seyrangah kağıthane
Adres Seyrantepe Mah. Altınay Cad. No:1 Seyrantepe 700. Yıl Parkı Kağıthane / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Seyrangah hakkında

Sana Seyrantepe 100. Yıl Parkı’nın içerisinde, doğanın ortasında yer alan çok güzel bir düğün mekanından bahsetmek istiyoruz! Seyrangah Düğün Salonu, 750 kişiye kadar davetli ağırlayabilme kapasitesiyle organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanın açık ve kapalı alan alternatifleri bulunuyor. Davetli sayına ve mevsime göre dilediğini tercih edebiliyorsun. Özellikle yaz aylarında havuz başı alanı yoğun talep görüyor.

Seyrangah’ın profesyonel bir ekibi var. Özellikle organizasyon sorumluları çok güler yüzlü ve tecrübeli. Anlaşmaya gittiğin andan itibaren her konuya açıklık getiriyor ve taleplerin doğrultusunda düğün akışını oluşturuyorlar. Düğün günü de bir aksaklık yaşanmaması için düğünün başından sonuna kadar alanda duruyorlar.

Seyrangah’la ilgili diğer detaylara geçelim şimdi:

Seyrangah düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Seyrangah’ta düğün mekanlarına göre ortalamanın altında, uygun fiyatlar talep ediliyor.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında fiyat farkı bulunuyor. Hafta içi yapılan etkinlikler daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Düğün tarihinin yanı sıra seçeceğin menü ve düğün paketindeki hizmetler de fiyatları etkiliyor.
 • Seyrangah’ın standart menülerinde kırmızı ve beyaz et seçenekli ana yemekler bulunuyor.

Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli. Sen hayalindeki düğün için net bir rakam istiyorsan, hemen alttaki Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayabilirsin:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Seyrangah, açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyor. Havuz başında düğün yapma imkanı sunan açık alan, genelde düğünler için değerlendiriliyor. Kapalı alanı ise yüksek tavanlı olması ve ışıl ışıl atmosferiyle dikkatleri üzerine topluyor. ,

Mekanda çiftin hazırlanabilmesi için konforun ön planda olacağı şekilde dizayn edilmiş bir gelin-damat odası da var. Düğünden önce burada hazırlanabiliyor ve dinlenebiliyorsun.

Seyrangah düğün paketleri

Seyrantepe Seyrangah, çiftlere birbirinden farklı düğün paketleri sunuyor. Bütçene en uygun olanı tercih edebiliyorsun. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • DJ ve orkestra
 • Otopark
 • Mekan süslemeleri

Avrupa Yakası’ndaki uygun fiyatlı diğer düğün mekanları da bu yazıda: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Dekorasyon ve süsleme

Seyrangah Davet Salonu’da; beyaz renkteki yuvarlak masa ve sandalyeler, beyaz örtüler ve mor tüllerle süsleniyor. Masaların üzerinde ise şamdanlar ve çiçek aranjmanlarıyla şık bir dekor oluşturuluyor.

Mekandaki oturma düzeni, davetli sayısına göre belirleniyor. Tabii bu noktada da çiftin fikri mutlaka alınıyor.

Müzik

Seyrangah’ta saat 23:00’e kadar müzik yayını devam ediyor. Müzisyen iş ortakları bulunuyor. Dilersen onlardan DJ ve orkestra temin edebiliyorlar. Bu arada ses sistemleri de gayet iyi. Unutma; en az müzisyen kadar ses sistemi de çok önemli.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın düğün paketinde fotoğraf ve video hizmeti de bulunuyor. Anlaşmalı fotoğraf ekipleri var. Bu ekip tarafından tüm organizasyonun tamamı kayıt altına alınıyor. Yani ileride belki de çocuklarınla izleyeceğin düğün videon, işinde uzman kişiler tarafından çekiliyor.

Başka bir fotoğrafçı da getiremiyorsun maalesef. O kadar anlaşma yapmışlar ekiple, başkasıyla çalışmak olmaz.

Otopark

Seyrangah’ın 75-100 araç kapasiteli, kendine ait bir otoparkı var. Bu da davetlilerinin park yeri problemini ortadan kaldırmış oluyor. Mekanın vale hizmeti de var.

Kağıthane’den çok uzaklaşmadan, Şişli’deki düğün salonlarına da bakmak istersen: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Alkışlarımız

 • Havuz başında düğün yapma imkanı sunup, bu kadar uygun fiyatlar talep etmeleri takdire şayan!
 • Salonlarındaki beyaz ve mor rengin uyumunu çok sevdik. Hem çok abartılı değil hem de çok şık.
 • Düğününü Seyrangah’ta yapan çiftlerin yorumlarına göz attık biraz. Çoğunun ortak düşüncesi şu şekilde: “Düğünümüzü kendi düğünleri gibi sahiplenip, ilgilendiler!” Çiftlere böyle bir samimiyet ve uzmanlık göstermeleri çok güzel bir detay.
 • Menü tadımı yaptırdıklarından bahsetmiştik. Özellikle yemekli düğün yapmayı planlayanlar için bu hizmetin öneminin büyük olduğunu tekrar vurgulamak istiyoruz.

Diğer organizasyonlar

Seyrangah; düğün, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, bayi toplantısı ve doğum günü gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Hatta düğününü de kına geceni de burada yapmaya karar verirsen, avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsin.

Seyrangah nerede?

Adres: Seyrantepe Mah. Altınay Cad. No:1 Seyrantepe 700. Yıl Parkı Kağıthane / İstanbul

Seyrangah Kağıthane’de merkezi bir noktada konumlanmış. Mekan, Seyrantepe Metro Durağı’na 500 metre mesafede yer alıyor. Toplu taşıma kullanacak olan davetlilerin metroyla mekana ulaşım sağlayabilir.

Nasıl gidilir: Kağıthane Cendere yolundan Ayazağa istikametine doğru giderken, Opet Benzin İstasyonu’nun önündeki ışıklardan Seyrantepe tabelalarını takip ettiğinizde Seyrantepe 700. Yıl parkı’nın içerisinde yer alan mekana ulaşılabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları