Bakırköy Sanat Merkezi:  Cevizlik Mah. Banka Geçiti Sok. No:15 Bakırköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Bakırköy Sanat Merkezi hakkında

Günümüz konseptlerinden birazcık uzaklaşmak ister misin? Bakırköy Sanat Merkezi kına gecesi için Osmanlı sultanlarına yakışır bir organizasyon düzenlemek adına kolları sıvamaya hazır! Salon seni kültürel bir yolculuğa çıkarmak için dizayn edilirken, son derece gösterişli detaylarıyla misafirlerinin de gözlerini kamaştıracak. Mekan, ambiyansı ve süslemeleriyle sana Osmanlı sarayından bir oda tahsis ediyor.

Bu mekan ulaşılabilirlik açısından fazlasıyla avantajlı bir konumda. Bakırköy meydanından yaklaşık olarak beş dakika sürecek kısa mesafeli bir yürüyüşe çıktıktan sonra kendini bu ihtişamlı mekanda bulabilirsin. Böylece davetlilerin de eğlenceye dahil olmak için karmaşık yollardan ve yoğun trafikten nasibini almadan rahatça mekana ulaşabilecekler.

Bakırköy Sanat Merkezi fiyatları

 • Bakırköy Sanat Merkezi kına gecesi fiyatları kişiye özel olarak belirleniyor. Bu özel gününde kaç kişiyi çağırmak istersen fiyatlar buna bağlı olarak değişime uğrayacaktır.
 • Kişi başı hafta içi/hafta sonu fiyatları değişiklik gösterebiliyor.
 • Sınırsız alkolsüz içecek ikramları fiyat artışını etkileyecektir. Çerez, kına, küçük hediyeler gibi dağıtımlar yapmak istersen bu da fiyatta değişime sebep olabiliyor.
 • Kına gecende beklentilerin ve görmek istediğin organizasyon doğrultusunda sana uygun olan paketler sunulacak. Bu paketlerin detaylarını öğrenmek ve ilgili mekanın yetkilileriyle görüşmek için aşağıdaki butona tıklayıp fiyat alabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Bakırköy Sanat Merkezi kapasite

Salonlarının kapasitesine baktığımızda, buranın butik organizasyonlar için uygun olduğunu görüyoruz. Davet alanının bu gösterişli atmosferinde yakın çevreni davet edebileceğin samimi kına geceleri düzenleme fırsatı sunuyorlar! Mekanın 150-200 kişilik kapalı bir salonu mevcut. Kına gecelerine düğünlerdeki gibi çok fazla konuğun çağrılmadığını düşünürsek, salonun ortalama bir organizasyon için yeterli olacağını söyleyebiliriz.

Bakırköy Sanat Merkezi kına gecesi paketleri

Burada sultan ve gözde sensin! Bakırköy Sanat Merkezi kına gecesi organizasyonu tamamen isteklerin doğrultusunda renklenecek. İlgili bir ekiple çalışacağını bilmelisin. Salonun kapısında, gösterişli bir Osmanlı kaftanı giymiş çalışan tarafından lokumlarla karşılanacak misafirlerin bu geceden fazlasıyla keyif alabilirler! Bolca mezdeke oynarken kendini tarihe minik bir yolculuk yaparken bulabilirsin.

 • Kına tahtı
 • Kuru kına
 • Çerez
 • Sınırsız içecek
 • Konukları lokumla karşılama
 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Müzik
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Davet sorumlusu

Dekorasyon ve süsleme

 • Bakırköy Sanat Merkezi’nin ana temasında Osmanlı motifleri bulunuyor.
 • Taht, şamdanlar, etnik desenli yastıklar ve altın çerçeveli tablolar göze çarpıyor.
 • Kültürel motifleri, gösterişi ve altın varakları seviyorsan bu mekan tam senlik.
 • Koyu renkli kağıtlarla kaplanmış duvarlar, konsepte uygun.
 • Altın rengini seviyorsan, bu salona bayılacağını söylemeliyiz.

Müzik

Sana kendini Osmanlı sultanı gibi hissettirmek için bir nevi harem eğlencesi düzenliyorlar.  Bu yüzden elbette bol bol mezdeke oynayacağın bir pist mevcut. İstersen canlı müzik, istersen bir piyanist… Dilersen kendi çalma listeni oluşturup sen de DJ olabilirsin! Mekanın sağladığı bir müzik hizmeti olmadığı için bunları dışarıdan kendi isteğin doğrultusunda temin edebilirsin.

Fotoğrafçı

Bakırköy Sanat Merkezi kına gecesi fotoğrafları için uzman bir ekiple çalışmak istersin değil mi? Eğer profesyonel fotoğraflar çektirmek ve anılarına eklemek istersen dışarıdan bir firma ile anlaşabilirsin. Bu gösterişli partinin kesinlikle fotoğraf albümünde geniş bir yere ihtiyacı olacak! Mekanın anlaşmalı fotoğrafçı ve kameramanları olup olmadığını öğrenmek için de kendileriyle iletişime geçmelisin.

Otopark

Mekanın Bakırköy merkezine beş dakika yürüme mesafesinde yer aldığını söylemiştik. Meydana yakın birçok toplu taşıma durağı olduğundan misafirlerin buraya gelmek için özel araç kullanmaya gerek duymayabilir. Şahsi araçlarıyla gelmek isteyenler ise mekanın çevresindeki özel otoparkları veya sokaklardaki boş alanları kullanabilirler. Bakırköy Sanat Merkezi’nin kendisine ait bir otoparkı bulunmuyor ne yazık ki.

Bakırköy Sanat Merkezi diğer organizasyonlar

Mekan sana yalnızca kına gecen için hizmet vermiyor. Ayrıca bekarlığa burada veda edebilirsin! Yine benzer konseptler ile bekarlığa veda gecende de Osmanlı sultanları gibi hissedecek, tahtında oturup eğlencenin keyfini çıkarabileceksin. Buna ek olarak Bakırköy Sanat Merkezi; sünnet, düğün veya nişan gibi organizasyonlarına da ev sahipliği yapabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bakırköy Sanat Merkezi’nin özgün temasına hayran kaldık.
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları arasında talep ettikleri uygun fiyatlar ile çiftlerin yüzünü güldürmeyi başarıyorlar.
 • Lokumla karşılama jesti, misafirlerine kendilerini özel hissettirecek bir detay olarak düşünülmüş.
 • Seni ve misafirlerini birkaç asır öncesine bir gecelik tarihi yolculuğa çıkaracak bu mekan, gösterişten ve Osmanlı’nın kültürel temasından hoşlanan misafirlerine keyifli bir gece yaşatabilir.
 • Bakırköy merkezine beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor oluşu çok büyük bir artı! Kolay ulaşılabilir konum, davetlilerin açısından fazlasıyla avantajlı bulunacak.

Bakırköy Sanat Merkezi yorumları

Can: ”160 kişilik bir organizasyon oldu. Kınamızı bu mekanda yaptık. Mekandan memnun kaldık. Biz de tavsiye üzerine gittik zaten, bizim tanıdığımız herkes burada yapıyordu. Bizden sonraki evlenecek çiftlere de öneririz burayı.”

Bakırköy Sanat Merkezi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cevizlik Mah. Banka Geçiti Sok. No:15 Bakırköy / İstanbul

Mekana gitmek için öncelikli olarak Bakırköy’ün merkezine ulaşman gerekiyor. Ardından mekanı bulmak oldukça kolay. Bakırköy merkezine İstanbul’un her iki yakasından da Marmaray ile rahatlıkla gidebilirsin. M1A metro hattı ile de ulaşım sağlamak mümkün. Aynı zamanda 72T, 94Y, 98H, BN1 gibi otobüsler de Bakırköy merkezinden geçiyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.