Yalova Anatolia Düğün Salonu Hakkında

Yalova Anatolia Düğün Salonu; şehir manzarası, lüks salon ve organizasyonu ile çiftlerin en mutlu gününün vazgeçilmezi oluyor! Kapalı oturma düzeni ve sınırsız açık alanıyla kusursuz bir hizmet sağlıyor. Anatolia'nın önceliği her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan bunun için tüm imkanlarını senin için seferber ediyorlar. Burası Yalova’nın parlayan yıldızı haline geliyor.

Anatolia Düğün Salonu Yalova mekanının sunduğu; tamamen kendi zevkine göre dekorasyonlar, damak zevkine göre profesyonel aşçılar eşliğinde menü seçimi, özel müzik, vale hizmeti ve en önemlisi ilgili personel ile en mutlu günün eksiksiz hale geliyor! Mekan bütün bu özellikleri ile Yalova’da hatırı sayılır bir üne sahip oluyor.

Fiyat Teklifi Al

Yalova Anatolia Düğün Fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Yalova Anatolia düğün fiyatları, Yalova düğün salonları arasında hafta içi ve hafta sonu arasında farklılık göstermeyen mekanlardan. Haftanın her günü aynı fiyat üzerinden değerlendiriliyor.
 • Anatolia fiyatları, kokteylli düğünlerde yemekli düğünlerden daha uygun fiyatlı olarak değerlendiriliyor.
 • Anatolia Yalova menü fiyatları beyaz et tabaklarında, kırmızı etten daha uygun olacak şekilde belirleniyor.
 • Yalova Anatolia menü içerisine uygun fiyatlara soft içecek dahil edilebiliyor.
 • Yalova Anatolia ile iletişime geçip mekana ulaşarak kişi sayısı ve tarih konusunda tam bilgi vererek bilgi alman daha sağlıklı fiyatları öğrenmeni sağlıyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Anatolia
Açık Alan
Min. 200 - Max. 875 Min. 200 - Max. 875

Yalova Anatolia Düğün Paketleri

Yalova Anatolia düğün paketi çiftlerin bu özel günlerinde ihtiyacı olabilecek her türlü hizmeti sağlıyor. Yemekli davetlerde yöresel yemek kültürü ön plana alınarak hazırlanıyor. Tabii senin tercihin her zaman daha önemli kabul ediliyor. Profesyonel aşçılar eşliğinde menü hazırlayıp davetten önce tadabiliyorsun. Anatolia Yalova, bu sayede keyifli yemekler ve kokteyllere ev sahibi oluyor.

Profesyonel müzisyenler eşliğinde ve gerekli tüm donanımlara sahip müzik sistemi ile sahne platformundan yararlanabiliyorsun. Masa ve sandalyeler davetli sayısına göre yerleştiriliyor ve dilersen rezerve kartları oluşturulabiliyor. Yalova Anatolia, anı standı ve nikah masası süsleme gibi olanaklar da bulunduruyor. Yalova Anatolia düğün hizmetleri açısından tatmin edici bir çeşitliliğe sahip.

Düğün paketlerinin içine ihtiyaçların doğrultusunda eklemeler ve çıkarmalar yaparak kişiselleştirmeler yapabilirsin. Mekanla iletişime geçmen bu konuda en sağlıklı kararı vermen için yardımcı oluyor. Anatolia’nın ek ücretler ile sağlayabileceği imkanlar da çeşitlilik gösteriyor. Şimdiye kadar birçok düğüne ev sahipliği yapmış bu mekanın tecrübelerine güvenebilir ve kendin için en doğru seçime varabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Yalova Merkez Anatolia, gelin tagı ve süslü nikah masası ile dikkatleri gelin ve damadın üzerine nasıl çekeceğini çok iyi biliyor.
 • Yalova Merkez Anatolia Düğün Salonu, anı standı oluşturarak duygusal bir süsleme sağlayarak konuklarını etkiliyor.
 • Masa düzeni ve yerleşim şekilleri tamamen senin tercihine bırakılıyor. İdeal düzeni sen belirleyebiliyorsun.
 • Kapalı ve açık mekanları tercihin, hava durumu ve kişi sayısı gibi etkenlere bağlı olarak seçip dekore edebiliyorsun.

Müzik

Anatolia Yalova Merkez Düğün Salonu; son teknoloji müzik sistemi ve sahne platformunu profesyonel müzisyenler eşliğinde hizmetine sunuyor. Bu renkli ışık şovları ve müzik ile en mutlu gününde dilediğin kadar dans edebilir ve gününü daha da güzelleştirebilirsin! Eğer istersen, misafirlerini kemanla karşılama hizmeti de bulunuyor. Yalova Anatolia Düğün Salonu hizmetleri içinde müzik öneme sahip.

Düğün Fotoğrafçısı

Anatolia Yalova Merkez, kendi fotoğrafçısını bünyesinde bulunduruyor. Bu sayede fotoğrafçı arama derdinden kurtulabilirsin. Düğün kaydı ve düğünden anlık çıkan fotoğraflara hızla ulaşabilirsin. Mekan, bu konudaki profesyonel yaklaşımları sebebiyle oldukça beğeni kazanıyor. Ancak dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine izin verilmiyor. Sağladıkları imkanlar ile buna ihtiyaç duyulmasına engel oluyorlar. Fotoğrafçı konusunda buraya güvenebilirsin.

Otopark

Bu özel gününde ağırlayacağın şahsi araç kullanan misafirlerin için Anatolia vale hizmeti ile konuklara güvenli park alanı sağlıyor. Vale sayesinde araçlar konusundaki gerginlik azalıyor. Park yeri sağlama garantisini hisseden konukların düğünde daha keyifli katılım gösterebiliyor. Ülkemizde son zamanlarda sıkça yaşanan park yeri krizine profesyonel bir destek sağlanmış oluyor.

Yalova Anatolia Diğer Organizasyonlar

Anatolia Düğün Salonu balo ve toplantı gibi etkinliklere ev sahipliği yapabiliyor. Anatolia düğün dışında; kına, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, parti ve bayi toplantısı hizmeti verebiliyor. İhtiyacın olan herhangi bir toplu etkinlik organizasyonunda burayı kolayca tercih etme şansı sunuyor.

Alkışlarımız

 • Anatolia Düğün Salonu, yöresel yiyeceklere verdiği önem ile özellikle memleketinde evlenen kişilere sıcak bir ilgi sağlıyor. Bu durum alkışlarımızı alıyor.
 • Anatolia Düğün Salonu sahile olan yakınlığı ile sağladığı yumuşak hava ile beğenimizi topluyor. Birçok mekanın sahip olamadığı yakınlığa sahip olması burayı özel yapıyor.
 • Anatolia Yalova, kişilere özel kartlıklar hazırlama şansı sunması ile konukların da kalbini çalıyor. Özel bir muamele hissetmek herkesi mutlu hissettiriyor.
 • Anatolia Yalova Merkez, gelin ve damada sunduğu özel imkanları ile tatlı jestler yapıyor. Düğün sahiplerinin ve bizim kalbimizi çalıyorlar.
 • Yalnızca düğün salonu olarak hizmet vermemeleri ve yıllardır farklı yönlerden hizmet sağlamaları burayı rakiplerinden daha farklı konuma alıyor. Sahip oldukları tecrübe güven duymamızı sağlıyor.

Anatolia Nerede?

Adres:Bahçelievler Mahallesi Fatih Caddesi Sonu Tigem Kampları 1. Kapı Anatolia Beach 77100 Merkez/ Yalova

“Yalova Anatolia Düğün Salonu nerede?” soruna bu Yalova Anatolia adres bilgisi yardımcı olabilir. Ayrıca Anatolia Düğün Salonu Yalova yol tarifi için ilçe merkezine 3.5 kilometrelik bir mesafede bulunduğunu not alabilirsin. Şehir içi ulaşım için merkezden kalkan otobüs ve minibüslerden Tigem yönüne gidenleri tercih etmelisiniz. 1 nolu hattı tercih edebilirsin. Mekan sahilin hemen gerisindeki ana cadde üzerinde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al