balıkçım meyhanesi
Balıkçım Meyhanesi Adres Fatih Mah. Gazi Mustafa Cad. No:14 Büyükçekmece – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Balıkçım Meyhanesi hakkında

Bir meyhanede arkadaşlarınla kadeh tokuşturarak bekarlığa veda etmek istiyorsan Balıkçım Meyhanesi tam sana göre! İstanbul Büyükçekmece’de bulunan bu meyhane sana samimi bir ortam ve nefis mezeler vadediyor. Balık konusundaki iddiaları da cabası! Davetlileri bir müşteri değil dost gibi gören bu müessesede samimi ve butik bir davet seni bekliyor olabilir. Detaylar yazımızın devamında!

balıkçım meyhanesi

Balıkçım Meyhanesi bekarlığa veda partisi fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Balıkçım Meyhanesi’nin fiyatları muadilleriyle karşılaştırdığımızda ortalamaya yakın seyrediyor diyebiliriz.
 • Fiyat konusunda nihai rakamı belirleyecek faktörler elbette ki menü seçimlerin ve etkinliğini hangi gün organize edeceğin.
 • Daha ekonomik rakamlar istiyorsan bekarlığa veda partini hafta içi düzenlemeyi düşünebilirsin.
 • Menülere gelirsek…. Balığın her türlüsünü ana yemek olarak bu meyhanede bulman mümkün! Mezelerde kalamar tavadan lakerdaya, patlıcan salatasından somon pastırmasına uzanan bir sürü seçenek mevcut.
 • Hem alkollü hem de alkolsüz içecek servisleri bulunuyor.
 • Et yemeyen davetlilerin için de zeytinyağlı ve meze alternatifleri mevcut.
 • Aksesuar kiralama imkanı bu meyhanede bulunmuyor, ancak dilersen bir organizasyon firması getirip getiremeyeceğini sorabilirsin.
 • Hayalindeki bekarlığa veda partisiyle ilgili en doğru fiyatı ancak firma verebilir elbette. Ücretsiz biçimde onlarla iletişime geçmek için sayfamızda bulunan pembe butonları kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Açık alanı da bulunan Balıkçım Restaurant, yaklaşık 50-100 kişilik küçük ama tatlı bir kapalı salona sahip. Bu salonda en sevdiklerinle bir araya gelebileceksin. Mekan tamamen kiralayabileceğin gibi yalnızca masa da rezerve edebilirsin. Bu senin davetli sayına kalmış. Dış mekanında da masalar olduğunu görebiliyoruz. Hem yaz hem kış aylarında bu mekanı tercih edebilirsin.

Balıkçım Meyhanesi bekarlığa veda partisi paketleri

 • Organizasyon sorumlusu hizmetlerinin başında geliyor. Bu yetkili sayesinde davetin öncesinde ve sırasında bir pürüz çıkmaması sağlanıyor.
 • Çalacak müzikler de paketin önemli bir parçası.
 • Zenne/oryantal şovlarını da dahil edebiliriz bu paketlerin içeriğine.
 • Mekanı istediğin şekilde düzenliyor ve küçük süslemeler de yapıyorlar.

balıkçım meyhanesi

Dekorasyon ve süsleme

Samimi bir dekorasyon anlayışına sahip Balıkçım Meyhanesi Büyükçekmece. İçerisine baktığımızda dikdörtgen masaların kullanıldığını görüyoruz, eğer dilersen bu masalar birleştirilip tek bir büyük masa haline getirilebiliyor. İnsanın içini ısıtan samimi bir atmosfer yaratmak için çeşitli duvar süsleri kullanılmış, içerisi anılarla dolu diyebiliriz! Tercih edilen beyaz sandalyeler ve aydınlatmalar da mekanın daha ferah gözükmesine yardımcı olmuş.

Müzik

Balıkçım Büyükçekmece gürültülü bir gece istemeyenler için ideal. Senin için müzik çalıyorlar, ancak arkadaşlarının sohbetini duyamayacak kadar değil. Ancak bu demek değil ki eğlence alternatifleri sınırlı! Eğer dilersen zenne/oryantal şovu sağlamaları için yetkililerle görüşebilirsin. Mekanın içerisinde canlı müzik için de sistemler bulunduğunu da ayrıca belirtelim.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Eğer bekarlığa veda partinde bir fotoğrafçı görevlendirmek istiyorsan mekanla görüşüp izin almanı öneriyoruz, ancak zaten sana karşı çıkacaklarını düşünmüyoruz. Bildiğimiz kadarıyla anlaşmalı oldukları bir fotoğrafçı yok fakat yine de sorup teyit edebilirsin. Eğer bir organizasyon firmasıyla çalışacak olursan da fotoğraf köşeleri düzenleyebilirsiniz. Bu konudaki tüm tercihler sana kalmış. ?

balıkçım meyhanesi

Balıkçım Meyhanesi diğer organizasyonlar

Bu meyhanede kutlamalara doyamayacağını tahmin ediyoruz. Neyse ki başka organizasyonların için de rezervasyon yapabiliyorsun buraya. Doğum günü partileri, yıl dönümü kutlamaları, kurumsal etkinlikler, düğün sonrası kutlamaları… Hepsi için Balıkçım Meyhanesi ile görüşebilirsin. Buraya sıralamadığımız türde bir davet hayal ediyorsan da bu seni durdurmasın! Şartları izin verdiği sürece ellerinden geleni yapacaklarına eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Meyhane kültürünü canlı tutan bu samimi ortamı alkışlıyoruz öncelikle. Dostlarla samimi bir bekarlığa veda partisi isteyenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir alternatif!
 • Özellikle menülerini çok sevdik. Her türlü deniz ürünü konusunda iddialı olduklarını söyleyebiliriz. Ama et yemeyen davetliler için de pek çok farklı seçenek servis edebiliyorlar.
 • Bu meyhanede farklı türde etkinlikler de organize edebilirsin.
 • Her ne kadar şehir merkezine biraz uzakta bulunsa da buraya ulaşmanın pek çok alternatifi bulunuyor.

Balıkçım Meyhanesi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Fatih Mah. Gazi Mustafa Cad. No:14 Büyükçekmece – İstanbul

Eh, Büyükçekmece İstanbul’un merkezine biraz uzak. Ancak yine de hem toplu taşıma kullanarak hem de özel aracınla buraya gelebiliyorsun. Metrobüsle Haramidere Sanayi Sitesi’ne gidip ardından 401 ya da 303A numaralı otobüslerden Büyükçekmece Durağı’nda inerek Balıkçım’a ulaşabilirsin. Yalnızca birkaç dakikalık bir mesafeyi yürümen gerekiyor. Metrobüsten Cumhuriyet Mahallesi’nde inip 142B numaralı otobüse de binebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları