alem restaurant beyoğlu
Alem Restaurant Adres Hüseyinağa, Nevizade Sok. No:4 D:C, 34435 Beyoğlu / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Alem Restaurant hakkında

Alem Restaurant Beyoğlu, bekarlığa vedanı arkadaşlarınla abartılı olmayan bir şekilde yapmak istersen senin için uygun seçim olabilir. Nevizade’deki konumu ve şehir manzarasıyla Alem Restaurant, salaş bir meyhanede çok eğlenceli ve rahat bir gece vaat ediyor. Samimi bir ortamda hafif bir yemek ve içki eşliğinde keyifli bir sohbet için Beyoğlu Alem’i kesinlikle listene eklemelisin.

alem restaurant beyoğlu

Alem Restaurant fiyatları

 • Nispeten uygun fiyatlı ve fiyat performansı yüksek görünen Alem Beyoğlu, abartılı gecelerden hoşlanmayanların seveceği bir mekan.
 • Kaç kişi olacağınızı belirledikten sonra rezervasyon ve fiyat bilgisi için mekan işletmecisiyle görüşebilirsin.
 • Seçeceğin yemeklere, alkollü/alkolsüz içeceklere ve kişi sayısına göre fiyatlar değişiklik gösterecektir.
 • Alem Meyhane Taksim’de bekarlığa veda yapmak için aşağıdaki butondan fiyat teklifi almanı öneririz.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Alem Meyhanesi, küçük gruplarla eğlenebileceğin yeni nesil bir meyhane deneyimi sunuyor.. Meyhanenin rezervasyon hizmeti de olduğu için masa konusunda endişelenmene gerek olmayacağını düşünüyoruz. İç ve dış alanı olan Alem Nevizade, bu tip küçük kutlamalar için masa birleştiriyor. Eğer kutlamanda süslemeli alanı kullanmak istersen kapasitesini öğrenmek için mekan işletmecisiyle iletişime geçebilirsin.

Alem Restaurant bekarlığa veda partisi organizasyonu

Taksim Nevizade Alem Restaurant; yemek menüsünde Akdeniz ve Türk mutfağı lezzetlerinin yanında çeşitli deniz mahsullerini de bulunduruyor. Bunların dışında alkollü içecek servisleri rakıyla sınırlı değil. Alkolü diğer mekanlara göre daha uygun fiyatlarıyla Nevizade Alem Restaurant sağlıyor. Ayrıca, kırmızı ve altın renkli süslemelerin hakim olduğu ayrı bir kutlama alanları da var.

Dekorasyon ve süsleme

 • Alem Restaurant Beyoğlu, mekan dekorasyonunda sadeleşmeye giderek daha ferah ve göz yormayan bir meyhane konsepti yaratmış.
 • Çok parlak renkler kullanmak yerine masa örtülerini ve sandalyeleri beyaz seçerek şıklaştırmışlar.
 • Tasarımında minimal çizgiler taşıyan Alem Meyhane Taksim, bu salaş mekanıyla samimi bir ortam yaratmış.
 • Sarı aydınlatmalar kullanılarak loş ışıkla ambiyansa destek olmuşlar. Gece boyunca gözlerinin yorulmayacağını bilmek güzel.
 • Alem Restaurant, ayrıca bekarlığa veda ve kına gibi organizasyonlarda iç mekanlarını farklı şekilde süsleyebiliyor.
 • Davet alanlarında kırmızı ve altın rengi süslemeler, altın kaplamalı sandalyelerle atmosfer değiştirilebilir ve renklendirilebilir.

Müzik

Alem Restaurant, gece eğlencesinde oldukça iddialı. Mekan hem fasıl ekibi hem de canlı müzik sağlıyor. Böylece arkadaşlarınla gece boyu hiç sıkılmadan mekanda oturabilir ve dans edebilirsin. Ayrıca meyhane öğlen 12:00’den gece 02:00’ye kadar açık. Burası yeni nesil bir meyhane olduğundan oryantal müziklerin yanında ağırlıklı olarak Türkçe pop da dinleyebileceğin bir mekan.

alem restaurant beyoğlu

Fotoğrafçı

Alem Meyhane Nevizade herhangi bir fotoğrafçılık hizmeti sağlamıyor. Bunun dışında eğer fotoğrafçını kendin getirtmek istersen de mekan işletmecisinden bu konu hakkında bilgi alabilirsin. Bekarlığa veda gecesi anılarının daha profesyonel biri tarafından belgelenmesini istersen önceden danışmanı öneririz. Alem Meyhane’nin loş ışığı ve sade dekoru sayesinde oldukça güzel görünen anılara sahip olabilirsin.

Otopark

Alem Restaurant Beyoğlu’nun herhangi bir otopark hizmeti bulunmuyor. Aracınla geldiysen veya araçla gelen misafirlerin varsa Nevizade’deki otoparkı kullanmanı öneririz. Kamer Hatun, Tarlabaşı Bulvarı konumundaki bu otoparka gitmeden önce ayrıntılı olarak bakabilirsin. Otopark 7/24 açık olmakla beraber hem Alem Beyoğlu’na hem de Çiçek Pasajı, Balık Pazarı, Taksim Meydanı gibi merkezi lokasyonlara oldukça yakın.

alem restaurant beyoğlu

Alem Restaurant diğer organizasyonlar

İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasında salaşlığı ve merkezi konumuyla gözde olan Alem Restaurant, haliyle çok şık ve ciddi davetler için uygun değil. Eğer doğum günü, nişan sonrası yemeği veya küçük kutlamalar için sevdiklerinle küçük bir grup halinde eğlenebileceğin hoş bir mekan arıyorsan Nevizade’deki bu yeni nesil meyhaneyi kesinlikle değerlendirmelisin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında yer alan Alem Restaurant; Beyoğlu’nun kalbinde, oldukça kolay ulaşılabilir yeni nesil bir meyhane.
 • Otoparka ulaşım, toplu taşımayla gelen misafirlerinin kullanacağı hatlar gibi önemli konularda sıkıntı yaşamadan gecenin sonuna kadar eğlenebilirsiniz.
 • Hem iç hem dış alanının olması mekan kalabalık olsa dahi ferah ve rahat hissetmeni sağlayacak bir etmen.
 • Mekanın salaş olması, şatafattan hoşlanmıyor ve sade bir yer arıyorsan ideal.
 • Restoranın müzik seçimleri de hem meyhane kültüründe eğlenmek isteyen hem de modern parçalar dinlemek isteyenleri bir araya getiriyor. Fasıl, canlı müzik, pop müzik gibi çeşitli alternatifleri bulunuyor.
 • Alem Meyhane’de yemek menünü seçerken mutlaka kendine uygun lezzetler bulabileceksin.
 • Mekanda çok çeşitli türde meze, yemek ve alkollü içecek seçeneği bulunuyor. Gelen bütün misafirlerine uygun menüyü çıkarabileceklerinden emin olabilirsin.
 • Yakın arkadaşlarıyla gelecekler için doğru adres olan Alem Restaurant Beyoğlu, samimi bir ortam sunuyor. Mekanın ayrı süsleme ve dekorasyon düzeninden yararlanabileceğin gibi klasik meyhane kısmında da küçük bir kutlama yapabilirsin.

alem restaurant beyoğlu

Alem Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Hüseyinağa, Nevizade Sok. No:4 D:C, 34435 Beyoğlu / İstanbul

Alem Meyhane Nevizade’ye ulaşmak için M2 metro hattıyla Taksim’de inip kısa bir süre yürüyebilir veya Anadolu Yakası’ndan geliyorsan 129T otobüsüyle Taksim Durağı’nda inebilirsin. Alibeyköy’den geliyorsan 36T hattını kullanarak yine Taksim Tünel Durağı’ndan yürüyerek meyhaneye ulaşabilirsin. Bunların dışında; 80T 74A, 97T, 46Ç otobüs hatlarını da kullanabilirsin. Alem Meyhanesi’ne ulaşmak çok kolay!

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar