Gaziantep Düğün Salonları

Güneydoğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Gaziantep, her bütçeye ve her beğeniye hitap etmeyi başaran düğün mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Görsellik açısından yurt standartlarının üzerinde olduğunu söyleyebileceğimiz Gaziantep düğün salonları ve kır bahçeleri uygun rakamlara lüks hizmet sunmayı başarıyorlar.

Yemeksiz paketlerin başlangıç rakamları üzerinden değerlendirsek Gaziantep düğün salonları fiyatları 2.000-3.000 TL ortalamasında. Yemekli düğünler için ise kişi başı minimum fiyat ortalama 10-30 TL aralığında. Gaziantep düğün mekanlarının büyük çoğunluğunun fiyatlarda hafta içi-hafta sonu ayrımına gitmemesi ise bir diğer avantaj.

1. Grand Park Düğün Salonu, İncilipınar Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

Grand Park Düğün Salonu Gaziantep

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 75-100
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Gold, Safir ve VIP adlı farklı konseptlere göre dizayn edilmiş, değişik kapasitelere sahip üç kısımdan meydana gelen Grand Park Düğün Salonu, Gaziantepli çifte kumruların favori mekanlarından. Dekorasyondan süslemelere, şıklıkta birbirleriyle yarışan salonların muhteşem atmosferini anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor. Mekan, kapalı düğün salonları arasında görsellik açısından yalnız Gaziantep değil; Türkiye çapında değerlendirilebilecek bir konumda.

Grand Park, yalnızca mekan görselliği ile yetinmemiş, üç salonunu da ses ve ışık sistemlerinden jeneratörlere sağlam bir teknolojik altyapı ile donatmış. Mekanın ambiyansına yakından bakmak istersen şu videoya göz atmanda fayda var:

Grand Park Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Grand Park Düğün Salonu, Gaziantep ortalamasının biraz üzerinde fiyatlar öneriyor.

Yemeksiz paketler hafta içi 3.000-5.000 TL’den, hafta sonu 5.000-7.500 TL’den başlıyor.

Yemekli düğün yapmak istiyorsan hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL civarında bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar hazırlanan nefis yemek ve ikramlar servis edilmeye devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin Gaziantep düğün organizasyon firması ile anlaşma şansın var. Catering şirketi veya düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Birbirinden şık, üç salon arasında tercih imkanın olması bir avantaj. İstediğin düğün tarihini bulmakta sıkıntı yaşamayacağını umuyoruz.
 • Salonlar ferah, yüksek tavanlı ve kolonsuz.
 • Menü tadımı ve değişiklik imkanı mevcut. Yemekli düğün yapmayı planlıyorsan servisin hızlı, sunumların kaliteli olduğunu not düşelim.
 • Düğün organizasyonu konusunda hayli başarılılar. Solist ve orkestraları konusunda olumlu yorumlar duyduk. İstersen davetlileri neşelendirecek bir dans grupları da var. Barkovizyon ve slayt gösterimi, resimli yürüyüş yolu, gelin damat karşılama gibi düğünü özel kılacak birçok detayı sorunsuz bir biçimde, profesyonelce yönetiyorlar.
 • Gelin odasının konforuna diyecek yok.
 • Şehir merkezinde bulunuyor, ulaşımı çok kolay.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Aynı anda birden fazla düğün yapıldığı zamanlarda otopark kapasitesi yetersiz kalabilir.
 • Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı getirme opsiyonu sunsalar fena olmazdı.

Grandpark Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

İncilipinar Mah. 34010. Sokak 16/1 Şehitkamil Belediyesi karşısı

? 0342 255 5027 no’lu telefondan Mehmet Özekinci veya Güney Dağdeviren ile iletişime geçip düğün paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


2. Ekselans Plaza, İncilipınar Mahallesi: 2.000 TL ve üzeri

Ekselans Düğün Salonu Gaziantep

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 150-200
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Gaziantep Ekselans Düğün Salonu, 500’er kişinin üzerinde kapasiteye sahip Safir ve Yakut adlı birbirinden şık iki kısımdan meydana geliyor. Gaziantep’teki düğün salonları arasında elit iç mimarisi ile öne çıkan bir mekan. Beyaz ve altın renklerinin hakim olduğu mekan dekorasyonuna eşlik eden pembe tonlarındaki süslemeler ve rengarenk çiçekler nezih salonun albenisini daha da arttırıyor. Görsellik senin için ön plandaysa Ekselans Düğün Salonları’nı değerlendirmeni tavsiye ediyoruz.

Düğünlerini burada yapan bir çiftin salona girişlerinden danslarına en mutlu anlarını izlesen bak, ne kadar mutlular:

Gaziantep Ekselans Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketler Gaziantep düğün salonu fiyatları ortalamasında. Hafta içi 2.000-3.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 3.000-5.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Yemekli düğün tercih ediyorsan fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmuyor. Kişi başı minimum 10-30 TL aralığında bir ücret talep ediyorlar.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar en güzel Gaziantep düğün yemekleri davetlilerinin masalarını süsleyecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar müzik ve eğlence sürecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan bir organizasyon firması veya düğün fotoğrafçısı getirmene sıcak bakmıyorlar. Beğeneceğin herhangi bir catering firması ile anlaşmanın önünde ise bir engel bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Yüksek tavanlı ve kolonsuz. Ferah bir düğün için uygun.
 • Yeterli araç kapasitesine sahip bir otoparka sahip.
 • Merkezi bir konumda yer alıyor. İster özel araçlarıyla ister toplu ulaşımla gelmeyi tercih etsinler hiçbir davetlin düğününe gelmekte zorluk yaşamayacak.
 • Düğünden önce Ekselans Plaza’nın önerdiği menülerin tadına bakabilir, arzu edersen değişikliğe gidebilirsin. Şeker hastaları ve et yemeyen misafirlerin için özel seçenekler mevcut. Ayrıca, minik davetlilerini mutlu edecek çocuk menüsü hazırlamayı da ihmal etmemişler.
 • Düğünlerini burada yapan çiftler orkestra ve ses sistemleri konusunda hayli olumlu yorumlar yapmışlar.
 • İki salondan oluşan bu Gaziantep düğün mekanında istediğin tarihi almakta zorluk yaşamayacağını umuyoruz.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Görselliğiyle öne çıkan bu salonda istediğin bir Gaziantep düğün fotoğrafçısı ile anlaşma imkanın olsaydı iyi olurdu.
 • Ekselans alkol servisi bulunmayan bir Gaziantep düğün salonu. Alkollü düğün yapmayı planlıyorsan listemizdeki diğer mekanlara bakmanı tavsiye ediyoruz.

Ekselans Plaza Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

İncilipınar Mah. Sabahat Göğüş Cad No: 11 Şehitkamil

? 0342 255 5783 numaralı telefonu arayıp Mesut Mengili’ye ulaştığında önerdikleri Gaziantep düğün paketleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Zümrüt Plaza Düğün Salonu, İncilipınar Mahallesi: 2.000 TL ve üzeri

Zümrüt Düğün Salonu Gaziantep

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 500-750
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

20 yıla yakın süredir açık ve kapalı alanlarıyla çifte kumrulara ev sahipliği yapmayı sürdüren Zümrüt Plaza en bilinen Gaziantep Şehitkamil düğün salonları arasında yer alıyor. Yüksek tavanlı, kolonsuz, havalandırma problemi bulunmayan kapalı salon, geniş çaplı davetlere elverişli. Şık dekorasyonu ve muhteşem ışık düzeniyle görsellik açısından da bir hayli cezbedici. Yeşilliklerle çevrili açık alanı ise Gaziantep kır düğünü mekanları arasında merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Yağmur sürprizlerine karşı kapalı alana geçebilme olanağı da bir avantaj.

Mekan ambiyansını daha yakından görmek istersen Zümrüt Plaza’da gerçekleşen eğlenceli düğünlerden birine göz atabilirsin:

https://youtu.be/IbVYVOj9daI

Gaziantep Zümrüt Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Zümrüt Plaza, Gaziantep düğün salonları fiyatları açısından her bütçeye uygun bir seçenek. Yemeksiz paketler hafta içi 2.000-3.000 TL’den, hafta sonu 3.000-5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün tercih ediyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum fiyat 10-30 TL aralığında.

Yemekli veya kokteylli bir kır düğünü yapmak istiyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum fiyatlar yine 10-30 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar lezzetli yemek ve ikramların servis edilmesiyle düğün şölen tadında devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar orkestra en neşeli düğün şarkıları ile mekanı şenlendirmeyi sürdürecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Kendi bünyelerindeki düğün fotoğrafçısı ile çalışmanı istiyorlar. Ancak istediğin bir Gaziantep düğün organizasyonu firması ile anlaşıp masalsı kır bahçesini veya şık salonu beğenilerine göre en özel biçimde düzenlemen mümkün. Dışarıdan bir catering şirketiyle de çalışma şansın var.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Gaziantep’teki düğün salonları arasında açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca tercih edilebilir bir mekan.
 • Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnekler. Çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen menü seçenekleri sunmayı da ihmal etmemişler.
 • Merkezi bir lokasyonda yer alan Zümrüt Düğün Salonu’na toplu taşıma ile erişmek mümkün. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için de yeterli kapasiteye sahip bir otoparkları var.
 • Gaziantep kına organizasyonları ve nişan etkinlikleri için de tercih edilen bir mekan.
 • Düğünlerini burada yapan çiftler mekanın yakından ilgili işletmecileri ve güler yüzlü garsonların sunduğu hizmetten memnun kaldıklarını yorumlarında belirtmişler.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana müsaade etseler iyi olurdu.
 • Alkolsüz düğün salonu arıyorsan tam senlik. Alkollü düşünüyorsan diğer seçeneklere bakmalısın.

Zümrüt Düğün Salonu Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

İncilipınar Mah. Sabahat Göğüş Cad. Şehitkamil Kaymakamlığı arkası

? 0342 255 5786 no’lu telefondan Mehmet Tuzlu’ya ulaştığında önerdikleri düğün paketlerinin fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. İpekyolu Çiftlik Evi & Kır Düğün Salonu, Bilek Mahallesi: Yemekli kişi başı min. 30 TL

İpek Yolu Düğün Salonu

Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 750-1.000

Nasıl bir mekan?

Bembeyaz çiçeklerle bezenmiş, yemyeşil ağaçlarla çevrili şirin bir Gaziantep kır düğün salonu arıyorsan İpek Yolu Çiftlik Evi’ni değerlendirebilirsin. Havuz başı düğün konseptine sahip, şehrin kalabalığında azade bu şık bahçede şiir tadında, unutulmaz bir kır düğünü yapmak için yüksek rakamlar ödemen de gerekmiyor. İpek Yolu’nun önerdiği paketler Antep düğün salonları fiyatları ortalamasında.

Olumsuz hava koşullarından ileri gelecek bir sürprizden de endişelenmene gerek yok. Mekanın kapalı bir alanı da bulunuyor.

Gaziantep İpek Yolu Çiftlik Evi fiyatları nasıl?

Havuz başında şölen tadında yemekli bir kır düğünü yapmak istiyorsan hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 30-50 TL civarında bir ücret ödemen gerekiyor.

Kokteylli düğün yapmayı planlıyorsan kişi başı ödemen gereken minimum ücret hafta içi 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL civarında.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te, gece yarısında sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te servisle beraber müzik de son buluyor. Sonrasında geceye after party alanında devam etme şansın var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hepsine evet! Mekan bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Geniş çaplı davetler için elverişli Gaziantep kır düğünü mekanları arasında.

• Düğünden önce menü tadımında bulunma ve değişikliğe gitme imkanı sunuyorlar.

• İpek Yolu Düğün Salonu, Gaziantep şehir merkezinin dışında kalıyor. Ancak yeterli araç kapasitesine sahip bir otoparkı mevcut.

