Dila Hotel Adres Osmanağa Mah. Mühürdar Fuat Bey Sok. No:5 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Dila Hotel hakkında

Dila Hotel, İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Kadıköy’de yer alıyor. Burası isim olarak bilinirlik kazanmış bir otel. Dört yıldızlı hizmet kalitesi konforunda kına gecesi yapmak isteyen çiftler içinse biçilmiş kaftan! Çok davetli çağırmayacağın butik bir organizasyon için otelin salonunu kiralayabilirsin. Yaz ayları için sevimli bir terasları da bulunuyor.

Dila Hotel kına fiyatları

 • Dila Hotel Kadıköy fiyatları, diğer İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına göre çok çok uygun.
 • Burada da çoğu mekanda olduğu gibi hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında fiyat farkı bulunuyor.
 • Kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar. O nedenle mekanla görüşmeye gitmeden önce net davetli sayını çıkarmanı öneriyoruz.
 • Yemekli ve kokteyl menülerinden dilediğini seçebiliyorsun.
 • Otelin yemek servisi gece 00:00’a kadar devam edebiliyor.
 • Menülerinde alkollü içecek bulunmuyor.
 • Tablodaki başlangıç fiyatları fikir verdiğine göre şimdi sıra aşağıdaki pembe butona tıklayıp sana özel fiyat teklifi almakta!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Dila Hotel’in ortalama 100 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Kına gecelerine zaten yaklaşık bu sayıda konuk çağrıldığını düşünürsek, ideal bir kapasite olduğunu söyleyebiliriz. Kalabalık bir davet için burası ne yazık ki uygun değil. Kapalı salonlarını da teras alanını da kullanabiliyorsun. Kına geceni düzenleyeceğin tarihe ve dekorasyon zevklerine göre seçim yapabilirsin.

Dila Hotel kına gecesi organizasyonu

 • Dila Hotel’in kına geceleri konusunda uzman bir organizasyon sorumlusu İkramlıklardan müziklere kadar her detayla kendisi bizzat ilgileniyor.
 • Anlaşmalı müzisyenleri ve fotoğrafçıları bulunuyor. Dilersen mekanın bu çözüm ortaklarıyla çalışabiliyorsun.
 • Yemekli veya kokteyl menüler hazırlayabiliyorlar.
 • Türk mutfağından harika lezzetler sunuyorlar.
 • Salonları için uyguladıkları standart süslemeleri var. Ama dilersen dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsun.
 • Salonlarında ses ve ışık sistemleri bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Dila Hotel’in anlaşmalı olduğu organizasyon firmaları bulunuyor. Bu firmalar tarafından konsepte uygun şekilde davet alanları süsleniyor.
 • Salonlarında beyaz renkte masa-sandalye giydirmeleri yapıyorlar.
 • İstediğin bambaşka bir konsept varsa onun için dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabiliyorsun.

Müzik

Dila Hotel de kına gecelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birinin müzik olduğunun farkında! Bunu çok iyi kalitede ses sistemleri kullanmalarından ve işinde başarılı müzisyenlerle çalışmalarından da anlıyoruz. Gece saat 00:00’a kadar müzik eşliğinde dans pistini eskitebiliyor, kına yakımı esnasında duygusal şarkılarla hüzünlenebiliyorsun.

Fotoğrafçı

Kına gecenin profesyonel bir ekip tarafından fotoğraflar ve videolarla ölümsüzleştirilmesini istersin, değil mi? İşte bunun için otelin anlaşmalı fotoğraf ekibiyle çalışabilirsin. Salona giriş anından organizasyonun son dakikasına kadar tüm anları kayda alacaklar. Dila Hotel iletişime geçen çiftlere ekibiyle ilgili detaylı bilgilerin hepsini aktarıyor. Bizce bi’ konuş.

Dila Hotel söz ve nişan organizasyonu

Dila Hotel Kadıköy’de düzenlenen söz ve nişan organizasyonları da çok keyifli geçiyor. Burası zaten butik salonlara sahip olduğu için özellikle sadece yakın çevrenin davet edileceği nişan törenleri için çok ideal. Otelin yetkilileriyle görüştüğünde sana hazırladıkları nişan paketlerinden detaylı olarak bahsedecekler. Ama ihtiyacın olan çoğu hizmeti temin edebildiklerini de söylemeden geçmeyelim.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Son teknoloji ekipmanlar kullanmaya özen gösteriyorşar. Kaliteli hizmete önem verdiklerini buradan da bir kez daha anlıyoruz.
 • Organizasyonlarda aksilik yaşanmaması için çok planlı ilerliyorlar. Hatta yaşanabilecek durumları önceden belirleyip, B planlarını hazırda bekletiyorlar.
 • Yemekli kına geceleri için kırmızı-beyaz etli menülerin haricinde çocuklara özel, vegan, vejetaryen alternatifler de sunabiliyor olmalarını çok sevdik.
 • Bir kına gecesi mekanı için konum çok önemli! Dila Hotel de merkezi konumuyla gönüllerde taht kuran mekanlar arasında yerini alıyor.
 • Otelde organizasyon yapmanın en büyük avantajlarından biri konaklama imkanı sunmaları. Şehir dışından veya uzak bir noktadan gelen davetlilerin etkinlikten sonra burada konaklayabilir.
 • Burası, Anadolu Yakası’nın ilk “First Class Business” oteli olarak biliniyor. Sektörde bir ilke sahip olmaları çok güzel.

Dila Hotel Kadıköy yorumları

Arzu & Levent: “4 yıldızlı bir otel standardına göre oldukça iyi. Her şey düşünülmüş. Kınamızı yaptık ve memnun kaldık. Çalışanlarına da ayrıca teşekkürler.”

Derya & Burak: “Personel on numara, konum çok güzel ve nezih. Organizasyon şirketimi dışarıdan ayarladım. Dila Hotel bana her konuda yardımcı olmak için çabaladı. Kınam çok güzel ve eğlenceliydi. Teşekkür ederim.”

Dila Hotel nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Osmanağa Mah. Mühürdar Fuat Bey Sok. No:5 Kadıköy / İstanbul

Dila Hotel İstanbul Kadıköy’de olmasının avantajlarını çiftlere sunuyor. Kadıköy’e birçok toplu taşıma aracıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Marmaray, metrobüs, otobüs, minibüs kullanarak mekana rahatlıkla gelinebiliyor. Biraz deniz havası almak isteyenler ise vapurun keyfini çıkarabilirler! Özel aracıyla gelecek davetlilerin de otelin ismini navigasyona yazarak veya yukarıdaki tam adresi girerek ulaşım sağlayabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.