ortaköy polis evi
Adres Muallim Naci Cad. Portakal Yokuşu No:59 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ortaköy Polis Evi hakkında

Boğaz Köprüsü’nün ayaklarında, muhteşem bir manzara eşliğinde evlenmek istersen Ortaköy Polis Evi’ni çok seveceksin! Her sene çok sayıda düğüne ve kına gecesi, nişan töreni gibi etkinliklere ev sahipliği yapan mekanı senin için inceledik.

Salona girdiğin andan itibaren şık dizaynıyla tüm davetlileri etkileyen bir yer burası. Sade ve asil bir ambiyans yakalamışlar. İki farklı davet alanları var ve davetli sayına hangisi uygunsa onu tercih edebiliyorsun. Zaten mekanın profesyonel ekibi seni her konuda yönlendireceği gibi davet alanı konusunda da bilgilendiriyor.

Şimdi Ortaköy Polis Evi’yle ilgili merak edilenlere bakalım:

Ortaköy Polis Evi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
  • Ortaköy Polis Evi fiyatları, manzarasına baktığımız zaman gerçekten çok uygun. Yani Boğaz’ın hemen dibinde yer alan diğer düğün mekanların fiyatlarına baktığında demek istediğimizi daha iyi anlayacaksın.
  • Mekandaki kokteyl menüler, yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlara sunuluyor. Bütçen düşükse kokteyl menüyü tercih edebilirsin.
  • Polis evinin aşçıları, düğünlere özel çok lezzetli yemekler yapıyorlar. Türk mutfağından lezzetler hazırlıyorlar.
  • Ortaköy Polis Evi menülerinde dilersen değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun.
  • Düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun. Bu sayede davetlilerine sunacağın lezzetleri önceden denemiş oluyorsun.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 200-300 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Ortaköy Polis Evi’nde; organizasyonlara ev sahipliği yapan VIP Salon ve restoran olmak üzere iki farklı alan bulunuyor. VIP Salon’un 250, restoranın ise 60 kişilik davetli kapasitesi var.

Salonlardaki oturma düzeni, davetli sayısına göre belirleniyor. Organizasyon sorumlularıyla birlikte oturma planı oluşturabiliyorsun.

Beşiktaş’taki diğer popüler düğün mekanları da burada: En Popüler Beşiktaş Düğün Salonları, Otelleri ve Fiyatları

Ortaköy Polis Evi düğün paketleri

İstanbul Ortaköy Polis Evi, kusursuz bir düğün için ihtiyacın olan her şeye sahipler. Yemeğinden süslemelerine kadar her detay senin ve müstakbel eşinin istediği şekilde uygulanıyor. Mekanda birbirinden farklı düğün paketleri sunuluyor. Bu paketler dahilinde; yemek servisi, ses ve ışık sistemleri, canlı müzik, fotoğraf, video gibi hizmetler sunuluyor.

Davet alanlarında beyaz ağırlıklı süslemelere yer veriyorlar. Masalardaki şamdanlar ve çiçekler de ortama daha şık bir hava kazandırıyor. Davetliler böyle şık masalarda yerlerini alınca, kendilerini daha da özel hissediyorlar. Ayrıca nikah masası da konsepte uyacak şekilde tasarlanıyor.

Ortaköy Polis Evi iletişime geçen çiftlere düğün paketleriyle ilgili bilgi veriyor, soruları cevaplıyor, güncel fiyatlar konusunda bilgilendiriyor.

Müzik

Ortaköy Polis Evi’nde düzenlenen organizasyonlar çok eğlenceli geçiyor. Mekanın anlaşmalı müzisyenleri; çiftlerin istediği şarkıları seslendirebiliyor, hatta çiftin tarzına özel şarkı listesi bile oluşturabiliyorlar. Çok geniş bir repertuvarları var.

Düğün fotoğrafçısı

Ortaköy Polis Evi’nin bünyesinde hizmet veren bir fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Oldukça tecrübeli olan bu ekip tarafından birbirinden güzel fotoğraflar çekiliyor. Ayrıca baskılarının kalitesi de çiftleri memnun eden cinsten! Mekanın şahane manzarası eşliğinde çok güzel fotoğraflar çektireceğinden emin olabilirsin.

Tabii muhakkak bu ekiple çalışacaksın diye bir kural da yok. Dilersen istediğin başka bir fotoğrafçıyı da mekana getirebilirsin.

Bu arada Boğaz’daki diğer düğün mekanlarını derlediğimiz yazıya da göz at: Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar

Otopark

Polis evinin 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Beşiktaş bölgesini biraz biliyorsan, buradaki park yeri sorununun ne kadar fazla olduğunu biliyorsundur. O nedenle düğün mekanında otopark bulunması, özel aracıyla gelecek davetlilerin için büyük avantaj.

Alkışlarımız

  • Ortaköy Polis Evi’nin manzarasını tekrar öveceğiz! Boğazı bu kadar yakından görmek, deniz esintisini hissetmek herkese iyi gelecek.
  • Ulaşım kolaylığı sunması, bir düğün mekanını avantajlı kılan etkenlerin başında geliyor. Buraya da tüm sevdiklerin rahatça gelebilecek.
  • Samimi ve işinde uzman bir ekipleri var. Mekana gittiğinde profesyonelliklerini göreceksin zaten.
  • Çok lezzetli yemekler hazırlıyorlar. Sundukları menülerde sana hitap ettiğini düşündüğün lezzetleri seçebiliyor ve önceden tatma imkanına sahip olabiliyorsun.

Ortaköy Polis Evi kına organizasyonu

Ortaköy Polis Evi’nde düğünler kadar kına geceleri de rağbet görüyor. Yetkililer, kına organizasyonu konusunda da çok başarılı ve tecrübeli.

İşlere ilk olarak mekan dekorasyonundan başlıyorlar. Masa ve sandalyeleri kına konseptine uygun olacak şekilde süslüyorlar. Senin seçtiğin renkte süslemeler yapılıyor. Kına masasında kullanılacak; kına hediyelikleri, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarları da anlaşmalı firmalarından temin ediyorlar. Organizasyonla ilgili diğer tüm detaylar da büyük bir titizlikle planlanıyor.

Mekanın kına gecesi fiyatları şöyle:

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Ortaköy Polis Evi nerede?

Adres: Muallim Naci Cad. Portakal Yokuşu No:59 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul

Polis evi Ortaköy’de herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda yer alıyor. Buraya özel araçlarıyla gelecek olan konukların mekanın otoparkını kullanabilirler. Toplu taşımayla gelecek olanların ise metro, otobüs, Marmaray gibi birçok seçeneği bulunuyor. Hatta karşıdan gelecekler için bir diğer alternatif de vapur!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları