Dallar Düğün Salonu Hakkında

Kalabalık bir aileye ve geniş bir arkadaş çevresine mi sahipsin? Kocaman bir düğün salonu tutup ferah mı ferah bir düğün mü yapmak istiyorsun? O zaman en doğru sayfayı inceliyorsun! Çünkü Antalya Göçerler Dallar Düğün Salonu hem oldukça büyük misafir kapasitesine hem de her bütçeye uygun cep yakmayan fiyatlara sahip!

Sadece kapalı alanında hizmet veren salonda yemekli veya yemeksiz düğün paketlerinden birini seçerek davetini gerçekleştirebilirsin. 2002 yılından bu yana tecrübe kazanmış organizasyon ekibi de sana hayallerindeki gibi bir düğün gecesi yakalama fırsatı veriyor. Dallar Düğün Salonu Göçerler’in müthiş doğasında, dağ manzaralı terasıyla davetlilerine yemyeşil bir görsel şölen eşliğinde soluklanma imkanı da sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Dallar Düğün Salonu Fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Dallar Düğün Salonu fiyatları tablodan da görüldüğü üzere ortalamanın oldukça altında, her bütçeye uygun!
 • Hafta içi yapacağın organizasyon, hafta sonuna göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Aynı şekilde yemeksiz düğün yapmak istersen de davetini çok daha uyguna mal edebilirsin.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu firmaların dışına çıkmak istersen ekstra masraf yapmak durumunda kalabilirsin.

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi

Dallar Düğün Salonu Paketleri

 • Göçerler Dallar Düğün Salonu, yemekli veya yemeksiz düğün paketlerine sahip. Kırmızı veya beyaz et seçeneklerini de değerlendirerek bütçene en uygun paketi seçebilirsin.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu catering firması aracılığıyla yemek ikramları personel tarafından servis ediliyor.
 • Mekanın anlaşmalı olduğu müzisyenler var ancak dilersen dışarıdan farklı müzisyenlerle de çalışabilirsin.
 • Salonda erkek ve kadın için mescit olanağı da mevcut.
 • Gelin ve damada özel hazırlık odalarının yanı sıra, arkadaşlar için de iki ayrı hazırlık odası sunuluyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Beyaz tonların yoğunluğu hissedilen mekanın en göze çarpan özelliği genişliği ve ferahlığı olsa gerek. Bu geniş salonun ortasında oldukça geniş de bir dans pisti yer alıyor.
 • Senin zevkine göre siyah ya da beyaz masa örtüleri kullanılıyor. Bununla beraber altın rengi vazoların içindeki beyaz güllerle masaların şıklığı tamamlanıyor.
 • Yuvarlak masalar banket düzende dizilirken, beyaz Napolyon sandalyeler de etrafına konumlandırılıyor.
 • Duvarlardaki led ışıklandırmalar ve robot ışık ile göz yormayan sade bir aydınlatma düşünülmüş.

Müzik

Kepez Dallar Düğün Salonu Antalya, düğünlerin en eğlenceli parçasının dans, dansların da en keyifli kısmının seçilen müzikler olduğunu biliyor. Bu yüzden canlı müzik temini konusunda kafan rahat olsun, mekanın anlaşmalı olduğu müzisyenler seni büyük bir arayıştan kurtaracak. Sen de rahat rahat tüm gece sevdiklerinle beraber kurtlarını dökebileceksin!

Düğün Fotoğrafçısı

Hayatının en özel gününü fotoğraflamamak olur mu? Kral ve kraliçe gibi hissettirecek bu değerli günü size yıllarca hatırlatacak fotoğraflar çekilmezseniz pişman olursunuz. Tüm gece video ve fotoğraf çekimi yapacak ekip Antalya Dallar Düğün Salonu tarafından temin ediliyor ve hizmetine sunuluyor. Sen de yıllar sonra bile fotoğraf albümünü karıştırıp o anlara geri dönebileceksin.

Otopark

Antalya gibi nispeten daha az nüfusa sahip bir şehirde otopark bulmak çok büyük bir dert değil, biliyoruz. Fakat düğün mekanının bir otoparkı olmasının müthiş bir artı olduğu da aşikar. Dallar Düğün Salonu Göçerler’de 90 araç kapasiteli otoparkı ile davetlilerini oldukça memnun edecek. Gelen misafirlerin vale hizmetinden de ücretsiz şekilde faydalanabilecekler.

Dallar Düğün Salonu Diğer Organizasyonlar

Dallar Düğün Salonu sadece düğün değil; kına gecesinden nişana, mezuniyetten bekarlığa vedaya kadar geniş yelpazede hizmet verebiliyor. Aklına gelebilecek çoğu davet için geniş kapasitesiyle ön plana çıkan bu mekanı tercih edebilir, hizmetlerinden farklı etkinliklerde de faydalanabilirsin. Diğer organizasyonlar ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat almak için Dallar Düğün Salonu iletişim butonuna tıklayabilirsin!

Alkışlarımız

 • Dallar Düğün Salonu menüde değişiklik yapma imkanı veriyor.
 • Salonun geniş kapasitesi sayesinde kimseye davetiye vermekten çekinmeyeceksin.
 • Gelin ve damat dışında iki ayrı hazırlık odasının ve mescidin de unutulmaması bizden alkış aldı.
 • Önceden örnek masa gösterimi ile fikrin alınıyor ve ardından dekorasyon tamamen sana göre düzenleniyor.
 • Organizasyon sorumlusu ve ekibi tüm etkinliğin senin arzuların doğrultusunda planlanmasına yardımcı oluyor, tüm taleplerini karşılamaya çalışıyor.
 • Salonda anlaşmalı müzisyen ve catering şirketi olsa da mekan dışı organizasyon getirme imkanına da sahip olduğunu unutma.

Dallar Düğün Salonu Çift Yorumları

Turgay & Mine: “Hizmet kalitesi çok güzel, personel ve işletme sahibi güler yüzlü ilgili alakalı her konuda yardımcı oluyorlar. Salon, iç mekan ferah, temiz ve her kesime uygun kapasitede çok memnun kaldık. Fiyatları gayet makul düğün yapacak herkese tavsiye ediyorum.”

Dallar Düğün Salonu Nerede?

Adres: Göçerler Mah. Zeytindalı Şehitleri Cad. Akdeniz Plaza No:93/1AA Kepez / Antalya

Dallar Düğün Salonu yol tarifi verirken seni zorlamayacak kadar merkezi bir konumda yer alıyor. Kepez ilçesinin Göçerler Mahallesi’nde bulunan mekana taksi veya özel aracın haricinde toplu taşıma ile de ulaşım sağlayabilirsin. Bunun için CV14, KL08, LC07, MD25, TC16A, UC11 gibi otobüsleri kullanarak mekana yakın bir durakta inebilir, iki dakikalık yürüme mesafesiyle salona varabilirsin.

Fiyat Teklifi Al