urfadan palace
Adres Hamidiye Mah. Anadolu Cad. No: 28 Kağıthane İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Urfadan Palace hakkında

Urfadan Palace Kağıthane düğün salonları arasında şık dekorasyonu, lezzetli menüleri, ve çiftleri mutlu eden organizasyon planları ile dikkat çekiyor. Yemekli düğün için 4 farklı menü sunan Urfadan Palace uygun fiyatlı Avrupa Yakası düğün mekanları ile rekabette. Düğün otellerini andıran dekorasyonuyla görsellik açıdan ilk görüşte beğeneceğini düşündüğümüz Urfadan Palace Düğün Salonu, kına gecesi için de kapsamlı paketler sunuyor.

Urfadan Kebap Kağıthane için leziz mi leziz bir restoranken yemek konusundaki maharetini düğün, nişan ve kına organizasyonları ile birleştirmiş bir mekan.

Urfadan Palace düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL
 • Urfadan Palace fiyatları İstanbul’daki çoğu düğün salonunun aksine hafta içi ve hafta sonu ücretlerini aynı rakamlardan başlatıyor.
 • 4 farklı yemekli düğün menüsü ana yemekleri ve meze çeşitlerine göre değişiyor. En az 4 çeşitlik ordövr tabağı, paçanga/Maraş usulü su böreği/sigara böreği, yeşil salata, beğendili kebap/fırında kuzu tandır/dana bonfile/fırında sosu tavuk, meyve ve meşrubat menülerinde mevcut. Menüye göre fiyatlar değişiyor.
 • Düğün pastasını da kendi hazırlayan Urfa’dan Palace dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmiyor.
 • Çocuklar ve vejetaryenler için özel menü hazırlayabiliyorlar.
 • Servis 24:00’e kadar devam ediyor.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıp çıkarmak ya da eklemek istediğin lezzetlere göre bir organizasyon yapıyorlar.
 • Urfadan Palace düğün fiyatlarına organizasyona dair hizmetlerden bazıları da dahil. Yukarıdaki tabloda yazdığımız telefon numarasını arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Salonlardan otellere, ilçe ilçe İstanbul düğün mekanları fiyatları hakkındaki incelememizi oku, karşılaştırma yapmadan karar verme.

Kapasite

1.000 m²’lik salon yemekli oturma düzeninde 750 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Urfadan Palace organizasyon şirketi ile anlaşıp mekana başka bir şirket getirmene sıcak bakmıyor; çünkü tüm detayları düşünerek hazırlıyor. Düğün organizasyonu için sunduğu hizmetler şunlar:

 • Düğün pastası,
 • Nikah şekeri,
 • Masa ve sandalye süslemesi,
 • Fotoğraf ve video çekimi,
 • Ses ve ışık sistemi,
 • Canlı müzik,
 • Çiçek süslemesi,
 • Davetiye,
 • Animasyon ve palyaço.

Fiyat Teklifi Al

Dekorasyon ve süsleme

Tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalar beyaz ağırlıklı süsleniyor. Sandalyelere bağlanan beyaz dantel kumaşlar düğün mekanına romantik bir hava katıyor. Urfadan Palace düğün süslemelerinde en çok masa şamdanları ile dikkat çekiyor. Aynalı kare tabandan yükselen altın yaldız gövdeli çiçeklerin ucundan sarkan mumluklar salona şıklık katıyor. Golden suplaların üzerindeki beyaz porselen tabaklar ve cam kadehler de masalardaki etkili görselliği tamamlıyor.

Duvarlardaki İstanbul desenlerinin farklı renklerdeki led ışıklarla aydınlatılması ise Urfadan Palace Düğün Salonu’na orijinal bir hava katmış. Yüksek arkalıklı sandalye ve masadan oluşan nikah masası ise siyah döşemeye, altın varaklı oymalara sahip.

İstanbul düğün salonları ile dolu. Neden daha fazlasını incelemeyesin:

Dünya Evine Gireceğin Rüya Gibi 12 İstanbul Düğün Salonu

Müzik

Müzik de servis gibi gecenin sonuna, yani 24:00’e kadar devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları ve video çekimi hizmetinin detayları, sayı vs için mekanın yetkilileri ile konuşmalısın. Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul etmeyen Urfadan Palace, en güzel kareleri ölümsüzleştiren stüdyolarla anlaşmalı.

Otopark

Otopark kapasitesi 250-500 araçlık. Vale hizmeti de var.

Alkışlarımız

 • Urfadan Palace organizasyonlarında yemek işinde olduğu kadar titiz. Kolonsuz geniş, klimalı ve aydınlık salonu otel şıklığında.
 • İstanbul düğün salonları fiyatları ortalamasının üstünde değil.
 • 4 farklı yemekli düğün menüsü ile fiyatlarını geniş yelpazede tutuyorlar.
 • Menü tadımı yaptırıp isteğine göre değişiklik hakkı sunuyorlar.
 • İstanbul düğün salonları genellikle yetersiz otopark kapasiteleri ile misafirleri biraz üzüyor. Urfa’dan Palace’ın otoparkı yeterli büyüklüğe sahip.
 • Minik misafirler için çocuk menüsü, animasyon, palyaço gibi hizmetleri düşünmeleri de güzel.

Keşkelerimiz

 • Dışarıdan hiçbir şirketle anlaşma kabul etmemeleri seni kısıtlayabilir ama bizce şöyle düşün: Hiçbir şeyle uğraşmayacaksın, aksilik yaşamadan mekanın yetkilileri tanıdıkları ve güvendikleri kişilerle birlikte çalışacaklar.

Diğer organizasyonlar

Urfadan Palace kına gecesi organizasyonları, sünnet düğünü, nişan, açılışlar, doğum günleri gibi özel günler için de tercih ediliyor.


Urfadan Palace kına gecesi

Kına organizasyonları için çok renkli, klasikle moderni birleştiren dekorasyonlarını çok sevdik. Mat golden tiffany sandalye ve masaları turuncu, pembe, sarı, mor tonlarında tüylerle, peçetelerle, kına süsleri ile donatılıyor. Kendini sultan gibi hissedeceğin altın yaldızlı, pembe ve tüller içindeki kına tahtı da çok gösterişli. Kına tahtının altına serilen yine aynı renklerde ve desenlerdeki halı da yine epey şatafatlı.

Güncel kına fiyatları ve paketleri için seni aşağıdaki telefona alalım.

Urfadan Palace Kağıthane’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Hamidiye Mah. Anadolu Cad. No: 28 Kağıthane İstanbul

0212 963 0389 no’lu telefonu aradığında Yusuf Ziya Kaya güncel düğün kampanyaları ile merak ettiğin tüm detaylar hakkında sana bilgi verecek.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Yazımızı nasıl buldun? Gerçek kullanıcıların gerçek değerlendirmelerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız yazılar için puan ver, diğer çiftlere destek ol. ?