Erzurum Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Erzurum’daki Düğün Salonları

Kalabalık davetlerin adresi Erzurum düğün salonları bakımından onlarca farklı alternatif sunmasıyla çiftleri sevindiriyor. Birbirinden güzel konseptlerin yaratılabildiği, çeşitli aksesuarlarla harika bir atmosfer oluşturulabilen düğün salonları, Erzurum’un her noktasında bulunabiliyor. Mekanlara ulaşımını kolaylıkla sağlayabiliyorsun. Özel araç veya toplu taşıma kullanarak düğününe gelecek misafirlerin için oldukça iyi bir fırsat.

Genellikle kapalı alanların daha çok bulunduğu Erzurum düğün salonu ve davet mekanlarının bahçe seçeneği de olabiliyor. Kır düğünü isteyen çiftler yemyeşil bir alanda mutluluğa adım atabiliyor. Kapalı salonların çoğu kolonsuz durumda. Bu sayede oturma düzeni oluşturulurken zorluk yaşanmıyor. Yüksek tavanlı salonların Erzurum genelinde çok sayıda olması da iyi bir özellik.

Misafir kapasitelerinin farklılık gösterdiği düğün salonlarında genellikle 300-400 kişilik davetler organize ediliyor. Burada katılımın daha fazla olduğu düğünler de gerçekleşebiliyor. Erzurum'daki büyük düğün salonlarının misafir kabul etme kapasitesi 750 kişiyi geçebiliyor. Kalabalık çevresi olan çiftlerin tercih ettiği davet mekanları genellikle kapalı salonlarıyla hizmet veriyor. Erzurum’da 100-200 kişilik düğünlerin gerçekleştiği mekanlar da var.

Erzurum, hemen hemen her ilçesinde düğün mekanı bulunan bir yer. Burada en fazla davet mekanı alternatifi Palandöken ve Yakutiye ilçelerinde incelenebiliyor. Bu iki ilçe Erzurum’daki diğer ilçelerden daha fazla mekan sunuyor. Çeşitlilik açısından ikinci sırada Aşkale ilçesi yer alıyor. Dünyaevine Aziziye ilçesinde girme düşüncesindeysen buradaki zarif davet mekanları seni bekliyor.

Erzurum Düğün Salonu Paketleri

Düğün salonları Erzurum’da planlama sürecini kolaylaştırmak üzere hizmet paketleri oluşturuyor. Sunulan organizasyon hizmetleri genellikle farklılık gösteriyor. Çoğu imkan mekanlarda ortak olurken, lüks düğün salonlarında birkaç farklı hizmet düğün paketine dahil ediliyor. Düğün mekanının elverişli ve yeterli olması durumunda sahip olacağın paketleri özelleştirme şansın oluyor. Örneğin, konsept oluşturmada kullanılacak aksesuarların farklı olmasını isteyebiliyorsun.

Davetin nasıl olacağı hakkında planlamalar yapan organizasyon sorumluları, hemen hemen her düğün salonunda bulunuyor. Yetkili isimler çoğunlukla dışarıdan getireceğin bir etkinlik firmasıyla iş birliği yapmaya hazır olduğunu belirtiyor. Erzurum lüks düğün salonlarında aksesuar teminleri yapılabiliyor. Böylece farklı bir firmaya ihtiyaç duymuyorsun. Düğün salonlarında birden fazla davet alanı bulunması, istediğin yerde davet vermeni sağlıyor.

Düğünündeki fotoğraf ve videolara sahip olabilmen için Erzurum düğün salonlarında çekim hizmeti veriliyor. Profesyonel isimlerle çalışarak eşsiz fotoğraf karelerini teslim almanı sağlıyorlar. Birkaç mekanda dışarıdan gelecek fotoğrafçılara müsaade ediliyor. Düğün salonlarında ışık ve ses sistemleri son teknoloji olarak seçiliyor ve hizmetine sunuluyor. Kurulan pist üzerinde dilediğin gibi eğlenebiliyorsun.

“Müziksiz eğlence olmaz” diyenlerdensen Erzurum düğün salonlarındaki hizmet hoşuna gidecektir. Sevilen şarkılar eşliğinde eğlenmen için alanında uzman sanatçılarla çalışan düğün salonlarında genellikle birden fazla seçenek sunuluyor. DJ, canlı müzik ve orkestra arasından repertuvarını daha çok beğendiğini tercih edebiliyorsun. Müzik performansının bitiş saati düğün salonlarında değişkenlik gösteren özelliklerden biri.

Oluşturulan menüleri tadabilme ve dilersen değişikliğe gidebilme imkanını Erzurum’daki çoğu düğün salonunda bulabiliyorsun. Menüler, mekanların şefleri tarafından hazırlanıyor. Bu yüzden catering firması getirmene onay veren az sayıda davet alanı var. İkramların masalardaki yerini alabilmesinde mekanların servis personellerinin payı büyük. Erzurum’daki düğün salonlarının çoğunun otoparkı var. Bazı mekanlarda vale desteği de verilebiliyor.

Erzurum Düğün Salonu Kiralama Fiyatları

Balayın için daha fazla bütçe ayırmanı sağlayan Erzurum düğün salonlarında, her çifte hitap eden fiyat teklifleri yapılabiliyor. Erzurum düğün salonları fiyatları misafirlerine ikram edilecek lezzetlerin çeşidiyle bağlantılı oluyor. Genellikle kokteylli ve yemekli bir düğün yapabileceğin Erzurum’da bazı mekanlarda yalnızca kokteyl seçenekleri sunuluyor. Düğününü yapmak istediğin gün, fiyatları belirleyen etkenlerden biri oluyor.

Düğün salonu fiyatları Erzurum genelinde birkaç farklı aralıkta yer alıyor. Kokteylli düğünlerde başlangıç paketleriyle karşılaşıyorsun. Erzurum yemekli düğün salonu fiyatları çoğunlukla ortalama aralığında seyrediyor. Bazı mekanlarda ortalamadan çok daha az fiyatlar bulunuyor. Alacağın fiyat teklifi, misafir sayısına bağlı oluyor. Mekanın konumu da ücretleri etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Mekanlarda organizasyonunu gerçekleştirmek üzere rezervasyon yaptıracağın tarihin fiyatlar üzerinde etkisi var. Erzurum düğün salonlarında genellikle hafta içi ve hafta sonu değerlendirilen fiyat aralıkları farklı oluyor. Hafta içi yapılan düğünler bir tık daha bütçe dostu rakamlar üzerinden hesaplanıyor. Erzurum davet salonlarında kokteylli düğünlerin başlangıç paket fiyatları da tarih bazında değişebiliyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik yapma fırsatı bulduğun Erzurum düğün salonlarında genellikle birden fazla menü seçeneğin oluyor. Hazırlanan menüleri kendi isteklerine göre değiştirebiliyorsun. Çoğunlukla beyaz ve kırmızı et menülerinin hazırlandığı düğün salonlarında isteğe bağlı olarak vegan ve vejetaryen lezzetler de çıkarılabiliyor. Kırmızı et menülerine bir tık daha yüksek ücretler ödemen gerekiyor.

Erzurum’daki En İyi Düğün Salonu Neye Göre Seçilir?

Tüm Düğün Salonları