• Mekan 20 kişiye kadar konaklama imkanı da sağlıyor.

• İstediğin catering ve organizasyon şirketleriyle anlaşıp düğününü en ince detaylara kadar planlama fırsatına sahipsin. Bu mutlu anları ölümsüzleştirecek profesyonel bir Gaziantep düğün fotoğrafçısı ile de anlaşma şansın var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Aynı anda birden fazla düğün için elverişli değil. İpek Yolu Düğün Salonu’nu beğendiysen istediğin tarihi alabilmek için hızlı karar vermende fayda var.

İpek Yolu Çiftlik Evi Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

Bilek Mah. 12052 Sok. Bilek-Aril yolu 5. km Şehitkamil

? 0342 255 5328 no’lu telefondan Enver Aytaç ile iletişime geçip önerdikleri düğün paketleri hakkına detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


5. Şelale Plaza Düğün Salonu, Şahinbey: 2.000 TL ve üzeri

Şelale Plaza Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Şelale Plaza Düğün Salonu, açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca Gaziantepli müstakbel evli çiftlere ev sahipliği yapıyor. Geniş camlarla çevrili yüksek tavanlı ve kolonsuz salonu çok ferah. Dans pisti geniş, havalandırma problemi bulunmuyor. Görsellik açısından da hayli tatmin edici.

Şelale Plaza bahar ve yaz düğünleri için tercih edilebilecek, yemyeşil ağaçlarıyla tabiat harikası bir kır düğünü bahçesine sahip. Bu doğal güzellik, ağaçlara asılabilecek farklı renklerde fenerler ve rengarenk çiçekli süslemelerle taçlandırıldığında peri masallarını andıran bir atmosfere kavuşuyor.

Gaziantep Şelale Park Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Kapalı salonu tercih ediyorsan, yemeksiz düğünün başlangıç fiyatları hafta içi 2.000-3.000 TL, hafta sonu 3.000-5.000 TL civarında. Yemekli düğün yapmak istiyorsan hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı 30-50 TL’den başlayan bir ücret ödemen gerekiyor.

Yemekli ya da kokteylli bir kır düğünü yapmayı planlıyorsan hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 30-50 TL civarında rakamlar söz konusu.

Yemekli-yemeksiz paketlerinin Gaziantep düğün salonu fiyatları ortalamasında olduğunu söyleyebiliriz.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar taze ikramlar, iştah açıcı yemekler servis edilmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son buluyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin Gaziantep düğün organizasyon şirketi ile anlaşman noktasında kısıtlayıcı davranmıyorlar. Yalnız catering firması ve düğün fotoğrafçısını dışarıdan getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Hem açık hem kapalı alan görsellik bakımından gayet başarılı.

• Otopark kapasitesi yeterli. Ulaşım açısından kolay bulunabilir, rahat bir noktada.

• Düğünden önce menü tadımında bulunabilir, istersen değişikliğe gidebilirsin. Minik davetlilerini mutlu edecek menü seçenekleri de mevcut.

• Dünya evine burada giren çiftler hizmet kalitesinden ve sunumlardan hayli memnun kalmışlar.

• Kapalı alanı Gaziantep kına organizasyonları için de tercih edilebilir.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi bulunmayan Gaziantep düğün salonları arasında. İçkili düğün tercih ediyorsan diğer seçeneklere göz atmalısın.

Şelale Park Düğün Salonu Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

Üniversite Blv. Burç Kavşağı Şahinbey

? 0342 255 5443 no’lu telefondan Cengiz Kaplan ile konuştuğunda aklına takılan tüm detaylar için sana yardımcı olacak.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


6. Binbir Gece Düğün Salonu, Şahinbey: 2.000 TL ve üzeri

1001 Gece Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat Yemekli Düğün Servisi Bulunmuyor
Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 250-500
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Büyük davetlere elverişli Binbir Gece Düğün Salonu, geniş bir dans pistine sahip yüksek tavanlı, ferah bir mekan. Salon, 2018’de tadilata girip yepyeni bir görünüm kazanmış. Önerdiği uygun fiyatlı düğün paketleri ile çifte kumruların sevgisini kazanan mekan Gaziantep kına organizasyonları için de en çok tercih edilen yerlerden.

Binbir Gece Masalları’ndaki gibi bir düğün nasıl oluyormuş, yakından görmek istersen şu videoya göz atmanı tavsiye ederiz:

Binbir Gece Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Her bütçeye hitap eden Gaziantep düğün mekanları arasında. Yemeksiz paketler 2.000-3.000 TL’den başlıyor. Fiyatlarda hafta içi-hafta sonu ayrımı bulunmuyor.

Binbir Gece Düğün Salonu’nda yemekli düğün servisi mevcut değil.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:00’te son parçaların çalınmasıyla yavaş yavaş sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstersen beğendiğin bir Gaziantep düğün organizasyon şirketi ile anlaşmanın önünde bir engel bulunmuyor. Düğün fotoğrafçısı getirmene ise sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Fiyat-performans açısından en uygun Gaziantep düğün salonları arasında.

• Işık sistemleri başarılı, mekana hoş bir hava katmış.

• Dünya evine girmek içi Binbir Gece Düğün Salonları’nı seçmiş çiftler, mekanın sunduğu hizmet kalitesinden hayli memnun kalmışlar.

• Mekanın geniş bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Düğün fotoğrafçısı konusunda daha esnek olsalardı keşke.

 • Alkollü düğün yapmayı planlıyorsan burası sana göre değil.

Binbir Gece Düğün Salonu Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

İnönü Cad. Kolajtepe Mah. Güney Nehir Petrol yanı

? 0342 255 5460 numaralı telefondan Yunus Emrah Kırıcı’yı aradığında tüm detayları açıklayacak, aklındaki bütün soruları cevaplayacak.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Gazipark Bey Otağı Mutluluk Sarayı, Şahinbey: 2.000 TL ve üzeri

Gazipark Bey Otağı Mutluluk Sarayı

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark Kapasitesi 500-750
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Gazi Park Düğün Salonu, Kıraçtepe Mesire Alanı dahilinde 2017’de hizmete giren yepyeni, pırıl pırıl bir mekan. Türk otağı konseptindeki sıra dışı görünümüyle klasik düğün salonları karşısında hoş bir alternatif. Büyük ve görkemli otağın ne kadar ferah bir düğün ortamı vadettiğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Burada evlenen çiftler mekan süslemelerinde genellikle eski Türk desenlerini tercih ediyorlar.

Mekanın bir de yaz düğünleri için tercih edilebilecek Gazipark Garden Kır Bahçesi adlı açık alanı bulunduğunu hatırlatalım.

Gazipark Bey Otağı Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Gazipark Bey Otağı, Gaziantep düğün salonu fiyatları açısından en cazip alternatiflerden biri. Yemeksiz düğün paketleri hafta içi 2.000-3.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 3.000-5.000 TL aralığına çıkıyor.

Ziyafet tadında yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsan fiyatlar yine çok uygun. Hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 10-30 TL.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı. 23:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Düğünün için istediğin catering ve organizasyon şirketi ile çalışma şansın var. Yalnızca dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Tarihi görünümüyle Antep düğün salonları karşısında ilginç bir alternatif.
 • Düğünden önce menü tadımı yapma şansın var. İstersen menülerde değişikliğe de gidebiliyorsun.
 • Gazipark geniş kapasiteli bir otoparka sahip. Vale hizmeti de sunuyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmana müsaade etmelerini umardık.
 • Mekanda alkol servisi mevcut değil. İçkili düğün salonlarından birini tercih ediyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanı öneriyoruz.

Gazipark Gaziantep’te nerede, kiminle görüşebilirsin?

Gazikent Burak Mah. Kıraçtepe Mesire Alanı Şehitkamil

? 0342 255 5267 numaralı telefondan Mahmut Doğan ile konuşup güncel düğün fiyatlarını öğrenebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.