Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat Hakkında

Beyaz Saray Düğün Salonu Trabzon’un en büyük ve yüksek kapasiteli düğün mekanı olması ile biliniyor. Şehir merkezinde olmasına rağmen dere kenarı doğa manzarası, zarif dekorasyonları, kaliteli ışıklandırması ve hem açık hem de kapalı alan opsiyonları ile Trabzon Beyaz Saray Düğün Salonu, büyük düğünler için göz atman gereken mekanların başında geliyor.

Fiyat Teklifi Al

Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat Fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Beyaz Saray Düğün Salonu fiyatları Trabzon’daki ortalama fiyat aralığında yer alıyor. Akçaabat Beyaz Saray’ı tercih ederek bütçeni aşmadan akıllarda kalacak bir düğün gerçekleştirebilirsin.
 • Akçaabat Osmanbaba Beyaz Saray Düğün Salonu karşımıza fiks başlangıç fiyatları çıkarıyor. Alacağın her ekstra hizmet, bu başlangıç paketinin üstüne eklenerek ödeyeceğin rakamı yükseltiyor.
 • Akçaabat Beyaz Saray Düğün Salonu haftanın her günü aynı fiyatlarla hizmet veriyor. Bu sayede istersen hafta içi, istersen de hafta sonu düğün yapabilirsin.
 • Beyaz Saray Davet Salonu’nda yemekli veya kokteyl menü eşliğinde organizasyon yapabilirsin. Kokteyl servisi yapılan düğün paketleri daha uygun fiyatlardan başlıyor.
 • Yemekli menüleri tercih edeceksen ödeyeceğin fiyat menünün içeriğine göre değişebiliyor. Örneğin; beyaz et menülerini seçmek kırmızı etli yemeklere göre daha hesaplı oluyor. Çocuk menüleri de uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor.
 • Beyaz Saray Davet ve Balo Salonu’nda alacağın temel dekorasyon ve eğlence hizmetlerinin yanı sıra farklı ve kişiye özel hizmetler talep ediyorsan ödemen gereken rakamlar yükseliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Beyaz Saray Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 2500 Min. 200 - Max. 2500

Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat Düğün Paketleri

Beyaz Saray Düğün Salonu Trabzon Akçaabat’ta hem açık hem de kapalı alanlar içeren bir mekana sahip. Dört mevsim boyunca hava koşullarına göre düğününü gerçekleştirebilirsin. Örneğin; bahar ve yaz aylarında Beyaz Saray Düğün Salonu kır düğünü yapmak için ideal hale geliyor. Çim alandan geçen çiçekli gelin yolu, tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat, büyük dans pisti ile Trabzon düğün salonları arasında öne çıkıyor. Resmi nikah süreci tamamlandığında eğlence faslı başlıyor ve misafirlerin pistten sonuna kadar yararlanıyor. Sahneye yerleştirilen ihtişamlı çift koltuğunda oturarak misafirlerini izleyebilir ya da dans ederken onlara eşlik edebilirsin. Organizasyon sonlarına yaklaştığında, mekandan ışık şovları ve konfeti eşliğinde uğurlanıyorsun.

 • Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat’ta yemekli düğün yapacaksan servis edilecek menüye sen karar verebilirsin. Özel menünün yanı sıra fiks menüler de yararlanabileceğin opsiyonlar arasında yer alıyor.
 • Menüleri düğününden önce önceden tadabilir, damak tadına tam olarak uyması için içeriğinde istediğin değişiklikleri gerçekleştirebilirsin.
 • İsteyen konukların vejetaryen, kosher, diyabet hastalarına özel veya çocuklara özel hazırlanan menülerden yararlanabilir. Beyaz Saray’da alkol servisi yapılmadığını da hatırlatmak istiyoruz.
 • Yemekli düğün yerine kokteyl servisi tercih edeceksen birçok ikram seni bekliyor. Beyaz Saray Kır Düğün Salonu isteğin üzerine yaş veya kuru pasta ve meşrubat servisi yapıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Akçaabat Beyaz Saray Kır Düğün Salonu oldukça şık bir dekorasyona sahip. Yüksek asılmış peri ışığı aydınlatmalar, romantik ve ihtişamlı bir ortam yaratıyor.
 • Kapalı alanda yer alan rengarenk ışıkların konuklarını hayran bırakacağına eminiz. Disko ışığı tarzında yerleştirilen bu aydınlatma, güzel fotoğraflar çekmene de yardımcı oluyor.
 • Beyaz Saray misafirlerin için yuvarlak masalar tercih ediyor. Bu sayede sohbet etmek kolaylaşıyor. Masalar, renkli çiçekler ve mumlar ile süsleniyor.
 • Mekanda beyaz renk ile giydirilen masa ve sandalyeler romantik bir ambiyans yaratıyor. Ancak istersen mekan giydirmek için kendi organizasyon şirketin ile anlaşabilir, farklı renkler ile sana özel bir konsept yaratabilirsin.

Müzik

Beyaz Saray Düğün Salonu Osmanbaba’da düğünün eğlencesiz kalmıyor. Saat 00:00’a kadar yemek servisi ve müzik hizmetlerinden faydalanabilirsin. Kaliteli ekipmanlara sahip olan ışık, ses ve sahne sistemlerinin kurulumu mekan tarafından gerçekleştiriliyor. Beyaz Saray Düğün Salonu iletişime geçmen durumunda seni anlaşmalı oldukları müzisyenler ile tanıştırıyor. Düğününde canlı müzik hizmetinden yararlanabiliyorsun.

Düğün Fotoğrafçısı

Profesyonel olarak çekilen düğün fotoğraflarını yıllarca saklayabilir ve bu özel güne geri dönebilirsin. Kır görüntüsü ve orman manzarası ile öne çıkan Beyaz Saray Düğün Salonu fotoğraflarına kusursuz bir arka plan sağlıyor. Düğün gününde mekan ile anlaşmalı olan fotoğrafçıdan fotoğraf ve video hizmeti alabilirsin. Ancak istersen dışarıdan kendin anlaştığın bir fotoğrafçının hizmetlerinden de yararlanabiliyorsun.

Otopark

 • Akçaabat Beyaz Saray 4000 m2’lik özel bir otoparka sahip. Bu sayede sen ve misafirlerin araçlarınız için rahatlıkla yer bulabiliyorsunuz.
 • Organizasyona katılan çift ve misafirleri vale hizmetinden de yararlanabiliyor. Bu sayede sen eğlenmene odaklanırken aracın ile ilgili endişe duymana gerek kalmıyor.

Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat Diğer Organizasyonlar

Akçaabat Beyaz Saray Kır Düğün Salonu’nda düğün dışında birçok farklı organizasyon düzenleyebilirsin. Doğum günü partisi, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve açılışlar gibi birçok davet bu mekanda gerçekleşebiliyor. Evlilik sürecinde yer alan kına gecesi, nişan, nikah ve yıl dönümü kutlaması gibi etkinlikleri de düğünün ile aynı alanda yapma şansına sahipsin.

Alkışlarımız

 • Beyaz Saray Düğün Salonu’nda yemekler, hijyen kurallarına dikkat ederek mekanın kendi mutfağında hazırlanıyor. Bu sayede hızlıca sana ulaşan yemeklerin daima sıcak ve taze olacağına emin olabiliyorsun.
 • İsteğin üzerine dışarıdan bir catering firması ile anlaşman da mümkün oluyor.
 • Beyaz Saray Düğün Salonu senin memnuniyetini ciddiye alıyor. İsteğine göre planlanan ışık ve dekorasyon dokunuşları sayesinde konseptin tam istediğin şekilde hazır oluyor.
 • Açık havada düğün yapabileceğin çim alanı istersen gül yaprakları ile donatabilirsin. Uçuşan güller arasında eşinle edeceğin ilk dansı hayatın boyunca unutamayacaksın.
 • Beyaz Saray Düğün Salonu’nun geniş kapasitesi sayesinde kalabalık aile düğünleri planlamak hayal olarak kalmıyor. Sevdiğin herkes ile buluşarak hayatının bu yeni dönemine adım atabilirsin.

Beyaz Saray Düğün Salonu Akçaabat Nerede?

Adres:Osmanbaba Mah. Düzköy Yolu Üzeri 1.km Yem Fabrikası Karşısı Kalkışım Tesisleri, Akçaabat / Trabzon

Özel araç ile kolayca ulaşılabilen Beyaz Saray Düğün Salonu adresi şehrin merkezi bir bölgesinde yer alıyor. Beyaz Saray Düğün Salonu yol tarifini almak için mekan ile iletişime geçebilirsin. Şehir merkezinde oturuyorsan mekana yürüyerek de ulaşabilirsin. İsteğin üzerine merkezi bölgelerden kalkan düğün salonu servisinden yararlanabilir veya 376A-B otobüslerini kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al