Yalova Düğün Salonları

1 düğün salonları bulundu.

Yalova’daki Düğün Salonları

Yalova düğün salonları, taleplerini karşılayacak tüm organizasyonlara ve bunları gerçekleştirecek geniş ekiplere sahip. Bütçene ve isteklerine uygun olarak bu seçenekler arasından rahatlıkla seçim yapabilirsin. Düğün paketlerini inceleyerek kararını verebilirsin. Öncelikle düğünün yemekli mi yoksa kokteyl biçiminde mi olacak buna karar vermelisin. Yalova’daki lüks düğün salonları ise Merkez ve Çiftlikköy’de bulunuyor.

“Yalova düğün salonları kaç kişilik” dediğini duyar gibiyiz. Meraklanma, konuk listene uygun düğün salonu bulman kolay olacak! Yalova kapalı düğün salonları kapasitesi 400 kişiden başlıyor. 400-500 kişilik kapasiteye sahip olan bu düğün salonlarında düğün organizasyonunu yapabilirsin. Daha kalabalık düğün organizasyonları için Yalova’da 750-1000 kişilik kapalı düğün salonları da bulunuyor.

Yalova açık hava düğün salonları kapasiteleri, 400 kişiden başlayarak 1000 kişiye kadar çıkabiliyor. 400-500 kişilik kapasiteye sahip düğün salonlarında 300 kişilik bir konuk listesi de oluşturabilirsin. Konuk listene uygun masa ve sandalye düzenlemeleri yapılıyor. Yenilikçi bir anlayış ile çalışan Yalova açık düğün salonları, havuz başı ve bahçe seçeneklerini sizin için hizmete açıyor.

Düğününü romantik bir akşamda, havuz başı konseptiyle yapmak ister misin? Yalova havuz başı düğün salonları sana mükemmel bir düğün hizmeti sunuyor! Havuz başı düğün salonlarında 1000 kişiye kadar konuk ağırlayabilirsin. Konsept rengini kendin seçebilirsin. Üstelik çoğu mekanda gelin yoluna kırmızı bir halı seriliyor! Bunların yanı sıra istediğin gibi menü tadımı yaparak menüde değişiklik yapabilirsin.

Yalova Düğün Salonları Fiyatları Hangi Aralıklarda?

Yalova Düğün Salonlarının Özellikleri Neler?

Yalova düğün salonlarının özellikleri saymakla bitmiyor! Cam tavanları sayesinde gökyüzü keyfi yaşayabilirsin mesela. Salonların yüksek tavanları ferah bir alan sunuyor. Havalandırma sistemleri ile bu ferahlık ise destekleniyor. Yalova kapalı düğün salonlarında kolon bulunmaması; estetik ve şık bir görüntü sunarken aynı zamanda geniş bir alan sağlıyor. Kolonsuz yapıdaki salonlarda konukların ile aranda mesafe olmuyor.

Yalova düğün salonları merkezi konumlara sahip. Şehir merkezlerinde bulunan düğün salonlarına ulaşmak oldukça kolay. Konukların şehrin toplu taşıma araçlarını kullanarak düğün salonuna ulaşım sağlayabilirler. Şehrin her ilçesine giden otobüsler ve minibüsler bulunuyor. Özel araç kullanarak ulaşım sağlayacak konukların için Yalova düğün salonlarının ücretsiz otopark hizmeti bulunuyor. Otopark araç kapasitesi düğün salonuna göre değişiyor.

Yalova düğün salonları, düğün hizmeti dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Dilersen düğünden önce nişan ve kına geceni de aynı mekanda düzenleyebilirsin. Böylelikle farklı mekanlar ile görüşmek zorunda kalmazsın. Bu organizasyonlar haricinde; bayi toplantıları, partiler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlar için de hizmetleri bulunuyor.

Yalova düğün salonlarının kısıtlamalarına baktığımızda ise mekanlarda genellikle alkol servisi bulunmuyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Havai fişek kullanılmasına izin verilmiyor. Bazı düğün salonlarının sigara içilen alanı bulunmuyor. Bu detayları unutmaman faydalı olur. Yalova düğün salonlarında servis ve müzik hizmeti de genellikle saat 00:00 civarında sona eriyor.

Yalova Düğün Salonları Fırsatları

Yalova düğün salonları birçok fırsat imkanı sunuyor. Titizlikle çalışan profesyonel organizasyon ve servis ekipleri size kusursuz bir akşam yaşatıyor. Düğün günü öncesi organizasyon sorumlusu ile bir araya geliyor, düğün gecenin bütün ayrıntılarını konuşuyorsun. Menü içeriklerinden salonun düzenine, düğün konseptine kadar her ayrıntıyı en ince detayları ile planlama imkanına sahipsin.

Yalova düğün salonları, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek modern bir hizmet sunuyor. Memnuniyet odaklı çalıştıkları için sürekli imkanlarını geliştiren düğün salonları sektörde hep daha iyi olmayı hedefliyor. İş ortaklığı kurdukları organizasyon firmaları ile süsleme yapan düğün salonları sana istediğin organizasyon firmasını getirme imkanı da sunuyor. Dilediğin konseptte düğününü organize edebiliyorsun.

Düğün salonları, konuk sayına göre masa ve sandalyeleri yerleştiriyor. Konukların ile göz temasın hiç kesilmesin diye, nikah masası bütün konukları görebilecek şekilde yerleştiriliyor. İstek ve taleplerine göre rezerve kartları da oluşturabilirsin. Böylelikle konuklarının oturma düzeninde bir sıkıntı yaşanmayacak. Anı standı kurarak da bu mutlu serüveni konukların ile paylaşabilirsin.

Menü çeşitlerinde; beyaz veya kırmızı et, dana kavurma, pilav, salata, yoğurtlu karışık sebze kızartması, çeşitli zeytinyağlı tabakları, fırında patates eşliğinde ana yemek çeşitleri, pastırmalı paçanga böreği ile ordövr için patlıcan tava, acılı ezme, Çerkez tavuğu seçenekleri bulunuyor. Tatlı için pasta ve meyve servis ediliyor. Özel menü seçenekleri ise; çocuk, diyabet, vegan ve vejetaryen şeklinde.

Tüm Düğün Salonları