asfor & arus balo salonları
Asfor & Arus Balo Salonları Adres Yunus Emre Mah. Kayıkçı Sok. No:8 Pursaklar / Ankara
Asfor & Arus Balo Salonları Telefon 0312 963 3870

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Asfor & Arus Balo Salonları hakkında

Asfor & Arus Balo Salonları gerek merkezi konumu gerekse şık dekorasyonu sayesinde Ankara’da ses getiren bir mekan olarak öne çıkıyor. Revaçta olan semtlerden Pursaklar’daki Asfor & Arus, 17 metrelik yüksek tavanı ve kolonsuz alanı sayesinde Ankara’da konforlu bir salon olarak göze çarpıyor. Düğünün boyunca sana destek olması için bir düğün koçu sağlıyorlar.

Mekanın; konukların için her masaya bir personel ayarlaması, doyurucu yemekleri, after party gibi olanaklara sahip olması oldukça büyük bir avantaj oluşturuyor. Eğitimli servis ekibi tarafından bardaklar boşaldıkça içecekler tazelenecek, fotoğrafçılar sayesinde her anın poza dönüşecek. Düğünün sonunda, mekan tarafından anılarınla dolu bir fotoğraf albümü hazırlanacak.

asfor & arus balo salonları

Asfor & Arus Balo Salonları düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Ankara kulüpler ve davet alanları arasında yer alan mekan, ortalamanın altında bir fiyata sahip. Sağladığı olanaklar çerçevesinde değerlendirildiğinde bu ücretlendirme cüzi karşılanıyor.
 • Düğün paketlerine dahil olan organizasyon sorumlusu, düğün koçu, fotoğrafçı gibi imkanlardan ek ücret alınmıyor.
 • Yemeklerde tadım hakkı ve içine sinmeyen detaylarda değişiklikler ücretsiz olarak sağlanıyor.
 • After party olanağı için ekstra fiyatlandırmalar olabiliyor.
 • Minik misafirlerin için animasyon ekibi ve çocuk oyun alanı ücretsiz hizmet veriyor.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu orkestra tarafından tüm gece müzik zevki azalmıyor, üstelik bu olanak da düğün paketine dahil.
 • Düğününe özel kampanyalar ve özel fırsatlar için aşağıdaki butona hemen tıkla!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite  1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi  100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi  1.000-2.000 kişi

Asfor & Arus Balo Salonları düğün paketleri

Hazırladıkları düğün paketleri dahilinde çift ve misafirlerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyorlar. Kokteyl menüleri ve yemekli menüler arasından seçim yapmak tamamen sana kalmış. Yemeklerde kırmızı, beyaz et veya vejetaryen seçeneklerinden birine karar verebilir; kokteyl menüsü tercih ediyorsan tuzlu ve tatlı atıştırmalıklar ile ara sıcaklar gibi ikramlardan faydalanabilirsin.

Mekan, anlaşmalı olduğu orkestra ve kamera ekipleri ile düğününü daha eğlenceli hale getiriyor. Üstelik düğün paketine dahil olarak bu hizmetleri sağlıyor! Eğer dışarıdan bir müzik grubu getirmek istersen, buna da izin veriliyor. Üstelik Asfor Arus Düğün Salonu’ndaki gecende, pasta kesişinden eğlenceli danslarına her anın kamera ile kayıt altında. ?

Asfor Düğün Salonu Pursaklar, farklı konseptlerdeki düğünler için de uygun bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Çerkes düğünü gibi geleneksel düğün kutlamalarına birçok kez ev sahipliği yapmış olan Asfor Pursaklar’ın tecrübeli organizasyon ekibi, dekorasyonu istediğin konsepte uygun şekilde tasarlıyor. Ankara’nın en yüksek tavanlı salonu olarak bilinen mekan, unutulmaz bir gün yaratıyor.

asfor & arus balo salonları

Dekorasyon ve süsleme

 • Pursaklar Asfor Düğün Salonu, cam tavanı sayesinde yıldızları seyrederken dans etmeni sağlayacak.
 • Sahnenin önündeki yarım ay şeklindeki masalara, haki rengi kadife kumaşlarla süslenmiş sandalyeler eşlik ediyor. Bu sayede sahneye yakın masalardaki konuklar, hareket etmeden sahneyi rahatlıkla izleyebilecek.
 • Salondaki ışıl ışıl avizeler, çiçeklerle donatılıyor. Halihazırda şık bir imajı olan bu salon, böylece romantik bir ambiyans da ediniyor.
 • Geniş dans pistinde bulunan sis makineleri ve renkli ışık robotları, aşk dolu dansını daha muhteşem kılacak.
 • Asfor & Arus Balo Salonları fotoğraflarda da göründüğü gibi şatafatlı bir gelin yoluna sahip. İki tarafı çiçeklerle dolu olan yolda lüks bir giriş tagı da mevcut.
 • Mekanın birbirine eş iki salonundaki tek fark, kapasiteleri. Dolayısıyla buraya gönlünce misafirini davet edebilirsin.

asfor & arus balo salonları

Müzik

Düğünlerin tadı en çok salına salına dans edildiğinde çıkar! Pursaklar Arus Düğün Salonu, çeşitli müzik gruplarıyla anlaşmalı çalışıyor. Yani sen tarzını belirtiyorsun, mekan grubu ayarlıyor! Favori şarkılarının listesini yapıp organizatörlerle paylaştığında, tüm gece en sevdiğin parçalarda dans edeceksin. Arus Düğün Salonu Pursaklar’ın dans pistindeki ışık robotları sayesinde sahne boyanacak, şarkılar daha neşeli olacak!

Düğün fotoğrafçısı

Düğününün her anı birbirinden özel, e kameralar da bunu kanıtlamalı değil mi? Asfor & Arus Balo Salonları, kendi ayarladığı kameraman ve fotoğrafçılarla çalışıyor. Tüm düğününü video kaydına alan ve en güzel anlarından bir albüm oluşturan fotoğraf ekibi mekan tarafından ayarlandığı için hem ekstra masraflara girmiyorsun hem de vakit kaybın olmuyor.

asfor & arus balo salonları

Otopark

500-750 kişilik park yeri imkanıyla bu mekan, şehir merkezinde bulunmasına rağmen misafirlerine yüksek kapasiteli bir otopark sağlıyor. Ücretsiz park alanının yanı sıra düğüne kendi araçlarıyla gelecek konuklar için vale hizmeti de mevcut. Asfor & Arus Salonları, Ankara düğün mekanları arasında bu yönden de önemli bir avantaja sahip diyebiliriz.

Asfor & Arus Balo Salonları diğer organizasyonlar

Asfor ve Arus Davet Salonları, iki kapalı, bir açık kutlama alanında hizmet veriyor. Farklı kapasitelerdeki bu mekanları istediğin organizasyon için kullanabilirsin. Butik bir şirket buluşması veya ihtişamlı bir kına gecesine imza atabilir, kalabalık bir düğün yapabilirsin. Mekan, kutlamalar için yalnızca müzik ve fotoğraf imkanlarına değil; konsepte göre aksesuar temini gibi fırsatlara da sahip.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanda engelli girişi mevcut.
 • Asfor & Arus Balo Salonları fiyatları, sağladığı olanaklara göre makul.
 • Müzik grubu ve kameramanın mekan tarafından ayarlanması evlenecek çiftler için rahatlık yaratıyor.
 • Tavan yüksekliğinin 17 metreyi aşması ve kolonsuz bir salona sahip olmasıyla kapalı kutlama alanları kategorisinde fark yaratıyor.
 • Asfor & Arus Balo Salonları yorumlarda da göreceğin üzere, ilgili organizasyon ekibiyle düğün sahiplerini memnun ediyor ve destek oluyor.
 • Orkestra, belirttiğin takdirde özel isteklerini çalıyor.
 • Kapalı alanındaki mevcut klimalar sayesinde havadar bir ortam oluşuyor.

asfor & arus balo salonları

Asfor & Arus Balo Salonları çift yorumları

Hazal & Alper: ”Düğünümüz için Asfor Salonunu tercih ettik. Her anlamda isteklerimizin gerçekleşmesi için tüm emeklerini ortaya koydular. Salon girişinden yemek, müzik, garson ilgisine kadar her şey eksiksiz şekilde gerçekleştirildi. Geri dönüşler de çok güzeldi. Misafirlerimiz çok memnun ayrıldı buradan. Tekrardan tüm ekibe teşekkürler. Evlenecek çiftlere de sonsuz güvenle tavsiye edebiliriz.”

Ahmet: ”Geniş, ferah, ulaşımı rahat… Düğün ya da diğer organizasyonların her adımının ince ince ayarlandığı salon.”

asfor & arus balo salonları

Asfor & Arus Balo Salonları nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yunus Emre Mah. Kayıkçı Sok. No:8 Pursaklar / Ankara

Telefon: 0312 963 3870

Asfor & Arus Balo Salonları ulaşım açısından misafirler için kolay bir konumda yer alıyor. Pursak girişinde, Opet’in karşısında bulunan bu mekana; 437, 439, 439-6, 487-5, 488 otobüs hatlarıyla ulaşabilirsin. Mekan, Pursaklar Mezarlık Durağı’na 4 dakika, Deniz Feneri Durağı’na 5 dakika, Gümüşköy Kıbrıs Parkı Durağı’na ise 8 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları