mogan park maya
Adres Haymana Yolu Blv. No: 48 Gölbaşı/Ankara

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Mogan Park Maya hakkında

Park Maya Düğün Salonu Gölbaşı’nda yer alan, muhteşem göl manzarası ile ilk bakışta bile çiftleri tavlayan bir mekan. Ana Salon, Sera Salon ve Kokteyl Salon olmak üzere üç farklı davet alanı var. Otellerin balo salonlarını andıran nezih dekorasyonu ile göz dolduruyor ve Ankara’daki düğün salonlarının çoğundan ayrışıyor. Hizmet kalitesi için epey alkış alan, profesyonel çalışanları ile misafirlerini sultanlar gibi ağırlayan bir yer. Hem görsel açıdan hem de hizmet kalitesi bakımından epey beğenilen bir düğün mekanı özetle. Daha önce ince eleyip sık dokuyarak hazırladığımız en iyi Gölbaşı düğün salonları listemizde de yer almıştı zaten. Şimdi ise mekan özelinde daha da ayrıntılı bir inceleme yapmak istedik.

Mogan Park Maya 15.000 m²’lik yeşil alan üzerine kurulu. Yani hem göl hem de bahçe manzarası sunan, şehrin gürültüsünden ve betonundan uzak bir ortamı var. Yaz düğünü yapacaksan bahçesinde kır düğünü organizasyonu da düşünebilirsin. Tanıtım videosunu izle, sonra da ayrıntılara geçelim.

Mogan Park düğün fiyatları

Kokteyl düğün fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 50-80 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 50-80 TL Hafta sonu 50-100 TL
 • Düğün fiyatları menülere göre değişiyor. Türk ve dünya mutfağından lezzetler Mogan Park Maya’nın usta şefleri tarafından hazırlanıyor. Daha çok yemekli düğün mekanı olarak bilinse de Kokteyl Salonu’nda daha butik davetler düzenlemek de mümkün. Menülerin başlangıç fiyatları tablodaki gibi. Kokteyl menülerinin dahi diğer birçok düğün mekanına göre daha kapsamlı olduğunu söyleyelim. Sen bir fiyat teklifi iste, menülerde neler var neler yok, ayrıntılı listeyi seninle paylaşacaklar.
 • Başka bir catering firmasını devreye sokmuyorlar. Tüm ikramları kendileri hazırlıyorlar.
 • Ankara’daki alkolsüz düğün mekanları arasında. Alkol servisi yok.
 • Servis 23:00’e kadar devam ediyor.
 • Menü tadımı yaptırıyor, değişiklik istersen yardımcı oluyorlar.
 • Gölbaşı düğün salonu fiyatları ortalamasına göre ne çok pahalı ne çok ucuz.

Park Maya Düğün Salonu’nu hem fiyat hem de hizmet bakımından kıyaslayacağın bir listemiz var. Ankara’da düğün yapacak her çiftin mutlaka bakması gerektiğini düşünüyoruz buralara: Başkentliler Aşkına: En İyi 11 Ankara Düğün Salonu

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Ana Salon 650 kişi
Sera Salon 300 kişi
Kokteyl Salon 1000 kişi

Düğün paketleri ve organizasyonu

Mogan Park Maya keyifli müzik dinletileri ve nefis yemekler eşliğinde organizasyonlarını gerçekleştiriyor. Çiftler burada prens ve prenses gibi ağırlanıyor. Salona giriş sis ve volkan gösterileri ile gerçekleştiriliyor. İlk dans, fotoğraf ve video çekimi, düğün pastası gibi zaten her yerde olan adımlar burada da uygulanıyor. Canlı müzik gayet kaliteli. İstersen misafirlerinin karşılanmasında ikramlar ve trio müzik ekibi talep edebilirsin. Farklı bir organizasyon firması ile çalışmak istersen kabul ediyorlar. Süreç olabildiğince senin istediğin gibi ilerlesin diye özenen bir ekipleri var.

Dekorasyon ve süsleme

 • Ana Salon’unun lacivert giydirme sandalyeleri, dev kristal avizeleri, cam masa şamdanları ve salonla uyumlu perdeleri ortama asil bir hava katan detayların başında geliyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salon, otellerin balo salonlarını andırıyor.
 • Sera Salon beyazın asaleti ve şıklığı ile son derece nezih bir havada yine. Bembeyaz masa ve sandalyelerin desenli halı ve tek bir duvardaki koyu pembe renkle yarattığı tezatı çok beğendik.
 • Kokteyl Salon da yine son derece aydınlık, şık ve modern bir mimariye sahip.
 • Mogan Park Maya sıradan düğün salonlarından farklı, çok daha nezih ve şık bir dekorasyon anlayışına sahip. Hani Napolyon sandalye koyup renkli organze tülleri bağlayıp geçmemişler. Daha karakteristik ve elit bir atmosfer yaratmayı başarmışlar.

Müzik

Ankara’daki düğün mekanlarının çoğu gibi park Maya Düğün Salonu’nda da düğün programı 24:00’e kadar devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi için ister sen birilerini ayarla ister mekandan stüdyo ile anlaşmalarını söyle. Detayları mekandan fiyat teklifi istediğinde konuşabilirsiniz.

Otopark

1500 kişilik özel otoparkında vale hizmeti de sunuyor.

Alkışlarımız

 • Görsel açıdan diğer birçok düğün salonundan daha nezih ve şık bir mekan.
 • Göl ve bahçe manzarası en büyük artılarından.
 • Kendine ait büyük bir otoparkı olan düğün mekanlarını kim sevmez? ?
 • Çalışanların kibar ve güler yüzlü olduklarına dair yorumların sayısı bir hayli fazla.
 • Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul edecek nadir mekanlardan.
 • Davetli sayına ve organizasyon tarzına göre seçebileceğin birden fazla salonunun olması da güzel.

Keşkelerimiz

Bizim takıldığımız bir şey yok açıkçası. Her şey tadında görünüyor. Senin yorumların olursa paylaşırsan diğer çiftlerimiz için de çok makbule geçer. Bu arada uygun fiyatlı diyebileceğimiz bir mekan değil ama performansına göre istedikleri ücretin aşırı olmadığını düşünüyoruz. Sadece manzarası bile göz kamaştırıcı.

Diğer organizasyonlar

Mogan Park Maya’da kına gecesi ve nişan organizasyonları da düzenleniyor, aklında olsun.

Mogan Park Maya Gölbaşı’nda nerede?

Adres: Haymana Yolu Blv. No: 48 Gölbaşı/Ankara

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları