façiba butik otel restaurant cafe bar
Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar Adres  Ahmetli Mah. İdeal Cad. No:9 Şile / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar hakkında

Birbirinden güzel konseptlerde, doğanın kucağında, yemyeşil bir atmosfer eşliğinde yanında yalnızca en sevdiklerinin olduğu samimi bir ortamda kına geceni yapmaya hazır mısın? Şile Façiba Butik Otel hayalindeki rustik organizasyon için çok avantajlı bir fırsat! Yıllara dayanan tecrübesiyle Façiba Şile, küçük samimi bir alanda sana sımsıcak bir kına gecesi deneyimi yaşatabilir.

façiba butik otel restaurant cafe bar

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)10.000-20.000 TL
 • Façiba Butik Otel Restaurant fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişiklik gösteriyor.
 • Günümüz şartlarında otelin ortalama olarak makul fiyatlar sunduğunu söyleyebiliriz. Hele ki böylesine tecrübeli bir işletmeden hizmet alıyorken!
 • Bütçenizi zorlamadan küçük kapasiteli bir organizasyon düzenlemek istersen Façiba Butik Otel Restaurant Cafe & Bar tam senlik.
 • En iyisi sen aşağıdaki butona tıklayarak kendine en uygun paket için teklif al!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Samimi organizasyonlar için birebir olan otel, doğa manzarasının ortasında küçük bir alana sahip. Böyle olunca geniş misafir kitlelerini ağırlayabileceğin bir ortam olmaktan çıkıyor. Şile Façiba Otel’in kapasitesi maksimum 100 kişi. Bekarlığa veda, kına ve nişan gibi butik organizasyonlar için ideal bir kapasiteye sahip. Kalabalık bir kına gecesi yapacaksan, burası sana biraz küçük gelebilir.

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar kına gecesi paketleri

Şile Façiba yorumlar ve geri bildirimler doğrultusunda kendini geliştirmiş tecrübeli bir işletme. Bundan dolayı senin beklentilerine göre şekillenecek harika bir organizasyon yaratmak istiyorlar. Façiba Butik Otel Restaurant menüsü ile ekstra ödeme karşılığında davetlilerine lezzetli yemekler servis edilir. Ayrıca sahne, ses ve ışıklandırma hizmetleri ile beraber sana romantik ve eğlenceli bir atmosfer sunmaya kararlılar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Façiba Butik Otel Restaurant İstanbul’un kalabalığından uzakta, dalları renkli ışıklandırma ve tüllerle süslenen ağaçların gölgesinde oldukça samimi bir ortam sunuyor.
 • Façiba Butik Otel Restaurant fotoğraflarını incelerken misafirlerine ikramda bulunabileceğin uzunca bir yemek masasının mevcut olduğunu görüyoruz.
 • Çim zemin üzerine ahşaptan yapılmış yuvarlak dans pisti, etrafındaki renkli süslemeler ve nazar boncuklarıyla ortama hoş bir hava katmış.
 • Beyaz örtülerle donatılmış masalara ahşap sandalyeler eşlik ediyor.
 • Mekan, doğa manzarası ve renkli dizaynıyla İstanbul kına gecesi mekanları arasında kendini ön plana çıkarıyor.

façiba butik otel restaurant cafe bar

Müzik

Doğayla iç içe, sevimli bir mekanda nasıl da kurtlarını dökmek istersin tahmin edebiliyoruz! Bu yüzden istediğin kına konseptine uygun mekan sana davul gibi perküsyon müzik aletleri temin ediyor. Bunun haricinde herhangi bir müzisyen, piyanist ya da DJ için detayları kendilerine sormalısın. Sen istersen elbette dışarıdan bir firma ile anlaşıp bu ambiyansı canlı müzikle canlandırabilirsin.

Fotoğrafçı

Bu yemyeşil açık alanda, rengarenk süslemelerin içerisinde, mis gibi bir ışıkta fotoğrafların nasıl da güzel çıkar! ? Nedimelerin dahi bu geceyi ölümsüzleştirmek için fotoğraf sırasına girecek. Çekimler için mekandan fotoğrafçı talep edebilirsin. Elbette istersen kendi fotoğrafçını getirebilir ya da en yakın arkadaşlarına mekanın eşsiz manzarasını kaçırmamak için bir geceliğine fotoğrafçılık görevi verebilirsin!

façiba butik otel restaurant cafe bar

Otopark

Façiba Butik Otel Şile’de konumlandığından dolayı elbette konuklarından çoğu bu konuma araçla gelmeyi tercih edeceklerdir. Ancak mekanın özel otoparkı veya vale hizmeti bulunmuyor. Fakat üzülmene hiç gerek yok. Çünkü civarda araç park edilecek yer bulmak çok da zor değil. Özel otoparkları değerlendirebileceğin gibi çevredeki boş alanları da kullanabilirsin.

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar diğer organizasyonlar

Bu mekanın geniş bir alana sahip olmadığını söylemiştik. Bu nedenle mekan sadece 50-100 kişiyi ağırlayabileceğin butik organizasyonları düzenleyebiliyor. Bekarlığa veda ve nişan gibi az kişiyi ağırlayabileceğin ya da aile arasında düzenleyeceğin davetler için burası biçilmiş kaftan. Façiba Butik Otel Restaurant iletişime geçtiğinde veya alttaki teklif butonuna tıkladığında sana detaylı bilgi verecek!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Otel Façiba, sayısız olumlu çift yorumu ile takdirimizi çoktan kazandı bile!
 • Oldukça dekoratif bir kına gecesi için bütçe dostu fiyatlara sahip.
 • Güzel ışıklandırma ve kaliteli bir ses sistemine sahip. Çekeceğin fotoğraflar resmen bir sanat eseri gibi çıkacak bizden söylemesi!
 • Osmanlı, Hint, Roman… İstediğin her konseptte organizasyon yapabileceğin mekan sana davul da tahsis ediyor.
 • Davul temini kına geceni şenlendirecek.
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri sunulması harika!

façiba butik otel restaurant cafe bar

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar çift yorumları

Banu & Erdem: ”Kına gecemiz mükemmeldi. Hint kınası konseptindeydi. Hint kınası, Hint kıyafetleri ve eğlenceli gösteriler vardı. Herkes çok eğlendi. Harika bir gece yaşadık. Ne kadar teşekkür etsek az.”

Rasime & Levent: ”Baştan sonra her şey çok güzeldi. Samimiyetiniz sıcakkanlılığınız her şeyi o kadar kolaylaştırdı ki. O geceye dair içime sinmeyen en ufak bir ayrıntı yok. Her şey için çok teşekkür ederim. Bana ve konuklara unutulmaz bir kına gecesi yaşattınız.”

Façiba Butik Otel Restaurant Cafe Bar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ahmetli Mah. İdeal Cad. No:9 Şile / İstanbul

Façiba Şile Butik Otel İstanbul’un şehir merkezine uzak bir konumda kalıyor. Ulaşımını kendi aracınla veya bir taksiyle sağlayamıyorsan buraya giden otobüslerin de mevcut olduğu müjdesini verelim. 139, 139A ve 139T otobüsleriyle Façiba Otel’in yakınına ulaşabilirsin. Otobüsten indikten sonra yaklaşık 8-10 dakika kadar yürümen gerekiyor hepsi bu!

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları