Antalya düğün salonları

Türkiye’nin en muhteşem şehirlerinden Antalya’nın güzelliğini anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Romantik aşklar diyarı Antalya, masalsı düğünleriyle yıl boyunca müstakbel evli çiftlerin heyecan ve mutluluklarına ev sahipliği yapıyor. Biz de düğün uzmanları olarak bu mutluluğa ufak da olsa bir katkı sunmak istedik ve en çok tercih edilen Antalya düğün salonları ile kır bahçelerini en ince ayrıntılarına kadar teker teker inceledik.

Her beğeniye hitap edebilecek bir biçimde oluşturduğumuz listemizde senin de hayalini kurduğun düğün mekanını bulabileceğini ümit ediyoruz. Üstelik Antalya düğün salonları fiyatları her bütçeye hitap etmeyi de başarıyor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatları üzerinden örneklendirecek olursak rakamların 3.000-5.000 TL civarında bulunduğunu söyleyebiliriz.

1. Flora Düğün Salonu, Döşemealtı: 7.500 TL ve üzeri

Flora Düğün Salonları

Başlangıç Fiyatı 7.500-10.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 1.000-2.000
Otopark 100-150
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Flora Düğün Salonları’nı anlatırken “en” demeden konuşmanın imkanı yok! Öyle ki mekan Antalya’nın en şık, en ferah, en geniş düğün salonları arasında yer alıyor. Döşemealtı Flora Park Avm içerisinde hizmet veren mekan; 1600 m² alanıyla geniş mi geniş, tam daire şeklinde bir mimariye sahip ışıl ışıl bir düğün salonu. Güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğunun farkına vardıkları Flora ailesinin dekorasyon ve görselliğe verdikleri önemden anlaşılıyor.

Flora, bu büyük ve görkemli mekanın yanı sıra orta çaplı düğünlere ve Antalya kına organizasyonlarına ev sahipliği yapan 400-500 kişi kapasiteli bir diğer salona sahip. Olympos adlı bu salon da gayet nezih ve şık. Her iki salonda da ses ve ışıklandırma gibi düğün teknolojileri için en son trendler takip edilmiş. Ayrıca, salonlar elektrik kesintisi sürprizlerine karşı jeneratör sistemleriyle donatılmış.

Antalya Flora Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketler hafta içi 7.500-10.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 10.000 TL’yi geçiyor. Yemekli düğün tercih ediyorsan hafta içi kişi  başı minimum 10-30 TL, hafta sonu 50-80 TL aralığında bir ücret ödemen gerekiyor.

Daha küçük çaplı düğünlere elverişli Olympos Salonu’nun fiyatları tahmin edilebileceği gibi daha uygun. Hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın yemeksiz düğünler için başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığında. Yemekli düğün yapmak istiyorsan hafta içi kişi başı ücretler 10-30 TL’den, hafta sonu 30-50 TL’den başlıyor.

Flora’nın önerdiği rakamlar Antalya düğün salonları fiyatları ölçeğinin biraz üzerinde olsa da mekanın muhteşem görselliği için bu rakamların abartılı olmadığını söyleyebiliriz.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar en lezzetli yemek ve ikramlar düğün masalarını şenlendirmeye devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Gecenin sonuna kadar devam ediyor. 24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Catering ve düğün organizasyon firmaları ile anlaşman konusunda kısıtlayıcı davranmıyorlar. Ancak kendi bünyelerinde çalışan düğün fotoğrafçısı ile anlaşmanı istiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Farklı kapasitelere ve fiyatlara sahip gayet şık iki salon arasında tercih yapma şansına sahipsin.

• Özellikle büyük salon için Antalya’nın en ferah ve görkemli düğün mekanları listesinde ilk sıralarda yer alabilir desek abartmış olmayız.

• Düğünden önce yemeklerin tadına bakabilir, istersen menüde değişiklik yapabilirsin. Çocuklara özel menüler hazırlamayı da ihmal etmiyorlar.

• Çocukların oyun oynayıp eğlenebilecekleri alanlar hazırlamışlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin bir Antalya düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana müsaade etseler iyi olabilirdi.

Flora Düğün Salonu Antalya’da nerede?

Yeşilbayır Mah. Atatürk Blv. No: 68/30 Flora Park kat: 2 Döşemealtı

Fiyat Teklifi Al


2. Ostima Düğün Salonu, Kepez: 5.000 TL ve üzeri

Ostima Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 1.000-2.000
Otopark 1.000’den fazla
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ostima, beyaz ve bordo tonlarının hakim olduğu geniş ve çok şık bir salon ile yemyeşil ağaçlar içerisinde, havuz başı konseptine sahip bir kır bahçesinden oluşuyor. Açık ve kapalı alanlardan meydana gelen düğün mekanlarında bu iki kısımdan biri genellikle öne çıkıp diğerini gölgede bırakır. Dört mevsim boyunca müstakbel evli çiftlere ev sahipliği yapan Ostima Düğün Salonları’nın ise her iki alanda da gayet başarılı olduğunu söylemeliyiz.

En şık Antalya düğün salonları arasında yer alan Ostima, senin için bir tanıtım videosu da hazırlamış. Yakından görmek istersen:

Ostima Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz düğün başlangıç fiyatları hafta içi 5.000-7.500 TL, hafta sonu 7.500-10.000 TL aralığında. Yemekli düğün yapmayı tercih ediyorsan hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL ödemen gerekiyor.

Kır düğünü yapmayı planlıyorsan, yemekli paketler hafta içi kişi başı 30-50 TL’den başlıyor, hafta sonu 50-80 TL’ye çıkıyor. Kokteylli bir davet yapmayı planlıyorsan minimum fiyatlar aynı seviyede. Hafta içi 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL aralığında.

Antalya düğün salonları fiyatları ortalamasının biraz üzerinde rakamlar önerseler de mekanın güzelliği karşısında rakamların makul olduğunu söyleyebiliriz.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar müzik ve eğlence devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan bir düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar. Catering ve organizasyon firması ile anlaşmanın önünde ise bir engel bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Açık ve kapalı alanlarıyla yıl boyunca aşıklara ev sahipliği yapan Antalya düğün salonları arasında.

• Her düğünün ne kadar özel olduğunu bilen işletmecilere ve profesyonel bir personel kadrosuna sahipler.

• Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnekler. Minik misafirlerine özel menüler hazırlamayı da ihmal etmemişler.

• Otoparkı çok geniş. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin hiç sıkıntı yaşamayacaklar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Bir de istediğin bir Antalya düğün fotoğrafçısı ile anlaşma opsiyonu sunsalar iyi olurdu.

Ostima Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Karşıyaka Mah. Süleyman Demirel Blv. No: 220 Kepez

? 0242 255 5106 no’lu telefondan Yunus Dilmaç veya Harun Bey ile iletişime geçebilir, önerdikleri en ucuz düğün paketleri hakkında bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Elegant Plaza, Kepez: 5.000 TL ve üzeri

Elegant Düğün Salonu Antalya

Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 150-200
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Değişik konseptlerde dizayn edilmiş, farklı kapasitelere sahip dört salondan meydana gelen Elegant Plaza, Antalya düğün salonları arasında en popüler mekanlardan. Geniş çaplı düğünler için tercih edilebilecek Diamond Hall ve Royal Hall, şık ve görkemli görünümleriyle dikkat çekiyor. Antalya nişan mekanları arasında hayli popüler olan İnci ve Turkuaz Salonlar ise daha küçük çaplı davetler ve kına geceleri için de tercih edilmekte.

Bu şık mekanların teknik ve teknolojik altyapısından söz edecek olursak öncelikle Elegant Plaza Düğün Salonları’nın yüksek tavanlı, kolonsuz ve ferah olduğunu belirtmeliyiz. Ses, ışık ve havalandırma sistemleri de bir hayli başarılı.

Antalya Elegant Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Elegant Plaza’nın önerdiği paketlerin Antalya düğün salonu fiyatları ortalamasının bir seviye üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Yemeksiz düğün yapmak istiyorsan hafta içi 5.000-7.500 TL’den, hafta sonu 7.500-10.000 TL’den başlayan rakamlar söz konusu.

Yemekli düğün fiyatları için hafta içi hafta sonu ayrımı yapmamışlar. Kişi başı minimum 30-50 TL civarında başlangıç fiyatları sunuyorlar.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’da sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar müzik ve eğlence dur durak bilmiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Evet, Antalya Elegant Düğün Salonu en güzel gününü en özel şekilde planlamana olanak sağlıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Dört farklı salon arasında tercih yapabilme olanağı bulunması gayet avantajlı. Üstelik salonların hepsi birbirinden şık.

• İstediğin organizasyon şirketi ile anlaşıp düğününü en ince ayrıntısına kadar planlama şansına sahipsin. Antalya düğün fotoğrafçısı fiyatları gayet cazipken istediğin bir tanesiyle anlaşma şansı sunmaları çok hoş.

• İstersen düğünden öne menü tadımı yapabilir, değişikliğe gidebilirsin. Diyabetli misafirlerin için özel menüler ve yumurcakları mutlu edecek lezzetler sunmayı da ihmal etmiyorlar.

• Yeterli araç kapasitesine sahip bir otoparkları var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Keşke bir de açık hava düğünü yapacak bahçeleri olsaydı.

• Alkol servisi bulunmayan Antalya düğün mekanları arasında. Alkollü bir davet tercih ediyorsan listemizdeki içkili düğün mekanları arasında bir seçim yapabilirsin.

Elegant Plaza Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Şafak Mah. 4261 Sok. No: 4/39

? 0242 255 5240 numaralı telefondan en iyi Antalya düğünleri arasına girecek bir davet için Kenan Ekşi veya Aylin Ekşi ile iletişim kurabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. Berasu Düğün Salonu, Muratpaşa: 5.000 TL ve üzeri

Berasu Düğün Salonları

Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 150-200
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Mekan görselliğine önem veren bir gelin adayıysan Berasu Düğün Salonu’nun göz alıcı dizaynına eşlik eden muhteşem ışık düzenine hayran olacaksın. Geniş bir dans pistine sahip yüksek tavanlı mekanın ferahlık noktasında üstüne yok. Berasu, Antalya kına mekanları arasında da hayli popüler.

Ancak Berasu’yu diğer Antalya düğün salonlarından ayıran en önemli noktanın mekan sahipleri olduğunu not düşelim. Hakkında bu kadar fazla olumlu yorum yapılan işletmecilere sahip bir düğün salonuna her zaman rastlamadığımızı itiraf etmeliyiz. Berasu, kusursuz bir düğün için tercih edilebilecek bir alternatif.

Berasu Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Berasu, fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmayan Antalya düğün salonları arasında.

Yemeksiz paketler 5.000-7.500 TL’den başlıyor. Antalya yemekli düğün fiyatları ölçeğinde uygun rakamlar öneriyorlar. Şölen tadında bir düğün yapmak istiyorsan kişi başı minimum fiyatlar 30-50 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra en neşeli düğün şarkılarını çalmaya devam edecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Mekan bünyesinde hizmet veren bir düğün fotoğrafçıları olduğu için dışarıdan birisiyle anlaşmanı istemiyorlar. Ancak istediğin bir Antalya düğün organizasyon şirketi ve catering firması ile anlaşma şansına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Mekan mutfağından çıkan yemekleri önceden görebilir, menü tadımı yapabilirsin. Arzu edersen değişikliğe gitme şansın da var.

• Duman, sis, volkan gibi düğün efektleri ve ışık oyunlarıyla görsel puanını arttırmayı başarmış bir mekan.

• Her çifte kumrunun tercih ve isteklerine hitap edecek uygun fiyatlı düğün paketleri sunuyorlar.

• Yeterli kapasiteye sahip bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Berasu’da aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. Burada düğün yapmak istersen istediğin tarihi alabilmek için vakit kaybetmeden mekan sahipleriyle iletişime geçmende fayda var.

• Alkol servisi sunmayan Antalya düğün salonlarından. İçkili düğün yapmak istiyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanda fayda var.

Berasu Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kızıltoprak Mah. 919. Sok. Durmazlar Sitesi No:12/B

? 0242 255 5317 no’lu telefondan Ali Fidan ve Çiğdem Fidan ile konuşup düğün gününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


5. Gold Saray Düğün Salonu, Kepez: 3.000 TL ve üzeri

Gold Düğün Salonu Antalya

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 1.000-2.000
Otopark 50-75
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Geniş çaplı davetlere ev sahipliği yapan Antalya Kepez düğün salonlarından Gold, şehir çapında bir şöhrete sahip ferah bir mekan. Gold Saray Düğün Salonu, duru ve sade bir dekorasyonla muhteşem ışık düzenini birleştirip görkemli bir şıklığa erişmeyi başarmış. Geniş kapasiteli davetlere ev sahipliği yapabilecek kapasitedeki salonun kolonsuz ve yüksek tavanı olduğunu da not düşelim.

Elit ve nezih bir görselliğe sahip Gold, uygun fiyatlara sunduğu kaliteli hizmetle Antalya’daki düğün salonları arasında yıldız gibi parlıyor. Mekana en çok bembeyaz çiçeklerin eşlik ettiği altın veya mor tonlarında süslemelerin yakışacağını da düğün uzmanların olarak belirtelim.

Antalya Gold Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Rakamlarda hafta içi hafta sonu ayrımı gözetmeyen Antalya düğün salonları arasında.

Yemeksiz paketler 3.000-5.000 TL’den, kişi başı yemekli fiyatlar 10-30 TL’den başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar taze ikram ve yemekler masaları donatacak.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar müzik ve eğlence sürecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin bir catering firması ile anlaşman konusunda esnekler. Organizasyon şirketi ve düğün fotoğrafçısı getirmeni ise istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Gold Düğün Salonu, Antalya’da fiyat-performans açısından en uygun mekanlardan.

• Düğün öncesinde menü tadımında bulunabilir, damak tadın doğrultusunda değişikliğe gidebilirsin.

• İstersen bir catering firması ile anlaşıp damak tadına en uygun yemekleri davetlilerine sunma şansın da var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Mekanın genişliğine nazaran otopark kapasitesinin yetersiz kaldığını söylemeliyiz.

Gold Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Gündoğdu Mah. 2481. Sok. No: 1 Kepez

? 0242 255 5410 no’lu telefondan Tülin Akansu veya Gürdal Fırat ie iletişime geçip önerdikleri düğün fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


6. Denizim Park, Muratpaşa: Yemekli kişi başı min. 30 TL

Denizim Park Düğün Salonu

Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 2.000-3.000
Kapalı Alan Kapasitesi 1.000-2.000
Otopark Kapasitesi 750-1.000

Nasıl bir mekan?

Yemyeşil ağaçlarla çevrili bir tabiat harikası olan Denizim Park, en büyüleyici Antalya kır düğün salonları arasında yer alıyor. Denizim Park, doğanın sağladığı duru güzellik ile yetinmeyip profesyonel ellerden çıktığı belli olan şık bir dekorasyon ve göz alıcı süslemelerle daha da albenili hale gelmiş. Yıllarca hafızalardan silinmeyecek, peri masallarındaki gibi bir kır düğünü yapmak istiyorsan düğün uzmanların olarak Denizim Park’ı değerlendirmeni tavsiye ederiz.

Masaların bulunduğu alanın tamamı gerçek çimler üzerinde. Dans pisti ise sen ve davetlilerinin rahat rahat eğlenebilmesi için özel olarak düzenlenmiş. Büyük çaplı bir davetli listesine sahipsen, Denizim Park’ın en geniş kapasiteli Antalya kır düğün mekanları arasında yer aldığını da belirtelim.

Denizim Park düğün fiyatları nasıl?

Antalya düğün salonu fiyatları kıyaslamasında bu muhteşem kır bahçesinin önerdiği rakamların gayet makul olduğunu söyleyebiliriz.

Antalya yemekli düğün fiyatları ortalamasında rakamlar öneriyorlar. Rakamlar hafta içi kişi başı 30-50 TL’den, hafta sonu 50-80 TL’den başlıyor.

Kokteylli bir davet organize etmek istiyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı 10-30 TL arası bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

İştah kabartan yemek ve ikramların servis edildiği bahçede 24:00’e kadar ziyafet sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar müzik ve eğlence hız kesmeden devam ediyor. İstersen sonrasında mekana ait after party alanında geceyi sürdürme olanağın da var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin bir Antalya düğün organizasyonu şirketi ile anlaşma şansına sahipsin. Catering şirketi ve düğün fotoğrafçısı hizmetlerini ise kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Düğün gününde ikram edilecek yemeklerin kalitesinden emin olabilmen için menü tadımı imkanı sunuyorlar. Arzu edersen menülerde değişiklik yapma olanağın da mevcut. Çocuklara özel ve vejetaryen seçenekler sunmayı da ihmal etmiyorlar.

• Geniş bir kapalı alanı bulunması Denizim Park’ın Antalya kır düğünü salonları arasında bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Olumsuz hava koşulları söz konusu olursa hemen kapalı salona geçme ve düğünü sürdürme şansın var.

• Yemeklerin kalitesi, başarılı sunumlar ve güler yüzlü garsonların profesyonel hizmet anlayışı burada evlenen çiftlerin övgülerine mazhar olmuş.

• Denizimpark Düğün Salonu’nun devasa bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Doğal güzelliğiyle görsel açıdan bir şölen sunan bu mekana bir de istediğin Antalya düğün fotoğrafçısını getirebilme opsiyonu sunulsaydı çok tatlı olurdu.

Denizim Park Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ermenek Mah. 2272 Aydın Sok. No: 107 Muratpaşa

? 0242 255 5438 numaralı telefondan Ahmet Tıkır veya Reyhan Hanım ile iletişime geçip mekanın önerdiği en uygun düğün paketleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Demir Plaza, Kepez: 3.000 TL ve üzeri

Demir Plaza Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 500-750
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Saflığın ve masumiyetin rengi beyazın hakim olduğu, 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş en şık Antalya düğün salonları arasında yer alan Demir Plaza, farklı kapasitelere sahip iki kısımdan meydana geliyor. Görselini paylaştığımız Busem Salonu, geniş çaplı davetler için elverişli ferah mı ferah bir mekan. Küçük çaplı düğünlere ev sahipliği yapan 300 kişi kapasiteli Sudem Salonu, Antalya kına salonları arasında da yoğun rağbet görüyor.

Her iki salonda son teknoloji ışık, ses ve havalandırma sistemlerine sahip. Ayrıca, burada evlenen çiftlerin yorumlarına nazaran söyleyebiliriz ki hangi salonu seçersen seç Demir Plaza’nın profesyonel ve yakından ilgili işletmecilerinin sağladığı hizmetten memnun kalacağın aşikar. Düğünlerden kına gecelerine, nişan organizasyonlarından sünnet düğünlerine mekanda gerçekleşen birçok etkinliğe yer verdikleri tanıtım videolarını incelemeni tavsiye ediyoruz:

Demir Plaza Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Antalya düğün paketleri arasında en uygun fiyatlılarını Demir Plaza’da bulabilirsin. Yemeksiz düğünler hafta içi 3.000-5.000 TL’den başlıyor, hafta son 5.000-7.500 TL’ye kadar çıkıyor.

Yemekli düğün tercih ediyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 10-30 TL arası bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23:30’a kadar orkestra en güzel düğün şarkıları ile salona neşe katacak.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Unutulmaz Antalya düğünlerinden birini yapmak için istediğin bir organizasyon firması ile anlaşman mümkün. Dışarıdan catering firması ve düğün fotoğrafçısı getirmene sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Uygun fiyatlara aynı hizmet kalitesini vadeden farklı kapasitede iki salon arasında seçim yapma olanağı sunulması müstakbel evli çiftler için büyük bir avantaj diye düşünüyoruz.

• Demir Plaza, minik afacanlar da düğün boyunca diledikleri gibi eğlenebilsinler diye şirin mi şirin oyun ve eğlence alanları oluşturmuş.

• Geniş kapasiteli Demir Plaza Busem Salonu, loca sistemiyle görkemli.

• Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnek davranıyorlar.

• Düğünlerini burada yapan çiftler, mekanın anlaşmalı olduğu müzisyenlerden hayli memnun kalmışlar.

• Mekanın, özel araçlarıyla düğüne gelecek davetlilerini rahat ettirecek geniş kapasitede bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Keşke bir de istediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşma imkanın bulunsaydı.

• İçkili düğünler için elverişli değil. Alkollü düğün mekanı arıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmalısın.

Demir Plaza Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Sütçüler Mah. Düden Şelalesi Yolu No: 64/16 Kepez

? 0242 255 5793 numaralı telefondan Şerife Demir ile iletişime geçebilir ve düğün salonu fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


8. Poyraz Düğün Salonları, Kepez: 3.000 TL ve üzeri

Antalya Poyraz Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 750-1.000
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Poyraz Düğün Salonları, benzer konseptlere sahip iki kısımdan meydana geliyor. Gold ve kahve tonlarının hakim olduğu dekorasyonlarıyla göz kamaştıran Poyraz Düğün Salonları, şık tasarıma eşlik eden rengarenk çiçekli süslemeleriyle büyüleyici bir atmosfer vadediyor.

Mekanın her iki salonu da yüksek tavanlı ve ferah. Havalandırma, ses ve ışık gibi olmazsa olmaz düğün araç ve gereçlerinde güncel teknoloji takip edilmiş. Elektrik kesintisi gibi kötü sürprizlere karşı jeneratör sistemleri de ihmal edilmemiş. Sorunsuz bir düğün yapmak için uygun Antalya düğün salonları arasında.

Antalya Poyraz Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Fiyatlarında hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmayan Antalya Kepez düğün salonları arasında.

Yemeksiz düğün fiyatları 3.000-5.000 TL’den başlıyor. Yemekli düğün yapmak istiyorsan kişi başı minimum 10-30 TL ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra çalıyor, danslar ve eğlence sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Mekan bu noktada hiç kısıtlayıcı davranmıyor. İstersen bütün bu hizmetleri dışarıdan sağlama olanağına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen mekanda yer bulmakta zorluk çekmeyeceğini umuyoruz.

• İstersen düğünden önce menü tadımı yapabiliyor ve değişkliğe gidebiliyorsun.

• Hem profesyonel hizmet anlayışına sahip hem ucuz Antalya düğün salonları arasında

• Çocukların güzel vakit geçireceği oyun alanları ve bebek bakım odaları mevcut.

• Özel araçlarıyla gelecek misafirlerin düğüne gelirken gayet rahat edecekler. Mekanın geniş bir otoparkı var.

• Ulaşımı rahat, toplu taşımaya elverişli bir noktada.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi bulunmayan bir Antalya düğün salonu. İçkili düğün yapmak istiyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmanı tavsiye ediyoruz.

Poyraz Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Sütçüler Cad. Düden Şelalesi Yolu üzeri (Kapalı Pazar yanı) Kepez

? 0242 255 5916 no’lu telefondan Murat Poyraz veya Seher Kandemir ile konuşup ayrıntılı bilgi alabilir, düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


9. Masal Park Düğün Salonu, Kepez: 2.000 TL ve üzeri

Masal Park Düğün Salonları

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 400-500
Otopark 150-200
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Kelimenin tam anlamıyla masal gibi bir düğün yapmak istiyorsan Kepez Masal Parkı içerisinde bulunan bu büyüleyici mekanı tercih edebilirsin. Güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğunu hisseden profesyoneller tarafından dizayn edildiği anlaşılan Masal Park Düğün Salonu, muhteşem bir iç mimariye sahip. Duvar boyu camlara sahip mekan ferah ve ışıl ışıl.

Orta çaplı bir davetli listesini ağırlamak için en uygun Antalya düğün salonları arasında yer alan Masal Park’ın önerdiği fiyatlar da gayet makul. Düğünlerini burada yapan bir çiftin parkın içindeki yürüyüşlerine ve salondaki eğlenceye bir göz atmak istersen şu videoya bir göz atmanı tavsiye ederiz:

Antalya Masal Park Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketler hafta içi 2.000-3.000 TL’den başlıyor, hafta sonu 3.000-5.000 TL’ye çıkıyor.

Yemekli düğün yapmayı planlıyorsan fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmuyor. Kişi başı minimum 10-30 TL aralığında bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar lezzetli ikram ve yemekler davetlilerin masalarına servis edilmeyi sürdürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Aynı, müzik de 23:30’a kadar sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Evet, Antalya Masal Park’ta düğününü en ince ayrıntılarına kadar planlama şansın var.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Masalsı atmosferi çok şirin 🙂

• Fiyat performans açısından gayet makul, şık bir mekan.

• Düğünden önce menü tadımında bulunabilirsin. İstersen değişiklik yapma imkanın da var.

• Yeterli kapasiteye sahip bir otoparkı mevcut.

• Her çifte kumruya hitap edebilecek farklı düğün paketi alternatifleri sunuyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Aynı anda birden fazla düğün için uygun değil. İstediğin tarihi alabilmek için karar verdikten sonra vakit kaybetmeden düğün mekanıyla iletişime geçmende fayda var.

• Alkol servisi bulunmuyor. İçkili düğün yapmayı planlıyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz atmalısın.

Masal Park Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Varsak Demirel Mah. Süleyman Demirel Blv. No: 250 Kepezpark

? 0242 255 5209 numaralı telefondan Yıldırım Aydemir ile konuşup ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


10. Köşk Düğün Sarayı, Muratpaşa: 2.000 TL ve üzeri

Köşk Düğün Salonu Antalya

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 100-150 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 1.000’den fazla
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Sıra dışı dizaynıyla otantik bir görünüme sahip Köşk Düğün Salonu, 20 yıla yakın süredir evlilik heyecanı yaşayan Antalyalı çifte kumrulara ev sahipliği yapan nezih bir mekan. Yüksek tavanlı ferah salon kalabalık düğünler için elverişli. Orta çaplı bir davet planlayıp ilk katı sana yeterli gelse dahi iki katlı, loca sistemine sahip salonun görkemli atmosferini çok beğeneceksin.

Köşk Düğün Salonu, gold tonlarındaki masa süslemeleri ve bembeyaz çiçekler ile donatıldığında masalsı bir ambiyansa kavuşuyor.

Antalya Köşk Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Antalya Muratpaşa Düğün Salonları ölçeğinde uygun fiyatlar önerdiklerini söyleyebiliriz. Yemeksiz düğünler için önerdikleri başlangıç fiyatı 2.000-3.000 TL civarında.

Yemekli fiyatlar hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum 100-150 TL civarında.

Servis kaçta bitiyor?

23:00’e kadar ziyafet sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra susmayacak.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar. İstediğin bir Antalya organizasyon firması ve catering şirketi ile anlaşmanda ise bir engel bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Klasik iç dizayna sahip mekanlar seni tatmin etmiyorsa Köşk Düğün Salonu’nun sıra dışı ve şık dekorasyonunu beğeneceğini düşünüyoruz.

• Köşk Düğün Sarayı toplu ulaşıma elverişli, merkezi bir lokasyonda bulunuyor.

• Menüde değişiklik yapma şansın var.

• Sundukları çeşitli seçenekler sayesinde kendine en uygun düğün paketini bulabilirsin.

• Mekanda çocukların sıkılmadan vakit geçirebileceği oyun alanlarından bebek emzirme odalarına davetlilerinin rahat etmesine sağlayacak ayrıntılar ihmal edilmemiş.

• Mekanın devasa bir otoparkı var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Menü tadımı imkanı sunmalarını beklerdik.

• Aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. Köşk Düğün Sarayı’nı beğendiysen çabuk karar vermeni tavsiye ederiz.

Köşk Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Şirinyalı Mah. 1514. Sok. No: 31/1 Dedeman Otel karşısı Muratpaşa

? 0242 255 5431 numaralı telefondan Salim Dönmez’e ulaşıp aklına takılan tüm soruların cevabını alabilir, düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


11. Topbaş Düğün Salonları, Konyaaltı: 2.000 TL ve üzeri

Topbaş Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-750
Otopark 750-1.000
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

2013’ten beri Antalyalı çifte kumrulara ev sahipliği yapan Topbaş Düğün Salonları, uygun fiyatları ve yüksek hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen mekanlardan. Sade ve şık bir dekorasyon anlayışla dekore edilmiş salon, mekan süslemeleriyle uyum içerisinde kullanılabilen teknolojik ışık sistemleri sayesinde harikulade bir görselliğe kavuşmuş. Topbaş Düğün Salonları, Antalya kına organizasyonları ve nişan etkinliklerine de ev sahipliği yapmakta.

Güler yüzlü çalışanları ve yakından ilgili işletmecileriyle çifte kumruların en sevdiği Antalya düğün salonları listesine girmeyi başaran Topbaş, yaz düğünleri için de tercih edilebilir. Kapalı mekan ile aynı adreste bulunan Topbaş Kır Düğün Salonu, yemyeşil ağaçlarla çevrili büyüleyici bir bahçe.

Topbaş Düğün Salonları fiyatları nasıl?

Antalya düğün salonu fiyatları listesinde önerdiği uygun rakamlarla dikkat çeken bir mekan. Fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı da bulunmuyor.

Yemeksiz paketler 2.000-3.000 TL’den, kişi başı yemekli fiyatlar 10-30 TL’den başlıyor.

Topbaş’ın Antalya kır düğünü salonları arasında pek sevilen bahçesini tercih edersen fiyatlar yine çok uygun. İster yemekli ister kokteylli düğün tercih et, kişi başı minimum fiyatlar hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın 10-30 TL’den başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar iştah açıcı yemek ve ikramlar davetlilerin masalarını süslemeye devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin profesyonel bir Antalya düğün organizasyon firması ve catering şirketi ile anlaşma şansın var. Yalnız dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Topbaş, açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca tercih edilebilecek Antalya düğün yerleri arasında.

• En özel gününde servis edilecek yemek ve ikramların lezzetinden emin olmak için düğünden önce menü tadımı yapabilir, arzu edersen değişikliğe gidebilirsin. Diyabetli misafirlerin ve minik davetlilerin için özel menü seçenekleri sunmayı da ihmal etmemişler.

• Düğüne özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin hiç zorluk yaşamayacak. Topbaş Düğün Salonu’nun geniş bir otoparkı var.

• Salonun elektrik kesintisi sürprizlerine karşı önlem olarak bulundurduğu bir jeneratörü de var.

• Alternatif düğün paketleriyle en mutlu günleri için her müstakbel evli çifte uygun fiyatlar sunmaya çalışıyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Senin için önemi var mı bilmiyoruz ama otoparkında vale hizmeti bulunmuyor.

• İstediğin bir Antalya düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana da olanak sağlasalar fena olmazdı.

Topbaş Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Molla Yusuf Mah. Hürriyet Cad. No: 59 Konyaaltı (Antalya Uncalı Büyükşehir Mezarlığı Çakırlar Yolu istikametinde 1.5 km sonra solda)

? 0242 255 5892 numaralı telefondan Ahmet Topbaş veya Ali Rıza Topbaş ile konuşabilir, bu güzel düğün salonu ve kır bahçesi için önerdikleri en uygun düğün paketleri hakkında bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


12. HSC Düğün Salonu, Kepez: 2.000 TL ve üzeri

HSC Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 250-500
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Uzun yıllar boyu Antalya Şoförler Odası Düğün Salonu adıyla çifte kumrulara ev sahipliği yapmış olan HSC, geniş çaplı bir davetli listesine sahip çifte kumruları ağırlayabilecek büyüklükte bir mekan. Sade ve şık bir dekorasyona sahip mekanda yapılan düğünler Antalya’da tek olan buz efekt makinesi ile muhteşem bir görsel şölene dönüşüyor.

HSC, fiyat-performans açısından en uygun Antalya düğün mekanları arasında yer alıyor. Mutluluğa HSC’de adım atan bir çiftin salona girişleri ve düğün danslarını izleyip mekan atmosferini yakından görmek istersen şu videoya bir göz atmanı tavsiye ederiz:

HSC Düğün Salonu fiyatları nasıl?

HSC yüksek kaliteli hizmet sağlamayı başarabilen en ucuz Antalya düğün salonu olabilir. Üstelik fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı da bulunmuyor.

Yemeksiz paketler 2.000-3.000 TL’den, kişi başı minimum yemekli fiyatlar 10-30 TL’den başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’a kadar en lezzetli Antalya düğün yemekleri masalara servis edilmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:30’da bitiyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Yalnızca düğün fotoğrafçısını dışarıda getirmeni istemiyorlar. İstediğin catering ve organizasyon firması ile anlaşmanın önünde herhangi bir engel bulunmuyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Fiyat-performans açısından en tercih edilebilir Antalya düğün salonlarından.

• Mekanın geniş kapasiteli bir otoparkı var.

• Toplu taşıma ile ulaşılabilir bir noktada. Şehir dışından gelecek misafirlerin için de çok elverişli bir lokasyonda bulunduğunu belirtelim. Antalya Otogarı’na yürüme mesafesinde.

• Antalya düğün organizasyon şirketleri arasından beğendiğin bir tanesi ile anlaşıp mekan düzenini istediğin gibi planlaman mümkün.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Dilediğin bir Antalya düğün fotoğrafçısı ile anlaşma opsiyonu sunsalar iyi olurdu.

• HSC, alkolsüz Antalya düğün salonları arasında. İçkili bir davet vermek istiyorsan listemizdeki alkollü düğün mekanlarına göz atmanı tavsiye ederiz.

HSC Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yenidoğan Mah. Adnan Selekler Cad. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Kat: 2

? 0242 255 5298 no’lu telefondan Hasan Sami Cılız ile konuştuğunda sana yardımcı olacak.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


13. Alyans Plaza, Kepez: 2.000 TL ve üzeri

Alyans Düğün Salonu Antalya

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark 1.000’den fazla
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Alyans Plaza farklı kapasitelere sahip dört farklı salonuyla 2011’den beri Antalyalı çifte kumrulara ev sahipliği yapan bir düğün kompleksi. Burada düğün yapan çiftler, mekanda 5 yıldızlı otel konfor bulduklarını ve işletmecilerin yakın ilgisinden memnun kaldıklarını belirtmişler.

Şık dekorasyon ve uygun fiyatlarıyla Antalyalı aşıkların kalplerini ısıtan Alyans Plaza hangi düğün salonunda dünya evine gireceğine karar vermeden önce değerlendirmeni tavsiye ettiğimiz bir mekan.

Antalya Alyans Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketler hafta içi 2.000-3.000 TL’den, hafta sonu 3.000-5.000 TL’den başlıyor.

Antalya düğün fiyatları açısından yemekli paketlerinin uygun olduğunu söyleyebiliriz. Hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar servis devam ediyor, düğün şenlik havasında sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

01:00’e kadar devam ediyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Düğününü en ince ayrıntısına kadar planlayabilmen için hepsine evet!

En çok hangi özelliklerini beğendik?

• Farklı kapasitelere sahip salonlar arasında seçim yapma şansın olması hoş.

• 200 kişi kapasiteli Safir Salon, Antalya kına organizasyonları ve nişan etkinlikleri için de sıklıkla tercih ediliyor.

• Düğün öncesi menü tadımı yapma ve istersen değişikliğe gitme şansın var. Vejetaryen menü seçeneği de mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Alkol servisi bulunmuyor. İçkili bir davet tercih ediyorsan, listemizden başka bir Antalya düğün salonu bulabilirsin.

Alyans Düğün Salonu Antalya’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Sakarya Bulvarı DSİ Kavşağı No: 57 Kepez

? 0242 255 5930 no’lu telefondan Dervişe Babür veya Vedat Babür ile iletişime geçip ayrıntılı bilgi alabilir, dört salondan hangisinin sana en uygun olduğunu öğrenebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


Şu Antalya düğün mekanlarına da göz atmanı tavsiye ederiz:

14. Nazar Beach Hotel , Muratpaşa: Yemekli kişi başı min. 50 TL

Açık ve kapalı alanlarıyla Antalya düğün otelleri arasında en çok tercih edilen mekanlar arasında.

Güzeloba Mah. Lara Cad. No: 144 Muratpaşa

? 0242 255 5972 Yetkili kişiler: Meral Sarı

15. Elips Royal Düğün Salonu, Muratpaşa: 3.000 TL ve üzeri

Kahve ve beyaz tonlarının hakim olduğu ferah, şık ve nezih bir Antalya düğün salonu.

Etiler Mah. 851. Sok. No: 2 Real AVM karşısı, Shell yanı Muratpaşa

? 0242 255 5382 Yetkili kişiler: Kemal Duman

16. Karalar Düğün Sarayı, Muratpaşa: 3.000 TL ve üzeri

Muratpaşa düğün salonları arasında her keseye hitap eden; yüksek tavanlı, kolonsuz, şık bir mekan.

Gebizli Mah. 1115 Sok. No: 10 Muratpaşa

? 0242 255 5316 Yetkili kişiler: Seyit Yalırgan

17. Makro Düğün Salonu, Kepez: 2.000 TL ve üzeri

Antalya ucuz düğün salonu bulunabilecek bir şehir. Makro Düğün Salonları hem şık hem uygun fiyatlı olmayı başaran bir mekan.

Özgürlük Mah. 2655 Sok. Parlak Apt. 6/A Kepez (Dokuma PTT Şubesi yanında, Halk Pazarı karşısında)

? 0242 255 5265 Yetkili kişiler: Ali Ataseven

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.