yenişehir hamamı
Adres

GMK Bulvarı Sümer 1 Sok. No:16/F Kızılay/Çankaya/Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Yenişehir Hamamı hakkında

1970 yılından bu yana  hizmet vermekte olan Yenişehir Hamamı Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Osmanlı motiflerini modern bir konseptle yorumlayan Yenişehir Hamamı düğün öncesi rahatlamak isteyenler için ideal. Kına ve gelin hamamı organizasyonlarında oldukça popüler olan mekan birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Hamamın içinde göbek taşı, giyinme odaları, kuru/buharlı sauna, yüzme havuzu, spor salonu ve özel dinlenme alanları bulunuyor. Ayrıca göbek taşında kese ve köpük masajı gibi çeşitli hizmetler de veriliyor. Gelin hamamı etkiliğin için organizasyon firmasıyla birlikte çalışan Yenişehir Hamamı, dilediğin konsepte göre unutulmaz bir atmosfer yaratıyor. Tabii hamamda nasıl zaman geçireceğin tamamen sana kalmış. Müzik, eğlence ve bol ikramın olduğu bir organizasyon düzenleyebileceğin gibi sakin ve gevşeyebileceğin bir hamam sefası da yapabilirsin. Belirleyeceğin konsept ne olursa olsun geçireceğin zamanın harikulade olacağından eminiz ?

Yenişehir Hamamı’nda kına ve gelin hamamı organizasyonu nasıl oluyor?

  • İlk olarak gelin hamamı öncesi randevu alman gerekiyor. Ücretsiz fiyat teklifi isteyerek kolaylıkla iletişime geçebilirsin.
  • Organizasyon firmasıyla belirlediğin konsepte uygun aksesuar ve süslemelerle hamam dört dörtlük hazırlanıyor.
  • Gelin hamamı dahilinde tüm konuklara peştamal, terlik ve havlu temini sağlanıyor. Dilersen kendi eşyalarını da getirebilirsin.
  • Tüm konuklara tahsis edilmiş kişiye özel soyunma dolapları mevcut.
  • Taptaze meyve, atıştırmalık ve içecek ikramları mekan tarafından temin ediliyor.
  • Müzik ve çalgılar mekan tarafından sağlanıyor. Dilediğin şarkılar ve çalgıların ritmiyle eğlence durmak bilmiyor.
  • Göbek taşında kese ve köpük masajı gibi hizmetler gelin hamamı usulüne uygun bir şekilde yapılıyor. Geleneksel ritüeller eşliğinde düğün öncesi tüm yorgunluğunu atıyorsun.
  • Sana da bu güzel anların keyfini çıkarmak kalıyor.

Yenişehir Hamamı kına ve gelin hamamı fiyatları nasıl?

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Kişi başı minimum 30-50 TL civarı bir başlangıç fiyatı öneriliyor. Belirlediğin konsept ve davetli sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Organizasyon hakkında daha detaylı bilgi almayı dilersen ücretsiz fiyat teklifi istemeyi unutma! 

Fiyat Teklifi Al

Yenişehir Hamamı kaç kişilik?

50-100 kişilik bir davetli kapasitesine sahip. 

Gelin hamamı dışında başka hangi hizmetler var?

Yenişehir Hamamı’nda düğün öncesi organizasyonlar dışında cilt temizliği, spa, kuru/buharlı sauna, geniş yüzme havuzu, çeşitli masaj seçenekleri ve güzellik salonu hizmetleri de bulunmakta. 

Yenişehir Hamamı Ankara’da nerede?

Çankaya/Kızılay Atatürk Bulvarı ile GMK Bulvarı’nın kesişim noktasından yalnızca 50 metre uzaklıkta ,Sümer-1 Sokak’ta bulunmakta.

Adres: GMK Bulvarı Sümer 1 Sok. No:16/F Kızılay/Çankaya/Ankara

Fiyat Teklifi Al

Yenişehir Hamamı senin de radarındaysa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutma!

Hamam organizasyonun tamam. Büyük güne geri sayım başladı! İlgini çekebileceğini düşündüğümüz mekanları da şöyle koyalım ki çorbada tuzumuz olsun ? Şimdiden mutluluklar dileriz :*