develi panorama
Develi Panorama Adres 1 Feneryolu Mah. Kalamış Yat Limanı, Münir Nurettin Selçuk Cad. No: 17/3 Kadıköy/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Develi Panorama hakkında

11’den fazla şubesiyle senelerdir hizmet sektöründe olan Develi Panorama, düğün gününü de unutulmaz hale getirmek için yanında. Düğünün için gereken her şeyi kendi bünyesinden sunan, dışarıdan firmalarla anlaşmanı gerektirmeyen bu mekanın seni her açıdan tatmin edeceğini düşünüyoruz. Özellikle kalabalık ve yemekli bir daveti olsun isteyen çiftler için biçilmiş kaftan olan Develi’yi haydi daha yakından tanıyalım.

develi panorama

Develi Panorama düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL
 • Develi Panorama’nın fiyatlandırması İstanbul davet alanlarının fiyatlarını düşündüğümüzde ortalamaya yakın diyebiliriz.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici etken düğününde yemek servis etmek isteyip istemediğin. Eğer kokteylli bir düğün yapmayı tercih edersen fiyatlar daha ekonomik oluyor.
 • Dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşamıyorsun.
 • Yemek servisi gece saat 03.00’e kadar devam ediyor.
 • Diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen davetlilerini unutmuyorlar ve onlar için özel menü seçenekleri sunuyorlar. Üstelik çocukların ilgisini çekecek tatlı mı tatlı menüler de yapıyorlar.
 • Düğünün için en doğru fiyatlandırmayı görmek için hemen altta bulunan pembe butona tıklayabilir, Develi Panorama’dan sana özel fiyatlarını alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Develi Panorama düğün paketleri

 • Organizasyon sorumlusu
 • Hazırlık odası
 • Yemek servisi
 • Servis personeli
 • Menüde değişiklik ve menü tadımı
 • Düğün pastası
 • Dekorasyon ve süslemeler
 • Müzik yayını
 • Işık, ses ve sahne sistemleri
 • After party alanı
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Otopark
 • Vale hizmeti

Dekorasyon ve süsleme

Kalamış Develi’nin en güçlü olduğu alanlardan biri masa dekorasyonları dileyebiliriz. Çiftlerin ne istediğine bir ön görüşme sonrası karar verdikten sonra, konsepte en uygun süslemeleri temin ediyorlar. Rengarenk çiçek aranjmanlarından kristal ve altın şamdanlara, özenle hazırlanmış mendillerden en zarif vazolara her türlü dekorasyon ögesini kullanabiliyorlar. Mekandaki şık avizeler ve ihtişamlı perdeler de ayrıca göze çarpıyor.

develi panorama

Müzik

Develi Panorama’da eğlence sabaha kadar sürecek! Saat sabaha karşı 03:00’e kadar müzik yayınının devam edebildiği bu mekanda üstüne bir de after party alanı bulunuyor. Kısacası, eğlence sen ne zaman istersen o zaman bitecek dersek hiç abartmış olmayız. Ayrıca bu mekanda en son teknoloji ses sistemleri de bulunuyor. Salonun her köşesine müziğin gittiğinden emin olabilirsin yani, düğününde yerinde oturana aşk olsun! ?

Düğün fotoğrafçısı

Eğer düğün kutlamandan fotoğrafın olup olmayacağı hakkında endişeleniyorsan sakın endişelenme! Develi1912 Kalamış düğün organizasyonun için profesyonel bir fotoğraf ekibiyle çalışıyor. Halihazırda anlaşmalı bir ekipleri bulunduğu için de dışarıdan fotoğrafçı getirmene müsaade etmiyorlar. Ancak belirtmeliyiz ki çalıştıkları ekip oldukça titiz ve başarılı. Tüm gece kayıt almanın yanı sıra bol bol çekim yapıyorlar.

Otopark

Kalamış Develi Restaurant’ın kapasitesi oldukça geniş bir otoparkı bulunuyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın en işlek lokasyonlarından birinde bulunan bu mekanın otoparkının oldukça kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik senin ve davetlilerinin park etmelerini kolaylaştıracak vale hizmeti de düğün paketinin içerisinde. Tüm bunlar sayesinde, en mutlu gününde park derdiyle uğraşmayacağını düşünüyoruz.

develi panorama

Develi Panorama kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)350 - 500 TL

Develi Panorama kına gecesi organizasyonu konusunda da seni yalnız bırakmıyor. Kına geceni istediğin konsepte göre süslenmiş bir ambiyansta geçirmenin yanı sıra, enfes mi enfes yemek servisinden de faydalanabiliyorsun. Bindallıdan tut kına tepsisine ve merasimin nasıl olacağına kadar pek çok detayı seninle beraber planlıyorlar. Mekanın ayrıca aksesuar kiralama imkanı da bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Özellikle masa süslemeleri konusunda mekanın çok özenli olduğunu söyleyebiliriz.
 • Yemek servisi ve müzik yayını saat 03.00’e kadar devam edebiliyor.
 • Develi’ye alkışlarımızdan bir başkası oldukça geniş menü seçeneklerinden ve özel diyetlere sahip olan insanları unutmamalarından geliyor!
 • Bu düğün mekanına bir engelli girişi de bulunuyor.
 • Kalamış’ta, Bağdat Caddesi’ne oldukça yakın konumda bulunan bu mekanda otopark ve vale hizmeti bulunması sence de hayat kurtarıcı değil mi? Bizce öyle!

Develi Panorama çift yorumları

Sevim & İsmail: Develide daha önce nişan törenimizi ve aile arasında planlanan düğün yemeğimizi yaptık. Her şeyiyle mükemmel bir anlayış ve hizmetle bu günlerimizde bize tam anlamıyla özel hissettiren kurumun ilgililerine teşekkürlerimi sunarım. Burayı düşünen çiftlerimize de tek tavsiyem fazla düşünmeden mekanla ortak anlayış içerisinde bu özel gününün içeriğini belirlemesidir.

Aslı & Salih: Nikahtan sonra aileler ve yakın arkadaşlarla yaklaşık 100 kişilik bir yemek düzenledik. Develi hem lezzeti hem de ilgisiyle gönlümüzü fethetti. Bir katı bize ayırdılar, müziği tam istediğimiz gibi ayarladılar ve bizi çok mutlu ettiler. Süslemeler de çok sade ve şık oldu. Teras katlarını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Emekleriniz için teşekkürler Develi ailesi ?”

Develi Panorama nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Feneryolu Mah. Kalamış Yat Limanı, Münir Nurettin Selçuk Cad. No: 17/3 Kadıköy/İstanbul

Yazımızda da belirttiğimiz gibi Develi Panorama’nın birden çok şubesi bulunuyor. Develi Kalamış’a ulaşmak istiyorsan Kadıköy İskelesi’nden kalkan 16D ya da 4 numaralı otobüs hatlarına binebilirsin. Ayrıca yine iskeleden kalkan Kadıköy-Caddebostan sarı dolmuşlarına binerek Kızıltoprak’ta inebilirsin. Elbette taksiyle ya da şahsi aracınla da bu mekana ulaşabileceğini hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları