arda düğün salonu, sultangazi
Adres Eski Edirne Asfaltı. İsmetpaşa Mah. Ordu Cad. 74 Sok. No: 5 Sultangazi

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Arda Düğün Salonu hakkında

Arda Düğün Salonu Sultangazi mekanları arasında hem görselliği hem de hizmet kalitesiyle standartları aşan bir yer. Arda Düğün Sarayı ismi ile de bilinen mekan iki katlı, yüksek tavanlı, ferah, aydınlatmaları ve süslemeleri ile göz dolduran bir yer. Basık düğün salonlarının aksine tavanı o kadar yüksek, salon o kadar ferah ki hiçbir şekilde sıkışıklık hissi yaşamıyor insan. Zaten klimaları da yepyeni. Rengarenk aydınlatmaları ve güçlü ses sistemi ile dolu dolu bir gece hem seni hem de konuklarını bekliyor olacak. Bu arada ikinci kattan dans edenleri ve tüm organizasyonu izlemek de gayet keyifli.

Arda Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Arda Düğün Salonu Sultangazi standartlarını menülerde de aşıyor. İster yemekli ister ikramlı menü seçebilirsin. İkramlar taze ve bol. Servis hızlı.
 • İstersen catering firmasını kendin ayarlayabilir, konuklarına nelerin ikram edileceğini sen belirleyebilirsin.
 • Alkollü düğün İstanbul’daki düğün salonlarının çoğunda olduğu gibi burada da yok ki Sultangazi çevresinde böyle bir talep de pek olmuyor zaten.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

1.000-2.000 kişilik.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Süslemeleri olabildiğince çiftlerin isteklerine göre ayarlayan Arda Düğün Salonu, nikah masası süslemesi, menü, düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi, volkan gösterisi ile gelin-damat çıkışı, gelin yolu süslemesi gibi hizmetleri de paketlerinde sunuyor. Talep edersen ekstra dans gösterileri, anı defteri gibi hizmetleri de sağlıyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

Arda Düğün Salonu yüksek arkalıklı kadife kaplama lacivert ve krem sandalyeleri, bol renk geçişli aydınlatmaları, beyaz masa örtüsü üzerine sandalyelerle uyumlu lacivert runner ve golden suplaları ile şık bir ortama sahip. Düğün salonlarının çoğunda Napolyon sandalyeler vardır. Arda Düğün Sarayı düğün salonu konseptiyle restoran temasını birleştirmiş gibi. Kolonlarda ayna kullanarak görüntüde kesinti yerine devamlılık sağlama çabalarını fark ettik. Suplalarla uyumlu kristal şamdanlar masaları süslüyor. Yine golden/krem ve lacivert duvar kağıtları ile salonda bütünlük yaratacak bir dekorasyon yaratılmış. Tavandaki gökyüzü görünümlü panel bizce salonun ağır konseptiyle uyumlu olmamış pek. Bir de masalardaki şamdanlar biraz zayıf. Çiçek aranjmanlı bir şeyler çok daha şık duruyor. Ama genel olarak gösterişli, beğenilen bir düğün salonu burası.

Müzik

Gece yarısına kadar canlı müzik devam ediyor. Konukların ve çiftlerin tansiyonuna göre şarkı seçimini yapmaya gayret eden bir orkestraları var.

Düğün fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi için istersen kendin birini mekana getirebilir ya da salonun kendi anlaşmalı olduğu stüdyolarla çalışabilirsin. Baştan sona video çekiminin kaydı ve hediye fotoğraf, düğün paketlerinin çoğunda olur. Fiyat teklifi istediğinde Arda Düğün Sarayı çekimlerin detayını da seninle paylaşacak zaten.

Otopark

Otoparkı yok.

Alkışlarımız

 • Yüksek tavanlı, havadar, ferah bir salon.
 • Arda Düğün Salonu Sultangazi çevresindeki yerlere göre hem görsellik hem de hizmet bakımından kalitesi ile farkını ortaya koyan bir yer.
 • İstediğin firmayı salona getirebilme özgürlüğü sunuyorlar.
 • Havalandırma, ışık ve ses sistemi güçlü.
 • Gelin odası temiz, ferah.
 • İkramlar taze, bol.
 • Garsonlar kibar.

Keşkelerimiz

 • Sultangazi’de böylesi güzel bir salona otopark da yakışırdı.
 • Engelli girişi yok.
 • Catering firmasını kendileri ayarladıkları durumda menü tadımı yaptırmıyorlar. Önceden ikramların denenmesi iyi oluyor. Bizce yine de bir görüş. ?

Diğer organizasyonlar

Arda Düğün Sarayı kına gecesi ve nişan organizasyonları, sünnet düğünü, mezuniyet gecesi ve çeşitli davetler için de kapıları açık bir şekilde misafirlerini bekliyor.

Arda Düğün Salonu Sultangazi’de nerede?

Adres: Eski Edirne Asf. İsmetpaşa Mah. Ordu Cad. 74 Sok. No: 5

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Arda Düğün Sarayı ile ilgili fikirlerini, değerlendirmelerini sayfanın altındaki yorum kısmından diğer çiftlerle paylaşırsan çok makbule geçer. Fiyat teklifi aldığında nasıl bir dönüş yaptılar mesela? Umarız hayalindeki gibi bir düğünün olur. ?