Perispri Fener Adres Dr. Sadık Ahmet Cad. No:10 Balat / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Perispri Fener hakkında

İstanbul Balat’ta, deniz kenarında, vintage ama oldukça şık bir davet alanı ile tanıştıracağız seni! Yemekli bir eğlence, loş ışıklar ve romantik bir ambiyans… Kulağa sence de çok hoş gelmiyor mu? Buranın kocaman camekanlı bir alanı bulunuyor. Kentin hareketliliğinin yansıyan ışıkları ve dünyaca ünlü İstanbul manzarası eşliğinde hayatının en özel ‘Evet’ ini demeye hazırsan, anlatmaya başlayalım! 😊

Perispri Fener düğün fiyatları

 • İstanbul kulüp ve davet alanlarının fiyatlarının bir tık yüksek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Perispri Fener Balat’ın sana sunduğu rakamlar da bu skalada yer alıyor.
 • Kokteyl ve yemekli düzen seçiminde fiyatların da değişiklik gösterdiğini bilmelisin. Bütçen düşükse harika bir kokteyl daveti düşünebilirsin.
 • Ana yemekler arasından yapacağın seçim ve gelecek davetli sayısı fiyatları etkileyen büyük faktörler arasında yer alıyor.
 • Menü tadımı ile lezzetleri deneyimleyebilir, dilersen değişiklik talep edebilirsin.
 • Yemek, ikramlık ve meşrubat servisleri saat 00:00’da son buluyor.
 • Önceden iletişime geçmen dahilinde özel menü seçenekleri de mevcut.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Perispri Fener butik bir kulüp ve davet alanı. Burada en sevdiklerinle birlikte düğün organizasyonundan tut kutlama yemeklerine kadar her bir etkinliğini gerçekleştirebilirsin. Açık alanı olmayan mekan o kadar ferah ki, konforlu bir eğlence senin ve davetlilerin için kesinlikle mümkün. Burada gelecek davetli sayına uygun olarak bir oturma düzeni de ayarlanıyor.

Perispri Fener düğün paketleri

Halihazırda hizmet sektöründe yer alan Perispri Fener’de düğünün için pek çok standart paket sağlanıyor. Bu paketlerin içerisinde; mekan süslemesi, yemek servisi, servis personelleri, fotoğraf ve video çekimi, kaliteli ışık ve ses ekipmanları, her detay ile özenle ilgilenecek bir organizasyon yetkilisi, otopark ve vale hizmeti mevcut. Daha fazla bilgi için iletişime geçmeyi unutma! 😊

Dekorasyon ve süsleme

 • Merdivenlerden çıkıp da davet alanına ulaştığında kocaman bir camekan karşılıyor seni.
 • Vintage aksesuarlar ve antikalar ise mekanın her yerinde! Hem nostaljik hem de gösterişli bir mekan arıyorsan, doğru yerdesin.
 • Tavanda sarkıt kuş detayları bulunuyor. Çok tatlı değil mi? 😊
 • Tablolar ve aynalarla kendini eski zamanlardaki bir köşkte hissedeceksin.
 • İstanbul manzarası için ise diyecek tek kelime yok!
 • Ahşap masalar mekanı daha bir otantik gösteriyor ve bu bizce çok şık.

Müzik

Kaliteli ışık ve ses ekipmanları ile harika bir müzik hizmeti de saat tam 00:00’a kadar seninle! Belki dans etmek için küçük bir alanı olabilir ama bizce bu eğlenmeye hiç ama hiç engel değil. Profesyonel müzisyenlerin senin için çaldığı şarkılar ve hoş sohbetler eşliğinde bir düğün organizasyonu hem kulağa hem de göze hitap ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Böylesine ruhu olan bir mekanda çekilecek fotoğrafların güzelliğinden bahsetmeden olmaz! İstersen mekanın anlaşmalı çözüm ortakları ile çalışabilir istersen de kendi ayarladığın fotoğrafçı ile ortaklık kurabilirsin. Mekanın bu konuda bir kısıtlaması bulunmuyor. Perispri Fener’in tatlı mı tatlı bir bahçesi de var. Burası fotoğrafların için harika bir arka fon oluşturacak!

Otopark

Perispri Fener’in Balat’taki yerinde düğün gününde ücretsiz kullanabileceğin bir otoparkı mevcut. Zaten butik bir davet alanı olan mekanın 50’den az araç kapasiteli otopark alanı hem sana hem de davetlilerine hayli hayli yetiyor. Üstelik davetlilerini girişte karşılayacak güler yüzlü ve işinde uzman bir vale hizmeti de bulunuyor.

Perispri Fener kına gecesi organizasyonu

Kına gecene damgasını vuracak tüm hizmetler Perispri Fener’de eksiksiz olarak sağlanıyor. Aksesuar kiralamanın da mevcut olduğu mekanda gerekli tüm aksesuarlar işletme tarafından temin ediliyor. Davul şov, dilek feneri, kına ekibi, kına mumu, kına ruhuna uygun süsleme, kına tepsisi ve tüm gelenekleriyle kusursuz bir kına töreni ruhu olan bir mekanda gerçekleşiyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Hem bahçeden hem de camekanlı üst kattan harika bir deniz manzarası seni karşılıyor.
 • Vintage aksesuarlar ve antika aksesuarlar mekanın kalitesini öyle bir arttırıyor ki!
 • Fotoğrafçı, organizasyon ve catering firması getirmen konusunda mekanın bir kısıtlaması bulunmuyor. Hayallerindeki düğünü gerçekleştirebilirsin.
 • Düğünün öncesi lezzetleri tatmak istiyorsan Perispri Fener’de menü tadımı mümkün. İstersen, damak zevkine uygun olarak içeriklerde değişiklik talep edebilirsin.
 • Mekanda bütün organizasyon ile ilgilenecek ve sorunsuz bir gece geçirmeni sağlayacak alanında uzman bir organizasyon yetkilisi mevut.

Perispri Fener nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Dr. Sadık Ahmet Cad. No:10 Balat / İstanbul

Haliç’in yanında bulunan ve tarihi bir konumda yer alan Perispri Fener’e ulaşım hem özel araçlar hem de toplu taşıma ile ulaşman mümkün. Avrupa ya da Anadolu yakasından gelecek misafirlerin Marmaray, metro, minibüs ve otobüs kullanabilir. Merkezi bir güzergahı olduğu için pek çok toplu taşımanın da geçtiği bir yerde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.