İzmir Düğün Salonları

31 düğün salonları bulundu.

İzmir’deki Düğün Salonları

Ege’nin masmavi görüntüsü eşliğinde sonsuz mutluluğa adım atmak istiyorsan, İzmir'deki deniz kenarı düğün salonları tam sana göre. Her çiftin hayallerini gerçekleştirebileceği şık bir düğün salonu İzmir’de kolaylıkla bulunabiliyor. Onlarca düğün salonu seçeneği sunulan İzmir’de davet alanlarına ulaşımın rahat bir şekilde sağlanması da özellikle misafirlerin için büyük bir artı.

İzmir’de Bayraklı düğün salonları, yoğunluk bakımından Buca ilçesiyle birincilik sırasını paylaşıyor. Karşıyaka düğün salonlarının da Balçova ve Bornova ilçelerinde olduğu gibi çok çeşitli olması dikkat çekiyor. Karabağlar, Gaziemir, Çeşme ve Çiğli düğün salonları da sıklıkla tercih ediliyor. Kemalpaşa, Konak, Menderes, Ödemiş ve Torbalı ilçelerinin birçok mekan seçeneği sunması İzmir’in bu konuda zengin olduğunu gösteriyor.

Genellikle birden fazla davet alanı seçeneğinin yer aldığı düğün salonlarının ağırlayabileceği misafir sayısı farklı oluyor. İzmir düğün salonlarının konuk kapasitesi genel olarak 500-750 kişi aralığında seyrediyor. Burada 750 kişiden fazla misafiri davet etme şansı bulabileceğin onlarca mekana rastlayabilirsin. İzmir küçük düğün salonları 300-400 kişilik davetler için tercih ediliyor.

Deniz kenarındaki mekanlar gibi İzmir havuzlu düğün salonlarını da incelemeni sağlıyor. Düğün salonlarının balkon ve teras seçenekleri de var. Aynı anda açık ve kapalı davet alanları bulunan mekanlar İzmir’de oldukça fazla. Dolayısıyla dilediğin alanı seçme özgürlüğün oluyor. Açık alanlarında olumsuz havalara karşı önlem almak için açılır-kapanır tavanlarla hizmet veren mekanlara da rastlayabilirsin.

İzmir Düğün Salonları Organizasyon Paketleri

İzmir’de düğün salonlarının çeşitli hizmetlerden oluşan organizasyon paketleri bulunuyor. Mekanları birbirinden ayıran en önemli özelliklerden biri sunulan imkanlar oluyor. Düğününün gidişatını planlamana yardımcı olacak etkinlik ekipleriyle çalışma şansını hemen hemen her davet alanında bulabiliyorsun. Çoğu mekanda planlamadan sorumlu yetkililer, dışarıdan gelecek bir organizasyon şirketiyle iş birliği yapmaktan çekinmiyor.

Dilersen tüm hazırlıklarını dilersen son rötuşları yapmak için kullanabileceğin özel bir oda tahsisi, İzmir lüks düğün salonlarında yapılabiliyor. Bu alanların genişliği mekanlarda farklılaşan özelliklerden biri. Düğün salonlarının genellikle ışık, ses ve sahne düzenlemelerini gerçekleştirdiğini bilmelisin. Pist kurulumları yapılarak dans etmen için alan oluşturuluyor. Kullanılan ses ve ışık ekipmanlarının son teknoloji olmasına özen gösteriliyor.

Kokteylli veya yemekli olmasına bakılmaksızın, menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanını İzmir’deki düğün salonlarının çoğunda bulabiliyorsun. Menüleri sevdiğin lezzetlerle özelleştirmeni sağlayan mekanların mutfağı da ikramların hazırlanmasında görev alıyor. Birkaç mekan, catering firması getirme hakkı tanıyor. Hazırlanan tabakların sıcak sıcak servis edilmesinde düğün salonlarının bünyesindeki personeller rol alıyor.

Müziksiz eğlenemeyeceğini düşünenlerdensen, İzmir yemekli düğün salonları bu ihtiyacını karşılayacak hizmetler sunmasıyla seni sevindirebilir. Mekanların çalıştığı profesyonel müzisyenler sayesinde dilediğin gibi dans edebiliyorsun. Canlı müzik, DJ veya orkestra bulunan düğün salonlarında müzik performansının bitiş saati değişiklik gösteriyor. Mekanların çoğunda otopark hizmeti sunuluyor. Bazı düğün salonları vale imkanı dahi sağlıyor.

İzmir’deki düğün salonlarının büyük bölümünde çekim hizmeti veriliyor. Mekanların anlaşmalı olduğu ekipler düğününü ölümsüzleştirerek, dilediğin zaman inceleyebileceğin fotoğraf karelerine sahip olmanı sağlıyor. Birkaç mekan dışarıdan gelecek fotoğraf ve video çekim ekiplerine onay veriyor. Düğün salonlarında teslim alacağın poz sayısı farklılaşabiliyor. İzmir düğün salonlarının çoğunda engelli girişi bulunması büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

İzmir Düğün Salonu Fiyatları

Hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için ayırman gereken bütçenin tahmini ne kadar olacağını merak ediyorsan, bu sorunun birkaç cevabının olduğunu söyleyebiliriz. İzmir düğün salonları fiyatları; mekanın konumu, misafir sayısı, organizasyon tarihi, yararlandığın imkanlar, standart organizasyon paketleri, menü içerikleri ve ikram çeşitlerine bağlı olarak netleşiyor.

İzmir’deki düğün salonları ve fiyatlarını incelediğinde, kişi başı ücret aralıkları ve başlangıç paketlerini görebilirsin. Buradaki düğün salonları büyük oranda yemekli, yemeksiz ve kokteylli davetler organize edebiliyor. Yemekli düğünler kişi başı fiyat aralıkları baz alınarak hesaplanırken, yemeksiz seçeneğinde başlangıç paketleri üzerinden fiyat teklifi yapılıyor. Yemekli düğün salonu fiyatları İzmir genelinde birkaç farklı aralıktan oluşuyor.

Her bütçeye uygun seçeneklerin yer aldığı İzmir uygun fiyatlı düğün salonlarının sayıca diğerlerinden fazla olduğu bir şehir. Bu sayede bütçe dostu bir düğün yapmak oldukça kolay. Düğün salonları fiyatları İzmir’de genellikle kişi başı çok makul rakamlardan oluşuyor. Yemekli davetleri ortalamanın bir tık üstünde planlayan düğün salonları da var.

Misafirlerine ikram edilecek lezzetler, alacağın fiyat teklifini belirleyen etkenlerden biri. Mekanlarda menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme hakkın olduğu için ikram tabaklarını özelleştirebiliyorsun. İzmir düğün salonlarında genellikle kırmızı ve beyaz et menüleri hazırlanıyor. Masalarda yer alacak lezzetlerin başrolü tavuk eti olduğunda biraz daha uygun fiyatlarla karşılaşıyorsun. Deniz mahsulleri tercih edebileceğin salonlar da var.

Mekanların bir kısmında meşrubatları alkollü içeceklerle değiştirebiliyorsun. Sınırsız içecek alternatifini tercih etmek bir tık yüksek rakamların konuşulmasına sebep oluyor. İzmir’deki düğün salonlarının çoğunda vegan, vejetaryen, diyabet, kosher ve çocuk misafirlere özel menüler hazırlanmasını isteyebiliyorsun. Bazı mekanlarda misafir sayısına bağlı olarak açık büfe imkanı bulunuyor.

İzmir Düğün Salonları Avantajları

Tüm Düğün Salonları