balmumcu orduevi
Adres Balmumcu Mah. Barbaros Blv. Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Balmumcu Orduevi hakkında

Balmumcu Orduevi havuz başı alanı, deniz manzaralı kapalı salonu ve kır bahçesiyle hizmet veren çok şık bir düğün mekanı! Burası bölgenin en ihtişamlı sosyal tesislerinden biri aynı zamanda. Uygun fiyatları, lezzetli yemekleri, uzman ekipleri ve hep yanınızda olan organizasyon sorumlularıyla Balmumcu Orduevi’ni seveceğini düşünüyoruz!

Mekanın öyle güzel bir konumu var ki; buraya her iki yakadan da rahatlıkla ulaşılabiliyor. Bu sayede düğünün davetliler açısından en yorucu olan kısımlarından ‘ulaşım’ı halletmiş oluyorsun.

Şimdi mekanla ilgili diğer detaylara bakalım beraber. Hoşuna giderse fiyata teklifi almayı unutma!

Balmumcu Orduevi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Balmumcu Orduevi fiyatları, ortalamanın altında seyrediyor.
 • Burası havuz başı diğer düğün mekanlarına göre çok daha uygun fiyatlar talep ediyor.
 • Mekanın fiyatları seçeceğin menüye ve düğün tarihine göre değişiklik gösterebiliyor.
 • Yemekli menülerde; beyaz etli seçenekler, kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Balmumcu Orduevi’nin standart menüleri üzerinden değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsun.
 • Hafta içi ve hafta sonu düğünleri arasında da fiyat farkı bulunuyor.
 • Tesis, çiftlere kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Verilen bu rakamı davetli sayısıyla çarparak ödemen gereken toplam rakama ulaşabiliyorsun.

Balmumcu Orduevi iletişime geçen çiftlere net fiyat verme konusunda yardımcı olabiliyor. Mekanla iletişime geçmek için hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonunu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 400-500 kişi
Açık alan kapasitesi 400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Balmumcu Orduevi düğün paketleri

Beşiktaş Balmumcu Orduevi’nde çiftlerin bütçelerine ve taleplerine göre farklı düğün paketleri hazırlanabiliyor. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek / kokteyl menü
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Fotoğraf ve video
 • DJ ve orkestra
 • Düğün pastası
 • Servis personelleri
 • Menü tadımı
 • Mekan süslemesi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Otopark

Mekanın işinde uzman bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Bu sorumlu tarafından tüm organizasyonlar çiftlerin hayalindekine en yakın şekilde planlanıyor. Hatta çoğu zaman hayallerinden daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyor!

Bu arada Beşiktaş’taki diğer mekanlara da bakıp öyle karar vermek istersen: En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Otelleri ve Fiyatları

Müzik

İstanbul Balmumcu Orduevi’nde saat 00:00’a kadar müzik eşliğinde eğlenmeye devam edebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Balmumcu Jandarma Orduevi’nin organizasyonlarda çekim yapması için fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından düğünün başından sonuna kadar kaydediliyor ve birbirinden güzel fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor. Düğünden sonra da kendilerinden fotoğrafları ve video kaydını alabiliyorsun. Ayrıca anında baskı yöntemi ile de organizasyon esnasında davetlilerinle çekilen fotoğrafların kendilerine hemen teslim edilebiliyor.

Eğer çalışmak istediğin başka bir fotoğrafçı olursa onu mekana getirmene de müsaade ediyorlar.

Otopark

Balmumcu Orduevi’ne ait 100-150 araç kapasiteli bir otopark mevcut. Beşiktaş’ı biliyorsan, park yeri bulmak konusunda nasıl zorluk çekildiğinden bahsetmemize gerek yok. İşte böyle bir lokasyonda otoparkı olan bir mekanda düğün yapmak gerçekten hayat kurtarıyor.

Yakınlardaki diğer düğün mekanlarını da merak ediyorsan: En İyi Gayrettepe Düğün Salonları ve Fiyatları

Alkışlarımız

 • Balmumcu Orduevi, merkezi konumuyla ön plana çıkıyor. Burası İstanbul’un merkezi noktalarından birinde yer alıyor.
 • Havuz başı alanından balo salonuna kadar birçok farklı davet alanı sunuyorlar. Aynı mekan içerisinde birkaç alan alternatifi olmasını sevdik.
 • Sosyal tesislerde düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri uygun fiyat talep ediyor olmaları! Balmumcu Orduevi’nde de bu durum geçerli.
 • Yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan çok şanslısın. Çünkü mekanın menü tadımı imkanı bulunuyor.
 • Mekanda uzun süredir sektörde yer alan, tecrübeli personeller çalışıyor. Bu da organizasyonlara yansıyor ve ortaya harika düğünler çıkıyor.
 • Balmumcu Orduevi’ne dilersen dışarıdan organizasyon ve fotoğraf ekibi getirebiliyorsun. Her şeyin senin istediğin gibi olması için bu konuda da kısıtlamaları bulunmuyor.

Diğer organizasyonlar

Balmumcu Orduevi’nde her sene çok sayıda düğün organizasyonu düzenleniyor. Burası ayrıca kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, bayi toplantısı, davet, açılış, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Özellikle kına gecesine yoğun rağbet gösteriliyor.

Sosyal tesiste, kına gecelerine özel birbirinden farklı konseptler hazırlanabiliyor. Geleneksel bir görüntü istiyorsan Osmanlı konseptini, pembe tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı cıvıl cıvıl bir salon için de prenses konseptini tercih edebilirsin. Tabii bunun dışında Hint, Roman konseptlerinde süslemeleri de yapabiliyorlar.

Balmumcu Orduevi’nin kına gecesi fiyatları şöyle:

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Balmumcu Orduevi nerede?

Balmumcu Orduevi adres: Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Beşiktaş / İstanbul

Balmumcu Orduevi kolay ulaşılabilir olması sayesinde artı puan kazanan mekanlardan biri. Burası Zincirlikuyu Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Dilersen otobüs ve minibüsle de ulaşım sağlayabiliyorsun Ayrıca özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin de mekanın otoparkını kullanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları