galatasaray kalamış tesisleri
Adres Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Kalamış Burnu Üsküdar/İstanbul
Telefon 0216 706 6479

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Galatasaray Kalamış Tesisleri hakkında

Rerere, rarara, Galatasaray cimbombom! Kalamış Galatasaray Tesisleri; büyüleyici deniz manzarası, yeşil çimlerle kaplı peyzajı, şık dekorasyonu ile Anadolu Yakası düğün mekanları arasında çok hoş bir yer. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bitişiğinde, iki rakibin bayraklarının yan yana dalgalandığı mekan, gün batımı manzarası ve zarif süslemeleri ile çok romantik. Kalamış Galatasaray Tesisleri düğün için yarattığı harika atmosferinin yanında nikah için oluşturduğu şapel düzeni ile de çok hoşumuza gitti.

Arkada enfes deniz manzarası, şıkır şıkır süslenmiş masalar, keyifli müzik, lezzetli yemekler ve insan daha ne ister? Ne diyelim, Boğaz’da düğün mekanları listesindeki güçlü rakipleri ile mücadele edecek güzellikte bir yer Kalamış Galatasaray Tesisleri.

Galatasaray Kalamış Tesisleri düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
 • Galatasaray Kalamış Tesisleri düğün fiyatları menünün içeriğine, organizasyonun kapsamına göre değişiyor. Başlangıç rakamları tablodaki gibi. Kokteyl ikramları ve yemekli menünün ayrıntıları için yetkililerle görüşebilirsin.
 • Kalamış restoranları arasında sevilen bir yer burası. Haliyle dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmiyor, tüm ikramları ve servisi kendileri üstleniyorlar.
 • 24:00’e kadar sürüyor servis.
 • Vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüsü gibi tüm misafirlerini mutlu edecek menü seçeneklerine sahipler.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar.

Mekan karşılaştırma listesi: İstanbul Düğün Mekanları İçin Dev İnceleme

Kapasite
Açık Hava Kapasitesi 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Kokteyl Kapasitesi 750-1.000
Otopark Kapasitesi 150-250

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Galatasaray Tesisleri Kalamış düğün mekanları arasında organizasyonun tüm detaylarını kendi üstlenmek isteyen yerlerden. Dışarıdan organizasyon firması getirmene sıcak bakmıyorlar. Canlı müziğinden süslemelere, profesyonel çözüm ortakları ile düğünleri gerçekleştiriyorlar.
 • Gelinle damat beyaz ağırlıklı canlı çiçeklerle süslenen nikah alanına denizden tekne ile getiriliyor. Filmlerdeki gibi deniz manzarasının önündeki çiçekli takın altında nikah kıyıldıktan sonra düğün pastası, dansı ve tüm merasime geliyor sıra.
 • Dönem dönem kampanya yapıp indirimli düğün paketleri ile çiftlerin yüzlerini güldürüyorlar. Güncel düğün kampanyalarını öğrenmek için hemen fiyat teklifi al ya da mekanı arayarak ayrıntıları konuş.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Beyaz tiffany sandalye ve masalar, farklı renk ve temalarda süslenebiliyor. Aynalı suplalar, rustik kır düğünü teması, şamdanlar, golden-gümüş ağırlıklı objeler ya da romantik çiçeklerden hangisini istersen masalar ve sandalyeler o konsepte göre süslenecek.

Masmavi denizle kardeş yeşil çim alanın üzerinde konuşlanan Galatasaray Kalamış Tesisleri düğün için en güzel renk olan beyazı ağırlıklı olarak kullanıyor ve çok da iyi yapıyor bizce. Canlı çiçekler tüm güzellikleriyle mekanı romantik masala dönüştürürken peçetelikler, sandalyelere bağlanan kurdeleler gibi zevkli seçimler göz kamaştırıyor.

Birbirinden şık Kadıköy düğün salonları ve kır bahçeleri listemize de bakmak istersin diye düşündük:

En İyi Kadıköy Düğün Salonları ve Kır Bahçeleri

Müzik

Müzik de servisle birlikte 24:00’te sona eriyor. Eğlence daha uzun sürsün istersen after party yapabilirsin. Mekanın yetkilileri ile konuşarak müzik ve geç saatlere kadar uzanacak olan partide servis edilecek ikramlar hakkında bilgi alabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğraflarının sayısı anlaştığınız pakete göre değişiyor. Ultra HD video çekimi de var tabii ki. Galatasaray Kalamış Tesisleri düğün fotoğrafçısı konusunda dışarıdan geleceklere kapalı. Kendi anlaşmalı oldukları çözüm ortakları ile çalışmayı tercih ediyorlar.

Otopark

Maksimum 250 kişilik otoparkı var. Vale hizmeti de sunuyorlar.

Alkışlarımız

 • Elbette ilk büyük alkışımızı manzarasına veriyoruz. GS tesisleri bu güzel manzaranın hakkını verecek kalitede düzenlediği düğün organizasyonları ile de ayrıca alkışları topluyor tabii.
 • Düğün menüleri çeşitli. Düğünden önce menü tadımı yaptırmaları da güzel.
 • Garsonlar ve organizasyon yetkilisinin ilgili sıcak tavırları da Galatasaray Tesisleri’nde düğüne katılanların yorumlarında var.
 • İstanbul düğün mekanlarında otopark olması misafirlerin park sorunu yaşamaması için önemli. Galatasaray Kalamış Tesisleri otoparkı ve valesi ile konuklarına konfor yaşatacak.
 • Dekorasyonunu çok beğendik. Masa ve sandalye süslemeleri çok şık.
 • Sen veya damat bey Galatasaray taraftarıysanız Galatasaray Kulübü’nde evlenmek harika bir anı olur.

Keşkelerimiz

“Mekan çok güzel ama kendi fotoğrafçımı getireyim.” ya da başka bir düğün organizasyon şirketi ile anlaşayım.” dersen kabul edilmiyor. Bizce tüm detayların düğün mekanı tarafından düşünülüp uygulanması daha iyi ama senin böyle taleplerin varsa hoşuna gitmez belki.

Diğer organizasyonlar

Galatasaray Sosyal Tesisleri kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, açılışlar, baby shower kutlaması ve kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Galatasaray Tesisleri Kalamış’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Üsküdar İstanbul

?0216 706 6479 no’lu telefondan Eyüp Ceval veya Yiğit Diren’le görüşebilir, güncel düğün kampanyalarını öğrenebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları

Yazımız sana fikir verdiyse sen de bize puan verir misin? ? Şimdiden mutluluklar dileriz.

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar

Düğün Uzmanı, hayalindeki düğün için en uygun mekanları inceler, karşılaştırır ve senin için listeler.

2024 © Dugunuzmani.net - Tüm hakları saklıdır. ref:DF-52-1-0