kalamış paysage
Adres Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cad. No: 13 Kalamış Yat Limanı 2.
Telefon 0216 706 6436

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Kalamış Paysage hakkında

Bir tatlı huzur alınmaya gelinen Kalamış, düğün mekanları ile de İstanbullu çiftlere en özel günlerinde ev sahipliği yapıyor. Göz alıcı deniz manzarası, elit süslemeleri, lezzetli yemekleri ve kusursuz organizasyon planlamasıyla Kalamış Paysage düğün mekanı olarak Anadolu Yakası’ndaki en keyifli yerlerden. Kalamış Marina’da bulunan restoran, deniz aşığı çiftler için unutulmaz bir gece vadediyor. Kokteyl tarzı düğün ve yemekli düğün için hem kapalı hem de açık alanı bulunan Kalamış Paysage, ailen ve yakın çevrenle yapacağın kutlamalar için harika bir seçenek.

Kalamış Paysage Restaurant düğün, kına ve çeşitli organizasyonlar kadar kahvaltı ve yemek için de İstanbulluların severek gittikleri yerlerden biri. Deneyimli mutfak ekibi düğün yemekleri ve ikramları için de harika şeyler hazırlıyorlar. Paysage Kalamış en iyi Kadıköy düğün salonları listemize de girmişti. Linke tıklayarak diğer rakiplerini de görebilir, karşılaştırma yapabilirsin.

Kalamış Paysage düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
 • Kalamış Paysage Restaurant kokteyl ve yemekli menüleri ile alternatif sunuyor. Fiyatları etkileyen en büyük faktör, menünün içeriği. Kırmızı et, beyaz et ya da deniz ürünlerinden oluşan ana yemeklere göre fiyat değişiyor. Kokteyl tarzı düğünde de ikramların çeşidi fiyatı belirliyor. Süslemeler, müzik, fotoğraf gibi organizasyonun diğer ayakları da düğün paket fiyatlarına dahil olan hizmetler. Başlangıç rakamları tablodaki gibi. Sen ayrıntılar için paylaştığımız telefon numarasını arayarak mekanın yetkilisi ile görüşebilirsin.
 • Yemekleri ile epey ünlü olan bu Kalamış restoranı elbette dışarıdan catering firması getirmeni kabul etmiyor.
 • Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini hazırlayan usta şef ve ekibi vejetaryen, vegan, diyabet ve çocuk menüsü için de ayrıca hazırlık yapabilir istersen.
 • Düğünden önce menü tadımı için çiftleri restorana davet ediyorlar. Menülerde değişiklik talebinde bulunma hakkın da var.
 • Servis 01:00’e kadar devam ediyor.

Kalamış Paysage yemekli düğün fiyatlarını 100 TL’den başlatıyor. Bu klasmandaki İstanbul düğün mekanları fiyatları da aşağı yukarı böyle.

Kapasite

Açık Hava Kapasitesi 350 kişi
Kapalı Alan Kapasitesi 320 kişi
Otopark Kapasitesi 1.000’den fazla araç
 • Kalamış Paysage düğün için kokteyl organizasyonunu yarımada tarzında Marmara Denizi’ne doğru uzanan kısmında yapıyor. Yaz düğünleri için ideal. Kokteyli dışarıda yapıp restoran kısmında geceye devam etmek de mümkün.
 • Tamamen camekanlı kapalı alanı ise deniz manzaralı düğün için harika bir seçenek.
 • Maksimum 350 kişilik restoran samimi, sıcak ve keyifli atmosfere sahip.

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Planlama sürecinde her aşamada çiftlere destek olan Kalamış Paysage düğün organizasyon şirketi olarak anlaşma yaptığı profesyonellerle çalışıyor. Dışarıdan başka bir şirketi mekana getiremiyorsun.
 • Süslemeler, müzik, yemek, gelin yolu, karşılama gibi her detayı içeren düğün paketleri, dönemsel olarak yaptıkları kampanyalarla daha indirimli olabiliyor. Güncel düğün kampanyaları için seni telefona alalım.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Tamamen deniz ve marina manzaralı Kalamış Paysage her şeyden önce doğal güzelliği ile büyülüyor çiftleri. Bu eşsiz manzaraya yakışan düğün süslemeleri ile de alkışları topluyor. Renk ve tema seçimi konusunda özgürsün. Romantik danteller, kır çiçekleri, vintage objeler, gösterişli şamdanlar, hangisini istersen masa ve sandalye süslemeleri bu konsepte uygun olarak yapılıyor.

Kalamış Paysage restoran düğünü yapacağın bir mekan olduğu için yuvarlak ve dikdörtgen masaları bir arada kullanıyor. Beyaz Napolyon sandalyeler masadaki objelere uygun renkte kumaşlarla ve çiçeklerle süsleniyor. Gelin yolu ve çiçekli tak için yapılan süslemeler de sade, zarif ve çok şık. Restoranın ahşap doğramalarından sarkıtılan beyaz kumaşlar da çok hoşumuza gitti.

Müzik

Müzik de servis gibi 01:00’e kadar sürüyor. Hatta istersen after party için mekanla konuşabilir, eğlenceyi daha geç saatlere kadar da uzatabilirsin. Canlı müzik için kurulan minik bir sahne var. Orkestra en sevilen düğün şarkıları ile misafirlerini coşturuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafları ve video çekimi için anlaşmalı oldukları stüdyolar var, dışarıdan başka birini getiremiyorsun.

Otopark

1.000’den fazla aracı kabul edebildikleri dev otoparklarında vale hizmeti de sunuyorlar.

Alkışlarımız

 • Anadolu Yakası düğün mekanları arasında nefis yemekleri ve büyüleyici deniz manzarası ile en iyilerden. Muhteşem gün batımı ile denizin buluştuğu manzara harika düğün fotoğrafları için fon oluşturacak.
 • Hem romantik hem samimi hem de keyifli bir düğün yeri.
 • Hem açık alanı hem de kapalı salonu olması dört mevsim düğün için uygun hale getiriyor Kalamış Paysage’ı.
 • Kalamış Marina Restaurant yemekleri ve ikramlarının lezzeti ile servisin kalitesi hakkında birçok düğün salonundan daha fazla ikna ediyor bizi.
 • Menü tadımı yaptırmaları da çok iyi.
 • Dekorasyonu, masa süslemeleri zevkli. Renk ve tema için çeşit sunmaları da güzel.
 • Genel ambiyansı şık, nezih ve keyifli.
 • Kocaman otoparkı olan düğün mekanlarına bayılıyoruz. ? İstanbul’daki park sorununu düşünürsen otoparkı büyük olan bir yerde düğün yapmanın misafirlerin için ne kadar avantajlı olduğunu daha iyi anlarsın. Valesi de var hem.

Boğaz’da düğün hayalin varmış, doğru mu duyduk: Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Yerler

Keşkelerimiz

 • Fotoğraftan süslemelere, dışarıdan hiçbir firma kabul etmemeleri senin için sorun değilse bizim için de değil. ?

Diğer organizasyonlar

Kalamış Paysage kına gecesi, nişan, mezuniyet, kurumsal etkinlikleri, sünnet düğünü, baby shower, açılış kutlaması gibi birçok etkinlik için tercih ediliyor.


Kalamış Paysage kına gecesi

Kalamış Paysage düğün gibi kına gecesi için de restoranı organizasyona uygun olarak dönüştürüyor. Denizin mavisine eşlik edecek kırmızı kına süsleri, kına tahtı ve diğer her şey hayallerindeki gibi olacak. Kına fiyatları için mekanın yetkilisi ile görüşebilirsin.

Kalamış Paysage nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Fenerbahçe Mah. Münir Nurettin Selçuk Cad. No: 13 Kalamış Yat Limanı 2.

0216 706 6436 no’lu telefonu aradığında Sinan Yıldız, Sinem Tokcan, Deniz Özmen veya Sevim Akar’a merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları

Fenerbahçe düğün mekanları rekabet listesi ?