uranus i̇stanbul topkapı hotel
Adres Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:112/1 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon 0212 963 3558

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Uranus İstanbul Topkapı Hotel hakkında

İstanbul’un en popüler düğün otellerinden biriyle tanışmaya hazır mısın? İhtişamlı süslemeleri ve çiftlerin kafasında soru işareti bırakmayacak profesyonellikteki ekipleriyle Uranus İstanbul Topkapı Hotel’i çok seveceğini düşünüyoruz. Öncelikle buranın butik bir salonu olduğunu belirtelim. Yani “En fazla 300 davetli çağırırım, üstüne çıkmam” diyorsan yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Uranus Hotel; yüksek tavanlı ve kolonsuz bir kapalı salona sahip. Burada her sene çok sayıda organizasyon düzenliyorlar. İşte mekan hakkında diğer detaylar:

Uranus Hotel Topkapı düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • İstanbul düğün otelleri fiyatlarına göre ortalama rakamlar talep ettiklerini söyleyebiliriz.
 • Uranus İstanbul Topkapı Hotel’de fiyatlar seçeceğin menüye, düğün tarihine ve davetli sayına göre değişiklik gösteriyor. Mekanın aşçıları kırmızı ve beyaz et menüleri hazırlıyorlar.
 • Menü tadımlarına katılarak sana ve müstakbel eşinin damak zevkine en uygun menüleri seçebiliyorsun.
 • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin için de çocuklara özel, diyabet, vegan, vejetaryen menüler talep edebiliyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Uranus Hotel İstanbul’un kapalı bir davet alanı bulunuyor. Bu samimi ve şık ortamda davetlilerini ağırlayabiliyorsun.

Zeytinburnu’nda düğün fiyatları genel olarak nasıl? İşte cevabı: Zeytinburnu Düğün Salonları İçin Fiyat Skalası Geniş Dev Liste

Dekorasyon ve süsleme

Uranus Topkapı’da birbirinden farklı süslemeler yapılabiliyor. Masaları suplalar, çiçekler, şamdanlar ve şık örtülerle süslüyorlar. Ayrıca gelin tagı modellerinde ve konseptlerde de çok iyiler. Davetlilerinin buraya girdiği an ‘Vaay’ tepkisini vereceğine emin olabilirsin!

İhtişamdan asla vazgeçemeyenlerin bayılacağı mekanlar bu yazıda: İstanbul’daki En Lüks Düğün Mekanları

Müzik

Uranus İstanbul Topkapı Hotel, eğlence konusunda da çok başarılı. E bir düğünün olmazsa olmazı müzik ve dans! Otelin anlaşmalı DJ’i ve canlı müzik ekibi bulunuyor. Yani onun için senin kafa yormana kesinlikle gerek kalmıyor. Sen anlaşmanı yap, düğünden önce mekana gidip ekiple şarkılar üzerine istersen konuş ve düğün günü eğlenmene bak.

Düğün fotoğrafçısı

Topkapı Uranus Hotel’in bünyesinde hizmet veren bir fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Organizasyon süresince her anınızı kayda alıyor ve en güzel karelerinizi çekiyorlar. Dışarıdan bir fotoğraf firmasıyla anlaşmanıza müsaade edilmiyor.

Otelde birbirinden şık birçok alan bulunduğu için düğün öncesinde de burada fotoğraf çektirmeni öneriyoruz. Hatta dilersen düğün albümü çekimlerin için bile burayı değerlendirebilirsin.

Bölgendeki açık hava düğün mekanlarına da bakmak istersen: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Otopark

Hotel Uranus İstanbul’un 50-75 araç kapasiteli küçük bir otoparkı bulunuyor. Küçük deyip geçmeyelim, çünkü bu alan gerçekten birçok davetlinin kurtarıcısı olacak. Düğünden önce park yeri bulmakla uğraşmayacağını öğrenen davetlilerin yüzleri gülecek!

Ayrıca otelde düğün yapmanın hakkını vermek ve ihtişamı her alanda sunmak istiyor olabilirsin. İşte bunun için de mekandan vale hizmeti talebinde bulunabilirsin.

Alkışlarımız

 • Merkezi bir noktada bulunmasını çok sevdik. Düğün gününde davetlilerin mekana rahatça ulaştığında sen de bunun önemini daha iyi anlayacaksın diye düşünüyoruz.
 • Profesyonel bir ekiple çalışacak olman büyük avantaj. Senelerdir bu işi yapan uzman kişiler demek, tedirginlik yaşamayacağın anlamına geliyor. Unutma; düğününde beraber çalışacağın kişilere güvenmelisin.
 • Danışmanlık hizmeti veriyor olmaları da artı puan kazandırıyor.
 • Menü tadımı sayesinde içine en çok sinen menüyü seçebiliyor, dilersen içeriğinde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun.
 • Gelişmiş ses ve ışık sistemleri sayesinde eğlence aralıksız devam ediyor!
 • İşte otelde düğün yapmanın avantajlarından biri: Şehir dışından gelen davetlilerin Uranus Hotel’de konaklayabilir ve sana özel avantajlı fiyatlardan yararlanabilir.

Uranus Hotel’de kına gecesi ve gelin hamamı

Otelde düğün organizasyonlarının haricinde nişan, söz, toplantı, kına gecesi, gelin hamamı, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, baby shower ve doğum günü gibi birçok farklı etkinlik de düzenlenebiliyor. Biz şimdi sana biraz kına gecesi ve gelin hamamı organizasyonlarından bahsetmek istiyoruz.

Mekanın en popüler organizasyonlarından biri olan kına geceleri için öncelikle danışmanlık hizmeti veriyorlar. Organizasyon öncesinde yetkili ekipten tüm detayları öğreniyor ve taleplerini belirtiyorsun. Kına günü ise saat 14:00’ten akşama kadar tamamen sana ait olacak, hazırlıklar ve dinlenmek için kullanabileceğin bir hazırlık odası tahsis ediyorlar.

Sen odanda dinlenirken, salon; masa örtüleri, sandalye süslemeleri, şamdan ve gold suplalarla hazırlanmış oluyor. Davetlilerine de seçtiğin kına menüsü ikram ediliyor.

Gelin hamamı dahilinde verdikleri hizmetler şöyle:

 • Geline özel hamamda kese köpük
 • Geline özel masaj
 • Sauna, buhar odası ve dinlenme alanı kullanımı
 • Peştamal, havlu ve terlik hizmeti
 • Meyve, meyve suyu ve çerez ikramı

Uranus Otel Topkapı’da nerede?

Adres: Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:112/1 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon: 0212 963 3558

Uranus İstanbul Topkapı Hotel, ulaşım açısından çok merkezi bir konumda yer alıyor. E-5 üzerinde yer alan mekana özel araçlarla kolaylıkla ulaşılabildiği gibi toplu taşıma aracıyla gelecek olanlar da metrobüs ve otobüsleri kullanabiliyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Senin de mekanla ilgili belirtmek ve sormak istediklerin varsa yorum olarak yazabilirsin. Yeni evlenecek çiftlerin birbirlerinin fikirlerine ihtiyacı var.