boğaziçi yaşam merkezi
Adres Kirazlıtepe Mah. Fıstıklı Bayır Sok. No:70 Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Boğaziçi Yaşam Merkezi hakkında

Üsküdar Boğaziçi Yaşam Merkezi, 2013 senesinde hizmete başlayan ve günümüzde de çiftlerin mutluluklarına tanık olmaya devam eden bir mekan! Burası Üsküdar Belediyesi’ne bağlı. E işin içinde belediye olunca, fiyatlar da çok uygun oluyor. Fiyatlarının makul olmasının yanı sıra şık bir dekorasyona sahip olması, deniz ve İstanbul manzarası sunması da çiftleri cezbeden özelliklerinin başında geliyor!

Kapalı balo salonuyla hizmet veren Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde, 600 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. “Bu kadar davetliyi nerede ağırlayacağım” diye kara kara düşünen çiftler için burasın biçilmiş kaftan!

Şimdi mekanla ilgili detaylara geçmek istiyoruz. Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin hizmetlerini beğenirsen, iletişime geçmeyi unutma!

Boğaziçi Yaşam Merkezi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Kirazlıtepe Yaşam Merkezi, uygun fiyatlı oluşuyla bilinen düğün mekanlarından biri!
 • Mekanın fiyatları, seçilen menüye ve düğün tarihine göre değişiklik gösteriyor.
 • Hafta sonu yapılan düğünler, hafta içinde düzenlenenlere nazaran bir tık daha yüksek olabiliyor.
 • Ayrıca istediğin hizmetlerin türü ve sayısı da fiyatları etkileyen konulardan biri. Paketteki hizmetler dışında ekstra taleplerin olursa onların fiyatlandırması ayrıyeten yapılıyor.
 • Minimum rakam yerine net bir fiyat almak istiyorsan, hemen aşağıdaki buton sayesinde mekanla iletişime geçebilirsin. Yapman gereken tek şey birkaç soru cevaplayıp, gönderme butonuna basmak!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi Açık alan yok
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Boğaziçi Yaşam Merkezi düğün paketleri

Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde tüm düğün organizasyonları, çiftlerin hayalleri dinlendikten sonra onlara özel olacak şekilde planlanıyor. Mekanın işinde uzman bir organizasyon sorumlusu var. Bu sorumlu tarafından müziğinden yemek çeşitlerine kadar her detay özenle tasarlanıyor. Oluşturulan düğün planı da, etkinlik günü kusursuz şekilde uygulanıyor.

Mekanın birbirinden farklı düğün paketleri bulunuyor. Bu paketler dahilinde alabileceğin hizmetler ise şöyle:

 • Ses ve ışık sistemleri
 • Müzik
 • Yemek servisi
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Barkovizyon
 • Organizasyon sorumlusu
 • Fotoğraf ve video
 • Mekan süslemeleri
 • Düğün pastası
 • Güvenlik personeli ve kamera sistemi
 • Otopark ve vale

Dekorasyon ve süsleme

Boğaziçi Yaşam Merkezi, altın sarısı ve beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir dekorasyona sahip! Beyaz yuvarlak masalar ve altın rengi tiffany sandalyelerle donatılmış şık bir davet alanları var. Mekandaki oturma üzeni, senin isteklerin göz önünde bulundurularak planlanıyor. Davetlilerinin yerlerini rahatça bulabilmeleri için yetkililer kendilerine yardımcı oluyor ve masaların üzerinde kartlar da bulunuyor.

Üsküdar’daki diğer düğün mekanlarına da baktıktan sonra karar vermek istersen: Üsküdar Düğün Salonları İçin 15 Mekan Önerisi

Müzik

Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi, düğün yapan çiftlere anlaşmalı müzisyenlerini yönlendiriyor. Bu sayede dışarıdan DJ, orkestra araştırmana gerek kalmıyor. Düğünden önce müzisyenlerle görüşerek çalmalarını istediğin parçaları belirtme fırsatı bulabiliyorsun.

Mekanda saat 23:00’e kadar müzik sürüyor.

Otopark

Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin kapalı ve açık otoparkı bulunuyor. Dilediğini kullanabiliyorsun. Ayrıca vale hizmeti de mevcut.

Alkışlarımız

 • Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin davet alanında ferah bir ortam oluşturulmuş. Kolonsuz yapısı sayesinde herkes dans pistini ve gelin-damat masasını net bir şekilde görebiliyor.
 • Uygun fiyatlara şık bir mekanda düğün yapmak tüm çiftlerin hayali! İşte burada bütçeni sarsmadan, çok keyifli bir düğün organizasyonu yapabilirsin.
 • Mekanda 7/24 hizmet veren güvenlik personeli ve güvenlik kamerası bulunuyor.
 • Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde bir davete katılacak çocuklu konuklar çok şanslı! Mekanın keyifli bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Ebeveynler dans pistinde, çocuklar parkta eğlenceli vakit geçiriyor böylelikle.

Diğer organizasyonlar

Boğaziçi Yaşam Merkezi Kirazlıtepe’de sadece evlenecek çiftlere değil, farklı organizasyonlar düzenlemek isteyenlere de kapısını açıyor. Mekanda kına gecesi, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni ve nişan organizasyonu düzenlenebiliyor.

Tüm organizasyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsan mekanla görüşebilirsin. Boğaziçi Yaşam Merkezi iletişime geçenlere her konuda yardımcı oluyor.

Boğaziçi Yaşam Merkezi çift yorumları

Bir mekanı araştırırken, orada daha önce düğün yapmış olan çiftlerin yorumlarını mutlaka incelemeni öneriyoruz. Bu mekan hakkında yapılan yorumlar şöyle:

Merve: “Çok ferah bir mekan olduğu için burayı tercih ettim. Çok beğendim ben mekanı herhangi bir problem yaşanmadı. Her şey çok güzeldi. 600 kişilik bir salon burası. Tercih edilebilir.”

Büşra: “Benim aradığım özelliklerin çoğunu içeren yüksek bir yer. Camlar, fransız perdeleri, masaları, görselliği çok güzeldi. Burayı gördükten sonra başka bir yer aramaya gerek duymadım.”

Boğaziçi Yaşam Merkezi nerede?

Boğaziçi Yaşam Merkezi adres: Kirazlıtepe Mah. Fıstıklı Bayır Sok. No:70 Üsküdar / İstanbul

Boğaziçi Yaşam Merkezi Üsküdar’da her iki yakadan davetlilerin de kolayca ulaşabileceği bir noktada yer alıyor. Buraya şahsi araçlarla gelinebileceği gibi toplu taşımayla da ulaşım sağlamak mümkün. Mekanın yakınında birçok otobüs durağı bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları