Detone Karaoke Cafe Adres Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. No:4/6 Ümraniye / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Detone Karaoke Cafe hakkında

Haydi eller havaya! Bol bol şarkı söyleyerek eğlenebileceğin bir geceye var mısın? O zaman kap bir mikrofon ve bizimle Detone Karaoke Cafe’ye gel! Bekarlığına kuvvetli bir ”Elveda!” demek ve sevdiklerinle unutamayacağın bir gece yaşamak istiyorsan burası fazlasıyla ilgini çekecek. Bütün gün boyunca en sevdiğin şarkıları bağıra bağıra söyleyebilir, gönlünce dans edebilirsin.

Burada çeşitli organizasyonlar düzenlemen mümkün. Düğün öncesi bir kına eğlencesine ne dersin mesela? Bütün alanın kırmızıyla süslendiğini, bütün arkadaşlarınla eğlendiğini bir düşün! Veya evliliğe attığın ilk adımlardan biri olan nişan törenini tamamladığında burada sevdiklerinle bunu kutlayabilirsin de. Sen yeter ki eğlenmek iste! Haydi, yazımızın devamına bir göz at.

Detone Karaoke Cafe fiyatları

 • Cafe Detone Karaoke fiyatlarının, diğer İstanbul bekarlığa veda mekanları ile kıyaslandığında çok uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Her bütçeye uygun eğlence için ideal bir mekan.
 • Düğün öncesi fazla harcama yapmadan stres atmak için fiyatların uygun olması çok avantajlı!
 • Ayrıca bu kadar uygun fiyata karaoke hizmeti alabileceğin sayılı mekanlardan bir tanesi burası.
 • Rezervasyondan rezervasyona fiyat değişebiliyor. Sana özel bir fiyat için aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Bekarlığa veda partisi veya kına organizasyonların için butik bir mekan arıyorsan burası çok ideal. Detone Karaoke Cafe İstanbul’da 120 kişiye kadar konuğunu ağırlayabilir. Samimi ve dostlar arasında bir organizasyon için ideal büyüklükte olduğunu söyleyebiliriz. Gerek oturma alanları olsun gerek dans pisti olsun herkese yetecek, büyük bir alan mevcut.

Detone Karaoke Cafe bekarlığa veda partisi organizasyonu

Detone Karaoke Cafe’de dilediğin gibi eğlenebileceğin bir bekarlığa veda partisi organizasyonuna imza atabilirsin. Kaliteli ses sitemleri ve ışık şovları sayesinde sen ve konukların güzel vakit geçireceksiniz. İstanbul’da özel rezervasyonla bekarlığa veda partisi düzenleyen nadir mekanlardan biri aynı zamanda. Detone Karaoke Ümraniye’de organizasyon sorumlularının bu sektördeki deneyimi sayesinde mükemmel bir kutlama yapabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekan; camekanlı, üstü açılır geniş bir alandan oluşuyor. Bu sayede dört mevsim boyunca hava koşullarından etkilenmeden organizasyon gerçekleştirebilirsin.
 • Oturulacak alanlar, mekanın köşelerindeki koltuklardan oluşuyor. Bu sayede mekanın ortasında dans edip eğlenmek için kocaman, açık bir alan oluşturulmuş.
 • Koltukların üzerinde rengarenk yastıklar bulunuyor.
 • Alanın geneli nota şeklindeki motiflerle süslenmiş. Karaoke temalı kutlamalar için güzel bir ambiyans oluşturuyor.
 • Gece düzenleyeceğin organizasyonlarında mekanın ışıklandırmaları sayesinde partine renk katabilirsin.
 • Alan, organizasyonuna özel kutlama aksesuarları ile süslenebiliyor dilersen.
 • Gelen konuklarını karşılamak için bir karşılama panosu düzenleyebilirsin.
 • Son olarak herkesin gözlerini sana çevirebileceği bir yerde, düzenleyeceğin organizasyona hitaben özel olarak süslenmiş masa bulunuyor.
 • Mekanla ilgili daha detaylı bir resim oluşturmak istersen kafanda, Ümraniye Karaoke Cafe fotoğraflarının bulunduğu galerimize göz atmanı tavsiye ederiz!

