Telefon: +90 3129633452

Fiyat Teklifi Al

Mi Amor Wedding Hakkında

Ankara düğün mekanları içinde çok yeni fakat bir o kadar da iddialı olan Mi Amor Wedding Düğün Salonu ile karşındayız! Düğün sektörüne modern bir soluk getirmekte kararlı olan bu mekanda düğünün konusunda asıl söz sahibi olan sensin. Tabii bu konuda tecrübeli organizatörlerinin deneyimlerinden de istifade edebileceksin. Daha fazlası için okumaya devam etmeni öneririz.

Mi Amor Wedding Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Mi Amor Wedding Düğün Salonu fiyatları, Ankara kulüpler ve davet alanları ortalamasının bir tık üstünde.
 • Hafta içi ve hafta sonu yemekli organizasyon fiyatları aynı.
 • Kokteyl organizasyon içinse hafta içi daha avantajlı.
 • Kokteyl ve yemekli organizasyon fiyatları arasında uçurumlar yok.
 • Dolu dolu sunduğu düğün paketleri sayesinde ekstra masraf yapmana gerek kalmıyor. Böylelikle Mi Amor’un düğün performansı fiyatını ziyadesiyle karşılıyor diyebiliriz.
 • Mi Amor Düğün Davet fiyatları hakkında detaylı bilgi için butonlarımızı kullanabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Mi Amor Wedding
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 625 Min. 400 - Max. 875

Mi Amor Wedding Düğün Paketleri

Mi Amor Wedding’te 3 farklı davet alanı seçeneği mevcut. Yağmur ve Başak salonlarında düğün, Bengisu Salonu’nda ise kına gecesi gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda 300 kişiye kadar olan butik davetler için bir açık alan da mevcut. Salonların hepsi kolonsuz ve yüksek tavanlı. Ayrıca hepsinde klima da mevcut. Geniş fuaye alanları da cabası!

Düğünün için salonunu seçtin. Şimdi sıra bu salonun son derece özenle süslenmesine geldi. Fotoğraf çekimi için özel bir alan dahi tasarlanabiliyor. Fotoğraf demişken, düğün boyunca sınırsız fotoğraf çekimi ve kesintisiz video kayıt yine mekan tarafından verilen hizmetler arasında. Düğün eğlencen için DJ performansının yanı sıra otopark ve vale gibi ayrıcalıkları da mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

 • Dekorasyonda beyaz, bej ve krem gibi açık renklerin kullanılması mekana ferah bir görünüm katmış.
 • Kristal taşlı büyük avizeler son derece ihtişamlı.
 • Gold renkli tiffany sandalyeler oldukça zevkli bir seçim olmuş.
 • Gelin yolu çiçeklerle donatılmış.
 • Nikah masası son derece şık bir biçimde özenle süslenmiş. Gelin tagı unutulmamış.
 • Açık alanda yer alan banket ve bistro masalar oldukça modern görünüyor.

Müzik

Mi Amor Wedding Düğün Salonu Ankara daha yeni faaliyete geçmiş bir mekan. Tam da bu noktada mekandaki her şeyin gıcır gıcır olduğunu söyleyebiliriz. Ses ve sahne sistemleri de hariç değil tabi! Bu son teknoloji ses ve sahne sistemleri ile mekanın DJ hizmeti birleştiğinde ortaya harika bir iş çıkacağından şüphe yok.

Düğün Fotoğrafçısı

Mamak Mi Amor Wedding Organizasyon, düğün davetlerinin çok çetin bir görevi olan düğün fotoğrafçısı işini üstlenerek seni çok büyük bir yükten kurtarmış. Onca telaşının arasında fotoğrafçı aramakla uğraşmak yerine Mi Amor Wedding Düğün Salonu’nun sınırsız fotoğraf ve kesintisiz video çekim hizmetlerinden faydalanman mümkün. Doğrusu Mi Amor Wedding Düğün Salonu’nda çekilen fotoğraflar birer şaheser!

Otopark

Ankara Mi Amor Wedding Organizasyon, sana yukarıda da bahsettiğimiz gibi pek çok ayrıcalık sağlıyor. Fakat sağladığı otopark hizmeti ile yalnız senin değil misafirlerinin de takdirini kazanacak! Zira 150-250 araçlık gayet yeterli bir otopark hizmeti sunuyor. Ayrıca Mi Amor Wedding’te vale hizmeti de mevcut. Bu sayede misafirlerin hemen düğüne intikal edebilecek.

Mi Amor Wedding Diğer Organizasyonlar

Yepyeni ve geniş salonları ile hizmet veren Mi Amor Wedding düğün dışında da pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Açılışlardan davet ve resepsiyonlara, baby shower’dan bayi toplantılarına, doğum günü partilerinden nişan ve kınaya, doğum günü partilerinden tut da sünnet düğünü hatta pikniğe kadar pek çok organizasyon için kapılarını seve seve açmaya hazırlar.

Alkışlarımız

 • Mekanın yeni olmasının da getirdiği bir avantajla tüm ekipmanlar son model.
 • Menüde değişiklik yapabilme imkanı bütçeni sevindirecek.
 • DJ eşliğinde neredeyse gece yarısına kadar sürecek eğlence çok hoşuna gidecek.
 • Fotoğraf çekimi ve kesintisiz video kayıt hizmetinin olması büyük kolaylık.
 • Kullanımına özel gelin odası tasarlanması çok iyi düşünülmüş.
 • Çocuklara özel menü seçeneği ile küçük misafirlerinin ağızlarını tatlandırabilirsin.
 • Vejetaryen menü seçeneğinin olmasını takdir ettik.
 • Otopark ve vale hizmetlerinin olması çok büyük avantaj.

Mi Amor Wedding Çift Yorumları

Dilber & Ali: ‘’Hem düğünüm hem de kına gecem burada gerçekleşti. Öncelikle tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü ve ilgili personeli, mekanın ferahlığı ve kalitesi… Kesinlikle önerebileceğim bölgenin en kaliteli salonu. En güzel anılarımı en güzel şekilde gerçekleştirmemi sağlayan Mi Amor Wedding’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki süreçte organizasyonlarımı gerçekleştireceğim tek mekan olacaktır.’’

Fatma & Gökhan: ‘’Mamak’ta açılmış yeni bir mekan ve çok güzel bir düğün salonu. Düğünümü burada yaptım. Organizasyonum çok güzel ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşti. Mi Amor Wedding’i tüm çiftlere tavsiye ediyorum.’’

Mi Amor Wedding Nerede?

Adres:Cengizhan, 817. Sok. No:9, 06000 Mamak/Ankara

Telefon: +90 3129633452

Mi Amor Wedding Ankara’nın en merkezi semtlerinden biri olan Mamak’ta bulunuyor. Mamak’a toplu taşıma ile ulaşım son derece kolay. 220-7, 329, 343, 349, 355 ve 361 numaralı otobüs hatlarının güzergahında yer alıyor. Dilersen Başkentray tren hattını da kullanabilirsin. Mi Amor Wedding İkea Kavşağı, Metro market yanında bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al