eser premium hotel & spa
Eser Premium Hotel & SPA Adres Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Eser Premium Hotel & SPA hakkında

Deniz manzaralı, yüksek kapasiteli, nitelikli hizmetleri bulunan 5 yıldızlı bir otelde; dillere destan bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istersen Eser Premium Hotel & Spa’yı tercih edebilirsin. Kına gecesi kültüründen kopmadan gerçekleştirilen bu organizasyonda, geleneklere modern dokunuşlar yapılıyor. Eğlence, müzik, yemek ve daha nice hizmetin kalitesi hep aynı kalıyor.

eser premium hotel & spa

Eser Premium Hotel & SPA fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
 • İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına göz attığımızda, Büyükçekmece Eser Otel fiyatlarının ortalamanın üzerinde olduğunu söyleyebiliriz.
 • Eser Otel Büyükçekmece fiyatları birazcık yüksek olsa da buranın 5 yıldızlı bir otel olduğunu unutmamak lazım.
 • Bütçen ve isteklerin doğrultusunda yemekli ya da yemeksiz kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilirsin.
 • 7 farklı menü seçeneği bulunan Eser Otel’de organizasyonundan önce tadım yaparak tercih edeceğin menüyü belirleyebilirsin.
 • Eser Premium Otel’de aksesuar kiralama seçeneği bulunuyor.
 • Menü seçimin, almak istediğin ek hizmetler ve konuk sayın gibi unsurlar ödeyeceğin tutarı da etkiliyor.
 • Sana özel, kişiselleştirilmiş fiyat teklifi için aşağıdaki pembe butona tıklamayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Kapasite

Yüksek tavanlı, İstanbul manzaralı, geniş ve ferah bir mekan olan Eser Premium Hotel, 500-750 kişiye rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Otelin iki davet alanı bulunuyor. Davet alanlarından La Sera’da 250; Diamond Balo Salonu’nda ise 1.000 misafiri ağırlayabilecek kapasite mevcut. Yüksek kapasiteli olması başta kalabalık aileler olmak üzere tüm konuklar için büyük bir artı.

Eser Premium Hotel & SPA kına gecesi paketleri

Eser Premium’da menü tadımı ile menüde değişiklik seçenekleri bulunuyor. 7 farklı menü seçeneğinin yanı sıra özel menü opsiyonları da mevcut. Yemekler taze, hijyenik ve oldukça lezzetli yapılıyor. Eğlence ve müzik hizmetlerine önem veriliyor. Profesyonel ışık, ses ve sahne hizmetleri sunuluyor. Mekanın anlaşmalı olduğu DJ ve fotoğrafçı bulunuyor. Sunulan diğer hizmetler şu şekilde:

 • Bindallı / kaftan
 • Kına töreni ve müziği
 • Davul gösterisi
 • Kına tepsisi ve mumu
 • Konseptlere uygun süsleme ve tasarımlar
 • Kına ekibi ve dans gösterileri
 • Dans gösterileri
 • Kına tahtı
 • Profesyonel personel hizmetleri
 • Masa-sandalye giydirme ve süslemeleri
 • Aksesuar kiralama 

eser premium hotel & spa

Dekorasyon ve süsleme

Eser Premium Hotel Büyükçekmece’de kına gecelerinin favori rengi olan kırmızı ve altın sarısı tonları kullanılıyor. Şık avizeler ve gösterişli tavan işlemeleri mekanı aydınlatıyor. Masalar şamdan, mum ve çiçeklerle süsleniyor. Sandalyelere kırmızı tüllerle süslemeler yapılıyor. Geline özel kına tahtı tahsis ediliyor. Kına süsleri, misafir hediyelikleri, taç ve teflerin bulunduğu masa, mekana zenginlik katıyor.

Müzik

Kına gecesi organizasyonlarında en önemli unsur müziktir. Kah ağlayıp kah güleceğin anlar için Büyükçekmece Eser Otel hem sana hem de konuklarına profesyonel ses ve sahne hizmetleri sağlıyor. Törende, kına müziklerine özel çalma listeleri bulunuyor. Tercihlerin doğrultusunda müzikler açılıyor. Dilersen mekanın anlaşmalı olduğu DJ, saat 00:00’a kadar sana ve konuklarına eğlenceli anlar yaşatabiliyor.

eser premium hotel & spa

Fotoğrafçı

Kına töreninin en özel anları, unutulmaz olmalı. Bu yüzden Eser Hotel Spa, kına fotoğrafların için bir fotoğraf sanatçısı ile çalışıyor. Dilersen, mekanın anlaşmalı olduğu ekip dışında, başka bir fotoğrafçı ve kameraman da tüm geceni kayıt altına alabiliyor. Poz sayısı, video çekim süresi gibi detayları Eser Premium Otel’e sormayı unutma!

Eser Premium Hotel & SPA diğer organizasyonlar

Eser Premium Otel’de kına dışında düğün, nişan, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet balosu, parti gibi eğlence, kutlama, davet, etkinlik ve organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Bunların dışında otel kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlara da ev sahipliği yapıyor. Eser Otel Büyükçekmece iletişime geçtiğin zaman sana, gerçekleştirmek istediğin organizasyon hakkında detaylı bilgi verecektir.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • 5 yıldızlı otel olan Eser Premium’un nitelikli hizmetlerinin çiftler ve konuklarla buluşturulmasını çok sevdik!
 • Büyükçekmece Eser Premium’da 7 farklı menü seçeneğinin bulunması harika.
 • Özel menü opsiyonlarının bulunuyor olması sayesinde tüm konuklar nefis yemeklerin tadını çıkarıyorlar.
 • İşletmenin aksesuar kiralama hizmeti sunuyor olması büyük rahatlık.
 • Eser Otel Büyükçekmece’de çalışanların hepsi işinde uzmanlaşmış profesyonel insanlar. Personellerin ilgili ve güler yüzlü olmaları şahane.
 • Profesyonel ses sistemleri ve DJ hizmeti ile hem gelin hem de konuklar eğlencenin tadını çıkarıyor.
 • Eser Otel Spa’da fotoğrafçı hizmetinin kına paketine dahil edilmesi de epey avantajlı.

eser premium hotel & spa

Eser Premium Hotel & SPA çift yorumları

Öykü & Ayhan: ”Her şey çok güzeldi. Organizasyon sorumlusu ile tüm süreci birlikte geçirdiğim için çok mutluyum. Bizimle çok ilgilendiler. Tüm otel çalışanları çok naziklerdi. İşlerinin ehli, profesyonel çalışanlar vardı. Biz buradan çok mutlu ayrıldık. Herkese tavsiye ederiz.”

Şebnem & Ali: ”Burada gerçekleşen düğünümüz rüya gibiydi. Organizasyonumuzdan aylar önce düğünümüzü akışı, dakikası dakikasına organizasyon sorumluları tarafından titiz bir şekilde planlandı. Organizasyon sorumluları, otel çalışanları ve tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki Eser Otel. İyi ki sizlerle birlikte olmuşuz.”

eser premium hotel & spa

Eser Premium Hotel & SPA nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece / İstanbul

Eser Premium Hotel & Spa Büyükçekmece İstanbul’da yer alıyor. Buraya nasıl ulaşım sağlayabileceğini anlatalım sana hemen. Mekana şahsi aracın dışında otobüsle de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 142B, 303A ve 401 numaralı otobüsler mekanın yakınından geçiyor. Eser Premium ile Cengiz Topel Caddesi Durağı arası yürüyerek yaklaşık olarak 5 dakika sürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları