skalion teras cafe & restaurant
Skalion Teras Cafe & Restaurant Adres Mimar Hayrettin Mah. Çifte Gelinler Cad. No:6 D.No:34126, 34130 Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Skalion Teras Cafe & Restaurant hakkında

Skalion Teras Cafe & Restaurant mis gibi huzur veren masmavi bir deniz manzarasına karşı farklı davet alanları ile hizmet veren şık bir düğün mekanı! Son zamanlarda popülerleşen restoran düğünü konsepti için de birebir. Halihazırdaki otel tecrübesiyle memnuniyet ilkesinden şaşmayan Skalion Teras hakkında diğer detayları merak ediyorsan, haydi yazının devamını okumaya! ?

skalion teras cafe & restaurant

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)150.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)150.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Skalion Hotel & Spa İstanbul bünyesinde bulunan otel restoranları fiyatlarının ortalamasında. Kaliteli bir yemek hizmeti veren mekanın sunduğu başlangıç rakamları için uygun demek mümkün.
 • Skalion Teras Cafe & Restaurant fiyatları seçeceğin menüye göre de değişiyor. Mesela kokteyl menüler yemeklilere göre çok daha uygun oluyor. Bütçen düşükse kokteyl düğününü düşünebilirsin. ?
 • Tüm yemek hizmetini mekanın kendisi üstleniyor. Yani buraya catering firması getiremiyorsun.
 • Yemek servisi saat 03:00 ve sonrasına kadar devam ediyor.
 • Çocuk, diyabet, vegan ve vejetaryen misafirlerin için özel menü seçenekleri de mevcut!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50’den az
Kokteylli kapasite 50’den az
Kapalı alan kapasitesi 50’den az
Konaklama kapasitesi 100-150 kişi

Kapasite tablosundan anlayacağın üzere Skalion Hotel İstanbul’un restoranı butik organizasyonlar için birebir! Eğer sen de sadece en yakın dostlarının ve ailenin bulunduğu bir düğün organizasyonu istiyorsan doğru adrestesin. Hem ziyafet düzeninde hem de kokteyl düzeninde bu sayı değişmiyor. Skalion aynı zamanda bir otel olduğu için sen ve misafirlerin konaklama hizmetinden de yararlanabiliyor.

skalion teras cafe & restaurant

Skalion Teras Cafe & Restaurant düğün paketleri

 • Kokteyl / yemek menü servisi
 • Organizasyon yetkilisi
 • Servis personelleri
 • Mekan süslemeleri
 • Fotoğrafçı getirme imkanı
 • Organizasyon firması getirme imkanı
 • Işık, ses ve sahne ekipmanları
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Canlı müzik / DJ
 • Fotoğraf ve video
 • Hazırlık odası
 • Konaklama imkanı

Dekorasyon ve süsleme

Bütünüyle modern mimari ve tarzda inşa edilen restoran, camekanlar ile kaplı olduğu için şahane bir deniz manzarası sunuyor. Rahat sandalyeleri ile konforunu düşünen Skalion Teras Cafe & Restaurant oldukça hoş bir ambiyansa sahip. Ayrıca burada istediğin konsepti hayata geçirebilmelerini de çok beğendik. Dilersen farklı isteklerin için organizasyon firması ile de çalışabilirsin.

skalion teras cafe & restaurant

Müzik

Yemek menülerindeki çeşitliliği sahnesinde de sağlayan Skalion Hotel Restaurant’ta evrensel müzikler içinden dilediğini seçebilirsin! Keyfi bol olan bu özel gecede müziğin sesi 00:00’a kadar devam ediyor. ’Eğlenceye devam etmek istiyorum’’ diyen çiftlere ise harika bir haberimiz var! After party alanında gecenin ilerleyen saatlerine kadar birbirinden güzel şarkılara eşlik edip dans edebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Böylesine özel bir günü ölümsüzleştirmeyi kim istemez ki! Sen ve davetlilerin düğünün tadını çıkarırken gülümsediğin ve mutlu olduğun tüm anlar kameralara yansıyacak. Gecenin başından sonuna kadar yanında olacak bir çekim ekibi ile fotoğraflar ve videolar konusunda sorun yaşamayacaksın. Ayrıca mekanın fotoğrafçı getirmen konusunda bir kısıtlaması bulunmuyor. Anlaştığın ekip Skalion Hotel’de rahatlıkla çalışabiliyor.

Otopark

Skalion Hotel & Spa İstanbul’un 50’den az araç kapasiteli otoparkı ile misafirlerin park sorunu yaşamayacak. Kapasite az diye endişelenmene ise hiç gerek yok! Bu mekan butik davetlere uygun olduğu için gelecek davetlilerine hayli hayli yetecek bir otoparkları mevcut. Park etme konusunda ise güler yüzlü ve profesyonel bir vale yardımına koşuyor. ?

Skalion Teras Cafe & Restaurant kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL

Skalion Teras Cafe & Restaurant pek çok özel ve kurumsal davetlere ev sahipliği yapabiliyor. Bunlardan biri de eskimeyen geleneklerimizden olan kına gecesi! Kına ruhuna uygun bir süsleme yapıyor, geleneksel ve güncel kına müziklerini senin için çalıyorlar. Ayrıca kına törenini de eksiksiz şekilde gerçekleştiriyorlar. Dilersen, mekanda ek olarak aksesuar da kiralayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Skalion Hotel Restaruant’ın menü çeşitliliğine bayılacaksın! Türk ve dünya lezzetlerini bir araya getiren mekanda İtalyan ve Uzak doğu mutfağı mutlaka denemen gerekenler arasında. ?
 • Ufak, tatlı bir organizasyon yapacaksan burası senin için doğru adres. Yemekler güzel, müzikler eğlenceli, sohbetler ise çok keyifli!
 • Burada after party yapma imkanın da bulunuyor.
 • Kapalı alanları sayesinde dört mevsim boyunca unutulmaz güzellikteki davetlere imza atıyorlar.
 • Önceden iletişime geçmen dahilinde şehir dışından gelen misafirlerin için konaklama hizmeti de sağlıyorlar!

Skalion Teras Cafe & Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Mimar Hayrettin Mah. Çifte Gelinler Cad. No:6 D.No:34126, 34130 Fatih / İstanbul

Skalion’da bir davet yapacaksan ulaşımı dert etmene hiç gerek yok! Laleli ve Sultanahmet bölgesine oldukça yakın olan mekana şahsi aracınla gelebileceğin gibi toplu taşıma kullanarak da ulaşabilirsin. Otelin ek ücret karşılığında ayarladığı bir havaalanı servisi de mevcut. 37Y, 77A, HVİST-12 numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Tren, metro ve tramvay da mekana yakın bir güzergahtan geçiyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları