Derin Parti Evi Adres Define Sok. No:6 Taşdelen – Pendik / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Derin Parti Evi hakkında

“Kına gecemde standartların dışına çıkmak istiyorum” veya “Son zamanlarda gördüğüm o şık konseptli davet fotoğrafları bana ait olsa keşke” diye düşünenlerden misin? Haydi o zaman Derin Parti Evi ile tanıştıralım seni! Bu zamana kadar oluşturdukları sayısız konsept, müşterilerinden aldıkları olumlu yorumlar ve profesyonellikleriyle buraya hayran kalmamak elde değil!

Derin Parti Evi fiyatları

 • Derin Parti Evi’nin başlangıç fiyatları çok uygun!
 • Talep ettiğin konsepte ve hizmet içeriğine göre fiyatlar belirleniyor.
 • Genelde kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar. O nedenle kına gecene veya bekarlığa veda partine çağıracağın kişilerin net sayısını çıkarmanı öneriyoruz.
 • Hayalindeki organizasyon için net bir fiyat teklifi almak istiyorsan, alttaki pembe butona tıklaman ve kısa bir form doldurman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Derin Parti Evi’nin 200-300 kişiyi ağırlayabilecekleri genişlikte bir davet alanı bulunuyor. Bu kapalı salonda, senenin her dönemi organizasyonlar düzenlenebiliyor. Alanda kullanacakları masa-sandalyelerden aksesuarlara kadar hepsini davetli sayına göre belirliyorlar. Tabii sonrasında seçeceğin konsepte göre dizayn ediliyor. Kına gecelerinin ve bekarlığa veda partilerinin genelde çok kalabalık olmadığını düşünürsek buranın için ideal genişliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Derin Parti Evi kına gecesi hizmetleri

İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarından Derin Parti Evi, kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için standart bir paket sunmak yerine birçok farklı alternatiften sana en uygun olanını seçmeni istiyor! Kına müziği, mumlar, süslemeler, kına takımı, kına tepsisi ve sepeti… Bunların hepsini temin edebiliyorlar. Önemli olan şu ki; çok daha fazlasını sunabiliyorlar!

 • Prenses, Hint ve Roman gibi birçok farklı kına gecesi konseptinden dilediğini uygulayabiliyorlar.
 • Kalp şeklinde ikramlar, çikolatalar ve kuruyemişleri davetlilerine sunuyorlar. Üstelik bu lezzetleri özel sunum tabaklarında, isme özel etiketlerle donatılmış kürdanlarla servis ediyorlar.
 • Senin sunulmasını istediğin spesifik lezzetler varsa onları da menülerine dahil edebiliyorlar.
 • Bekarlığa veda partileri için üstünde ‘Bride to be’ yazan aksesuarlar temin ediyorlar.
 • Aynı şekilde ‘Bride to be’ temalı pastayı sundukları ve konsepte özel olarak süsledikleri bir masa hazırlıyorlar. Mumlar, şamdanlar ve daha birçok aksesuarla bu masaları renklendiriyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Son zamanlarda ‘süsleme’ denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri kesinlikle Derin Parti Evi!
 • Organizasyonunun temasını senin istediğin şekilde düzenleyebiliyorlar.
 • Temaya uygun sunum tabakları, uçan balonlar, kişiye özel aksesuarlar, karşılama panoları, konsepte uygun fonlar ve daha nice detayı bünyelerindeki ekiple halledebiliyorlar.
 • Standart kına gecesi ve bekarlığa veda partisi konseptlerinden farklı, dikkat çekiciliğiyle uzun süreler konuşulacak ve hatta Instagram postlarının gözdesi olacak süslemeler yaptıklarını söylüyorlar. Haksız da sayılmazlar!😊
 • Oturma düzeni oluşturacaksan, davetlilere özel isim kartları Hatta teşekkür kartları dahi hazırlayabilirler.
 • Bir kına gecesinden istediğin her detayı söyle, Derin Parti Evi organizasyon sorumluları isteklerinin de üzerine çıkacak güzellikte bir konsept oluştursun!

Müzik

Derin Parti Evi, çiftlere ve davetlilerine şıklığın yanı sıra eğlence de vadediyor. Kına müziği hizmeti veren mekanın geniş bir şarkı listesi var. Kına gecende eğlenceyi şahlandıracak birbirinden güzel parçaları derlemişler. Ayrıca istersen müzik tarzını belirtip ona uygun şarkılar seçmelerini de talep edebiliyorsun. Bekarlığa veda partilerine özel çalma listeleri de oluşturabildiklerini belirtmeden geçmeyelim.

Fotoğrafçı

Senelerdir birbirinden güzel organizasyonlara imza atan Derin Parti Evi’nden fotoğraf ekibi için destek ve bilgi alabilirsin. Eğer çözüm ortakları varsa tüm davet boyunca onlarla çalışabilir, dilersen dışarıdan bir fotoğrafçıyı da mekana getirebilirsin. Kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve niceleri için fotoğraf köşeleri oluşturabiliyorlar; onu da sormayı unutma!

Derin Parti Evi diğer organizasyonlar

Derin Parti Evi’nde şahane kına gecesi organizasyonları düzenleniyor, evet. Ancak burada organize edilen doğum günlerini, baby shower davetlerini, nişan törenlerini, bridal shower ve bekarlığa veda partilerinin de hakkını vermek lazım. Hepsine özel konseptler oluşturuyorlar ve tamamen kişinin isteklerini ele alıp, onu geliştirerek ortaya göz alıcı detaylar çıkarıyorlar. Bu arada dilersen özel temalı partilerini de burada düzenleyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Gerçekten süslemeleriyle dillere destan olmuş ve olmaya da devam edecek bir mekan arayışındaysan, Derin Parti Evi’ne bayılacaksın!
 • Birbirinden farklı konseptleri hayata geçirebiliyor olmalarını çok beğendik. Sen hayalini söylüyorsun ve onlar tasarımı oluşturuyorlar.
 • Bu kadar şık organizasyonlar düzenlemelerine rağmen makul fiyatlar talep ediyorlar!
 • Şu zamana kadar çok sayıda ünlü ismin davetlerine ev sahipliği yapmışlar. İşlerinde bu kadar uzman olmalarına kocaman alkış!
 • Baby shower, doğum günü gibi farklı etkinlikleri de düzenliyor olmaları büyük artı!

Derin Parti Evi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Define Sok. No:6 Taşdelen – Pendik / İstanbul

Derin Parti Evi, Anadolu Yakası’nın merkeze bir tık uzak olan ilçelerinden Pendik’te yer alıyor. Buraya Avrupa Yakası’ndan gelecek davetlilerin varsa ulaşımlarının biraz zor olacağını bilmende fayda var. Tabii mekanın yakınından geçen çok sayıda toplu taşıma aracı bulunuyor, onları kullanabilirler. Ayrıca özel araçlarıyla gelecek olanlar için de hemen üste açık adres iliştirdik.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.