Gaziantep Düğün Salonları

1 düğün salonları bulundu.

Gaziantep’teki Düğün Salonları

Kalabalık çevresi olan çiftlerin sıklıkla tercih ettiği Gaziantep düğün salonları, sağladığı olanaklarla organizasyon planlama sürecini de kolaylaştırıyor. Şehrin hemen hemen her ilçesinde en az bir tane düğün salonu bulmak mümkün. Böylece hem kendine hem de misafirlerine yakın şık bir düğün salonu bulurken zorlanmayacaksın. Mekanların merkezi konumları sayesinde ulaşım sıkıntısı yaşanmıyor.

Onlarca mekanın yer aldığı Gaziantep’te Şahinbey düğün salonları bakımından en fazla seçeneğin yer aldığı ilçe olarak ilk sırada karşına çıkabilir. Gaziantep düğün salonları Şahinbey’in ardından Şehitkamil ilçesinde toplanmış durumda. İslahiye, Oğuzeli ve Nizip düğün salonları da şık bir davete imza atmak isteyenlerin listelerinde ilk sıralarda yer almayı başarıyor.

Davet edeceğin misafir sayısına göre sınıflandırabileceğin Gaziantep düğün salonlarında genellikle 500-750 kişilik organizasyonlar gerçekleşiyor. Bu aralığın üstünde katılım sağlanabilen mekanlar da oldukça fazla sayıda. Yakın çevresiyle eğlenme düşüncesinde olan çiftlere genellikle 300-400 kişilik düğün salonları öneriliyor. Gaziantep’te havuz başı düğünleri planlanabiliyor. Bu tarz mekanların kapasitesi şehir geneliyle aynı oluyor.

Genellikle kapalı davet mekanı seçeneğinin daha fazla olduğu Gaziantep açık alan düğün salonlarının da bulunduğu bir yer. Burada bahçe, balkon ve teras alternatifleri arasından misafir sayına uygun bir tercih yapabiliyorsun. Bazı mekanların kapalı alanları açılır-kapanır tavanlar sayesinde açık havaya dönüşebiliyor. Kapalı düğün salonları Gaziantep genelinde kolonsuz ve yüksek tavanlı olarak hizmet veriyor.

Gaziantep Düğün Salonlarındaki Hizmet Paketleri

Organizasyon paketleriyle adını duyurmayı başaran Gaziantep düğün salonlarında yararlanabileceğin birçok imkan bulunuyor. Mekanların sunduğu paketlerin içeriği farklı olsa da düğünlerin olmazsa olmazı imkanları, hemen hemen her davet alanında bulabiliyorsun. Düğün planlama sorumlularından oluşan ekiplerle çalışma şansını her mekanda elde ediyorsun. Çoğu düğün salonuna dışarıdan farklı bir etkinlik firması getirilebiliyor.

Misafirlerine görsel şölen yaşatırken ziyafet de verebilmeni sağlayan Gaziantep düğün salonu alternatiflerinde, büyük oranda menü tadımı yapma hakkın oluyor. Mekanlar standart bir ikram tabağı oluşturuyorlar. İçine sinmeyen lezzetleri kendi damak zevkine göre değiştirebiliyorsun. Menüleri kendi şeflerinin tarifleriyle hazırlamayı seçen mekanların bir kısmında catering firmasına onay veriliyor. Yemeklerin konuklarına sunulmasında servis personelleri görev alıyor.

Davetini etkileyebilecek hava durumlarına karşı önlem alınan önlemler, Gaziantep açık düğün salonlarının organizasyon paketine dahil ediliyor. Düğün salonları genellikle ışık, ses ve sahne hizmetleri vererek eğlenceye zemin hazırlıyor. Oturma düzenine göre pist kurulumları yapılıyor. Işıl ışıl bir düğüne imza atabilmen için kaliteli ekipmanlar kullanılıyor. Gaziantep düğün salonlarının çoğunda engelli girişi bulunuyor.

Düğün davet mekanlarının hizmet paketi kapsamında fotoğraf ve video çekim hizmeti sunması dikkat çekiyor. Kendi fotoğrafçını getirmene müsaade eden birkaç mekan var. Davet alanlarında canlı müzik, DJ veya orkestra performansıyla eğlencenin tadını çıkarabiliyorsun. Mekanların çoğunda otopark var. Gaziantep lüks düğün salonlarının vale hizmeti sunması, kendilerini diğer mekanlardan ayıran özellik oluyor.

Düğün Salonu Fiyatları Gaziantep’te Nasıl?

Düğün salonu Gaziantep’in çeşitlilik bakımından zengin olduğu bir alan. Buna benzer olarak fiyatlar da oldukça geniş yelpazede yer alıyor. Her bütçeye uygun fiyat tekliflerinin yapılabildiği Gaziantep düğün salonları, kokteylli ve yemekli bir davet vermeni sağlıyor. Bazı düğün salonlarında yalnızca kokteylli organizasyonlar yapılabiliyor. İkramların çeşidi, ödenecek ücretlerin belirlenmesinde büyük bir pay sahibi oluyor.

Yemekli düğün yapmak isteyen çiftler kişi başı fiyat aralıklarıyla karşılaşıyor. Kokteyl seçeneklerinde genellikle başlangıç paketleri üzerinden hesaplamalar yapılıyor. Gaziantep düğün salonları fiyatlarında çoğunlukla uygun rakamlar yer alıyor. Kişi başı fiyatların bir tık daha yükseldiği düğün salonları da mevcut. Bu aralıklardan seçilecek net ücret menülerin içeriğine göre belirleniyor.

Mutluluğunu ilan edeceğin günün hafta içi veya hafta sonu olması genellikle Gaziantep düğün salonu fiyatlarını etkiliyor. Hafta içi yapılan düğünlerde bir tık daha bütçe dostu aralıklar baz alınıyor. Bazı mekanlarda düğün tarihi fiyatlarla bağlantılı olmuyor. Düğün salonlarında alacağın fiyat teklifi; misafir sayısı, standart hizmetler ve ek imkanlarla da ilişkili.

İkram edilmek üzere hazırlanan menülerin tadına bakarak dilersen değişikliğe gitme hakkını Gaziantep düğün salonlarının neredeyse tamamında bulabiliyorsun. Menüleri eklemeler yaparak özelleştirmen durumunda fiyatlarda oynamalar oluyor. Çoğunlukla menü seçenekleri olarak kırmızı ya da beyaz et sunulan düğün salonlarında, tavuklu yemekler biraz daha cep yakmayan bir fiyat teklifi almanı sağlıyor.

Gaziantep’teki En İyi Düğün Salonları Nasıl Bulunur?

Tüm Düğün Salonları