temin ediyorlar. Repertuvarla ilgili de orkestrayla görüşebiliyorsun. E daha ne olsun!

Düğün fotoğrafçısı

Merter Polis Evi’nde düğün yapacaksan, fotoğrafçıyı dışarıdan bulmana gerek yok. Mekanın anlaşmalı ekibi tarafından tüm organizasyonlar video kaydına alınıyor ve fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor. Dersen ki ‘Ben kendi fotoğrafçımla çalışmak istiyorum’ ona da müsaade ediyorlar.

Mekanın havuz başı alanında da bol bol düğün pozu vermeyi unutma!

Şehrindeki en güzel kır düğünü mekanlarını derlediğimiz yazıyı da böyle bırakalım: İstanbul Kır Düğünü Mekanları, Fiyatları ve Mekan Önerileri

Otopark

Merter Polis Evi, davetlilerine otopark imkanı sunuyor. Mekanın 100-150 araç kapasiteli geniş bir otoparkı bulunuyor. Organizasyon günü özel aracıyla gelen tüm konukların bu otoparkı kullanabiliyor. Ayrıca mekanın vale hizmeti de var.

Alkışlarımız

 • Sosyal tesislerde düğün yapmanın en büyük avantajlarından birini burada da görüyoruz: Uygun fiyat! Merter Polis Evi’nde böyle güzel bir atmosferde bütçeni sarsmadan düğün yapabilirsin.
 • Burada hem havuz başı alan hem de kapalı salon aynı anda sunuluyor. İki farklı alanın bulunması çiftlerin memnuniyetini artıracak cinsten.
 • Merter Polis Evi’ne dışarıdan organizasyon, fotoğraf gibi hizmetler için firma getirebiliyorsun dilersen. Bu konuda bir kısıtlamaları olmaması güzel.
 • Konaklama imkanı sunan nadir düğün mekanlarından biri! Başka şehirden veya diğer yakadan gelen davetlilerin o yorgunlukla eve dönmek zorunda değiller.
 • Merter Polisevi‘ndeki odalarda mini bar, LCD tv, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, 24 saat sıcak su, çelik kasa, Fransız balkon, kartlı giriş sistemi ve kablosuz internet hizmeti bulunuyor.
 • Güler yüzlü ve samimi bir ekipleri var. Yani aşçısından servis personeline kadar herkes öyle.
 • E tabi bir polis evinden bahsediyoruz. O polis disiplini organizasyon anlayışlarına da yansıyor ve bu sayede tüm düğünler kusursuz bir şekilde yönetiliyor.

Diğer organizasyonlar

Merter Polis Evi’nde her sene çok sayıda düğün organizasyonu düzenleniyor. Düğünlerin haricinde burayı kına gecesi ve nişan törenin için de tercih edebilirsin.

Mekanda kına geceleri için birbirinden farklı konseptler hazırlanabiliyor. Osmanlı konseptinde kına organizasyonları düzenlemek istiyorsan, kırmızı tonlarında masa örtüleri kullanıyorlar. Ayrıca ihtişamlı şamdanlar ve altın varaklı mumluklarla da masaları süslüyorlar. Prenses konseptinde bir kına gecesi için pembe tonlarda süslemeler yapabiliyorlar.

Avrupa Yakası’ndaki uygun fiyatlı düğün mekanları burada: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Merter Polis Evi nerede?

Merter Polis Evi adres: Maltepe Mah. Cevizlibağ Sok. No:6 34010 Zeytinburnu / İstanbul

Pekom Polis Evi Merter’de özel araçlarla kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada konumlanmış. Buraya metro, metrobüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşılabiliyor. Mekanın yakınlarında otobüs durakları bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları