Antalya Düğün Salonları

2 düğün salonları bulundu.

Antalya’daki Düğün Salonları

Nadide şehirlerimizden biri, Akdeniz Bölgesinin incisi, sıcak havaların vazgeçilmez duraklarından olan Antalya; düğün yapmak için en uygun yerlerden biri desek yanlış olmaz. Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı ilçeleri başta olmak üzere; Aksu, Alanya, Döşemealtı, Finike, Kemer, Manavgat ve Serik gibi ilçelerinde her türlü talebine uygun bir düğün salonu seçeneği bulmak mümkün.

Antalya düğün salonu konusunda sana oldukça fazla sayıda opsiyon sunmakla birlikte, bu opsiyonlar yalnızca nicelik değil nitelik açısından da tatmin edici bir hizmet sunuyor. Antalya’da düğün salonları, oluşabilecek her türlü talebine cevap verme noktasında tecrübeleriyle ön plana çıkıyor. Sen de yalnızca bu güzel gününün tadını çıkarıp, gerisini uzmanlara bırakmak istemez misin?

Antalya’daki lüks düğün salonları; sektörde öncü bir konumda yer alıp, ağırladıkları misafirleri ve çiftleri mutlu bir şekilde evlerine yollamakla meşhur! Hem açık hem de kapalı alanları bulunan pek çok mekan bu alanları doğa, kır, orman, dağ manzaralarıyla süsleyerek senin için en güzel ve huzurlu ortamı yaratmayı hedefliyor.

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında, sıcak havalardan faydalanmak ve sevdiklerinle bu özel gününün tadını en güzel şekilde çıkarmak istiyorsan, aradığın düğün salonu Antalya’da olabilir. Antalya açık düğün salonları açısından pek çok opsiyon sağlarken, bu mekanların her türlü hava koşuluna uygun olarak aynı zamanda kapalı alanları da bulunmakta.

Daha küçük bir çevrede, yalnızca en yakınlarınla olmayı tercih edebileceğin bir düğün için 200-300 kişi kapasiteden başlayarak; daha geniş bir misafir listesine sahip gösterişli organizasyonlar için 2000-3000 kapasiteye sahip düğün salonları Antalya ve çevresinde bulunuyor. Kişisel araçlarıyla düğüne teşrif edecek konuklarının gönül rahatlığıyla araçlarını bırakabileceği otopark hizmeti de pek çok salonda mevcut.

Antalya Düğün Salonları Fiyatları

Antalya’da düğün salonu fiyatları başta yemekli ve yemeksiz tercihi olmak üzere birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Fiyatlar, genel olarak hizmet kalitesine oranla uygun denebilecek bir düzeyde yer alıyor. Yemeksiz paketlerde düğün salonu fiyatları Antalya Merkez ve çevre ilçelerinde az bir ücretle başlayıp, ortalama bandında ücretlere ulaşabiliyor.

Yemeksiz paketler göz önüne alındığında; düğün salonları fiyatları Antalya ve çevresinde, düğünün hafta içi ya da hafta sonu olmasına göre değişiklik gösteriyor. Kimi salon için bu fark çok yüksek miktarda olmasa da kimi salon için bariz bir fark ortaya çıkabiliyor. Bu noktada, mekanın uygunluğu da önemli bir faktör olabiliyor.

Yemekli organizasyon tercih etmen durumunda ise Antalya düğün salon fiyatları seçeceğin menünün içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin; et veya tavuk içerikli bir menü tercih edersen, ortalama; yalnızca kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat tercihinde bulunursan ise ortalamanın da altında bir miktar ödemen gerekebiliyor. Bütçene uygun bir menü oluşturabilirsin.

Antalya düğün salonları fiyat listesi genel hatlarıyla fiyat aralıklarını belirtse de, seçeceğin menü içeriğine bağlı olarak en uygun ve doğru ücreti öğrenmek için mekanlarla iletişime geçmen iyi olacaktır. Menü içeriğini belirlemek içinse, mekanların menü tadımı hizmetlerinden faydalanmayı unutma. Eğer sonrasından tercihin değişirse, menü değişikliği opsiyonundan da yararlanabilirsin.

Antalya’da Düğün Salonları Hizmetleri

Antalya Düğün Salonlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya’daki düğün salonları göz önünde bulundurulduğunda dikkat etmen gereken birkaç faktörden de bahsetmek gerekiyor. Bu faktörler; ulaşım ve konaklama, salon yapısı, salon ve otopark kapasitesi şeklinde gruplandırılabilir. Hayallerindeki düğünü, dilediğin şekilde deneyimlemek için planlamanı dikkatli bir biçimde yapmalısın. Bu en güzel gününde her şeyin mükemmel olmasını istersin.

Ulaşım açısından ele aldığımızda Antalya merkez düğün salonları, toplu taşıma kullanacak misafirler için oldukça elverişli bir deneyim sağlıyor. Yine Antalya Muratpaşa düğün salonları gibi büyük ilçelerde bulunan mekanlar da bu anlamda geri kalmıyor. Farklı illerden gelecek konukların için önemli bir nokta da konaklama. Neyse ki Antalya konaklama açısından pek çok olanağı zaten barındırıyor.

Turistik açıdan da pek çoğumuzun tercih noktası olan Antalya’da konaklama için; hemen hemen her ilçede, her bütçeye uygun otel, motel ve pansiyon seçenekleri bulmak mümkün. Tek gecelik ayarlamalar yapılabilmekle birlikte, kahvaltı opsiyonunun da dahil olduğu, misafirlerin hiç acele etmeden rahatlıkla konaklayıp sonrasında yola koyulabileceği seçeneklerden birini seçebilirsin.

Tekrar ulaşım konusuna döndüğümüzde ise değerlendirmemiz gereken bir diğer unsur da mekanın otopark kapasitesi! Şahsi araçlarıyla gerek farklı şehirlerden gerekse şehir içi ulaşım sağlayarak mekana gelecek konukların için de mekanın otopark kapasitesinin yeterli olduğundan emin olmalısın. Her zaman, misafirlerine yetecek otopark kapasitesine sahip salon bulmak mümkün olmayabiliyor.

İlkbahar ve yaz aylarında, güzel ve havadar bir düğün planlıyorsan, açık alana sahip bir düğün salonu tercih etmen muhtemel. Bu noktada nasıl bir ortam ve manzara istediğin önemli. Deniz kenarında, havuz başında, orman içinde veya çim bir bahçede bir alan seçebilecekken; salonun doğa, dağ, park, dere veya kır manzaralı olmasını da tercih edebilirsin.

Eğer hava koşulları veya başka sebeplerle kapalı bir düğün salonu tercih edeceksen, ferah bir ortam olmasını isteyebilirsin. Bu yüzden yüksek tavan ve kolonsuz salon seçeneklerine sahip mekanlardan birini değerlendirebilirsin. Tüm eğlenceye rağmen seni ve misafirlerini daraltmayacak bir mekanın olmazsa olmazlarından biri, doğru havalandırma ve iklimlendirme araçlarıdır. Bunları mekanla konuşup, kontrol etmende fayda var.

Tüm Düğün Salonları