beylerbeyi polis evi
Adres İskele Cad. İdmancı Sok. No:2 Beylerbeyi Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Beylerbeyi Polis Evi hakkında

1993 senesinden beri hizmet veren Beylerbeyi Polis Evi, bölgesinin en popüler düğün mekanlarından biri! Teras, restoran, davet alanıyla hizmet veriyor ve çok uygun fiyatlar talep ediyorlar.

Mekanın harika bir deniz manzarası var. Bu manzara tüm davet alanlarından görülebiliyor. Kapalı alanında da boydan boya cam olduğu için Boğaz’ın ışıklarından mahrum kalmıyorsun.

Şimdi Beylerbeyi Polis Evi’yle ilgili diğer detaylara bakalım beraber:

Beylerbeyi Polis Evi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
  • Beylerbeyi Polis Evi fiyatları, bulunduğu bölgeye ve manzarasına göre oldukça uygun.
  • Burada kokteyl servisi yapılmıyor. Sadece yemekli düğün organizasyonları düzenlenebiliyor.
  • Beylerbeyi Polis Evi menülerinde kırmızı ve beyaz etli seçenekler sunuluyor.
  • Mekanın standart menüleri mevcut. Dilersen menüdeki lezzetlerde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun.

Beylerbeyi Polis Evi iletişime geçen çiftlere de güncel fiyatlarla ilgili bilgi veriyor. Hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonunu kullanarak da istediğin gibi bir düğün için net rakam alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 300-400 kişi
Konaklama kapasitesi 75-100 kişi

Beylerbeyi Polis Evi düğün organizasyonu

Beylerbeyi Polis Evi’nde tüm organizasyonlar büyük bir titizlikle planlanıyor ve yönetiliyor. Mekanla anlaştığın zaman organizasyon sorumluları tarafından düğün akışını belirliyorsunuz. Düğün günü ise bu sorumlular tüm akışı kusursuz bir şekilde uyguluyor.

Polis evindeki düğün organizasyonlarına davetlileri karşılayarak başlanıyor. Girişte davetlileri masalarına yönlendiren yetkililer oluyor. Davetliler geldikten ve müzisyenler yerini aldıktan sonra sıra sana ve müstakbel eşine geliyor! Özel olarak hazırlanmış gelin yolundan, volkan şov eşliğinde salona giriş yapıyorsunuz. İlk dansınızı ettikten sonra nikah, pasta kesme seremonileriyle devam ediliyor.

Üsküdar’daki birbirinden güzel düğün salonlarını derledik: Üsküdar Düğün Salonları İçin 15 Mekan Önerisi

Dekorasyon ve süsleme

Beylerbeyi Polis Evi’nde sade ve şık süslemeler yapılıyor. Düğün organizasyonları için çiftin ihtiyacı olan tüm aksesuarları, anlaşmalı firmalarından temin ediyorlar.

Nikah masası tasarımı da çiftlere özel olarak yapılıyor. Şamdanlar, çiçekler ve hatta nikahın kıyılırken atacağın imza için özel bir kalem bile bulunuyor masada!

Davetli masalarında da şamdanlar, çiçekler, özel servis takımları ve şık masa örtüleri kullanılıyor. Sandalyeler de tüllerle süsleniyor. Ayrıca salona girişte kendini çok daha özel hissetmeni sağlayacak gelin yolunun şıklığını da çok sevdik!

Müzik

Bir düğünün olmazsa olmazları; müzik ve tabii ki eğlence! Beylerbeyi Polis Evi, sana birbirinden başarılı DJ ve orkestralar öneriyor. Müzisyenlerle de düğünden önce görüşme ve repertuvarla ilgili konuşma fırsatı bulabiliyorsun.

Mekanda saat 23:00’a kadar müzik kesintisiz devam ediyor.

Düğün fotoğrafçısı

Beylerbeyi Polis Evi, düğün organizasyonu yapan çiftlere fotoğrafçı hizmeti de veriyor. Tüm etkinlik mekanın ekibi tarafından fotoğraflarla ölümsüzleştiriliyor ve yüksek kalitede videoya kaydediliyor. Boğaz manzarası eşliğinde eşsiz kareler ortaya çıkıyor! Bu arada mekana başka bir fotoğrafçı getiremiyorsun, kendi ekipleriyle çalışmanı istiyorlar.

Konu yine Boğaz manzarasına geldiyse, bu mekan önerilerimize de göz atman gerekir: Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar

Otopark

Düğününe özel aracıyla gelecek çok sayıda konuğun olacaktır. İşte onlar için Beylerbeyi Polis Evi’nin 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor.

Alkışlarımız

  • Uygun fiyatlar talep eden, şık düğün mekanlarını sevmeyen var mı? Bizce yoktur. Çünkü bir çift daha ne ister ki diyor ve Beylerbeyi Polis Evi’ne fiyatlarından dolayı takdirlerimizi gönderiyoruz.
  • Mekanın harika bir manzarası var! Denizin hemen yanında ve o esintiyi, Boğaz’ın eşsizliğini, martıların kahkahalarını net bir şekilde hissedebiliyorsun.
  • Burada her mevsim düğün organizasyonu yapılabiliyor. İşte açık ve kapalı alanlarının bulunmasının avantajı.
  • Açılır kapanır tavan sistemini çok sevdik. Açık davet alanında yapılan düğünler, oluşabilecek kötü hava koşullarına karşı bu şekilde korunuyor.
  • Beylerbeyi Polis Evi konaklama imkanı da sunuyor. Uzaktan gelen misafirlerin, düğünden sonra deniz manzarası eşliğinde konaklamanın keyfini sürebilirler.

Diğer organizasyonlar

Beylerbeyi Polis Evi, düğün organizasyonları için yoğun talep görüyor. Bunun dışında mekanda kına gecesi, nişan töreni ve kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Polis evinde kına gecesi düzenlemek istiyorsan, istediğin konsepte uygun süslemeler yapıyorlar. Kına tahtını da büyük bir titizlikle hazırlıyorlar. Yemekli kına organizasyonu yapma imkanın da bulunuyor. Mekanın kına fiyatları da şöyle:

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Anadolu Yakası’ndaki diğer düğün mekanları da burada: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Beylerbeyi Polis Evi nerede?

Adres: İskele Cad. İdmancı Sok. No:2 Beylerbeyi Üsküdar / İstanbul

Polis Evi Beylerbeyi’nde merkezi bir konumda yer alıyor. Davetlilerin buraya otobüs, minibüs, metro, vapur gibi birçok toplu taşıma aracını kullanarak ulaşabilir. Ayrıca özel araçlarıyla gelecek olan konukların da Üsküdar merkezinden mekana kolaylıkla gelebilir; araçlarını mekanın otoparkına güvenle park edebilirler.

Mekanın fiyatlarından ve manzarasından da olsa gerek, buraya çiftlerden çok fazla talep var. O nedenle elini çabuk tutmanı ve istediğin tarihi kapmak için hemen mekanla iletişime geçmeni öneriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları