beyaz i̇nci düğün salonu
Adres İzmir Asfaltı 6. Km 3178 Sok. Evliyaoğlu Petrol Bitişiği No:2 Merkezefendi / Denizli

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Beyaz İnci Düğün Salonu hakkında

Beyaz İnci Düğün Salonu Denizli’de şık bir mekanda düğün yapmak isteyen çiftleri bekliyor! 2010 yılından beri çiftlerin mutluluğuna tanıklık eden mekan, açık ve kapalı alanlarıyla her dönem hizmet veriyor.

“Bizimle evlenir misiniz?” sloganıyla çıktıkları bu yolda hizmet kalitesinden asla ödün vermiyorlar. Şık davet alanları, lezzetli yemekleri, profesyonel organizasyon sorumluları sayesinde çiftlerin memnuniyetlerini kazanıyorlar.

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları nasıl?

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
  • Beyaz İnci’nin süslemelerini ve hizmet kalitesini göz önünde bulundurduğumuzda ortalama fiyatlar talep ettiklerini görüyoruz.
  • Mekanda yemekli düğünler kişi başı, yemeksiz organizasyonlar ise toplam rakam üzerinden fiyatlandırılıyor.
  • Yemekli bir düğün yapmayı düşünürsen, fiyatlar ana yemek tercihine göre değişiklik gösteriyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

İster kalabalık istersen de ortalama sayıda davetlinin katıldığı bir düğün yap! Beyaz İnci Düğün Salonu’nda bu iki seçenek için de kendine uygun bir alan bulabilirsin. Mekanın kapalı alanı 2.000-3.000, açık alanı ise 750-1.000 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Beyaz İnci Düğün Salonu paketleri

Beyaz İnci Düğün Salonu’nun bütçelere ve taleplere göre farklı paketleri var. Bu paketler dahilinde yemek servisi, müzik, mekan süslemesi, nikah seremonisi, ses-ışık sistemleri, otopark, servis personelleri, düğün pastası gibi ihtiyacın olan tüm hizmetleri alabiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz İnci Düğün Salonu’nun fotoğraflarına baktığında da eminiz ki ilk dikkatini çeken süslemeleri olmuştur! Buranın açık ve kapalı alanları büyük bir özenle dekore edilmiş. Şıklık konusunda bizden de tam puan alan mekanda kullanılan her aksesuar, kalitesini ilk gördüğün anda belli eden cinsten.

10 kişilik yuvarlak masalar ve rahatlığıyla da dikkat çeken şık sandalyeler kullanıyorlar. Gelin-damat masaları ise inci görünümüyle göz kamaştırıyor. Bunların yanı sıra avizelerinden aksesuarlarına kadar her detayı seveceğini düşünüyoruz.

Hayal ettiğin düğün organizasyonunda bambaşka bir konsept planladıysan, dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşmana da müsaade ettiklerini belirtmeden geçmeyelim.

Müzik

Salonun düğün paketinde DJ ve canlı müzik ekibi hizmeti bulunuyor. Saat 23:00’e kadar müzik devam ediyor. Bu da düğün organizasyonları için gayet iyi bir saat.

Düğün fotoğrafçısı

Denizli Beyaz İnci Düğün Salonu’nun anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor. Mekanla anlaştığın takdirde bu ekiple çalışman gerekiyor. Endişen olmasın, işlerinde gayet iyiler.

Otopark

Beyaz İnci Düğün Salonu’ndaki düğünlerde ağırlanacak davetliler çok şanslılar; özellikle de şahsi aracıyla gelecek olanlar! Mekanın 100-150 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de mevcut. E konuklarının konforunu sağlamak için daha ne yapsınlar, değil mi ama?

Alkışlarımız

  • Salon, yılın her döneminde hizmet veriyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri sunmalarının en büyük avantajlarından biri kesinlikle bu.
  • Burada yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan, usta şeflerin ellerinden çıkan harika lezzetleri tadacağını bilmende fayda var! Davetlilerin de yemekleri çok sevecek bizce.
  • Düğününden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun. Tattığın lezzetlerden çok da sevmediklerin olursa menüden çıkarabilir, başka yemekler ekletebilirsin.
  • Beyaz İnci Düğün Salonu’nun engelli girişi de bulunuyor.
  • Konum açısından çok rahat ulaşım sağlanabilecek bir noktada yer alıyor.
  • Özel beslenme alışkanlıklarına sahip davetlilerin için mekanda çocuklara özel, diyabet, vejetaryen menüler de hazırlanabiliyor.

Beyaz İnci Düğün Salonu çift yorumları

Beyaz İnci Düğün Salonu’nda senden önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarını okumaya ne dersin? Hangi mekanı incelersen incele, orası hakkında yapılan yorumların önemini asla unutma. İşte senin için seçtiğimiz ve fikir vereceğini düşündüğümüz birkaç yorum:

Meryem: “Garsonların sunum hızından çok memnun kaldık. Sunulan yemekler sıcaktı ve tatları güzeldi. Görsellik açısından da güzeldi. 500-600 kişiydik mekanda. Ulaşımda sorun yaşandığını düşünmüyorum. Kapalı alanda bir düğün oldu mekan içi renk seçimi standarttı.”

Ammar: “Mekan, şehir merkezinde bulunan toplu taşıtların da ulaşım sağladığı rahat bulunabilecek bir lokasyonda. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik 400 kişilik bir davetli listemiz vardı ve mekanın hem açık alan hem de kapalı alan olmak üzere iki tane bölümü mevcuttu. Biz hem açık alanı hem de kapalı alanı kullandık ikisi de çok güzeldi. Mekanın kapalı alanında nikah organizasyonumuzu gerçekleştirdik, açık alanında ise düğün organizasyonumuzu gerçekleştirdik.”

Diğer organizasyonlar

Beyaz İnci Düğün Salonu’nda 10 seneyi aşkın süredir çok sayıda organizasyon düzenlenmiş ve düzenlenmeye de devam ediyor. Mekandaki en popüler organizasyonlar tabii ki düğünler oluyor. Onun haricinde kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlik, parti, mezuniyet töreni organizasyonları için de mekanla iletişime geçebilirsin. Zaten Beyaz İnci Düğün Salonu iletişime geçen çiftlere her etkinlikle ilgili detayları paylaşıyor.

Fiyat Teklifi Al

Beyaz İnci Düğün Salonu nerede?

Beyaz İnci Düğün Salonu adres: İzmir Asfaltı 6. Km 3178 Sok. No:2 Merkezefendi / Denizli

Mekana ulaşım çok rahat. Evliyaoğlu Petrol’ün hemen bitişiğinde yer alıyor. Beyaz İnci Düğün Salonu yol tarifi istersen; İzmir Asfaltı üzerinde Tümtürk’e gelmeden hemen önce konumlandığını söyleyebiliriz.