nurtepe sosyal tesisi
Nurtepe Sosyal Tesisi Adres Nurtepe Mah. Sınır Sok. No:28/1 Kağıthane / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Nurtepe Sosyal Tesisi hakkında

Kağıthane’de hem bütçeni sarsmayacak hem de şıklığıyla gözüne hitap edecek bir düğün mekanı arayışındaysan Nurtepe Sosyal Tesisi’ni çok seveceksin! Uzun süredir düğünlerden kına gecelerine birçok organizasyona ev sahipliği yapıyorlar. Çiftlere özel paketler ve menü seçenekleri sunuyorlar. Bütçene en uygun olanları seçebiliyorsun. Tabii tesisin organizasyon sorumlusu sana tüm bu konularda destek oluyor. Dikkatimizi çeken detaylarla başlayalım inceleme yazısına:

 • Güzel manzara
 • Uygun fiyat
 • Zengin menü içeriği
 • Otobüsle kolay ulaşım
 • Teras

nurtepe sosyal tesisi

Nurtepe Sosyal Tesisi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İstanbul sosyal tesislerinin bu kadar yoğun talep görmesinin en büyük nedenlerinden biri kuşkusuz ki uygun fiyatlı olmaları! Nurtepe Sosyal Tesisi’nde de bu durum geçerli.
 • Kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar ve çok makul rakamlar talep ediyorlar.
 • Düğünlere özel olarak hazırladıkları standart menüleri var.
 • Bu menülerde değişiklik yapılmasını talep etme hakkına sahipsin.
 • Alkollü içecek servisleri bulunmuyor.
 • Saat 23:00’e kadar yemek servisi devam edebiliyor. Organizasyona geç kalan konukların olursa üzülmesinler!
 • Yukarıdaki Nurtepe Sosyal Tesisleri fiyat listesi başlangıç menüleri için geçerli. Düğün tarihine ve seçeceğin menüye göre fiyatlar farklılaşacaktır.
 • Hemen alttaki butona tıklayarak, oturduğun yerden fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi

Nurtepe Sosyal Tesisi düğün paketleri

Nurtepe Sosyal Tesisleri menüleri değişiklik gösteren farklı paketler sunuyor. Menülerinde; ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar ve ana yemek bulunuyor. Birçok yemek seçenekleri var ve bu sayede her çiftin damak zevkine hitap edebiliyorlar. Düğün pastasını da kendileri temin ediyorlar. Ayrıca ses ve ışık sistemleri, süsleme, müzik, otopark gibi hizmetleri de paket fiyatı dahilinde sunuyorlar.

nurtepe sosyal tesisi

Dekorasyon ve süsleme

 • Nurtepe Sosyal Tesisi’nde çiftin zevkini dikkate alarak, o doğrultuda süslemeler yapıyorlar.
 • Kına tahtlarından nişan masası dekorasyonuna kadar aklına gelebilecek birçok süsleme detayında çok başarılı işler çıkarıyorlar.
 • Anlaşmalı organizasyon firmalarının danışmanlığında hareket ediyorlar.
 • Dilersen masaların üstünde şamdanlar, vazolar, dekoratif fanuslar kullanabiliyorlar.
 • “Benim çalışmak istediğim farklı bir organizasyon firması var” dersen o konuda da problem yok. Mekan yetkililerine öncesinde haber vererek kendilerini tesise getirebiliyorsun.

nurtepe sosyal tesisi

Müzik

Sahne ve ses sistemleri konusunda oldukça iddialı bir mekan burası! Nurtepe Sosyal Tesisi yetkilileri, ortalamanın üstünde kaliteye sahip ekipmanlar kullandıklarını söylüyorlar. Bu da saat 23:00’e kadar devam eden müziğin keyfini en iyi şekilde çıkarabileceğin anlamına geliyor. Salona giriş, ilk dans gibi özel anlarda çalınacak şarkılarını önceden iletebiliyorsun. Hatta ve hatta dilersen tüm müziklere beraber karar verebiliyorsunuz!

Düğün fotoğrafçısı

Nurtepe Sosyal Tesisi’nde uygun fiyatlı, eğlenceli bir düğün yapacaksın. Bu kadar keyifli ve özel bir organizasyonu ölümsüzleştirmeden olur mu hiç? Mekan yetkililerine anlaşmalı fotoğrafçıları ve kameramanları olup olmadığını sormalısın. Anlaşmalı firmaları varsa onu da düğün paketine dahil edebilir, uygun fiyata anlaşma sağlayabilirsin. Senin anlaşacağın herhangi bir fotoğrafçıyı da mekana getirebilirsin.

nurtepe sosyal tesisi

Otopark

Nurtepe Sosyal Tesisleri Kağıthane’nin iç kısımlarında bulunuyor. Ondan dolayı mekana gelen davetlilerinin bir kısmının şahsi araçlarıyla ulaşımı tercih edeceğini düşünüyoruz. İşte o konukların için tesisin bünyesinde 50-75 araç kapasiteli, orta genişlikte bir otopark bulunuyor. Organizasyon günü bu otoparkı gönüllerince kullanabiliyorlar. Merak ettiysen hemen söyleyelim; vale hizmetleri bulunmuyor.

Nurtepe Sosyal Tesisi kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Nurtepe Sosyal Tesisleri kına organizasyonları için bölgesinde en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Bunun nedenlerinden biri kesinlikle kına namına her hizmeti sunuyor olmaları! Anlaşmalı organizasyon firmalarıyla ortak çalışmalar yürütüyorlar. Osmanlı’dan Hint konseptine kadar birçok alternatif sunabiliyorlar. Kına için gereken sepet, tepsi, taht gibi aksesuarların hepsini de temin ediyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kağıthane Nurtepe Sosyal Tesisleri, çiftlerden her sene yoğun ilgi görüyor. Bu kadar popüler olması, müşteri memnuniyetine önem verdiklerini kanıtlıyor.
 • Düğün paketlerinin fiyatları gerçekten çok uygun. Her bütçeye hitap ediyor olmalarına kocaman bir alkış gönderiyoruz.
 • Burada kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü, parti, piknik gibi farklı türde organizasyonlar da düzenlenebiliyor.
 • Çok güzel bir manzaraları var teras katlarında. Kesinlikle görülmeye değer!

nurtepe sosyal tesisi

Nurtepe Sosyal Tesisi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Nurtepe Sosyal Tesisleri Adres: Nurtepe Mah. Sınır Sok. No:28/1 Kağıthane / İstanbul

Tesis Kağıthane’de, İstanbul’un birçok noktasından rahatlıkla ulaşılabilecek bir ilçede yer alıyor. Buraya birçok otobüs hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Dileyen davetlilerin metrobüsten inip otobüs aktarması yaparak da gelebilirler. Mekan; Nurtepe Durağı’na 9 dakika, Kağıthane Belediye Sarayı’na 10 dakika, Kağıthane Belediyesi’ne ise 12 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları