Eser Premium Hotel & SPA Adres Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece hakkında

Eser Premium Hotel, mükemmel deniz manzarası ve geleneksel kına gecesi atmosferiyle seni bekliyor! Eğer çok sade kına gecelerinden hoşlanmıyorsan, Büyükçekmece’deki bu otel tam senlik. Geniş kapsamlı hizmetleri ve konforlu salonuyla burası kına geceni unutulmaz kılmak için en uygun adres olabilir. Beş yıldızlı bir otel lüksünde, kına gecende konuklarınla bir arada olabilirsin.

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece fiyatları

 • Eser Otel Büyükçekmece, dinamik ve güler yüzlü personeli düşünüldüğünde fiyatları ortalama tutmuş diyebiliriz.
 • Çok uygun olmasa da ihtişamlı bir kına gecesi istiyorsan otelin bunu sunduğunu ve fiyatlarını da hak ettiğini bilmelisin.
 • İstanbul’daki deniz manzaralı bu otelin kapasitesi de çeşitli organizasyonlar yaptıkları için epey geniş.
 • İstanbul kına gecesi mekanları arasında sunduğu hizmetlerle öne geçen Eser Otel’de, kına ekibinden oryantale kına gecesi konseptiyle ilgili her detay düşünülmüş. Bundan dolayı fiyatlar düşündürücü değil.
 • Altın detaylı servisler, şamdanlar ve altın rengi sandalyelerle kına gecene uyum sağlarken, aynı zamanda lüks görünen görkemli salonda unutulmaz bir kına gecesi deneyimlemek isteyenler için Eser Otel’in fiyatlarını makul buluyoruz.
 • Mekanın temin ettiği kiralanabilir aksesuarları ve ihtişamlı gelin tahtını da fiyatları değerlendirirken aklında bulundurmalısın. Fiyat teklifi almak için aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Eser Premium Hotel & Spa Büyükçekmece’nin kına gecesi organizasyonu için 500-750 kişilik kapasitesi var. Çok konuğun olduğu için endişelenmene gerek yok! Otelin her salonu dans ederken rahat olacağın şekilde geniş bir alana sahip. Ayrıca, deniz ve gökyüzü manzaralı salonların tavandan yere kadar camla kaplı olması da mekanı oldukça ferah ve geniş göstermiş.

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece kına gecesi paketleri

Eser Otel’de kına gecesi için her detay düşünülmüş. Dekorasyonda değişikliklere giderek istediğin atmosferi sağlayabiliyorlar. Profesyonel bir kına ekipleri var. Kına gecen unutulmaz olsun istersen ekiple dans gösterisi yapabilirsin. Ayrıca, bindallı ve kaftanını da onlar temin ediyor. Davul şovlarından kına törenine bütün eğlenceleri deneyimleyebilirsin. Hint kınası, kına süslemesi, takımı, tepsisi, mumu ve müziklerini de ayarlıyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Eser Premium Hotel, altın ağırlıklı süslemelerle kına konseptini görkemli bir hale getiriyor.
 • Altın rengi şamdanlar, yemek servisleri ve sandalyelerle oldukça lüks ve ihtişamlı bir kına gecesi seni ve misafirlerini bekliyor.
 • Masalardaki ve fotoğraf alanındaki pembe-beyaz çiçekler, altın rengi ağırlıklı dekorasyonu dengeleyen yumuşak süslemeler olmuş. Ayrıca çiçekler beyaz tül süslemelerle de uyum içerisinde.
 • Beyaz masa örtüleri de altın sarısı sandalyelerle çok yakışmış.

Müzik

Eser Premium Hotel & Spa Büyükçekmece müzik ve dans gösterileri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Kına müziği hizmetleri sayesinde gecede çalacak müzik listesi konusunu düşünmene gerek yok. Yine de kendin bir orkestra ile anlaşmak istersen bu konu hakkında mekan işletmecisinden ayrıntılı bilgi alabilirsin. Müzikli kına gecesi eğlencesi otelde 00:00’a kadar sürüyor.

Fotoğrafçı

Büyükçekmece Eser Premium Hotel’in kendine ait bir fotoğrafçısı bulunuyor. İstanbul’daki beş yıldızlı otelde hem deniz ve şehir manzarasına karşı hem de salondaki mükemmel süslemeler arasında sevdiklerinle fotoğraflarını çektirebilirsin. Kendi özel fotoğrafçını getirtmek istersen mekan işletmecisiyle görüşüp konu hakkında bilgi almanı öneririz. Esnek hizmetlerini düşününce fotoğrafçı getirtmenin sorun olacağını hiç sanmıyoruz.

Otopark

Büyükçekmece Eser Premium Hotel & Spa’nın otopark ve vale hizmeti bulunuyor. Vale sayesinde araçlı misafirlerin oyalanmadan mekana giriş yapabilirler. Otoparkın araç kapasitesi ise 100! Otoparkın yetersiz gelme ihtimaline karşı çevredeki otopark bilgisini verelim. Fatih Mahallesi’nde 24 saat açık bir otopark mevcut. Ayrıca aynı mahallede bir İspark da bulunuyor. Kapanış saati ise 19:00.

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece diğer organizasyonlar

Büyükçekmece Eser Premium Hotel, kına gecesi organizasyonu dışında; açılışlar, bayi toplantıları, baby shower, düğünler, davetler, kurumsal etkinlikler, nişanlar, mezuniyet törenleri, partiler ve sünnet düğünleri gibi çeşitli organizasyonlar için özenle hizmet veriyor. Sen de İstanbul’daki beş yıldızlı otelde havuz başında en mutlu anlarını sevdiklerinle kutlamak istersen aşağıdaki butondan fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Eser Hotel’in kapasitesi oldukça yüksek. Buna rağmen salon rahat ve ferah. Misafirlerin dans ederken ve eğlenirken sıkıntı çekmeyecekler. Misafirin çoksa bu otelin kına salonu senin için uygun olacaktır.
 • Çok pahalı olmayan Eser Premium’un lüks dekoru da önemli bir avantaj. Özellikle gösterişli süslemelerden hoşlanıyor ve sade atmosferleri çok sevmiyorsan kına ruhunu da uyan bu dekora bayılacaksın.
 • Otelin deniz manzarası ve beş yıldızlı olmasıyla beraber gelen hizmet kalitesine de bir artı puan!
 • Kına gecesi organizasyonun için profesyonel bir ekiple konforlu bir şekilde çalışmak istiyorsan burayı kesinlikle değerlendirmelisin.

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece çift yorumları

Şebnem & Ali: ”27 Nisan’da düğünümün rüya gibi gerçekleşmesini sağlayan, aylar öncesinden titizlikle başlayan ve düğün akışının her dakikasını planlayan organizasyon görevlisi hanımefendilere ve düğünümün muhteşem geçmesini sağlayan gizli kahraman, Eser Otelleri genel müdürü beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki Eser Otel, iyi ki sizlerle birlikte olmuşuz.”

Öykü & Ayhan: ”Her şeyin güzelliği bir yana, ben en çok sevgili organizatör hanım ile tüm süreci birlikte geçirdiğim için çok mutluyum. En başından en sonuna kendi düğünüymüş gibi ilgilendi. Banket birimi ve tüm diğer otel çalışanları çok nazik ve işlerinin ehli idi. Biz mutlu ayrıldık. Herkese de tavsiye ederiz.” 

Eser Premium Hotel & SPA Büyükçekmece nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece / İstanbul

Eser Otel Büyükçekmece’ye ulaşım oldukça kolay. Esenyurt’tan 142B, Silivri’den 300G, Kadir Has Üniversitesi’nden 303A, Çatalca’dan 401, İstanbul Üniversitesi’nden 448 ve Beylikdüzü’nden geliniyorsa 76BA hattı kullanılarak tek vasıtayla kolayca mekana ulaşılabilir. Sahil Yolu – Büyükçekmece Yönü Durağı’nda inerek Gazi Mustafa Caddesi’nde bir dakikalık yürüyüşle mekana ulaşabilirsin. Toplu taşımayla ulaşım yaklaşık 1 saat 30 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.