Müzik

Detone Karaoke Cafe’de kendi müziğini kendin yaratabilirsin! Buranın en önemli detayı bir karaoke kafe olması. Sen ve konukların bütün geceyi mekanın geniş arşivindeki şarkılara eşlik ederek geçirebilirsiniz. Bu sektöre özel yapılmış kaliteli ışık, ses ve TV ekipmanları sayesinde organizasyonuna katılan herkes eğlencenin tadına doymuş, memnun bir şekilde ayrılacak gecenden!

Düzenleyeceğin organizasyona göre hazır müzik çalınmasını talep etmen de mümkün. Mesela bir kına gecesi düzenlemek istersen, organizasyon sorumluları sana kına müziği ayarlayacaktır. Dilersen geleneksel şarkılarla biraz kına gecesinin hüznünü yaşayabilir, ardından popüler ve trend şarkılarla yaklaşan düğününü kutlayabilirsin! Tek yapman gereken bir çalma listesi hazırlamak bunu sorumlularla paylaşmak, sonrası dans!

Fotoğrafçı

Doyasına eğleneceğin bir günü, sonsuza dek hatırlaman için fotoğraf ve video kayıtları olmazsa olmaz. Organizasyon sorumluları ile anlaştığın takdirde Detone Karaoke Cafe’ye dışarıdan ayarladığın bir fotoğrafçıyı çağırabilir; organizasyonunun en tatlı dakikalarını dilediğince fotoğraf ve video kaydına alıp ölümsüzleştirebilirsin. Sevdiklerinle söyleyeceğin bütün şarkıların kayıtlarını ileride tekrar tekrar izleyip eğlenceyi diriltebilirsin!

Otopark

Detone Karaoke Cafe, Ümraniye’nin merkezine uzak bir konumda bulunuyor. Bu sayede içinde bulunduğu mahalle araç trafiği bakımından sakin. Kafenin kendine ait bir otoparkı bulunmuyor ancak konukların alana 5 dakika yürüme mesafesindeki özel bir otoparktan faydalanabilirler. Ayrıca sokaklarda araç trafiği fazla olmadığından, boş olan alanları da park yeri olarak kullanabilirler.

Detone Karaoke Cafe diğer organizasyonlar

Detone Karaoke Cafe, bekarlığa veda parti dışındaki organizasyonların için de sana ev sahipliği yapmaya hazır. Burada dilersen neşeli bir kına gecesi organize edebilirsin. Kına gecene özel kına tahtı ve kına süslemeleri getirtiliyor, özel kına müziği ayarlanıyor. Ayrıca burada daha önceden nişan töreni yapan çiftler de olmuş. Sen yeter ki iste! 😊

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Detone Cafe, bekarlığa veda partisini karaoke ile birleştirerek alışılmışın dışında bir organizasyon sunuyor ve İstanbul’da bu hizmeti sunan nadir mekanlardan birisi.
 • Samimi ve en sevdiklerinle düzenleyeceğin butik bir organizasyon için ideal.
 • Fiyatlar oldukça bütçe dostu.
 • Karaoke dışında dilediğin müzikleri de çalabiliyorlar. Bu sayede dilediğin organizasyona uygun müzikle eğlenebiliyorsun.
 • Ulaşımının kolay olması büyük bir avantaj
 • Organizasyon sorumluları güzel bir gün geçirmen için her detayı düşünüyor.
 • Oturma alanlarının kenarlarda bulunması, dans edebilmek için bolca alan bırakmış.

Detone Karaoke Cafe nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. No:4/6 Ümraniye / İstanbul

Cafe Detone Ümraniye adresine özel aracınla veya toplu taşıma ile kolaylıkla varabilirsin. Toplu taşıma ile gelmek istersen birçok otobüs seçeneğin bulunuyor. Buraya 14ES, 131T, 131YS, 320 numaralı otobüs seferlerine binip Tev Zahide Zehra Garring Ortaokulu Durağı’nda inerek ulaşabilirsin. Daha detaylı bir yol tarifi istersen detone Cafe iletişim bilgileri için aşağıdaki butonu kullanabilirsin:

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.