Edirne Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Edirne’deki Düğün Salonları

Eksiksiz bir davet organize edebilmen için her detayın büyük bir incelikle düşünüldüğü ve sana yalnızca hazırlık sürecinle ilgilenme görevinin bırakıldığı Edirne düğün salonlarında birbirinden güzel imkanlar sunuluyor. Edirne manzaralı düğün salonları bakımından oldukça çeşitli. Burada mis gibi kokan çiçekler ve huzurun simgesi haline gelen ağaçlar eşliğinde şık düğünler yapılabiliyor.

“Edirne düğün salonları kaç kişilik?” sorusunun birkaç farklı cevabı var. Burada butik düğünler için genellikle 300-400 kişilik mekanlar tercih ediliyor. Ortalama uzunlukta bir misafir listesine sahip çiftler için daha uygun olan düğün salonlarıysa 400-500 kişilik oluyor. Bu aralığın üstünde katılımın gerçekleşeceği bir düğün hayali kuranları ise 750 kişiden fazla misafir ağırlayabilen mekanlar bekliyor.

Birçok şık düğün salonu alternatifi sunmayı başaran Edirne’de hemen hemen tüm ilçelerde inceleyebileceğin mekanlar bulunuyor. Edirne havuz başı düğün salonları ve davet alanları genellikle Merkez ilçesinde yer alıyor. Keşan ilçesi Merkez’den sonra düğün salonu çeşitliliği bakımından ikinci sırayı kapmış durumda. Uzunköprü ilçesinin düğününe ev sahipliği yapmasını istiyorsan burada hayallerini gerçekleştirebileceğin mekanları gezebilirsin.

Genellikle merkezi bir konumda yer alan düğün salonlarının birden fazla davet alanı sunması, her çiftin hayallerindeki gibi bir planlama yapmasını sağlıyor. Çoğunlukla kapalı davet alanlarının bulunduğu Edirne açık hava düğün salonları açısından da oldukça zengin. Burada çim alana sahip bahçelerin yanı sıra balkon opsiyonuyla karşılaşacağın çok sayıda düğün salonu bulunuyor.

Edirne Düğün Salonu Paketleri

Hizmet paketleriyle hayalindeki organizasyona imza atmanı sağlayan Edirne düğün salonlarını birbirinden ayırmanı ve karar vermeni kolaylaştıran birkaç farklı imkan sunuyor. Organizasyon paketleri düğün salonunun elverişli olmasına göre özelleştirilebiliyor. Sunulan hizmetlere eklemeler yapmadan da şık bir düğün gerçekleştirmek oldukça kolay. Düğün salonlarında farklı imkanların yanı sıra birçok ortak nokta var.

Düğün salonlarında davet planlamada ustalaşmış yetkililerle çalışabiliyorsun. Aklındaki her detayı paylaşarak hayalini kurduğun özel güne kavuşabiliyorsun. Mekan tasarımlarıyla dikkat çeken Edirne düğün salonu alternatiflerinin çoğunda, başka bir organizasyon şirketi getirme özgürlüğün oluyor. Davet alanlarının birçoğunda ışık, ses ve sahne hizmetleri organizasyon paketinin içinde yer alıyor. Mekanlarda son teknoloji sistemler bulunduğundan emin olabilirsin.

Kokteylli veya yemekli olması fark etmeksizin, düğünlerde en çok menüler akıllarda yer ediyor. Edirne düğün salonlarının her birinde menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanı bulabiliyorsun. Mekanların oluşturduğu menüleri damak zevkine göre yenileyebiliyorsun. Bazı düğün salonlarında vejetaryen ve çocuk misafirler için özel menüler hazırlanabiliyor. Mekanlar ikramları kendi mutfaklarında hazırladıkları gibi servisini de gerçekleştiriyor.

Geçireceğin keyifli dakikalara dilediğin zaman bakabilmen için düğününün kaydedilmesi gerekiyor. Bu sebeple düğün salonlarının çoğunda fotoğraf ve video çekim ekipleri yer alıyor. Kendi fotoğrafçını getirmene onay veren düğün salonları Edirne’de bulunabiliyor. Mekanlarda eğlencenin aranan parçası olan müzik performansına da yer veriliyor. Canlı müzik, DJ veya orkestra seçeneklerinden dilediğine karar verebiliyorsun.

Düğününe özel aracıyla katılacak misafirlerinin park yeri sorunu yaşamayacaklarını bilmelisin. Çünkü Edirne düğün salonlarının hemen hemen hepsinde otopark hizmeti veriliyor. Araçlar için ayrılan alanın kapasitesi, mekanlarda farklılık gösteren özelliklerden biri. Birkaç davet alanında vale imkanı bulunabiliyor. Düğün salonlarının bazılarında hazırlıklarını rahat rahat yapabilmen için sana özel bir oda tahsis ediliyor.

Edirne Düğün Salonu Kiralama Fiyatları

Genellikle cep yakmayan bir şehir olan Edirne düğün salonları fiyatları açısından da yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Burada unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapan davet alanlarında talep edilecek ücretler bazı etkenler doğrultusunda belirleniyor. Misafir sayısı, sunulan hizmet paketleri, menülerin içeriği, düğününü yapmak istediğin tarih ve yararlanılan ek imkanlar ayırman gereken bütçeyi kesinleştiriyor.

Genellikle kokteylli ve yemekli bir düğün yapma şansı bulduğun davet mekanlarında, tercih ettiğin ikram paketinin türü fiyatlar üzerinde rol sahibi oluyor. Edirne düğün salonu fiyatlarını incelediğinde yemekli davetlerin kişi başı aralıklar, kokteylli organizasyonların ise başlangıç paketi üzerinden fiyatlandırıldığını görebilirsin. Edirne’deki bazı düğün salonlarında ikram paketi olarak yalnızca kokteyl seçeneği yer alıyor.

Usta aşçıların kaç kişiye yönelik hazırlık yapacağı, yemekli düğünlerde ödenecek ücretleri büyük ölçüde etkiliyor. Edirne yemekli düğün salonu fiyatları genellikle makul rakamlardan oluşuyor. Bu da leziz menülere uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabileceğini gösteriyor. Mekanların neredeyse tamamında menüleri tadarak dilersen değişiklik yapma hakkı sunuluyor. Kişiselleştirilmiş menülerin fiyatı farklı oluyor.

Edirne’de düğün salonu maliyeti, organizasyonunu yapmayı düşündüğün tarihe göre farklılık gösteriyor. Genellikle kokteylli düğünlerin hafta içi yapılması biraz daha uygun bir fiyat teklifi almanı sağlıyor. Davet salonlarının çoğunda yemekli düğünlerde baz alınan fiyat aralıkları tarihten etkilenmiyor. Edirne’deki düğün salonlarının bazılarında alkollü içecek servisi gerçekleşebiliyor. Menülere bu içecekleri dahil etmek, fiyatların artmasına neden olabiliyor.

Edirne’deki En İyi Düğün Salonları Nasıl Seçilir?

Tüm Düğün Salonları