Bolu Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Bolu’daki Düğün Salonları

Bolu’nun doğasını sadece bu şehri bilenler bilir. Her tarafı yemyeşil, ferah ve insanı yenileyen bir şehir Bolu. %60’ından fazlası ormanlardan oluşan bu muhteşem şehirde stressiz bir şekilde birbirinden güzel organizasyonlar planlayabilirsin. Burada sünnet düğünü, nişan, kına gecesi ve diğer birçok organizasyonu gerçekleştirebileceğin sana uygun harika mekanlar bulabilirsin.

Eğer düğününü Bolu’da gerçekleştireceksen pek çok seçeneğin bulunuyor. Düğününü bir kır bahçesinde, otelde, restoranda veya düğün salonunda gerçekleştirebilirsin. Eğer düğün salonu tercihi edeceksen, birbirinden güzel açık veya kapalı alanlara sahip mekanlar arasından dilediğini seçebilirsin. Bolu açık düğün salonlarında çok güzel bahçeler bulunuyor. Ayrıca bu mekanlar arasında havuz başı düğün imkanı sunanlar da mevcut.

Bolu düğün salonlarının bazıları ise açılır-kapanır tavanlara sahip. Bu sayede havaya göre ister açık ister kapalı alanda düğün gerçekleştirebiliyorsun. Mekanların yarısı kadarı ise sadece kapalı alana sahip. Bolu kapalı düğün salonlarının birçoğu kolonsuz ve yüksek tavanlı. Ayrıca balkon ve terasa sahip az sayıda Bolu düğün salonu da mevcut.

Bolu manzaralı düğün salonlarının pek çoğu şehir manzarasına bakıyor. Ayrıca birbirinden güzel orman, bahçe ve doğa manzaralarına sahip mekan seçeneklerin de bulunuyor. Bolu’daki düğün salonlarının çoğunluğu şehir merkezine yakın konumlarda yer alıyor. Çok olmasa da şehir dışında mekanlar da var. Salonlar en çok Merkez ilçesinde bulunuyor. Gerede ilçesinde de az sayıda düğün salonu mevcut.

Çoğu konuk listesine uygun Bolu düğün davet salonu bulunabiliyor. Bu şehirde 300-400 kişilik salonlardan 1000-2000 kişilik salonlara kadar her kapasitede mekan mevcut. Bolu düğün salonları çoğunlukla 1000-2000 kişi kapasitesine sahipler. Salonlarda servis genellikle 22:00-23:00 arası sonlanırken müzik de 23:00-00:00 saatleri arasında sona eriyor.

Bolu Düğün Salonu Paketlerindeki Hizmetler

Bolu düğün salonları, organizasyonun hiçbir anında seni yalnız bırakmıyor. Mekanlar organizasyon sorumluları ile isteklerini dinleyerek sana özel bir düğün planlaması oluşturuyorlar. Dilediğin tarz ve renkte konsept hazırlanarak mekanın giydirmeleri ve süslemeleri gerçekleştiriliyor. Mekanlarda isteğine göre canlı çiçekler de kullanılabiliyor. Aklında olan farklı konseptler için dışarıdan organizasyon firmalarıyla da anlaşabiliyorsun.

Mekanlarda sevdiklerinle özgürce dans edebilmen için geniş dans pistleri bulunuyor. Ayrıca ses, ışık ve sahne kurulumları da salonlar tarafından gerçekleştiriliyor. Düğünün için orkestra imkanı sağlayan düğün salonları da mevcut. Fotoğraf çekimi hizmetini de çoğu mekan sağlıyor. Ayrıca düğünün boyunca kesintisiz video çekimi yapılıyor. İstersen dışarıdan fotoğrafçı getirmene de izin veriliyor.

Daha rahat hazırlanabilmen için gelin odası da neredeyse her salonda bulunuyor. Otopark da yine birçok Bolu düğün salonunda mevcut olan biz hizmet. Eğer düğünden sonra after party gerçekleştirmek istersen, bunu organize edebilen mekanlar da mevcut. Bolu düğün salonlarında güler yüzlü ve kibar servis ekipleri bulunuyor. Bu ekipler yemekleri konuklarına soğumadan servis ediyor.

Bazı mekanlarda sadece kokteylli düğün paketleri oluyor. Bu kokteyl menülerinde misafirlerine atıştırmalık lezzetler, yaş ve kuru pasta ile meşrubat ikram ediliyor. İstersen catering firması ile anlaşabiliyorsun. Kendi bünyelerindeki ekipler ve anlaşmalı firmalarla yemekli düğün imkanı sağlayan da çok fazla mekan bulunuyor. Bu salonlarda ise standart menü olabiliyor veya kendi menünü oluşturmana izin veriliyor.

Standart menüye sahip düğün salonlarında menüde değişiklik yapma imkanı tanınıyor. Ayrıca düğünden önce menü tadımı imkanı sağlayan mekanlar da bulunuyor. Özel beslenme tercihine sahip veya minik konukların varsa diyabetik, vegan, vejetaryen ve çocuk menüleri çıkaran mekanlar bulunuyor. Bolu’daki birçok düğün salonu senin isteklerine uygun bir şekilde düğün pastası da hazırlayabiliyor.

Bolu Düğün Salonu Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Bolu düğün salonu fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebiliyor. Bunlardan en önemlisi seçeceğin düğün menüsü. Bolu yemekli düğün salonu fiyatları, kokteylli düğünlerden daha yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca seçeceğin yemek menüsü ne kadar çeşitli ne kadar yapımı zor ve ne kadar maliyetliyse o oranda fiyatta artış olabiliyor.

Düğün paketinin sunduğu hizmetlere dahil olmayan herhangi bir ekstra hizmet talep ettiğinde de fiyatta artış görülebiliyor. Bolu düğün salon fiyatlarını değiştiren diğer etkenler ise mekanın özellikleri. Açık alana sahip ve bahçeli düğün salonları, sadece kapalı alana sahip olanlardan genellikle daha yüksek fiyatlı. Eğer mekanda açılır-kapanır tavan bulunuyorsa fiyatları da daha yüksek oluyor.

Eğer düğün salonunda balkon veya teras varsa, fiyatı genellikle daha yüksek oluyor. Yüksek tavanlı bir düğün salonu tercihi yapmak istersen de yine daha yüksek bir meblağ ödemen gerekiyor. Mekan havuz başı düğün yapma imkanına sahipse, bu da fiyatı arttıran bir diğer özellik. Mekanın konumu ise fiyatta belirgin bir değişikliğe sebep olmuyor.

Bolu düğün salonları fiyatları, sahip oldukları manzaraya göre de değişiklik gösterebiliyor. Bahçe ve şehir manzaralı mekanlar her bütçeye hitap ederken, orman ve doğa manzaralı düğün salonları daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Fiyatlar erken rezervasyon yaptırdığında büyük oranlarda düşebiliyor. Bu yüzden salon seçiminde ve rezervasyonda elini çabuk tutman en iyisi olacaktır.

Fiyatları değiştiren bir başka özellik ise mekanların kapasiteleri. 1000-2000 kişilik büyük salonlar genellikle yüksek fiyatlı. Düğün salonunun kapasitesi düştükçe fiyat da genellikle o oranda düşüyor. En uygun fiyatlı mekanlar ise en az kapasiteye yani 300-400 kişi kapasitesine sahip. Bazı mekanlar kapasitelerinin aksine daha yüksek fiyatlı da olabiliyor.

Genel olarak fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Bolu yemeksiz düğün salonu fiyatları, hafta sonu yapılacak düğünlerde minimum rakamlardan başlıyor ve hizmet çeşitliliğine göre yükselebiliyor. Buradaki düğün salonları çoğunlukla ortalama fiyatlar talep ediyor. Hafta içi ise düğün salonlarında daha uygun fiyatlı organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Bütçeni belirledikten sonra bu kriterlere göre mekanları inceleyebilirsin.

Tüm Düğün Salonları