Argo’s Meyhane Adres Yalı Mah. Beşçeşmeler Sok. No:14 Maltepe / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Argo’s Meyhane hakkında

Argo’s Meyhane Maltepe Sahili’nde yer alan otantik ve çok tatlı bir mekan. Şimdiden söyleyebiliriz ki burada düzenleyeceğin kına ve bekarlığa veda geceleri oldukça keyifli geçecek! Loş ışıklar, eğlenceli müzikler ve sevdiğin insanlar varken yüzünde güller açmaması im-kan-sız. Üstüne bir de kaliteli hizmet eklenince Argo’s Meyhane tadından yenmeyecek bir yere dönüşüyor.

Böyle önemli bir organizasyonu yapmaya karar vereceğin yerde nelere dikkat edersin? Dilersen, biz senin yerine cevaplayalım. Lezzetli yemekler, atmosfer, seni rahat hissettirecek ve heyecanını alacak bir ekip… Hepsi ve çok daha fazlasına Argo’s Meyhanesi’nde ulaşabilirsin. Mekan toplu davetlere ev sahipliği yapmak konusunda oldukça iddialı. Yazımızın devamında bu meyhanenin kına ve bekarlığa veda gecelerinin detaylarına iniyoruz! 😊

Argo’s Meyhane kına fiyatları

 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarının fiyat ortalamasına baktığımızda Argo’s Meyhane’nin talep ettiği başlangıç rakamları ile aşağı yukarı aynı olduğunu görüyoruz. Uygun fiyatlara samimi bir davet düzenlemek istiyorsan, doğru adrestesin diyebiliriz!
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında ufak bir fiyat farkı bulunuyor, aklında olsun.
 • Mekanın usta aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile standart menüler oluşturuluyor. Elbette bu menüler başlıca alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılıyor.
 • Menülere alkollü içecek eklemek istediğin takdirde fiyatlar da bu ekleme üzerinden hesaplanıyor.
 • Genel olarak menü içeriklerinde meze, ordövr tabağı, ara sıcaklar ve ana yemekler mevcut.
 • Kişi başı fiyatlandırma yaptıklarını unutmamalısın.
 • Nihai fiyatlar ise gelecek davetli sayısı, davet tarihi, seçilen menü ve paket doğrultusunda belirleniyor.
 • Tamamen sana özel bir fiyat almak istersen, aşağıdaki pembe butona tıklamalısın! 😊

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Argo’s Meyhanesi’nin açık ve kapalı kısımları bulunuyor. İki alanda toplamda 100-200 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorlar. Bu mekanın butik bir mekan olduğunu unutmamalısın. Bu nedenle davetli listesini şimdiden netleştirmeni ve yetkililere iletmeni öneririz. Gelecek davetli sayısına uygun olarak bir oturma düzeni oluşturdukları için bu konu oldukça önem arz ediyor. Haydi, telefonlara sarılma zamanı!

Argo’s Meyhane kına paketleri

Burada düzenleyeceğin bir davetin her aşamasında mekan yetkilileri ile birlikte çalışıyorsun. Hal böyle olunca kına organizasyonuna dair ne varsa ekibe söyleyebilirsin. Aksesuar kiralama hizmeti vermeseler de seni anlaşmalı oldukları çözüm ortaklarına yönlendireceklerine eminiz. Kına ruhuna uygun bir süsleme yapmayı unutmadıklarını eklemeliyiz. Farklı aksesuarlar ve konsept isteklerin için organizasyon firması getirip getiremeyeceğini sorabilirsin. Detaylar şöyle:

 • Davet sorumlusu
 • Yemek servisi
 • Servis personelleri
 • Oturma düzeni
 • Mekan süslemeleri
 • Müzik grubu / fasıl ekibi

Dekorasyon ve süsleme

Genellikle kız kıza geçirilen bir organizasyon olan kına ve bekarlığa veda geceleri için süslemeler belki de en önemlisi! Şıkır şıkır düzenlenmiş bir davet alanı, çekilecek fotoğraf ve videolar için harika bir fon oluşturacak. Bu konuda Argo’s Meyhane’nin organizasyon ekibiyle çalışabilir, isteklerini iletebilirsin. Normal haliyle de tatlı olan mekanı süsleyerek şahane hale getirmek hiç zor olmasa gerek!

Müzik

Meyhanelerin çok sevdiğimiz bir özelliği var: Fasıl ekibi! Kanun, darbuka, def gibi müzik aletleri ile eğlencenin doruğuna çıkmaya hazır mısın? İster geleneksel ve güncel kına müziklerini istersen de dillere pelesenk olmuş Türkçe şarkıların hazinelerini çaldırabilirsin. Oturduğun yerden şarkılara eşlik etmek ya da kalkıp dans etmek ise sana kalmış! Dilersen, bir müzik grubuyla da anlaşabilirsin.

Fotoğrafçı

 • Dostlarının elinden kameraların hiç düşmeyeceğini tahmin edebiliyoruz. Fakat profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti isteyecek olursan, mekanın sana önerebileceği bir ekip olup olmadığını sorabilirsin.
 • Kendi anlaştığın fotoğrafçıyı mekana getirmek konusunda da organizasyon yetkilisi ile konuşmanı öneririz.

Argo’s Meyhane diğer organizasyonlar

Argo’s Meyhane gerek eğlencesi gerek hizmetleriyle özel ve kurumsal davetlerin için oldukça ideal bir mekan. Burada kına ve bekarlığa veda gecelerinin yanı sıra; nikah sonrası yemeği, samimi bir söz töreni, doğum günü kutlaması ya da iş yemeği düzenleyebilirsin. Her bir davet için özenli çalışma yürüten mekandan yüzünde tebessümle ayrılacağını söyleyebiliriz. Teklif için pembe buton seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Argo’s Meyhanesi Maltepe’ye ilk alkışımız ağız sulandırıcı lezzetlerine gidiyor!
 • Alkollü içecek servis etme imkanlarının olması ise güzel bir seçenek.
 • Hem açık hem de kapalı alanlarının bulunması sebebiyle dört mevsim boyunca organizasyonlarını düzenleyebilirsin.
 • Fasıl ekibi ya da müzik grubu ile ya hiç oturamayacağın ya da ses tellerinin kısılacağı bir geceye hazır ol! Çünkü burada eğlence hız kesmiyor.
 • Bütçe dostu olmaları ise bir harika.

Argo’s Meyhane nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Yalı Mah. Beşçeşmeler Sok. No:14 Maltepe / İstanbul

Argo’s Meyhane, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Maltepe ilçesinde yer alıyor. Buraya ulaşmak için özel aracını kullanabileceğin gibi pek çok toplu taşıma seçeneğin de bulunuyor. Avrupa Yakası’ndan gelecek davetlilerin Marmaray ya da M4 metro hattını kullanarak kolaylıkla yaka değiştirebilir. Mekanın bulunduğu Beşçeşmeler güzergahından geçen 133F, 16A, 16D, 17 ya da E-9 numaralı otobüsler de tercih edilebilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.