Bursa Düğün Salonları

1 düğün salonları bulundu.

Bursa’daki Düğün Salonları

Bursa düğün salonları yüzlerce seçenek barındırıyor içerisinde. Her ilçede neredeyse onlarca düğün salonu bulunuyor. Özellikle, Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Osmangazi, Yıldırım ilçelerinde sınırsız seçeneğin var. Gemlik, Gürsu, Kestel, Yenişehir bölgelerinde de isteğine göre bir düğün salonu bulman mümkün. Karacabey, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi’de ise seçeneklerin diğer bölgelere göre sınırlı.

Bursa’da düğün salonları kapasitelerinin yelpazesi oldukça geniş. Bursa küçük düğün salonları, 200-300 kişilik kapasitelere sahip. 300-400 kişilik kapasiteye sahip ortalama düğün salonları da bulabilirsin. En fazla butik düğün salonu Osmangazi’de yer alıyor ancak diğer ilçelerde de bu salonları bulabilirsin. Bursa Osmangazi düğün salonları ve fiyatlarıyla; kaliteli bir hizmet, bütçe dostu bir fiyat sunuyor.

Bursa’nın en güzel düğün salonları ortalama olarak 500 kişilik kapasiteye sahip. Bu kapasite aralıklarında seçenekler oldukça fazla. Kalabalık düğünler için Bursa uygun düğün salonları, kapasitelerini 3.000 kişiye kadar çıkarabiliyor. Mekanların açık ve kapalı alan seçenekleri de bulunuyor. Eğer konuk listen 1.000 kişiden fazla ise İnegöl ve Yenişehir ilçelerine bakabilirsin.

Dünyanın en hızlı gelişen şehirlerinden biri olan Bursa’da ulaşım sıkıntısı yaşanmıyor. Düğün salonlarının lokasyonları genel olarak merkezi konumlarda olduğu için kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Konukların, belediyenin ulaşım araçlarını kullanarak ya da taksi veya özel araçlarıyla düğün salonuna ulaşabilirler. Çoğu Bursa düğün salonunda otopark hizmeti bulunuyor. Her salonun otopark araç kapasitesi ise değişim gösteriyor.

Bursa Düğün Salonları Fiyatları Bütçe Dostu mu?

Bursa’da düğün salonu fiyatları her bütçeye uygun bir fiyat aralığı sunuyor. Düğün salonlarının fiyatları oldukça bütçe dostu. Her çifte uygun onlarca seçenek bulunuyor. Yemeksiz paketlerin fiyatları makul bir rakamla başlıyor. Bu fiyatlar düğün salonunun olanaklarına göre yükselebiliyor. Yemeksiz paketlerde hafta içi ve hafta sonu arasında fiyat değişikliği olmuyor.

Bursa yemekli düğün salonu fiyatları kişi başı ortalama civarında. Genellikle hafta içi ve hafta sonu yemek hizmeti veren düğün salonlarının fiyatlarında bir değişim gözlemlenmiyor. Fiyatlarda farklılık gösteren düğün salonları da var. Yemek hizmeti vermeyen düğün salonları da mevcut. Yemek hizmeti olmayan düğün salonları; kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıkları konuklara ikram ediyor.

Bursa düğün salonları Yıldırım ilçesinde oldukça uygun fiyat aralıklarına sahip. Yemeksiz paket fiyatları toplam rakam üzerinden belirleniyor. Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinde de bu fiyata düğün salonu bulma olanağına sahipsin. Fiyatların oldukça uygun olması ile birlikte istediğin kapasitede bir düğün salonu bulman da mümkün. Neredeyse her kapasite kategorisinde bu fiyatlara salon bulabilirsin.

Bursa'da düğün salonları fiyatları; alanın büyüklüğüne, konumuna, düğün paketinin içeriğine, menü içerisinde yemeğin bulunup bulunmamasına bağlı olarak değişiyor. Genelde düğün salonları yemeksiz düğün paketlerinde tek bir fiyat veriyor. Konukların sayısı bu fiyatı değiştirmiyor. Yemekli paketlerin fiyatları için ise konuk sayısı önemli. Kişi başı fiyatlandırma yaptıklarından, konuk sayısı arttıkça ödenecek tutar da yükseliyor.

Bursa’da En İyi Düğün Salonları Olanakları

Bursa Düğün Salonu Avantajları

Nilüfer Bursa açık düğün salonları, masal tadında bir düğün organizasyonu yaşamanı sağlayacak. Yemyeşil bahçeler; beyaz tiffany sandalyeler ve kurdele süslemeleriyle organizasyonlar için hazırlanıyor. Beyaz örtüler ile kaplanmış masaların üstü ahşap vazolar, küçük cam şişeler ve şişelerin içerisine yerleştirilen çiçekler ile dekore ediliyor. Masa ve sandalye giydirmeleri ise senin istediğin renklerde yapılabiliyor.

Düğün salonu Bursa’da bulabileceğin birçok hizmete sahip mekan bulunuyor. Düğün salonları bünyesinde kantin, bebek bakım odası, gelin ve damat odası, sanatçı odası, çocuk oyun parkı, mescit, ücretsiz otopark barındırıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı için de kuaför ayrıcalığı sunulabiliyor. Bazı düğün salonlarında asansör de bulunuyor. Bu imkanlar konukların konforlu şekilde ağırlanmasını sağlıyor.

Gece yarısına kadar süren bir eğlenceye hazır olmalısın! Son model teknolojik ses ve sahne ekipmanlarına sahip düğün salonları sektörde fark yaratıyor. Profesyonel orkestralar, ilk dansları eşsiz kılıyor. Düğün salonları; bando ekibi ve profesyonel dansçılar, piyanist şantör ile canlı müzik veya isteğine göre DJ imkanı sağlıyor. Dilersen kendi hazırladığın müzik listesini de iletebilirsin.

En özel anlarını unutulmaz kılmak için Bursa düğün salonları kişiye özel hizmetler sunuyor. Düğün paketi içerikleri, yemekli veya yemeksiz olmasına göre değişiyor. Düğün menülerini; çorba, salata, ana yemek, yardımcı yemek, garnitür ve tatlı oluşturuyor. Kokteyl menüleri, ara sıcaklar ve zeytinyağlı menüleri gibi özel seçenekler de bulunuyor.

Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan düğün salonları, menü tadımı yapmanı tavsiye ediyor. İkramları, düğün salonlarının usta aşçıları veya anlaşmalı olduğu catering firmaları hazırlıyor. Ancak isteğine bağlı olarak bazı salonlara kendi organizasyon firmanı getirebiliyorsun. İkramları kişi başı tabak şeklinde ayarlayabilirsin. Dondurmalı pasta, tatlı ve tuzlu kuru pasta, sınırsız meşrubat ikramlarından dilediğini seçebilirsin.

Tüm Düğün Salonları