türk balıkadamlar kulübü
Türk Balıkadamlar Kulübü Adres Funda Çıkmazı Sok. No:8 Kadıköy / İstanbul
Türk Balıkadamlar Kulübü Telefon 0216 706 1091

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Türk Balıkadamlar Kulübü hakkında

Türk Balıkadamlar Kulübü Düğün Salonu seni ve sevdiklerini havuz başı düğün konseptinde buluşturmak için kapılarını aralıyor. Açık ve kapalı iki farklı davet alanı bulunan mekanda dilersen havuz dilersen de boğaz manzarasını tercih edebilirsin. Yemekli ve kokteylli alternatifler de mevcut. Mekan hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızın kalanını okumaya devam et!

türk balıkadamlar kulübü

Türk Balıkadamlar Kulübü düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Türk Balıkadamlar Kulübü düğün fiyatlarının diğer İstanbul kulüpler ve davet alanları ile karşılaştırıldığında ortalamanın bir tık üstünde olduğunu söyleyebiliriz.
 • Fiyatlarda hafta içi ya da hafta sonu ayrımı bulunmuyor. Düğününü istediğin tarihte kolaylıkla planlayabilirsin.
 • Düğün fiyatları kişi sayısı üzerinden belirleniyor.
 • Alkollü bir düğün tercih ediyorsan bu mekanda alkollü içecek servisi yapılıyor.
 • Düğününe özel teklifleri değerlendirmek için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  200-300 kişi
Kokteylli kapasite  200-300 kişi
Açık alan kapasitesi  200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi  200-300 kişi

Türk Balıkadamlar Kulübü düğün paketleri

Türk Balıkadamlar Kulübü düğün organizasyonlarında sunduğu düğün paketleri ve içinde bulunan hizmetler ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Açık ve kapalı iki farklı davet alanı bulunan mekanın tasarımı da konseptine uygun olarak yapılıyor. Dilersen düğünden önce mekanı ziyaret edebilir ve menü tadımı yapabilirsin. Menüde değişiklik yaparak zevkine uygun menüler yaratman da mümkün.

Mekanın otoparkından ücretsiz olarak yararlanabilirsin. Tesis bünyesinde çalışan profesyonel fotoğrafçı gece boyunca fotoğraf ve video çekimi yaparak mutluluğunu ölümsüzleştirecek. Müzik 00:00’a kadar sürüyor olsa da dilersen düğünden sonra after party alanını kullanarak eğlenmeye kaldığın yerden devam edebilirsin. Mekanın çalıştığı orkestra ve profesyonel DJ sayesinde dans pistinin hakkını vereceğini düşünüyoruz.

türk balıkadamlar kulübü

Dekorasyon ve süsleme

 • Davet alanlarının görselleri ilgini çekti mi? Eğer cevabın ”Evet” ise açık ve kapalı alanların dekorasyonunun farklı olduğunu ve konseptine göre düzenlendiğini ekleyelim.
 • Açık alanda bohem bir görünüm tercih ediliyor. Yuvarlak veya dikdörtgen masalar, 5 kollu şamdanlar, aynalı suplalar ve çiçekler ile süsleme yapılıyor. Tiffany ve Napolyon sandalye seçenekleri de sunuluyor.
 • Kapalı alanda ise sade bir dekorasyon yapılıyor. Açık tonların yoğun olarak kullanıldığı alanda uzun veya yuvarlak masalar tercih ediliyor; masa üstü çiçeklerle süsleniyor.
 • Mekanın terası da düğünün için kullanılabilir. Burası da suplalar, hasır runnerlar, çiçekler ve mumlarla dekore ediliyor.
 • Çiçeklerle süslenmiş gelin tagı eklenerek romantik bir atmosfer oluşturuluyor.
 • Girişte eşinin ve senin adının yazılı olduğu ışıklı karşılama tabelası sayesinde birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsin.

türk balıkadamlar kulübü

Müzik

Caddebostan Türk Balıkadamlar Kulübü sevdiklerin ile neşe dolu bir düğün geçirmen için çeşitli olanaklar sunuyor. Bu olanaklardan en cazip olanı canlı müzik imkanı! Orkestrası sayesinde sevdiğin şarkılara eşlik edebilir ve havuz başında dans etmenin keyfini çıkarabilirsin. Dilersen profesyonel DJ performansı ile gecene renk katabilirsin. Müzik gece 00:00’da sona erse de after party alanında eğlenmeye devam edebilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları konusunda da sana yardımcı olmak için elinden geleni yapan bir mekan burası! Düğün sırasında profesyonel fotoğrafçı hizmetiyle en mutlu anlarını kayıt altına alan mekan aynı zamanda video çekimi de yaparak bu değerli günü ölümsüzleştiriyor. Bu sayede üzerinden yıllar geçse bile asla unutmayacağın hatıraları istediğin zaman yeniden yaşaman mümkün oluyor.

türk balıkadamlar kulübü

Otopark

Düğününe özel aracı ile katılacak olan misafirlerin için park sorununu dert etmene gerek yok! Türk Balıkadamlar Kulübü Restaurant düğününde park sorunu ile karşılaşmaman için özenle çalışıyor. 50-75 araç kapasitesine sahip otoparktan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsin. Bu sayede davetlilerin park yeri sorunu yaşamadan rahatça düğününe gelebilir ve gece boyunca doyasıya eğlenebilir.

Türk Balıkadamlar Kulübü kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)Paket Fiyatı Yoktur

Bu mekan havuz başında bir kına gecesi organizasyonu hayali kuran gelin / damat adayları için ideal! Eğer sen de sevdiklerin ile deniz manzaralı ve havuz başında bir kına gecesi düzenlemek istiyorsan bu mekanı göz önünde bulundurmanı öneririz. Kına tahtı istersen deniz manzaralı alana istersen de havuz başında bir noktaya yerleştiriliyor. Mekanın diğer kına hizmetleri şu şekilde:

 • Kına tepsisi ve Hint kınası
 • Yemekli kına gecesi düzenleme imkanı
 • Dans ekibi
 • Bindallı ve kaftan kiralama
 • Canlı müzik ve davul şov
 • Profesyonel fotoğrafçı
 • Aksesuar kiralama olanağı

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sundukları kapsamlı hizmetler düşünülünce ortalama fiyatlarıyla yüzümüzü güldürüyor.
 • Mekanın otoparkından ücretsiz olarak yararlanabilirsin.
 • Yemekli düğünün için menü tadımına katılabilir ve menüde değişiklik yaparak misafirlerine en lezzetli yemekleri sunabilirsin.
 • Profesyonel fotoğrafçısı sayesinde en özel gününü kayıt altına alabilirsin.
 • Mekanın after party alanını kullanarak eğlenmeye devam edebilirsin.
 • Gelin tagı, karşılama tabelası, şamdan gibi süslemeler ile şık bir atmosfer oluşturabilirsin.

türk balıkadamlar kulübü

Türk Balıkadamlar Kulübü nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Funda Çıkmazı Sok. No:8 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 706 1091

”Türk Balıkadamlar Kulübü nerede” diye merak ediyorsan doğru yerdesin! Kolaylıkla ulaşılabilen bir noktada yer alan mekana özel aracın ya da toplu taşıma ile gidebilirsin. 16, 16D, 4 otobüslerini, M4 metro hattını ya da D-36 ve D-34 dolmuşlarını kullanarak mekana ulaşman mümkün. Otobüs ve dolmuşlar için Caddebostan Durağı’nda indikten sonra yürüyerek mekana ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları