villa bosphorus beylerbeyi
Adres Beylerbeyi Mah. Beylerbeyi İskele Cad. D:18 A, 34676 Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Villa Bosphorus hakkında

Denize sıfır, Boğaz Köprüsü’nün hemen altında yer alan konumuyla kendine hayran bırakan bir düğün mekanından bahsedeceğiz bu yazıda. Çünkü bahsetmeliyiz ve tüm çiftler Beylerbeyi Villa Bosphorus’taki bu manzarayı ve şıklığı görmeli!

Düğünler dışında da günlük olarak hizmet veren Villa Bosphorus Restaurant, organizasyonlara açık ve kapalı alanlarıyla ev sahipliği yapıyor. Köprüye çok yakın bir noktada yer almasından dolayı hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’ndan kolayca buraya ulaşılabiliyor. Hem iki yakadaki manzaraya da tanık olabiliyorsun.

Şimdi mekanla ilgili diğer merak edilenlere bakalım:

Villa Bosphorus Beylerbeyi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
 • Villa Bosphorus’ta konumuna ve hizmetine göre uygun fiyatlar talep edildiğini söyleyebiliriz. Yani bu manzaraya bu fiyatlar gayet iyi.
 • Mekanda seçeceğin menüye ve düğün tarihine göre fiyatlar belirleniyor.
 • Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre daha uygun oluyor.
 • Villa Bosphorus menü fiyatları, ana yemek seçimine göre belirleniyor. Yani birkaç tane fix menü var, bunlardaki ana yemek ve aperatif seçimleriyle Villa Bosphorus Beylerbeyi menü fiyatları oluşturulmuş.

Villa Bosphorus iletişime geçen çiftlere fiyatlarla ilgili çok daha fazla detay veriyor. Bizim tabloda belirttiklerimiz başlangıç için geçerli. Sen hayalindeki düğün için Fiyat Teklifi Al butonunu kullanmayı unutma.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Villa Bosphorus butik bir düğün mekanı. Yani burada öyle aşırı kalabalık organizasyonlar düzenlenmiyor. Ama ortalama bir düğün için yeterli genişlikte. 360 davetli kapasiteli kapalı alanları, 250 kişi kapasiteli de açık alanları bulunuyor. Bunlardan sana en uygun olanını seçebiliyorsun.

Bu manzarayı gören başka yerde düğün mekanı arayamıyor: Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar

Villa Bosphorus Beylerbeyi düğün paketleri

Villa Bosphorus’ta farklı bütçelere hitap eden düğün paketleri sunuluyor. Mekanın paket dahilinde verdiği hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Mekan süslemeleri
 • Masa ve sandalye aksesuarları
 • Müzik
 • Otopark
 • Servis personelleri
 • Mekana tekneyle giriş
 • Diğer yakadaki davetlileri özel tekneyle alma

Üsküdar’daki diğer düğün mekanlarını da incelemek istersin diye yazdık, senin için: Üsküdar Düğün Salonları İçin 15 Mekan Önerisi

Müzik

Villa Bosphorus’ta harika manzaraya karşı dilediğin gibi dans edecek, evliliğini tüm sevdiklerinle müzik eşliğinde kutlayacaksın! Saat 00:00’a kadar kesintisiz müzik hizmeti vermelerinin de bu eğlencede payı büyük elbette.

Düğün fotoğrafçısı

Villa Bosphorus’ta düğün yapacak çiftlerin fotoğraf çekimi için başka bir mekan aramalarına gerek yok bizce! Elinin altında koskoca İstanbul manzarası var. Manzarayı al arkana, gönlünce poz ver!

İhtişamdan hoşlanıyorsan bu düğün otellerine de göz at: İstanbul Düğün Otelleri İncelemesi ve Fiyatları

Otopark

Villa Bosphorus’a özel aracıyla gelecek olan davetlilerin çok şanslılar! Mekanın 50 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. Kapasite sana az gelmesin; butik bir mekan olduğu için gayet yeterli genişlikte.

Mekanın vale hizmetinden de faydalanabileceğini belirtmeden geçmeyelim.

Alkışlarımız

 • Biraz fazla bahsettik belki ama tekrar Villa Bosphorus’un manzarasını övmeden geçemeyeceğiz. Yanında müstakbel eşin, masalarda sevdiklerin ve karşında mis gibi İstanbul manzarası!
 • Mekanın sade ve şık süslemeleri var.
 • Yemekli bir düğün organizasyonu düşünüyorsan, düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabilirsin.
 • Villa Bosphorus, balık konusunda çok başarılı. Yemek menülerinden balıklı olanı tercih etmeni öneririz.
 • Restorana dışarıdan organizasyon ve fotoğraf firması getirebilirsin dilersen. Bu konuda bir kısıtlamaları olmamasını sevdik.
 • Engelli girişi, basit bir konu gibi görünse de çok önemli. Villa Bosphorus da tüm davetlileri düşündüğünü engelli girişinin bulunmasıyla bir kez daha ispatlıyor.
 • Villa Bosphorus’un acayip güzel bir hizmeti var: Servis tekneleriyle düğün günü konuklarınızı Avrupa Yakası’ndan alabiliyorlar ve Boğaz esintisi eşliğinde mekana ulaştırıyorlar. Konuklar, düğün sonrası tekrar diğer yakaya bırakılıyor.
 • Burada her mevsim düğün yapılabiliyor. Yani kışın bile gidip ferah bir alanda düğün yapma imkanı bulabilirsin. Hem unutma, İstanbul manzarası kışın bir başka güzeldir!

Diğer organizasyonlar

Villa Bosphorus Beylerbeyi’nde en çok düzenlenen organizasyonlarun başında düğünler geliyor. Ancak düğünlerin haricinde burada kına gecesi, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi farklı organizasyonlar da düzenleyebiliyorsun.

Deniz kenarında şık bir mekanda kına gecesi yapmak istersen mekanla muhakkak iletişime geçmeni öneriyoruz.

Beylerbeyi Villa Bosphorus nerede?

Adres: Beylerbeyi Mah. Beylerbeyi İskele Cad. D:18 A, 34676 Üsküdar / İstanbul

Villa Bosphorus, Beylerbeyi’nde davetlilerinin kolaylıkla gidebileceği bir noktada yer alıyor. Özel aracıyla gelecek olanlar da toplu taşıma tercih edecekler de buraya rahatlıkla gelebilir. Toplu taşıma kullanacak konukların minibüs, otobüs ve metro gibi ulaşım araçlarını tercih edebilirler. Ayrıca dilersen mekanın tekneyle konukları alma hizmetinden de faydalanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları