Aydın Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın’daki Düğün Salonları

Efelerin şehri Aydın’ın güzelliklerini saymakla bitiremeyiz. Muhteşem incirleri, doğal güzellikleri ve antik tarihi ile Aydın muhteşem organizasyonlara ev sahipliği yapan bir şehir. Bu şehirde kına gecelerinden baby showerlara, nikahlardan doğum günü partilerine kadar neredeyse istediğin her türlü organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Eğer düğün yapacaksan da buranın harika bir şehir tercihi olduğunu söylemeliyiz.

Bu şehirde düğününü gerçekleştirebilmen için birçok seçeneğe sahipsin. Düğününü yemyeşil zeytinliklerin arasındaki bir kır bahçesinde, otelde, havuz başında, sahilde, restoranda veya sosyal tesis gibi birçok mekanda gerçekleştirebilirsin. Eğer düğününü bir salonda yapmak istersen oldukça şık ve zarif birçok düğün salonu Aydın’da yer alıyor. Açık alana sahip oldukça fazla düğün salonu da bulunuyor.

Aydın’da çoğu salon şehir merkezine yakın konumlarda yer alıyor. Aydın’da düğün salonları en fazla Nazilli, Söke ve Efeler ilçelerinde bulunuyor. Bunun dışında ise Çine, Merkez, Didim ve Sultanhisar ilçelerinde de düğün salonları bulmak mümkün. Şehir merkezine uzak noktalarda da az sayıda mekan bulunuyor. Ayrıca orman içinde bulunan salonlar da mevcut.

Aydın kapalı düğün salonlarının yarısından fazlası kolonsuz ve yüksek tavanlı. Bahçeli mekanlar da mevcut. Az sayıda teraslı veya balkonlu mekanlar da bulunuyor. Bazı mekanlar ise açılır-kapanır özellikli tavana sahipler. Mekanların manzaraları da birbirinden farklı. Çoğuna şehir manzarası hakim. Ayrıca panoramik, park, orman, kır, bahçe, doğa ve dağ manzaralı mekan seçenekleri de var.

Aydın düğün salonlarının kapasiteleri, her sayıda davetli listesine sahip çiftler için uygun. Düğün salonlarının çoğu 750-1000 kişilik organizasyonlara uygun kapasitede. Ancak daha az davetlin varsa 200-300 kişilik daha küçük salonlardan, daha kalabalık düğünler için uygun olan 2000-3000 kişiye kadar çıkabilen büyük salonlara kadar her kapasitede mekan bulabilirsin.

Aydın Düğün Salonu Paketlerindeki Hizmetler

Aydın’daki düğün salonlarında bütçene ve isteklerine göre bir paket seçimi yapabiliyorsun. Paketlere genel olarak organizasyon hizmeti dahil oluyor. Mekanın organizasyon sorumlusu senin isteklerini dinleyerek uygun olan konseptlere göre süsleme ve giydirme yapıyor. Bu konsept genellikle senin istediğin renklerde gerçekleştiriliyor. Eğer aklında farklı konseptler varsa mekanların çoğu dışarıdan organizasyon firması getirmene izin veriyor.

Ses, sahne ve ışık sistemleri de mekanların sunduğu bir başka hizmet. Ayrıca mekanların neredeyse hepsi müzik hizmetini de sağlıyor. Bazı mekanlar canlı müzik ve orkestra hizmeti de sunabiliyor. Çoğu mekan anlaşmalı fotoğrafçılarla fotoğraf ve video çekim hizmetini de sunuyor. Salonların bazılarına dışarıdan anlaşacağın fotoğraf ekibini de getirebiliyorsun.

Mekanların neredeyse hepsinde gelin ve damat hazırlık odaları bulunuyor. Ayrıca kendi araçları ile gelecek misafirlerin için otopark hizmeti de yine çoğu salonda mevcut. Bazı mekanlar vale hizmeti de sağlayabiliyorlar. Pasta ve seremoni hizmeti de yine genellikle mekanlar tarafından sağlanıyor. Düğün salonlarının nerdeyse hepsinde geniş bir dans pisti mevcut.

Aydın düğün salonlarında seçebileceğin yemekli ve yemeksiz paketler bulunuyor. Yemekli paketlerde Türk ve dünya mutfağından birçok lezzet konuklarını bekliyor. Çoğu mekan menünü kendin oluşturmana veya menüde değişiklik yapmana izin veriyor. Menü tadımı imkanı sunan bir hayli mekan bulunuyor. Bu sayede yemeklerin lezzetleri hakkında hiçbir endişe duymuyorsun.

Yemekler taze ve kaliteli malzemeler kullanılarak düğün salonlarının usta şefleri tarafından özenle hazırlanıyor. Sonrasında ise konuklarına servis ekipleri tarafından hızlıca sunuluyor. Mekanların çoğunda ise farklı beslenme alışkanlıklarına sahip konukların için özel menüler çıkarılabiliyor. Yemeksiz menülerde ise genellikle kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat seçenekleri bulunuyor. Tercihine göre catering firması da getirebiliyorsun.

Düğün Salonu Fiyatları Aydın’da Ne Kadar?

Aydın’da düğün salonu fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Hafta sonu Aydın yemeksiz düğün salonu fiyatları makul rakamlardan başlıyor. Aydın’daki lüks düğün salonlarının fiyatları ise bir tık daha yükselebiliyor. Ortalama fiyatlar ise genellikle mekanların çoğunda karşımıza çıkıyor. Tabii ki bu fiyatlar alacağın hizmetlere göre artış gösteriyor. Pakete dahil olmayan hizmetleri talep ettiğinde daha yüksek tutar ödemen gerekebiliyor.

Hafta içi, fiyatlar daha da düşüyor. Seçeceğin pakete göre fiyat artabiliyor. Kokteylli ve yemeksiz düğünler Aydın yemekli düğün salonu fiyatlarından daha uygun oluyor. Menü içerisinde tercih edeceğin yemekler fiyatı arttırabiliyor. Çok çeşitli, maliyetli ve yapımı daha zor yemekler seçtiğinde genellikle daha yüksek bir fiyat ödüyorsun. Erken rezervasyon yaptığında çok güzel indirimler yakalayabiliyorsun.

Çine, Didim ve Sultanhisar ilçelerinde genellikle ortalama fiyatlar görülüyor. Efeler ve Merkez ilçelerinde ise uygun fiyatlardan daha yüksek fiyatlara her bütçeye uyan rakamlar görmek mümkün. Nazilli ve Söke ilçelerindeki salonlarda ise fiyatlar oldukça uygun. Fiyatlar genellikle mekanların kapasitelerine göre değişiklik gösteriyor. Daha büyük salonlar daha yüksek fiyatlı oluyor.

Aydın düğün salonları fiyatları, mekanın özelliklerine göre de değişiklik gösterebiliyor. Havuz başı mekanlar daha yüksek fiyatlı oluyor. Açılır-kapanır tavanlara sahip mekanlarda da yüksek fiyatlarla karşılaşılabiliyor. Salonun bahçeli veya orman içinde oluşu da daha yüksek fiyatlı olmasına sebep olabiliyor. Orman, kır, bahçe, doğa ve dağ manzaralı salonların fiyatları da ortalamanın üzerine çıkabiliyor.

Düğün Salonu Aydın’da Nasıl Seçilmeli?

Tüm Düğün Salonları