Konya Düğün Salonları

1 düğün salonları bulundu.

Konya’daki Düğün Salonları

Düğün salonu arayan çiftler için Konya birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Farklı ilçelerde farklı hizmetleriyle öne çıkan davet alanları, önüne birçok seçenek çıkarıyor. Konya düğün salonları Selçuklu gibi büyük ilçelerinde yoğunluk gösteriyor. Meram ve Karatay gibi diğer merkez ilçelerde de birçok davet alanı bulunan Konya, Ereğli’de de seçenekler sunuyor.

Konya’da düğün salonları sayıca fazla olmaları sayesinde her kapasitede ve her fiyatta hizmet veriyor. Konya kapalı düğün salonları açısından çok daha fazla mekan bulunduruyor. Bu mekanların en büyük avantajı de neredeyse hepsinin şehir merkezinde olması. Çeşitli şehir manzaraları sunan bu merkezi konumlu davet alanları, park manzarası gibi yeşillikler içinde tablolar da ortaya çıkarabiliyor.

Konya açık hava düğün salonları ise manzara yönünden çok daha fazla seçenek sunabiliyor. Bu davet alanları birçok fiyatta ve kapasitede hizmet vererek her cebe hitap ediyor. Konya havuz başı düğün salonları fırsatlar sunduğu gibi kır düğünü yapman için de birebir. Dağ ve bahçe manzaralı birbirinden güzel doğal atmosferler seni bekliyor.

Konya’daki en iyi düğün salonları birden çok organizasyon türünde hizmet veriyor. Bünyelerinde birçok davet alanı bulunduran işletmeler, farklı konseptleri sana sunuyor. Aynı düğün mekanı içinde farklı düğün salonları olabildiği gibi kına ve nişan alanları da bulunabiliyor. Bu da kına geceni ve düğününü aynı mekanda tamamen farklı konseptlerde yapmana olanak sağlıyor.

Konya Düğün Salonu Fiyatları Nasıl?

Konya düğün salonları fiyatları mekanların çok büyük bir kısmında ortalamada seyrediyor. Konya düğün salon fiyatları ortalamanın altında bile bulunabilirken, ekstra taleplere göre mekanlar zaman zaman yüksek fiyatlar da talep edebiliyor. Her bütçeye uygun fiyatlar, dillere destan bir düğün organizasyonu için tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Düğün salonu fiyatları Konya’da kapasiteye göre artış göstermiyor. Davetli sayısında sınır tanımayan mekanlar, çoğu ilçede uygun fiyatlarla bulunuyor. Konya Selçuklu düğün salonları gibi merkezi konumlarda bulunan davet alanlarına hemen hemen her kapasite ve fiyat aralığından ulaşmak mümkün. Öte yandan Ereğli gibi daha küçük ilçelerde de çoğu kapasitedeki mekan bulunurken fiyat aralıkları daha sınırlı.

Konya yemekli düğün salonları fiyatları, kişi başı minimum rakamlar şeklinde hesaplanıyor. Birbirinden enfes menülere erişimin çok rahat. Çünkü bu ilde hafta içi ve hafta sonu olarak iki ayrı fiyat kavramı yemekli düğün alanlarında yok. Bununla birlikte yemeksiz düğün servisi veren mekanlar, paket başlangıç fiyatlarını haftanın günlerine göre değiştirebiliyor. Düğününü hafta sonu yapman daha maliyetli oluyor.

Düğününü yemeksiz bir şekilde yapmak istediğinde önüne sabit fiyatlar çıkıyor. Bu da kapasite artışının her zaman fiyat artışına da sebep olmayacağı anlamına geliyor. Öte yandan yemekli düğünlerinde fiyatlar kişi başı üzerinden minimum menü rakamları üzerinden hesaplanıyor. O yüzden davetli sayısının artmasıyla birlikte toplamda ödeyeceğin fiyatların da arttığını görebiliyoruz.

Konya Düğün Salonu Paketlerine Dahil Olanlar

Konya düğün salonları, tek işletmede birden çok davet alanı barındırarak birbirinden farklı konseptleri kullanımına sunuyor. İstediğin gibi dekore edebileceğin çeşitli süslemelerle hayallerindeki düğün atmosferine ulaşman çok kolay. Rengarenk çiçekli ve kristal detaylarıyla göze çarpan peri masalı gibi bir düğün konsepti ya da altın renkleriyle ağır ve klasik bir ortam yaratmak bu mekanlarda mümkün.

Düğün paketlerine dahil olan bir başka hizmet ise birbirinden deneyimli profesyonel bir düğün ekibi. Bu ekipte bulunan organizasyon sorumlusu, düğününü tasarlarken senden fikirlerini almayı ihmal etmiyor. Ayrıca profesyonel aşçılar zengin menülerle hizmetinde oluyor. Dışarıdan organizasyon firması getirme şansı da elinde. Mekanın bünyesindeki servis çalışanları böyle durumlarda da en titiz çalışmalarıyla hizmetinde.

Yemekli düğün davetleri veren mekanların da bu doğrultuda birçok hizmeti var. Kapsamlı menüler dahilinde özenle hazırlanan kırmızı ve beyaz et menüleri, senin ve misafirlerinin damak zevkine en uygun şekillerde hazırlanıyor. Görsel şölen yaşatan sunumlarda birçok meşrubat seçeneği de mevcut. Bununla birlikte yemek paketlerine çeşitli mezeler ve yemek bitiminde çay servisi de dahil edilebiliyor.

Süslemelerde sınır tanımayan mekanlar düğün paketleri dahilinde gelin odasını ve gelin yolunu da süslüyor. Salonun konseptine uygun olan bu süslemelerle en özel günün güzelleşiyor. Eşinle edeceğin ilk dans için çoğu Konya düğün salonunda volkan gösterileri hazırlanıyor. Parıltılar arasındaki bu dans ve tüm düğün, profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleriyle ölümsüzleştiriliyor.

Konya Düğün Salonu Çeşitleri ve Avantajları

Tüm Düğün Salonları