Vela Nikah Balo Hakkında

Vela Balo Nikah Salonu Ankara’daki şık düğün mekanlarından biri. Görsellerine göz attığın anda gözünün kamaşacağına eminiz desek, abartmış olmayız. Hem açık hem kapalı davet alanı olan bu mekanda kendi isteklerin doğrultusunda hayallerindeki düğünü gerçekleştirebilirsin! Uzun yıllardır profesyonel ekip ile düğün davet sektöründe hizmet veren Vela Balo, seni pişman etmeyecek bir seçenek.

Fiyat Teklifi Al

Vela Nikah Balo Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Vela Nikah ve Balo Salonu’nda pek çok farklı seçenek olduğu için net sabit bir fiyat da yok elbette.
 • Hafta içi bir organizasyon yapmak istersen hafta sonuna göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Yemek menülerinde yapacağın değişikliklere göre fiyatta farklılıklar oluyor.
 • Mekanın başlangıç rakamlarını Ankara kulüpler ve davet alanları ile kıyasladığımızda oldukça bütçe dostu olduğunu söylemek mümkün.
 • Ücretsiz fiyat teklifi için pembe butonu kullanmayı unutma.

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Vela Nikah Balo Düğün Paketleri

Vela Nikah & Balo Salonu hem kış hem yaz aylarına uygun farklı davet alanı alternatiflerine sahip. Kış veya sonbahar mevsiminde bir düğün yapacaksan kapalı davet alanı yüksek tavanı ve kolonsuz salonu sayesinde Vela, tüm ihtişamıyla seni bekliyor. Yaz ve ilkbahar aylarında ise terasta, şehir manzarası eşliğinde ferah bir davet düzenleyebilirsin.

İstersen yemekli istersen yemeksiz bir düğün gerçekleştirebilirsin. Mekanın belirli set menüleri var. Kırmızı et veya beyaz et seçeneklerinden ana yemek seçebilirsin. Dilersen aperatif veya ordövr menüleri de var. Karar vermeden önce mekana gidip tadım da yapabiliyorsun. Peki bunlardan ayrı olarak ne hizmetleri var? Gel beraber diğer hizmetleri inceleyelim!

 • After party alanı
 • Işık, ses ve sahne hizmeti
 • Organizasyon sorumlusu
 • Vale hizmeti
 • Engelli girişi
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik fırsatı

Dekorasyon / Süsleme

 • Mekan pembe, mor ışıklandırmasıyla gerçekten masallar diyarındaymışsın gibi bir atmosfer oluşturuyor.
 • Tavandan sarkan çiçek detayları ortamı çok ferah gösteriyor.
 • Sandalyelerde altın rengi seçilmiş, bu da mekanda oldukça şık duruyor.
 • Masalarda kullanılan küçük mumlar, fenerler ile davet alanlarının aydınlatması desteklenmiş. Bu minik ışıklar ortama çok masalsı bir hava katıyor.
 • Dans pisti tam ortada, böylece çifti tüm davetliler görebiliyor.

Müzik

Vela Balo Nikah Salonu Ankara’da masalsı bir düğün gerçekleştirirken buna eşlik etmesi en önemli şey müzik oluyor! İyi bir ışık, ses ve sahne altyapına sahipler. Bu konuda endişe etmene hiç gerek yok. Üstelik gece boyunca çalmasını istediğin şarkıların bir listesini ayarlayıp yetkililere iletebilirsin. Müzik 23:30’da sona erse de after party imkanı ile eğlencenin saatini uzatabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Eryaman Vela Düğün Salonu özenle tasarlanmış. Özellikle ışıklandırmalar bir harika! Haliyle çekileceğin fotoğraflar da birbirinden güzel olacaktır. Fotoğraf ve video konusunda profesyonel hizmet almak istersen harika bir haberimiz var. Vela Balo bünyesinde çalışan çekim ekibi tüm gece yanında olarak en özel anlarını ölümsüzleştiriyor. Dışarıdan fotoğrafçı aramana ve ekstra masraf yapmana gerek yok!

Otopark

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan bu güzel mekan davetlilerinin otopark sorununu da elbette unutmuş değil. Misafirlerin şahsi araçları ile gelmek istediğinde yer bulma derdini ortadan kaldıran 250-500 araç sayısı ile hizmet sundukları bir otoparkları mevcut. Hatırı sayılır kapasitenin yanı sıra konuklarının park etme sorununu da rahatlatacak vale hizmeti de onlar tarafından veriliyor.

Vela Nikah Balo Kına Gecesi Organizasyonu

Ankara Eryaman Vela Nikah ve Balo Salonu’nu çok beğendiysen, burada düğün organizasyonunu tamamlayacak olan kına geceni de düzenleyebilirsin. Geniş dans pisti, iyi ışık ve ses altyapısı sevdiklerinle beraber doyasıya eğlenceyi mümkün kılıyor. Mekanın deneyimli organizasyon sorumlusu sayesinde dilediğin konsepti yaratabilmen de cabası. İster geleneksel istersen de modern bir tarz oluşturabilirsin. Merasimini tamamlayacak aksesuarlar da temin ediliyor!

Alkışlarımız

 • Vela nikah balo fiyatları oldukça bütçe dostu.
 • Dekorasyonu çok şık ve modern bulduk. Hatta biraz gösterişli de desek, abartmış olmayız.
 • Oldukça fazla araç kapasitesine sahip bir otoparkı olması ve bu otoparkın da ücretsiz olması harika bir avantaj.
 • Standart bir menü seçmek zorunda değilsin, tadım yapıp zevkine göre değişiklikler yapabiliyorsun.
 • Mekanın konumu oldukça merkezi, misafirlerin ulaşım konusunda zorlanmayacaklardır.

Vela Nikah Balo Çift Yorumları

Başak: “Hayatımın en güzel gününü masala dönüştüren Vela Nikah Salonu ve çalışanları oldu. Güler yüzleri, samimiyetleri, ilgi ve alakaları sayesinde hem kendimiz hem de misafirlerimiz çok güzel bir gece geçirdik. Evlenecek tüm çiftlere gönül rahatlığıyla öneriyorum. “

Kübra: “Biz hem kınamızı hem düğünümüzü Vela’da yaptık. İyi ki de yapmışız. Salonun ses sistemi ışıklandırması, hiç kolon olmaması hepsinden önemlisi salon sahiplerinin samimiyetleri ilgi ve alakaları harikaydı. İçiniz rahat bir şekilde tutacağınız tek salon kesinlikle. Tekrar başa dönsem yine tutardım.”

Vela Nikah Balo Nerede?

Adres: Yavuz Selim Mah. 12. Cad. No:9/144 Pasaj Eryaman Rezidans Vela Nikah – Etimesgut / Ankara

Vela Nikah ve Balo Salonu Eryaman’a şahsi aracınla gelebileceğin gibi toplu taşıma ile de gelmen mümkün. Mekanın yakınından geçen otobüs hatları arasında 542, 542-1, 585-1 yer alıyor. Esen Parkı Durağı’nda inerek yürüme mesafesindeki salona ulaşabilirsin. M1, M2 ya da M3 metro hatlarını kullandığında ise Devlet Mahallesi Durağı’nda inmelisin. Ulaşım konusunda farklı alternatiflerin olması büyük bir artı.

Fiyat Teklifi Al